مباحث متفرقه یک دقیقه مطالعه

• نویسنده موضوع حسنا(هکرقلب)
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 212
  • بازدیدها 7,442
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستارهٔ من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد ،شاید من اصلاً ستاره نداشته‌ام!

#صادق_هدایت
#بوف_كور

امضا : حسنا(هکرقلب)

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

دوست داشتن مردمی که تورا دوست ندارند، آسان نیست.

#شب_لطیف_است
#اسکات_فیتز_جرالد

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

هنگامی که نهایت تلاشتان را بکنید، نه بیشتر و نه کمتر،آن وقت می آموزید که خود را همان طور که هستید بپذیرید. اما باید آگاه باشید و از اشتباهاتتان درس بگیرید. آموختن از اشتباه به این معنی است که تمرین کنید،به نتیجه کارتان منصفانه نگاه کنید و به تمرین ادامه دهید. این امر آگاهی شما را افزون می کند.

#چهار_میثاق
✍#دون_میگوئل_روئیز

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

روزی زنبوری به من گفت: به ما آموخته اند که عسلی بسازیم که از جنس شیره ی گل ها نباشند و فشرده ی عطر‌ گل ها را در خود نداشته باشند.
اگر عسل واقعی بسازید اعدامتان می کنند؟
اعدام؟ چه حرف ها ! در میان همه جانوران جهان فقط انسان ها اعدام می شود به وسیله انسان ها. دیگر هیچ جانوری اعدام نمی شود و نمی کند.

#یک_عاشقانه_آرام
#نادر_ابراهیمی

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

با اعتماد به نفس بیشتر شما جسورتر و خلاق تر خواهید شد. با خلاقیت بیشتر شما خواستار داشتن تجربیات متنوع و دیدگاه های جدید در نحوه کارتان خواهد بود.شما خواست دل به دریا زدن و تجربه ی راهکار های جدید را در خود ایجاد می کنید و با تمام وجود متعهد به انجام کارهایی می شوید که تا امروز در پشت دیوار های ذهنی تان مسکوت مانده بود.

#برایان_تریسی
#نیروی_اعتماد_به_نفس

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

هیچ وقت برای ورق زدن کتاب زندگی دیر نیست، و اگر هیچ وقت کلیسا نرفته اید معنی اش این نیست که به نفع تان تمام شده.من خودم هر بار که می روم دعاها و مناجات ها را می شنوم، و همین طور سرود های تجلیل از خداوند را می شنوم که اقای میسی اجرا می کند، احساس می کنم صفا و آرامشی به جانم می نشیند که بی سابقه است. آقای کراکنتورپ هم حرف های خوبی می زند ، بخصوص در اعیاد مقدس.اگر مشکلی برایم پیش بیاید، احساس می کنم که می توانم از پس آن بر بیایم، چون از جای مناسبی یاری می خواهم و خودم را می سپارم به همان هایی که همه ما در نهایت خودمان را به آن ها می سپاریم. اگر وظیفه خود را به جا بیاوریم،نباید تصور کنیم که بالایی ها بدتر از ما عمل می کنند یا کوتاهی می کنند.

#سایلاس_مارنر_قصه_مرد_بافنده
#جورج_الیوت

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

شب است و به مجلس رقص رفته ام . ماریا یا به قول مانچا، دختری که باهاش قرار دارم از در وارد می شود.دنباله ی روبان هایی که به گیسوانش بسته پشت سرش‌ آویزان است. موسیقی شروع می شود و ما به رقص در می آییم. تنها با اوست که می رقصیم. می رقصیم و دنیا دورمان مثل چرخ فلک می چرخد. گاهی که از زیر چشم نگاه می کنم که در بین اطرافیانمان کجا فاصله ای ایجاد شده تا مانچا را در این رقص پولکا به آن جا هدایت کنم، می بینیم که در حرکت چرخانمان دنباله روبان های بلند او به صورت افقی در هوا موج می زند، و هر وقت که حرکت چرخیدنمان کند می شود دنباله روبان ها فرو می افتد. تا باز به چرخش سرعت ببخشم و رو بان ها باز در هوا به اهتزاز در بیایند و به انگشتان من بسایند که دست او را گرفته است، دست ظریفی که دستمال...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

خشایار شاه که بود؟
مورخان سه نوع ارزیابی متفاوت درباره این شاه دارند. پیترگرین می گوید:
(در سوابق او فهرستی طولانی از پیروزی های نظامی دیده می شود. او مصلح مذهبی بزرگی بود و طرفدار هنر.)
در عوض سی.هیگنت مورخ انگلیسی معتقد است،
(او شایستگی اداره ی آن امپراطوری‌ پهناور را نداشت که آن را مدیون تولدش بود و نه کفایت خود، او بیرحم و سفاک بود.)
شاید همه ی این تعریف ها و تکذیب ها به نوعی درست باشد، او مجموعه ای از خوبیها و بدیها بود ‌.
هرودوت می گوید:
(در میان مردان کسی به زیبایی و قد و قامت او نبود و شایستگی آن همه قدرت را نداشت.)
خشایار شاه هم مانند مردان قدرتمند اشتباهاتی را مرتکب شد. او خود را شکست پذیر می دانست اما از نیرویی ضعیف تر از خود شکست خورد.
او مردی بیرحم بود اما...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

اگر زن ها از بین مردها ، عده ای از آن هارا برای ماندن دعوت نکنند همه مرد ها به شهر مراجعت خواهند نمود و زن ها تنها خواهند ماند.
در بین کشور هائی که من تا آن موقع دیده بودم کرت یگانه کشوری بود که زن ها برای اینکه مردها را بسوی خود جلب کنند. میباید بدین وسیله متوسل شوند.
در میدان گاو بازی هم من متوجه شده بودم که زن ها و مرد ها با این که عریان مقابل گاو ها میرقصند، مردم بیشتر برای هنر گاوبازی ان ها اظهار هیجان می نماید و گرچه یک پسر یا دختر زیبا، جلب توجه میکرد ولی نه مثل کشور های دیگر علتش این است که در کرت مردها و زن ها در معاشرت با دیگران آزاد هستند.

#سینوهه
#میکا_والتاری

حسنا(هکرقلب)

هکر قلب
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
27/12/17
ارسالی‌ها
1,511
پسندها
14,756
امتیازها
42,373
مدال‌ها
3
سطح
0

• نویسنده موضوع
#پاره_کتاب

قاعده پنجم:کیمیای عقل با کیمیای عشق فرق دارد. عقل محتاط است.ترسان و لرزان گام بر می دارد. با خودش می گوید: (مراقب باش آسیبی نبینی.) اما مگر عشق این طور است؟ تنها چیزی که عشق می گوید این است: (خودت را رها کن، بگذار برود!)
عقل به آسانی خراب نمی شود. عشق اما خودش را ویران می کند. گنج ها و خزانه ها هم در میان ویرانه ها یافت می شود، پس هر چه هست در دلِ خراب است!

#ملت_عشق
#الیف_شافاک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.