انگیزشی ۱۰ حقیقت قانون جذب

• نویسنده موضوع زهرا.عین
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 127
  • کاربران تگ شده هیچ

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

حقایق قانون جذب​

۱ – اولین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب وجود ندارد!​

شاید این نکته واضح باشد، اما من فقط فکر کردم قبل از این پست به آن اشاره کنم.
قانون جذب وجود دارد. همیشه انجام داده است و همیشه این کار را انجام خواهد داد ، تا زمانی که جهان وجود داشته است همچنان وجود دارد. این جادو یا مفهوم عصر جدید نیست ، بلکه یک قانون علمی کاملاً تثبیت شده جهان است.
نه تنها وجود دارد ، بلکه می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید تا زندگی را که واقعاً می خواهید ایجاد کنید. پول ، موفقیت ، عشق ، روابط عالی با دیگران ، یک حرفه خارق العاده ، یک خانواده. هر چه شما می خواهید. یک ماشین کاملاً جدید ، یک خانه جدید ، مسافرت به استرالیا ، یا رفتن به کوهنوردی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا.عین

زهرا.عین

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
21/1/20
ارسالی‌ها
1,378
پسندها
6,876
امتیازها
24,673
مدال‌ها
16
سطح
12

• نویسنده موضوع

۷ – هفتمین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب می تواند به نفع بی نهایت زندگی شما باشد!​

بله ، این زیبایی قانون جذب است و آنچه سالهاست به آن اشاره شده است. برای یادگیری چگونگی ایجاد زندگی ای است که واقعاً می خواهید ، باید یاد بگیرید که به طور مداوم لایک های مناسب را ارائه دهید. همه ما رویاها ، برنامه ها و اهدافی را داریم که می خواهیم در آینده به آنها برسیم یا در زندگی خود داشته باشیم.
خوب از طریق قانون جذب می توانید با نگرش صحیح به زندگی ، اعتماد و تمایل به تمرین به همه اینها برسید. فرقی نمی کند که اکنون در کجای زندگی خود باشید ، می توانید تصمیم بگیرید که کنترل خود را به دست بگیرید و از قانون جذب استفاده کنید تا آنچه را که می خواهید بجای چیزهای زیادی که نمی خواهید...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : زهرا.عین
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] RiRa-M

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

عقب
بالا