انگیزشی ۵۷ قانون راز

• نویسنده موضوع زهرا.عین
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 58
  • بازدیدها 1,091
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون چهل و نهم جذب ( آیا واقعا می دانید که چه کسی هستید؟)​

زمان هایی وجود دارد که انجام کارها به صورت صحیح بسیار مهم است. مثلا وقتی شما از طریق چتر نجات از هواپیما به بیرون می پرید و طناب مخصوص چتر ناگهان گیر کند دیگر زمان آن نیست که به این فکر کنید که برای شام چه چیزی درست کنید.
نه!
بلکه اولویت اول این است که چتر نجات به عملکرد درست خود بازگردد.
به همین ترتیب دنبال کردن اهداف و رویاهای خود با استفاده از قانون جذب زمانی ساده می شود که شما از این اصل برای کشف و آزاد کردن بالاترین قدرت شخصی خود استفاده کنید.
به عبارت دیگر شما باید کد منبع خود را بشناسید و سپس مانند یک آهنربا هرچیزی را که می خواهید جذب کنید.

امضا : زهرا.عین

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون پنجاهم جذب: (آزادی شخصی خود را مطالبه کنید ( مانند یک درخت بلوط از نظر احساس قوی و قدرتمند باشید)​

لحظه ای را در نظر بگیرید که وارد یک رابطه ی عاشقانه جدید می شوید و یا کسب و کار جدیدی را راه می اندازید، چه اتفاقی می افتد؟
هردوی این موارد مانند قدم گذاشتن در ناشناخته ها هستند اما هدو نیز بسیار تجارب هیجان انگیزی هستند. اما در هردو موقعیت بسیار امیدوار خواهید بود.
اما ابهام نیز وجود دارد، در حقیقت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا همه چیز خوب پیش می رود؟
پس چرا این اتفاقات هیجان انگیز است در حالی که بسیاری از مردم سفر زندگی را پر از ترس و نگرانی و خسته کننده می دانند؟
این یک سوال شخصی است که هر فرد باید به آن بپردازدو واقعیت این است که هر فرد می تواند به هر روشی که می...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون پنجاه و یکم جذب : ( خوشبختی را انتخاب کنید و سایر فیلترهایی که را که با آن می توانید آشکار شوید)​

من یک واقعیت شگفت انگیز درباره ی چیزی به نام فیلتر یاد گرفتم .
اگر یک فیلتر خاص را بر روی دوربین عکاسی اعمال کنید دنیا در عکس بسیار متفاوت خواهد بو. یک فیلتر آبی یا صورتی و حتی چیزی شبیه همین موارد…
بعدا فهمیدم انسان ها نیز دارای فیلتر می باشند، متوجه شدم که من فیلتر خوشبینانه دارم اما برخی افراد دارای فیلتر بدبینانه بودند.
چیزی بسیار قدرتمند در مورد انتخاب فیلتر ها وجود دارد و آن این است که افرادی که خود را شاد و خوش بین می دانند، و همیشه سپاسگذار هستند تمایل به زندگی در آن ها طولانی تر ، کسب در آمد آن ها بیشتر و کیفیت زندگی آن ها با اصالت تر خواهد بود.
شما می...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون پنجاه و دوم جذب: (هیچ شخصی بهتر و با اصالت تر از شما نیست، همراه با جهان در سمت خودتان می توانید مطمئن باشید که در هر نوع از بازی زندگی برنده خواهید بود)​

کارهایی وجود دارد که شما می توانید انجام دهید و هیچ کس جز شما توانایی انجام آن را ندارد و درنتیجه شما قهرمان شماره یک جهان در آن خواهید بود.
هیچ شخصی بهتر از شما نیست و همچنین با استعداد تر از شما…
بهترین شخصی که می تواند قانون جذب را بر اساس منافع و خواسته های خودش پیش ببرد شمایید.
وقتی شما کد منبع مخصوص خود را شناختید و باورهای خود را انتخاب کردید این دنیا مانند زمین بازی خواهد بود و شما هر بازی را که در آن انتخاب کنید برنده خواهید بود.

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون پنجاه و سوم جذب: (یک چیز بحرانی که دنیا آن را از شما طلب می کند)​

انجام کارهایی که دیگران انجام می دهند یا گشتن دنبال قوانینی که وجود ندارند، مانند پرسه در یاس و ناامیدی می باشد و یا مانند این است که در بیایان خشک به دنبال آب باشی.
شما یک فرد منحصر بفرد می باشید و یک اثر انگشت مخصوص به خود را داریدو همچنین یک دی ان ای متفاوت نسبت به هرکس.
جهان فقط می خواهد که شما بفهمید منحصر بفرد هستید و پس از آن می توانید هر چیزی را که می خواهید داشته باشید چون کاری را که فکر می کنید باید انجام دهید را متوقف می کنید.
تو با لحظه ای پلک نزدن متوجه خواهی شد که بهترین دوست خودت در دنیا خودت هستی و همین برای جذب یک زندگی فوق العاده کافی است.
در این زمان جهان به سادگی می گوید که...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون پنجاه و چهارم جذب (بر انرژی پول و یا هرچیزی را که می خواهید جذب کنید تسلط داشته باشید)​

ابعاد انرژی را در هر موقعیتی هر پالشی، هر فرصتی و هر رابطه ی جدیدی در نظر بگیرید.
تسلط بر انرژی به شما یک دید مانند اشعه ایکس خواهد داد…شما قادر خواهید بود هر چیزی را جذب کنید و هرچیزی را که دوست دارید تغییر دهید.
برای مثال دفعه ی بعد که یک تصمیم مهم برای عملی کردن داشتید، تصویر مناسبی از وضعیت آن در ذهن خود بسازید.
حال جزئیات خاص آن تصویر را حذف کنید و ان را با انرژی جایگزین کنید، زیرا انرژی به شما می گوید که چه کاری انجام دهید.
این یک تکنیک قدرتمند برای جذب ثروت می باشد.
حقیقت امر این است که ما آدم ها در یک استخر عظیم پول زندگی می کنیم و پول همه جا هست.
در حال حاضر میلیون...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون پنجاه و پنجم جذب:انتظار داشته باشید که آنچه می خواهید اتفاق خواهد افتاد​

عادت کنید به خودتان گوش دهید و اهدافتان را به جهان اعلام کنید.
مانند این:
خورشید در حال درخشیدن است، من شگفت انگیز هستم و هر آنچه که من شایسته ی آن باشم به من ارزانی می شود.
همه چیز را با احساسات و حقیقت بازگو کنید، اگر آن را باور کنید اتفاق می افتد.

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون پنجاه و ششم جذب (بیدار شدن با توانایی های خود ، دعوت به توانایی های سری شما که با آن متولد شدید)​

توسعه و تکامل عقاید شما در نظریه ای به نام ترموستات است. ببینید که در حال حاضر در کجا وجود دارد و سپس به تدریج آن را افزایش دهید مانند ورزشکاری که به تدریج قدرت ماهیچه ای خود را زیاد می کند.
به عبارت دیگر به خودتان بگویید که من تا آخر هفته ی آینده ثروت خود را افزایش می دهم.
آیا باورتان می شود؟
این تفکر ار حفظ کنید تا زمانی که به ترموستات باور درونی شما فشار وارد شود و شما احساس کنید که این باور بر شک و ترید شما غلبه کرده است.
این تفکرات فعلی شماست شاید شما باور داشته باشید که ثروت خود را تا ۱۰ دلار در هفته ی آینده افزایش دهید و شاید این رقم تا ۱۰۰۰۰ دلار نیز پیش...

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

قانون پنجاه و هفتم جذب: و باچیزی که از کودکی با شما بوده رابطه ای جادویی برقرار کنید ( احتمالا تا به الان فراموشش کرده اید)

موضوع خارق العاده ای که من می خواهم به شما بگویم و هیچ گاه استثنایی در هیچ شخصی برای آن وجود نداشته این است:
در درون شما یک جایگاه ویژه وجود دارد که شما را به عظمت و پتانسیل بی حد و حصر جهان متصل می کند. آن مکان مانند مکان افراد دیگر نیست این مبتنی بر کد منبع منحصر به فرد شماست.
این را بفهمید و تصدیق کنید. این تنها قدرتمندترین نکته ای است که می توانم با شما به اشتراک بگذارم. این شاهکار تصویر است
تصدیق و داشتن کد منبع برای فراوانی …
دی ان ای انرژی شما لحظه‌ای است که یک تغییر مهیج برای شما اتفاق می‌افتد. این زمانی است که تمام عشق...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] RiRa-M

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا