گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان مهره‌ی مات | م.صالحی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع م .صالحی
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 34
  • بازدیدها 1,055
  • کاربران تگ شده هیچ

م .صالحی

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
15/6/20
ارسالی‌ها
797
پسندها
7,419
امتیازها
22,273
مدال‌ها
13
سطح
12

• نویسنده موضوع
نام رمان: مهره مات
نام نویسنده: م‌.صالحی
ژانر:
خلاصه: #پلیسی #معمایی #عاشقانه
مهره‌ی مات، داستان مردی است که ناخواسته وارد یک بازی خطرناک شده است؛ اما بازی می‌کند تا عزیزانش را حفظ کند. مردی از جنس یک راز، خشمگین از گذشته اما امیدوار به آینده. داستان عشقی آمیخته با انتقام و کینه. داستان فراز و فرود زندگی مردی به نام آرش. مردی به ظاهر خطرناک اما... .
سلام و درود
با سپاس از دوستان عزیزی که رمان من را مطالعه کردید
لطفاً با نظرات و نقدهای خود من را در بهتر نوشتن یاری کنید.
سپاس

nasi_ag

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
6/10/20
ارسالی‌ها
943
پسندها
18,497
امتیازها
41,073
مدال‌ها
25
سطح
24

سلام
خب از نظر کلی به‌خوام بگم رمان خیلی خوبی نوشتی، اما خب به نظر من می‌تونستی بیشتر مرموز کنی رمان رو ولی با این حال میتونم بگم خیلی رمان خوبی نوشتی و امیدوارم قلم‌ت همیشه درحال نوشتن باشه

امضا : nasi_ag

م .صالحی

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
15/6/20
ارسالی‌ها
797
پسندها
7,419
امتیازها
22,273
مدال‌ها
13
سطح
12

• نویسنده موضوع
سلام
خب از نظر کلی به‌خوام بگم رمان خیلی خوبی نوشتی، اما خب به نظر من می‌تونستی بیشتر مرموز کنی رمان رو ولی با این حال میتونم بگم خیلی رمان خوبی نوشتی و امیدوارم قلم‌ت همیشه درحال نوشتن باشه
سپاس عزیزم از وقتی که گذاشتی، قول در ادامه بیشتر توجه‌ت رو جلب کنه چون هیچ چیز اینجوری نیست که الان هست⚘⚘ باز هم ممنونم

Mobina.yahyazade

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
14/5/20
ارسالی‌ها
796
پسندها
3,662
امتیازها
17,773
مدال‌ها
13
سطح
12

سلام دوست عزیز
رمانتون به اندازه‌ی کافی معمایی بود، تنها نکته‌ای که می‌خواستم بگم رفتار آرمین بود.
درسته آرمین پسره متولد شده و بزرگ شده‌ی خارج هست ولی اصلا رفتارش به یک پسر بیست ساله یا بیشتر نمی‌خوره و رفتارش از نظر من بچگانه‌ست.
اما در کل خیلی خوب بود.
موفق باشین.

م .صالحی

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
15/6/20
ارسالی‌ها
797
پسندها
7,419
امتیازها
22,273
مدال‌ها
13
سطح
12

• نویسنده موضوع
سلام دوست عزیز
رمانتون به اندازه‌ی کافی معمایی بود، تنها نکته‌ای که می‌خواستم بگم رفتار آرمین بود.
درسته آرمین پسره متولد شده و بزرگ شده‌ی خارج هست ولی اصلا رفتارش به یک پسر بیست ساله یا بیشتر نمی‌خوره و رفتارش از نظر من بچگانه‌ست.
اما در کل خیلی خوب بود.
موفق باشین.
سلام و سپاس از نظر لطفتون، روی این موضوع حتماً بیشتر کار می‌کنم

فردوس

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/19
ارسالی‌ها
413
پسندها
2,734
امتیازها
17,083
مدال‌ها
11
سطح
12

سلام دوست عزیز رمان شما با روندی که تا به حال نوشتید تا حدودی قابل قبول بود. البته ایراداتی در آن دیده می‌شود که با کمی دقت و زمان میشه آنها را برطرف کرد.
اگر قلم شما کمی پخته‌تر و کمی دقیق‌تر بود مخاطب را بیش از بیش مشتاق مطالعه می‌کرد. موضوع بکر و روند خوب بود. موفق باشید.

امضا : فردوس

م .صالحی

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
15/6/20
ارسالی‌ها
797
پسندها
7,419
امتیازها
22,273
مدال‌ها
13
سطح
12

• نویسنده موضوع
سلام دوست عزیز رمان شما با روندی که تا به حال نوشتید تا حدودی قابل قبول بود. البته ایراداتی در آن دیده می‌شود که با کمی دقت و زمان میشه آنها را برطرف کرد.
اگر قلم شما کمی پخته‌تر و کمی دقیق‌تر بود مخاطب را بیش از بیش مشتاق مطالعه می‌کرد. موضوع بکر و روند خوب بود. موفق باشید.
سپاس از شما و دقت نظرتون

Death Stalker

میم‌ساز انجمن + نویسنده انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/9/20
ارسالی‌ها
5,145
پسندها
155,349
امتیازها
80,673
مدال‌ها
30
سطح
43

سلام و درود
با سپاس از دوستان عزیزی که رمان من را مطالعه کردید
لطفاً با نظرات و نقدهای خود من را در بهتر نوشتن یاری کنید.
سپاس
سلام دوست عزیز
من رمانتون رو خوندم. تا یه جایی. عرضم به حضور شما که به نظر ماجرای دستان خوب و به دو از کلیشه هست. اما این اولش یه خرده به نظر کلیشه ای می‌اومد. نکته بعدی اینکه چرا بعضی جاها یه فاصله های عجیبی بین کلمات بود. بعضی وقتا با هم قاطی میشدن و من رو گیج میکردن.
بعد از اون بگم که اصلا شخصیت پردازی نکرده بودین. مثلا شخصیت ساسان و خواهرش رو برای اینکه تو ذهن خواننده جا بگیره باید شخصیت پردازی می‌کردین. در مورد توصیف هم همین طور. برای داداش آرش...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Death Stalker

م .صالحی

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
15/6/20
ارسالی‌ها
797
پسندها
7,419
امتیازها
22,273
مدال‌ها
13
سطح
12

• نویسنده موضوع
سلام دوست عزیز
من رمانتون رو خوندم. تا یه جایی. عرضم به حضور شما که به نظر ماجرای دستان خوب و به دو از کلیشه هست. اما این اولش یه خرده به نظر کلیشه ای می‌اومد. نکته بعدی اینکه چرا بعضی جاها یه فاصله های عجیبی بین کلمات بود. بعضی وقتا با هم قاطی میشدن و من رو گیج میکردن.
بعد از اون بگم که اصلا شخصیت پردازی نکرده بودین. مثلا شخصیت ساسان و خواهرش رو برای اینکه تو ذهن خواننده جا بگیره باید شخصیت پردازی می‌کردین. در مورد توصیف هم همین طور. برای داداش آرش که تازه رفته بود ایران اصلا توصیف نکرده بودین که ایران چه شکلی بود مردمانش چه جوری بودند و از این جور چیزا.
قیافه ها و تیپ و ظاهر هم که اصلا هیچی نبود. در کل ماجرا اتفاق هیجانی و مهمی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

لآجِوَرْد

کاربر سایت
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/6/20
ارسالی‌ها
647
پسندها
26,558
امتیازها
44,673
مدال‌ها
20
سطح
28

سلام عزیز
جالب بود... سیر خوب بود. البته اشکالاتی هم داشت. اشکالاتی نظیرِ نگارشی، مثل نیم‌فاصله. توصیفات کم بود و توی این زمینه یکم کم‌کاری دیده میشه هرچند که سعی کردید عالی باشن. بافتِ رمان ادبیه اما متاسفانه گاهی عوض میشد و بعضی جمله‌ها به صورت محاوره بودند.
به هر حال خوب بود، موفق باشی عزیزم به امیدِ موفقیت❤

امضا : لآجِوَرْد