انگیزشی با این جملات انگیزشی، در مسیر کارآفرینی، تسلیم نمی‌شوید!!!

• نویسنده موضوع HAKIMEH.MZ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 143
  • کاربران تگ شده هیچ

HAKIMEH.MZ

مدیر بازنشسته ادبیات
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/4/21
ارسالی‌ها
3,505
پسندها
27,914
امتیازها
58,173
مدال‌ها
27
سطح
29

• نویسنده موضوع
اگر فکر می‌کنید کارآفرین‌هایی که در اخبار درموردشان می‌شنوید یا عکس‌شان را روی جلد مجله‌ها می‌بینید بدون شکست به این جایی که هستند رسیده‌اند کاملا در اشتباهید.

اگر در مسیر کارآفرینی قدم گذاشته‌اید و یا می‌خواهید این کار را انجام دهید باید منتظر سختی‌ها و چالش‌های زیادی باشید که گذر کردن این چالش‌ها بدون از دست دادن انگیزه و اشتیاق تفاوت اصلی کارآفرینان با بقیه‌ی مردم است.

اگر بدانید کارآفرین‌های موردعلاقه‌تان نیز چنین سختی‌هایی را پشت سر گذاشته‌اند راحت‌تر می‌توانید این مسیر را طی کنید.

بهترین جملات انگیزشی از بزرگترین کارآفرین های دنیا
تا هرگز تسلیم نشوید!

» تنها دیوانه‌ها هستند که باقی می‌مانند.
Andy Grove – مدیرعامل سابق اینتل

» یکی از بزرگترین مهارت‌های رهبری...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : HAKIMEH.MZ

HAKIMEH.MZ

مدیر بازنشسته ادبیات
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/4/21
ارسالی‌ها
3,505
پسندها
27,914
امتیازها
58,173
مدال‌ها
27
سطح
29

• نویسنده موضوع
» می‌توانم هزاران شکست که در این سال‌ها داشته‌ایم را نام ببرم. با این حال و همه‌ی این شکست‌ها، ما شرکت‌مان را به یکی از بهترین شرکت‌ها در صنعت خودمان تبدیل کردیم. پس به یاد داشته باشید هر زمانی که شکست میخورید این را به خودتان یادآوری کنید: «‌ زندگی همیشه راه من رو نمیره، اما من همیشه یه راهی پیدا می‌کنم.»
Josiah Humphrey – هم‌بنیان‌گذار Appster

» اگر شما همه چیز را تنظیم کنید که احتمال شکست را به صفر برسانید، بدانید که احتمال موفقیت را هم به صفر رسانده‌اید. راهکار این است که بدانید چطور از شکست‌هایتان بلند شوید و ادامه دهید.
Reid Hoffman – هم‌بنیان‌گذار LinkedIn

» بعضی روزها لبخند می‌زنید و فکر می‌کنید که شاهکار می‌کنید. روز بعد اتفاق بدی با هزینه‌ی زیادی رخ...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : HAKIMEH.MZ

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا