گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان جاده می رقصد | masihe.ch کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع masihe.ch
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 730
  • کاربران تگ شده هیچ

A.TAVAKOLI❁

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
14/5/18
ارسالی‌ها
4,885
پسندها
92,898
امتیازها
77,384
مدال‌ها
53
سطح
43

• مدیرکل
سلام ممنون دوست عزیز بنا به نقدتان متوجه شدم شما از خوانندگان قبل از ویرایشم نسبت به نقد شورا هستید.بنا بر نقدی که شما کردید و همسان با نقد دوستان در شورا، تغییراتی داده شده که داستان را کلا تغییر داده و شخصیت ها بنا بر اهمیتشان در اول داستان قرار گرفته اند...بسیار خوشحال شدم از همراه ریزبینی چون شما...امید وارم اگر وقت داشتین دوباره سری به پارت های اول بزنید و اگر نکته ای بود که هنوز پرداخته نشده راهنمایی نمایید.
بله قبلا رمانتون رو خوندم اما با نگاه مجدد به پست‌های ابتدا ذکر کردم‌
ببینید پست‌های اول شما از نظر من، هنوز نیاز به حس بیشتری داره، خصوصا پست‌های اولتون، اون حس سبکی لمس آب و خیس شدن صورت رو به روش‌های...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : A.TAVAKOLI❁

masihe.ch

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/10/20
ارسالی‌ها
281
پسندها
4,400
امتیازها
16,513
مدال‌ها
12
سطح
11

• نویسنده موضوع
بله قبلا رمانتون رو خوندم اما با نگاه مجدد به پست‌های ابتدا ذکر کردم‌
ببینید پست‌های اول شما از نظر من، هنوز نیاز به حس بیشتری داره، خصوصا پست‌های اولتون، اون حس سبکی لمس آب و خیس شدن صورت رو به روش‌های بهتری می‌تونید بیان کنید که فضای آغاز رمانتون ملموس‌تر بشه. خصوصا که فضای در نظر گرفته شده یک فضای آزاد هست.
ممنون حتما...

امضا : masihe.ch

t.sh

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/9/18
ارسالی‌ها
791
پسندها
9,345
امتیازها
27,673
مدال‌ها
18
سطح
15

سلام نویسنده عزیز!
رمان جذاب و با داستانی مجذوب کننده دارید می نویسید. با اینکه به نظرم در مورد روابط نیاز و آراز غلو کردید اما امیدوارم که این غلو در آخر به خاطر ماجراهای در پیش منطقی بشه.
خسته نباشید اما متاسفانه غلط املایی زیاد دارید که بر می شمارم:
غلط ها: الاهی، ماخذه، دقدقه، ازعان، قول و آمیز، دلهوره، کرامول کاتبین، فارق، حول دادن، قاض، تَرد، لِح، وسیقه، پرو، خلع
درستِ غلط ها: الهی، مواخذه، دغدغه، اذعان، غلوآمیز، دلهره، کرام الکاتبین، فارغ، هول دادن، غاز، طرد، له، وصیغه، پررو، خلا
یک ایراد دستوری هم هست:
وقتی قراره است حذف بشه و جمله عامیانه نوشته شه باید به جاش از "ه" استفاده کنید نه کسره مثلا:
غلط: سرت ضربه دیدِ
درست: سرت ضربه دیده
با آرزوی بهترین ها به امید درخشش بیشتر

masihe.ch

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/10/20
ارسالی‌ها
281
پسندها
4,400
امتیازها
16,513
مدال‌ها
12
سطح
11

• نویسنده موضوع
سلام نویسنده عزیز!
رمان جذاب و با داستانی مجذوب کننده دارید می نویسید. با اینکه به نظرم در مورد روابط نیاز و آراز غلو کردید اما امیدوارم که این غلو در آخر به خاطر ماجراهای در پیش منطقی بشه.
خسته نباشید اما متاسفانه غلط املایی زیاد دارید که بر می شمارم:
غلط ها: الاهی، ماخذه، دقدقه، ازعان، قول و آمیز، دلهوره، کرامول کاتبین، فارق، حول دادن، قاض، تَرد، لِح، وسیقه، پرو، خلع
درستِ غلط ها: الهی، مواخذه، دغدغه، اذعان، غلوآمیز، دلهره، کرام الکاتبین، فارغ، هول دادن، غاز، طرد، له، وصیغه، پررو، خلا
یک ایراد دستوری هم هست:
وقتی قراره است حذف بشه و جمله عامیانه نوشته شه باید به جاش از "ه" استفاده کنید نه کسره مثلا:
غلط: سرت ضربه دیدِ
درست: سرت ضربه دیده
با...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : masihe.ch