گفتگوی آزاد درد و دل

• نویسنده موضوع Elka Shine
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 32
  • بازدیدها 1,950
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Elka Shine

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
1,953
پسندها
1,619
امتیازها
17,973
سطح
0

• نویسنده موضوع
اینجا میتونید درد و دل کنید....هرچی غم و غصه و ... دارید رو اینجا بریزید بیرون...
بقیه هم میتونن به کسانی که میان اینجا و خودشونو رو خالی میکنن کمک کنن...یعنی همون دردودل...

فقط یک سری قوانین هست لطفا رعایت کنید:

1-از بحث های دینی و مذهبی جدا خودداری کنید.
2-تاپیک درد و دل هست بدین معنی که شما از یک چیزی،یک جایی یا یک کسی دلتون میگره و میاین اینجا بدون عنوان کردن اسم طرف درد و دلتونو مینویسین.
3-به هم احترام بزارید.
4-و یک یاداوری مهم اینکه وقتی کسی میاد اینجا دردو دل کنه خوب از یک جایی ناراحت هست و روحیش خرابه.پس دوستان اگه کمکی از دستتون بر نمیاد، غصه دیگه ای رو روی دلش نذارید.
...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Elka Shine

Melissa

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
81
پسندها
2,673
امتیازها
16,473
مدال‌ها
9
سطح
11

تا بوده و هست،هیچکی از تو دنیا چیزی با خودش نبرده. اما برعکس میتونیم سعی کنیم چیزی از خودمون تو دنیا جا بزاریم، پس تا میتونیم و میشه، سعی کنیم کتابی، نوشته ای، دست به قلمی، یا دو سطر شعری را که بشه سالیان سال دلیلی یا مرهمی بر روح و جان بقیه اثر گذاشت رو به جا بزاریم این نوشته ها ممکنه از تجربیات شخصی خود باشه شاید بعضیا فکر کنن اصلا زندگیشون قابل تغییر یا تعیبر نباشه و یک زندگی ساکن و بی جریانی دارن اما به نظر من زندگی ما آدمیان همیشه در حال تغییر است. شاید ظاهری و شکلی نباشه اما روحی و ذاتی متغیر هستش مثلا میتوان از تجربه اینکه چطور با خدا ارتباط برقرار کنیم یا اینکه چطور با خدا آشنا شدیم بگیم، شاید بعضی ها با خواندن چندین کتاب قطور و پر صفحه باز هم نتوانند پی به نزدیک شدن با خدا ببرن...

Shaparak

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
320
پسندها
2,117
امتیازها
12,213
مدال‌ها
5
سطح
6

کاش می شد آدم ها یاد بگیرن مسایل دیگه رو با دوستی هاشون قاطی نکنن.
ارزش دوستی خیلی زیاده اما اینکه گفت و گوی دونفره به بیرون درز کنه. آسیبی که می زنه قابل جبران نیست.
کاش یاد بگیرم دوست بودن به معنای کنار هم بودنه. نه اینکه متعهد بشیم همه چیزمون مشترک بشه.
می دونیم که هر دوستی یه دوست دیگه هم داره، اما آیا یاد گرفتیم که مسائلمون با هر دوستی رو فقط با همان دوست نگه داریم؟!

امضا : Shaparak

SAmirA

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
457
پسندها
3,534
امتیازها
17,773
مدال‌ها
1
سطح
0

کاش یکی بیاید دستمان را بگیرد و از وسط این دنیایی که پر شده از غصه ،دلتنگی، روزمرگی ،خ**یا*نت، بی وفایی،نفرت ،غرور و... ببرد به دنیای که پر از ارامش خیال هست با ابشاری از مهربانی و محبت
کاش یکی بیاید...

امضا : SAmirA

mahshad.cham

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
57
پسندها
691
امتیازها
3,763
مدال‌ها
7
سطح
7

کاش روزی بیاید که وقتی از شیشه ی ماشین به مدرسه ی روبه رو ات نگاه می کنی ، کودکی را نبینی که با لباس های کهنه رو به رواش فال فروشی می کند .... کاش روزی بیاید که عدالت فکستنی ای که در دنیا سکوت را فریاد میکشد رنگ و بوی واقعیت بگیرد نه تنها کتابی ده جلده که قاضی یک تهران از براش است ... کاش روزی برسد که معنای واقعی جمهوری نمایان شود ، معنای واقعی مشارکت در امور کشور ... کاش روزی برسد که شفاف بنویسیم ... از سیاست از اقتصاد از دولت از اجتماع ... بدون اندکی واهمه از مجازات ...

فرزانه رجبی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
2/4/17
ارسالی‌ها
1,676
پسندها
16,507
امتیازها
39,073
مدال‌ها
29
سطح
24

الان فقط می تونم یه چیز بگم،
خیلی خسته ام،همونقدرم آدم بدی ام،اونقدر که حتی خاک هم نمی تونه قبولم کنه و منو در آغوش بکشه.

امضا : فرزانه رجبی

SAmirA

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
30/3/17
ارسالی‌ها
457
پسندها
3,534
امتیازها
17,773
مدال‌ها
1
سطح
0

کاش یاد می گرفتیم به حقوق همدیگه احترام بذاریم و بخاطر اینکه مقاممون از یکی بالاتره به قول معروف طاقچه بالا بذاریم این هم تو دنیای حقیقی و هم مجازی عذاب آوره حرف حق همیشه تلخه و بعضی ها برای اینکه از تلخی حرفی فرار کنند ترجیح میدند صورت مسئله رو پاک کنند یا تهمت بزنند که واقعا تاسف آوره
کاش یاد بگیریم تو هر شرایطی به حقوق همدیگه احترام بذاریم

امضا : SAmirA

Eli.D :)

کاربر برتر
کاربر برتر
تاریخ ثبت‌نام
6/4/17
ارسالی‌ها
623
پسندها
1,971
امتیازها
16,473
مدال‌ها
8
سطح
11

خستم ولی خوابم نمیبره.
احساس میکنم سردرگمم.نمیدونم میخوام چیکار کنم اصلا نمیدونم باید چی کار کنم!؟
کاش این سردرگمی و این سوالا تموم میشدن.

امضا : Eli.D :)

mahshad.cham

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
57
پسندها
691
امتیازها
3,763
مدال‌ها
7
سطح
7

از قضاوت های اطرافم می ترسم
از حرف های زیر و درشت
از تهمت های گاه و بی گاه
از سادگی و از بی الایشی ام
من از مردم اطرافم می ترسم !
از صدای پچ پچ هایشان که روحم را خراش میدهند ....
من از محاکمه ها و قضاوت های یک طرفه می ترسم
می دانی ، امشب خیلی می ترسم
از نقاب ها و کلماتی که اطرافیانم پوشیده اند
من ترسیده ام و این ترسم زمانی به اوج خودش رسید که قضاوت شدم .... مجازی و واقعی تفاوتی ندارد ما آدم ها عادت کرده ایم به محاکمه کردن .... وکیل ها و قاضی ها خوبی هستیم .... و من همچنان در جایگاه متهم به نقاب هایتان خیره شده ام ... درد دارد رفیق ... برگرد ... نه اینکه دلم برایت تنگ شده باشد ... نه ... خنجرت جا مانده است نمی گذارد تکیه دهم ... دادستان خوبی هستی !

Eli.D :)

کاربر برتر
کاربر برتر
تاریخ ثبت‌نام
6/4/17
ارسالی‌ها
623
پسندها
1,971
امتیازها
16,473
مدال‌ها
8
سطح
11

خدایا چرا امروز اینطوریه؟؟!!؟؟!!
کاش زودتر تموم بشه....!!!

امضا : Eli.D :)
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا