گفتگوی آزاد عشق چیع؟وجود دارع؟؟

• نویسنده موضوع Sepideh:)
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 310
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Sepideh:)

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
21/10/20
ارسالی‌ها
2
پسندها
631
امتیازها
3,678
مدال‌ها
4
سطح
5

• نویسنده موضوع
سلام همگی
من یه سوال دارم از اونایی که عشقو قبول دارن
عشق چیه؟؟
ازش چی دیدین که قبولش دارین ؟؟
فرق بین عشق و دوس داشتن چیع؟
ممنون میشم جواب بدین من و چند نفر از دوستان خیلی تو این مورد ابهام داریم ممنون میشم جواب بدین .:))

AYDA HOSSINY

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/5/19
ارسالی‌ها
748
پسندها
39,021
امتیازها
58,773
مدال‌ها
22
سطح
33

سلام همگی
من یه سوال دارم از اونایی که عشقو قبول دارن
عشق چیه؟؟
ازش چی دیدین که قبولش دارین ؟؟
فرق بین عشق و دوس داشتن چیع؟
ممنون میشم جواب بدین من و چند نفر از دوستان خیلی تو این مورد ابهام داریم ممنون میشم جواب بدین .:))
اوم یکم زیادی توضیحش سخته، من عاشق نشدم اما به عشق اعتقاد دارم، نه اون عشق اتشینی که توی تصور همه هست بلکه یک عشق حقیقی که به نظر من خیلی ساده تر از اون چیزیه که همه ازش تعریف می کنن. دوست داشتن یک حس ساده است و به نظر من لحظه ای، همیشه میشه از کسی که دوستش داری متنفر بشی، موقعی که ازش ناراحتی علاقت بهش کم میشه، موقعی که عصبی هستی حتی ممکنه دیگه دلت نخواد ببینیش اما با تمام اینها دوستش...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : AYDA HOSSINY

Atousa

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/12/18
ارسالی‌ها
1,162
پسندها
7,041
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

عشق یکی از حس هایی هست که برای هر انسانی به وجود میاد و نمیشه انکارش کرد و گفت وجود نداره همون طور که نمیشه حس خشم و خشنودی رو انکار کرد. راجع به عشق و دوست داشتن هر کسی تفسیر مربوط به خودش رو داره. به نظر من دوست داشتن حسیه که همیشه به وجود میاد اما عشق فراتر از دوست داشتنه و فقط یکبار هرآدمی اونو تجربه میکنه البته اگه اونو با حسای دیگه اشتباه نگیره چون تو مقوله ی دوست داشتن ادم یه چیزی یا کسی رو دوست داره اما توی عشق این دوست داشتن به عمق قلب و اوج میرسه طوری که توی هرچیزی الویت میشه و فرد حتی اگه به ضررش باشه از اون دست نمیکشه

امضا : Atousa

یـکتا واحـــد

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
6/10/20
ارسالی‌ها
100
پسندها
2,325
امتیازها
16,153
مدال‌ها
8
سطح
11

سلام
به نظر من عشق یک علاقه و وابستگی زیاد هست که بدون اگاهی از طرف مقابل بروز میکنه و فرد تقریبا هیچ شناختی دربرابر طرف مقابل نداره و بعد مدتی این وابستگی براثر نداشتن شناخت و درک مقابل از بین میره
ولی دوست داشتن با منطق همراهه و فرد تمام نقاط مثبت و منفی فرد مقابل درک و با اون کنار میاد به خاط همین دوست داشتن و دوست داشته شدن واقعی و ماندگار تره
عشق در دریا غرق شدن است.

دوست داشتن در دریا شنا کردن.

عشق بینایی را می گیرد.

دوست داشتن بینایی می دهد.

عشق خشن است و شدید و ناپایدار.

دوست داشتن لطیف است و نرم و پایدار.

اینم بخشی از صحبت های دکتر شریعی از تفاوت عشق و دوست داشتن که من کاملا باهاش موافقم

امضا : یـکتا واحـــد

Mahsa_rad

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
14/4/20
ارسالی‌ها
3,511
پسندها
65,284
امتیازها
74,373
مدال‌ها
31
سطح
43

عشق ی ماجراس
وجود ندارع:466:

امضا : Mahsa_rad

فاطمه شکیبا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/9/18
ارسالی‌ها
2,021
پسندها
12,342
امتیازها
38,673
مدال‌ها
21
سطح
20

عشق قطعا وجود داره!!
اما به نظر من، محبت بین زن و مرد اسمش عشق نیست. صرفا یه سری احساسات ناشی از تغییرات هورمونیه. عشق رو نباید توی این محبت‌های زمینی خلاصه کرد.

اولین عاشق، خدا بود.
نمی‌شه توضیح داد...
اما عشق، یه محبت الهیه... یه هدیه از طرف خدا...
و فکر می‌کنم عشق حقیقی دو حالت داره: عشق بین خداست و بنده‌هاش، و محبتی که بخاطر خدا بین بنده‌های خدا برقرار می‌شه(مثلا کسی که ائمه و اولیاء الهی رو دوست داره و به اونها محبت می‌ورزه، درواقع عشقش حقیقی و الهیه).

امضا : فاطمه شکیبا

زهرا ادیب

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
15/4/20
ارسالی‌ها
1,308
پسندها
10,072
امتیازها
31,873
مدال‌ها
2
سطح
0

کلا خداوند انسان رو طوری خلق کرده که بین دو جنس مخالف در حد آهن ربا کشش و جاذبه هست ( هر کی کشش نداشته باشه سمت جنس مخالف بیماره) که برای همین ممکنه در بعضی برخوردها به خاطر این امر وابستگی پیش بیاد که اشتباهی اسمش رو گذاشتن عشق... خداوند برای این کشش و جاذبه راه‌کار نشون داده که بشه در جای خودش ازش استفاده خوب کرد مثل ازدواج. خدا گفته اگر امکان ازدواج نداشتید از نامحرم دوری کنید (به خاطر اینکه آسیب رسانه و این وابستگی که اسمش رو عشق گذاشتن اولین و بیشترین آسیبش برای دختر هست) و این جاذبه و کشش فقط برای ازدواج و بین همسرها و حفظ کانون گرم خانواده خوبه.
عشق یعنی چی؟
عشق یعنی بالاترین درجه محبت و دوست داشتن که برای خداست. اگه امام حسین بالاترین درجه محبتش(عشقش) هم برای خدا بود...

لآجِوَرْد

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/6/20
ارسالی‌ها
647
پسندها
26,558
امتیازها
44,673
مدال‌ها
20
سطح
28

عشق احساسی نیست که بشه توصیفش کرد. بیشتر وقت‌ها، ما عاشقیم اما حتی اسم احساسی که تو وجودمونه رو، نمی‌دونیم.
این‌که بی‌اراده برای کسی کاری انجام بدی، به قدری پایبندش باشی که تنها کاری انجام بدی که اون بخواد، از بودنش تنها حس خوشبختی تو وجودت باشه، شاید یکی از نشونه‌های عشقه.
هر کس نظری داره اما نظر من اینه، عشق یعنی پایبند بودن. پایبند کسی باشی که با تمام وجودت اون رو بخوای. میتونه متفاوت باشه. پایبند دین و خدا باشی، در کنارش پایبند خانواده و همسر و عزیزانت. من به دوست‌داشتن، بیشتر اعتقاد دارم. بعضی دوست داشتن‌ها هست، که بالاتر و مقدس‌تر از عشقه.

امضا : لآجِوَرْد

Fatemeh.hoseini

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
30/8/20
ارسالی‌ها
213
پسندها
1,985
امتیازها
11,933
مدال‌ها
10
سطح
9

عشق یعنی راه را گم کرده باشی
اشتباهی را برای بار چندم کرده باشی
اتفاقا بهتر است از چشم عاقلها بیفتی
کارهای بر خلاف میل مردم کرده باشی
به عشق اعتقادی ندارم، از نظر من اون عشق های اتشین توی داستان هاست، عاشق نشدم، و به نظرم عشق یعنی دیوانگی و خریت می گن ادم باید اول خودش باشه نه کسی که نمیدونه تش.

عشق یعنی او بودن، عشق یعنی نفست ببره وقتی گریه میکنه، عشق یعنی
بودن وقتی نیست محاله، عشق یعنی وقتی نیست خون گریه کنی
این عشق یعنی ها... فقط تو رمان هاست، تو زندگی ما ادم ها عشق معنی نداره، ما ادم ها فقط توی داستان هامون عشق رو قشنگ مینویسیم.
رو به عکست میکنم تا تو بری حالا که رفتن تو...

امضا : Fatemeh.hoseini
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Mahwd_.M

MANA SAADATMAND

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
23/12/18
ارسالی‌ها
776
پسندها
18,314
امتیازها
39,673
مدال‌ها
24
سطح
28

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا