انگیزشی ۶ راه برای تبدیل کردن شادی به بخشی مهم از زندگی روزانه

• نویسنده موضوع Nwginz
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 127
  • کاربران تگ شده هیچ

Nwginz

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/10/20
ارسالی‌ها
1,002
پسندها
5,095
امتیازها
23,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
ما هر کاری که در زندگی انجام میدهیم برای بدست آوردن شادی است

مهمترین چیز لذت بردن از زندگی و شاد بودن است. تنها همین موضوع اهمیت دارد. آدری هپبورن

ما کار می کنیم تا به اندازه کافی پول در بیاوریم و چیزهایی که دوست داریم را بخریم و شاد باشیم. به همین سادگی

اما زندگی هیچ تضمینی ندارد، پس چرا آن را اکنون انجام ندهید

با گذشت زمان، به قدری درگیر مسئولیت می شویم که وقتی برای فکر کردن به شادی نداریم. در آن زمان، تنها لحظات شاد ما زمانی است که برنامه تلویزیونی یا مسابقه ورزشی دلخواهمان را می بینیم. گاهی اوقات به دلیل الویت های خانوادگی نمی توانید به سفر بروید و گاهی به دلیل مشغله های کاری که دارید.

Nwginz

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/10/20
ارسالی‌ها
1,002
پسندها
5,095
امتیازها
23,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
خیلی مهم است که همین امروز شاد بودن را به بخشی از زندگی خود تبدیل کنید
هر روز وقتی چشمانم را باز می کنم به خودم می گویم: امروز من، و نه اتفاقات، قدرت شاد یا ناراحت کردنم را دارم. میتوانم هر یک را انتخاب کنم. دیروز مرده و فردا هنوز از راه نرسیده است. من فقط یک امروز را دارم، و میخواهم شاد باشم. گروچو مارکس

راههای زیادی برای شاد بودن وجود دارد. برخی از آنها عبارتند از:

ساده بگیرید: همیشه زندگی را ساده بگیرید. هر چیزی که هم اکنون اشتباه پیش می رود بالاخره درست خواهد شد
در پایان همه چیز روبه راه خواهد شد پس اگر الان روبه راه نیست دنیا به آخر نرسیده است. دبورا موگاچ

هر ساعت ۵ دقیقه برای شاد بودن زمان بگذارید. به خودتان شاد بودن را یادآوری کنید و شاد باشید.

Nwginz

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/10/20
ارسالی‌ها
1,002
پسندها
5,095
امتیازها
23,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
نسبت به لحظه حال آگاه باشید. در زمان حال زندگی کنید. زمان حال تنها چیزی است که دارید. ارزش آن را درک کنید. همین الان لبخند بزنید. وقتی لبخند می زنید همه چیز ساده می شود.

موفقیت های کوچک خود را جشن بگیرید. بعد از اتمام هر کاری، باید حس رضایت مندی داشته باشید. سپس آن را جشن بگیرید. هر یک از موفقیتهای کوچک خود را جشن بگیرید. اگر همیشه به دلیلی برای شاد بودن نیاز دارید، آنها را تبدیل به دلیلی برای شاد بودن کنید.

تغییری در دنیا ایجاد کنید. آیا وقتی کسی به شما لبخند می زند میتوانید به او لبخند نزنید؟ شما نیز متقابلا به او لبخند می زنید. پس در دنیا تغییری ایجاد کنید. بیایید با لبخند زدن دیگران را به لبخند زدن واداریم.
همان تغییری باشید که میخواهید در دنیا ببینید. ماهاتما...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Nwginz

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
11/10/20
ارسالی‌ها
1,002
پسندها
5,095
امتیازها
23,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع
رها کنید: وقتی کسی شما را برنجاند چطور میتوانید لبخند بزنید؟ با رها کردن و فراموش کردن می توانید لبخند بزنید. یادتان باشید، بخشیدن دیگران را اصلاح نمی کند اما حال شما را بهتر می کند. پس از این به بعد، در ذهنتان کینه به دل نگیرید. تنها چیزهای خوب را به خاطر بسپارید تا شاد بمانید.
هیچ گاه اجازه ندهید کسی شادی شما را بدزد، شادی شما هرگز مال کسی نبوده تا از شما گرفته شود. ناشناس

تعطیلات آخر هفته شادی را ترتیب دهید: ما همیشه به آینده متمرکزیم. بنابراین اگر کار بزرگی را در برنامه خود داشته باشیم، تا زمانی که آن را به انجام نرسانیم نگرانیم. چرا همین کار را در مورد شادی انجام ندهیم؟ آخر هفته ای پر از شادی ترتیب دهید . کل هفته برای رسیدن به آن لبخند به لب خواهید داشت.
مردم به همان...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] RiRa-M

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا