مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

نسترن محمودی

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/7/18
ارسالی‌ها
1,385
پسندها
30,429
امتیازها
63,073
مدال‌ها
13
سطح
0

سلام خسته نباشید

اومدم با یه انتقاد شدید
نمیدونم درسته اینو اینجا مطرح کنم یا نه !

اما مدیرای محترم کتاب و منتقدای عزیز؛

چرا اجازه میدید اسم رمان ها و داستان کوتاها اسم تکراری سریال ها و فیلمهای خارجی باشه؟

ممکنه خیلی از کاربرای عزیز از من دلخور بشن اما حقیقتا دیگه نتونستم این موضوع رو نگم!
کاربرای عزیزی که از این اسامی استفاده میکنن خودشون میدونن! بابا اون قدر اسم انتخاب کردن سخت هم نیست که تکراری بذارید!
اسم نمی برم اما بیش از ۵ مورد دیدم از رمان و داستان کوتاه که اسم فیلم و سریال داشتند
لطفا رسیدگی کنید فرزانه رجبی فرزانه رجبی tromprat tromprat roro nei30 roro nei30
بنده با این موضوع کاملا...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

زینب میشی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
2,008
پسندها
17,327
امتیازها
42,373
مدال‌ها
22
سطح
24

بنده با این موضوع کاملا مخالفم، البته ببخشید که میگم اما گاهی اوقات داستانی که می‌نویسی، یه اسم خیلی واضح بهش می‌خوره و از اونجایی که میلیون‌ها میلیون فیلم و سریال توی جهان ساخته شده ممکنه که تکراری بشه و اگه بخوای یه اسم جدید بنویسی یا یه اسم طویل یک خطی میشه که از نظر نقد اشتباهه یا اسم مسخره میشه که هیچ ربطی به اصل داستان نداره.
بعد ما فیلم‌هایی تو ایران داریم که به طور مثال سه تاشون یه اسم دارن و با اسم کارگردانشون شناخته میشن، تعجب زیادی نداره اسم کتاب‌ها هم تکراری با اسم فیلم‌ها بشه.

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید

موفق باشید

امضا : زینب میشی

فرزانه رجبی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
2/4/17
ارسالی‌ها
1,676
پسندها
16,501
امتیازها
39,073
مدال‌ها
29
سطح
24

سلام خسته نباشید

اومدم با یه انتقاد شدید
نمیدونم درسته اینو اینجا مطرح کنم یا نه !

اما مدیرای محترم کتاب و منتقدای عزیز؛

چرا اجازه میدید اسم رمان ها و داستان کوتاها اسم تکراری سریال ها و فیلمهای خارجی باشه؟

ممکنه خیلی از کاربرای عزیز از من دلخور بشن اما حقیقتا دیگه نتونستم این موضوع رو نگم!
کاربرای عزیزی که از این اسامی استفاده میکنن خودشون میدونن! بابا اون قدر اسم انتخاب کردن سخت هم نیست که تکراری بذارید!
اسم نمی برم اما بیش از ۵ مورد دیدم از رمان و داستان کوتاه که اسم فیلم و سریال داشتند
لطفا رسیدگی کنید فرزانه رجبی فرزانه رجبی tromprat tromprat roro nei30 roro nei30
سلام زینب خانم
راستش من...

امضا : فرزانه رجبی

زینب میشی

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
2,008
پسندها
17,327
امتیازها
42,373
مدال‌ها
22
سطح
24

سلام زینب خانم
راستش من اصلا فیلم نمی بینم و نمیدونم
اما موافقم که کار درستی نیست، شما گزارش بزنید من پیگیری میکنم.

مرسی عزیزم بچه ها گفتن پیگیری میکنن

امضا : زینب میشی

N.ℳムɦℳ¤¤のł

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
30/7/18
ارسالی‌ها
32
پسندها
743
امتیازها
3,603
سطح
0

سلام
ببخشید امکانش وجود داره که تعداد رنگ‌ها بیشتر بشه؟

امضا : N.ℳムɦℳ¤¤のł

Dilan

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
1/4/17
ارسالی‌ها
1,606
پسندها
8,485
امتیازها
47,836
مدال‌ها
21
سطح
16

امضا : Dilan

* DoHaBr *

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
31/7/18
ارسالی‌ها
823
پسندها
9,950
امتیازها
30,873
مدال‌ها
7
سطح
0

سلآم ببخشید من یه درخواست داشتم خیلی هم مهم !
بنظر من بجای اینکه کاربر تایپیک بزنه برای رمانشون مدیرای تالار کتآب تایید کنن!
یه تایپیک بزنید برای درخواست ناظر برای رمان بعدش چندتا ناظر انتخای کنید حدود شش یا هفت نفر هرکی که ناظرش از بین اونا از طریق مدیرتالار کتاب انتخاب شد؛ اسم و تمام جزئیات داستان به‌علاوه سه یا چهار پارت اول براش بفرسته اگه اسم رمانش تکراری نبود و موضوعش تکراری نبود تایید کنه.
اگه موارد نگآرشی‌ش اشتباه بود بهش کمک کنه درستش کنه.
بعدش همون کاربری که رمانش تایید شده توسط ناظر تایپیک رو بزنه بعد ناظر انتخآب شده براش پیام تایید رمآنش رو در تایپیکش بفرسته‍

نسترن محمودی

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
21/7/18
ارسالی‌ها
1,385
پسندها
30,429
امتیازها
63,073
مدال‌ها
13
سطح
0

سلام خدمت مدیران محترم
یه پیشنهاد خیلی مهم داشتم
از اون جایی که وضعیت ویرایشی رمانا خیلی بده به نظر من بهتره تو اون پستی که برای راهنمایی نویسنده‌ها تو صفحه اول رمانشون فرستاده میشه، لینک تاپیک آموزش ویرایش رو هم اضافه کنید و یجورایی مطالعه این تاپیک رو اجباری کنید لطفا.
با تشکر

سامیار زاهد

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
1,134
پسندها
50,924
امتیازها
61,573
مدال‌ها
4
سطح
0

سلام یه پیشنهاد برای حالا کمیک داشتم
خیلی خوب میشه که بخش متفرقه هم به این تالار اضافه بشه چون بیشتر پست ها در این بخش قرار میگیرن

امضا : سامیار زاهد

ROSHABANOO

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
7/10/17
ارسالی‌ها
377
پسندها
5,116
امتیازها
21,413
مدال‌ها
6
سطح
0

با سلام و خسته نباشید.
راستش من و سایر اعضای تیم ویرایش، مدت‌هاست که گله و شکایت داریم اما متاسفانه بی‌فایده بوده. سطح نگارش رمان‌ها به شدت پایین و مقدماتیه و با وجود اعتراضات مکرر، ما هیچ پاسخی نگرفتیم. جدا از اینکه منِ ویراستار، از سلامت و وقت و انرژی خودم می‌گذرم برای بهبود وضع رمان‌ها، اینکه اینقدر کیفیت کارها پایینه باعث پس‌رفت و ضعف انجمن هم هست. بارها تقاضا کردیم در بخش شروع رمان سختگیری بشه که گویا بی‌فایده‌ست و به تعداد بالای نویسنده و رمان بیشتر اهمیت داده میشه؛ حالا با هر سطح کیفی!
در بخش نظارت هم تا به حال ضعف زیادی وجود داشته که امیدواریم با مدیریت جدید فرزانه جان و سختگیریشون بهتر بشه اما باز هم کارها در آخر زیر دست ما و عذاب نظم دادن بهشون هم با ماست.
امروز با بچه‌ها که...

آخرین ویرایش

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا