گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان نفرین دث‌ساید | Death Stalker کاربر انجمن یک رمان

AZERAKHSH

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
1/8/20
ارسالی‌ها
20
پسندها
188
امتیازها
1,748
مدال‌ها
2
سطح
1

خب دوست عزیز
من منتقد و ناظر و اینا نیستم
و تازه وارد سایت شدم و بعضی از رمان ها رو هن دنبال میکنم ولی بنظرم رمان شما خیلب خوبه البته خیلی خوب منظورم بی ایراد نیست میتونه بهتر از این ها هم باشه
خب ببینید خلاصه رو دوست داشتم و خوب بود
ولی پارت اول بنظرم خیلی زود رفتین سر موضوع رمان و موجودات شیطانی رو نشون دادین مثلا و یه دو روزی می‌گذشت و بعد موجودات شیاطینی وارد داستان می‌شدن بهتر بود بنظرم.
اینکه در آخر هر پارت از اسم ها و مکان ها و چیزهای دیگه که نام میبردین می‌نوشتین و می‌گفتین درباره چیه خوب من دوست داشتم و خوشم اومد.
و در قسمت دوم که مربوط به کال می‌شد هم بهتر شده بود قلمتون و در آخر اینکه خوب بود و خوشم اومد.

Death Stalker

میم‌ساز انجمن + نویسنده انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,305
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
خب دوست عزیز
من منتقد و ناظر و اینا نیستم
و تازه وارد سایت شدم و بعضی از رمان ها رو هن دنبال میکنم ولی بنظرم رمان شما خیلب خوبه البته خیلی خوب منظورم بی ایراد نیست میتونه بهتر از این ها هم باشه
خب ببینید خلاصه رو دوست داشتم و خوب بود
ولی پارت اول بنظرم خیلی زود رفتین سر موضوع رمان و موجودات شیطانی رو نشون دادین مثلا و یه دو روزی می‌گذشت و بعد موجودات شیاطینی وارد داستان می‌شدن بهتر بود بنظرم.
اینکه در آخر هر پارت از اسم ها و مکان ها و چیزهای دیگه که نام میبردین می‌نوشتین و می‌گفتین درباره چیه خوب من دوست داشتم و خوشم اومد.
و در قسمت دوم که مربوط به کال می‌شد هم بهتر شده بود قلمتون و در آخر اینکه خوب بود و خوشم اومد.
تشکر برای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Death Stalker

Mobina.yahyazade

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
14/5/20
ارسالی‌ها
796
پسندها
3,660
امتیازها
17,773
مدال‌ها
13
سطح
12

سلام خسته نباشید
رمانتون خوب بود و بیشتر چیزها رعایت شده بود
اما خب من زیاد ژانر ترسناک و فانتزی نمیخونم.
ولی عالی بودین.
امیدوارم موفق باشین و عالی ادامه بدین.

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,305
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام خسته نباشید
رمانتون خوب بود و بیشتر چیزها رعایت شده بود
اما خب من زیاد ژانر ترسناک و فانتزی نمیخونم.
ولی عالی بودین.
امیدوارم موفق باشین و عالی ادامه بدین.
تشکر برای وقتی که گذاشتین

Zeinoo

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
4/10/20
ارسالی‌ها
178
پسندها
2,824
امتیازها
13,813
مدال‌ها
1
سطح
0

• محروم
ممد جونم رمانت رو خوندم از خلاصع‌ات خوشم اومد‌. مقدمه‌ات از نظر من عالی بود مخصوصا قسمت آخرش که بچه چاقو رو روی گلوش میزاره. توصیفاتت عالی بود شخصیت پردازی‌ت از اون بهتر مخصوصا برای کریس.
اسم رمانت هم تکراری نیست و هم من خواننده رو تحریک می‌کنه برم بخونم جلدی که برای رمانت انتخاب شده هم متناسب با داستان بود.
موفق باشی ممد جوآد:)))

امضا : Zeinoo

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,305
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
ممد جونم رمانت رو خوندم از خلاصع‌ات خوشم اومد‌. مقدمه‌ات از نظر من عالی بود مخصوصا قسمت آخرش که بچه چاقو رو روی گلوش میزاره. توصیفاتت عالی بود شخصیت پردازی‌ت از اون بهتر مخصوصا برای کریس.
اسم رمانت هم تکراری نیست و هم من خواننده رو تحریک می‌کنه برم بخونم جلدی که برای رمانت انتخاب شده هم متناسب با داستان بود.
موفق باشی ممد جوآد
تشکر دوست عزیز برای وقتی که گذاشتین. ممد و من بسیار خرسندیم که خوشتان آمد :402:

Hoora_Ab

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
23/8/20
ارسالی‌ها
230
پسندها
5,419
امتیازها
20,913
مدال‌ها
11
سطح
11

«به نام او که عهدش وفاست»
سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده‌ی گرامی!
در مجموع اگر بخوام یه نظر کلی در مورد رمان بدم و جزئی وارد ارکان نقد نشم، به صورت زیر میشه:
عنوان رمان در عین ساده بودن محتوا رو تا حد مقبولی پوشش میده و همچنین انتخاب خوبی برای نشون دادن ژانرهاست؛ اما خب کلمه‌ی چندوجهی یا دارای معنای دور نداره و توش آرایه‌ی خاصی هم به چشم نمی‌خوره. می‌تونید با این ترکیب کمی بازی کنید تا عنوان برای مخاطب هم کاملاً جذب‌کننده بشه.
نکته‌ی بعدی، شخصیت‌پردازی قوی شماست که به خوبی از پس ساختن و پردازش شخصیت‌ها براومدید و اغلب کاراکترها چندبعدی تلقی میشن، رفتارهای متمایزی دارن و همچنین چندبعدی بودنشون ضد و نقیض نیست.
ژانر...

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,305
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
«به نام او که عهدش وفاست»
سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده‌ی گرامی!
در مجموع اگر بخوام یه نظر کلی در مورد رمان بدم و جزئی وارد ارکان نقد نشم، به صورت زیر میشه:
عنوان رمان در عین ساده بودن محتوا رو تا حد مقبولی پوشش میده و همچنین انتخاب خوبی برای نشون دادن ژانرهاست؛ اما خب کلمه‌ی چندوجهی یا دارای معنای دور نداره و توش آرایه‌ی خاصی هم به چشم نمی‌خوره. می‌تونید با این ترکیب کمی بازی کنید تا عنوان برای مخاطب هم کاملاً جذب‌کننده بشه.
نکته‌ی بعدی، شخصیت‌پردازی قوی شماست که به خوبی از پس ساختن و پردازش شخصیت‌ها براومدید و اغلب کاراکترها چندبعدی تلقی میشن، رفتارهای متمایزی دارن...

م .صالحی

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
15/6/20
ارسالی‌ها
787
پسندها
7,409
امتیازها
22,273
مدال‌ها
13
سطح
12

سلام ممد ۱.۶۹
راستش من هیچ‌وقت رمان علمی تخیلی و از این جور چیزها که جک و جونورها داره نمی‌خونم فیلمش هم نمی‌بینم چه کنیم دیگه همخوانی بود و می‌بایست می‌خوندیم. توی این قصه هم هر چقدر تقلا کردیم به خودمون بقبولونیم این یکی نمی‌میره، یا اینکه اون یکی حتما زنده می‌مونه ولی شما خیلی قشنگ گند کشیدی به تصورات ما و همه رو زدی لت و پار کردی. دمت گرم اصلا، مرگ بر آمریکا هم کرده به ما چه؟ ولی خدایش دیگه اینهمه کشت و کشتار هم حقشون نبود. حالا بذار بقیه‌ش رو بخونم ببینم چطو مشه؟ میام بازم حرف میزنم برات

آخرین ویرایش

Death Stalker

هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,305
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلام ممد ۱.۶۹
راستش من هیچ‌وقت رمان علمی تخیلی و از این جور چیزها که جک و جونورها داره نمی‌خونم فیلمش هم نمی‌بینم چه کنیم دیگه همخوانی بود و می‌بایست می‌خوندیم. توی این قصه هم هر چقدر تقلا کردیم به خودمون بقبولونیم این یکی نمی‌میره، یا اینکه اون یکی حتما زنده می‌مونه ولی شما خیلی قشنگ گند کشیدی به تصورات و ما همه رو زدی لت و پار کردی. دمت گرم اصلا، مرگ بر آمریکا هم کرده به ما چه؟ ولی خدایش دیگه اینهمه کشت و کشتار هم حقشون نبود. حالا بذار بقیه‌ش رو بخونم ببینم چطو مشه؟ میام بازم حرف میزنم برات
:402: