خواننده فَنِ خوانندگان MERO.SG | BTS

• نویسنده موضوع AMIIRALI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 191
  • بازدیدها 4,518
  • کاربران تگ شده هیچ

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,960
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر

خیلیامون ناراحتیم و این که ناراحتیم و گریه میکنیم چیز بدی نیست. ۷ تا مردی که یک سال پیش توی بدترین شرایط زندگیم باهاشون آشنا شدم و انقدر رابطشون با طرفداراشون واقعی و صادقانه بود که نمیتونستم جلوی خودمو بگیرم که فنشون نشم. فکر میکنم این گریه هامون بخاطر استراحتی که بهمون صادقانه قول دادن موقتیه نیست، بلکه بخاطر ناراحتی این ۷ نفره که توی این مدت چیزی جز عشق و علاقه و امید بهمون ندادن و حالا نگرانن که با گفتن "استراحت" ما رو ناامید و ناراحت کنن...
اونا حتی صادقانه با ما ‌نشستن و شام خوردن و صادقانه افکارشون رو با ما درمیون گذاشتن در حالیکه میتونستن توی یه اعلامیه ساده همه چیو بگن.

ازتون میخوام توی این دوران به حرفای کساییکه آرمی نیستن و یا انرژی منفی میدن توجه نکنید و مثل...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : Ash;

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,960
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر
جونگکوک : شما نزدیک ۱۰ سال با ما بودید ما هر کدوم قراره کمی وقت برای فان و کسب تجربه های جدید مصرف کنیم ما یک روز بر میگردیم قول میدم حتی بالغ تر از قبل، امیدوارم لطف شما شامل حال ما بشه این تنها آرزوی منه

جیهوپ: ولی فکر کنم یه تایمی رو باید جدا بگذرونیم تا یاد بگیریم دوباره باهم باشیم امیدوارم اینو یه چیز منفی در نظر نگیرید و به عنوان یه برنامه سالم نگاه کنید این به این معنی نیست که ما در حال دیسبند شدن هستیم، ما فقط برای مدتی جدا از هم زندگی می کنیم

نامجون: بعد از منتشر کردن باتر و PTD بنظرم ما مسیرمون رو گم کردیم... یکم زمان میخوام و باید بهش فکر کنم.

تهیونگ: این تازه شروعشه...اولین قدممون اینه مطمئن شیم تا ابد بتونیم به عنوان بنگتن در کنارهمدیگه...

آخرین ویرایش

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,960
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر
من همیشه گفتم پسرا حتی اگ تصمیم ب دیسبندی بگیرن بازم به تصمیمشون احترام میذارم و حمایتشون میکنم چون همونطور ک نامجون گف ایدل بودن و کیپاپ اجازه هیچ رشد فردی و زندگی شخصی بهت نمیده فقط عین ربات پشت سرهم اپدیت و کامبک و برنامه و..و همونطور ک ته گف خیلی جاها بخاطر گروه کوتاه میومدن..الانم کاملا درکشون میکنم و حمایتشون میکنم ولی درد داشتن توقسمت چپ سینه ی چیز طبیعیه الان..

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,960
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر
ولی گایززز حق داریم زار بزنیم
منم وقتی به سه تا آلبوم و مین یونگی و فیت‌های احتمالی و اجزای بدنی که قرار دچار گسستگی بشه فکر میکنم گریم میگیره
جدن بدبخت شدیم
میدونین چرا؟
چون ما مدل البوم دادن مین آشنایی داریم. خب؟
ولی آیا ما...
با مدل آلبوم دادن دو ممبر دیگه هم آشنایی داریم؟-

*هوسوک تو مصاحبه‌ش گفت این دفعه خلاف هوپ‌ورد قراره ساین دارکشو رو کنه">
زجه
شیون

آخرین ویرایش

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,960
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر
تازه یه مسئله‌ای این وسط هست.
قرار بود تور جهانی داشته باشن، قرار بود توی قطر برای جام جهانی اجرا کنن. یسری همکاری‌هاشون مثل اسنوپ داگ و چارلی پوث و اینا.
مورد آخرم حتی سولو باشه موارد قبلی که گروهیه. یچیزی مثل اجراشون تو قطر تایید شده خیلی وقته. یعنی یجورایی انگار فقط قراره کام بک گروهی نداشته باشیم، میدونید؟

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,960
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر

صحبت‌های پسرا در هدیه آخرین فستا
خواهش میکنم کامل بخونید و به حرفاشون فکر کنید!

نامجون: میدونید برای ۱۰ سال اینجوری بود که بیدار میشدم گریم میشدم میرفتیم سر ضبط و برنامهمونو تموم میکردیم تو مصاحبه ها حرف میزدم ب انگلیس ترجمه میکردم، لیریک اهنگارو مینوشتم همیشه میخواستم یه معنی ای یه پیامی و تو اهنگا به دنیا بدم اما بعد از ارای ON با خودم فکر کردم ما چجور گروهی هستیم؟ الان چه پیامی و باید به دنیا بدم؟ من به عنوان آر ام از بی تی اس بودم میدونید من فکر میکردم که اره ما با گروهای دیگه کیپاپ فرق داریم و حالا دارم به این فکر میکنم که سیستم کیپاپ و ایدلا یجوریه که تمام در حال کار تیمی هستی و فرصتی برای...

آخرین ویرایش

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,960
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر

بزنید به افتخار کلون شدنمون :458071-43334d713ad235cc803ee5474567490d:

طبق بیانیه‌ی منتشرشده از سوی یک منبع آگاه از کمپانی هایب راجب وقفه‌ی بی‌‌تی‌اس به عنوان گروه اعلام شده :

" بی‌‌تی‌اس در ویدئوای که منتشرشده کره‌ای صحبت میکردن و واژه‌ای که به انگلیسی در ترجمه صحبت‌هاشون استفاده شده ، وقفه ، گفته شده و در اصل منظور صحبت‌هاشون همچین چیزی نبوده ؛ کمپانی هایب در ادامه گفته 'بی‌‌تی‌اس علاوه بر کارهای شخصی و سولوی خودشون همچنان در برنامه‌ی مختلف به عنوان یک گروه فعالیت خواهند کرد و بی‌‌تی‌اس از واژه‌ی وقفه و عدم فعالیت گروه صحبتی نکردن اما از این به بعد تا مدتی اعضای بی‌‌تی‌اس بیشتر تمرکزشون...

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,960
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر
خب دوستان بی‌تی‌اس باز قراره کامبک بده. حالا که دو سال گذشته چند سالتونه؟:458071-43334d713ad235cc803ee5474567490d:

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها
33,960
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• مدیر

اصل دلیل گریه‌هاشون این بود ک وقت اجاره خونه مشترکشون تموم شده و از امروز قراره هرکی بای بای کنه سر خونه زندگی خودش
اصن این هیچی
این نامجون پدرسوخته یجووری گریه کرد من گفتم دیسبندی رو شاخمونه اینا دارن میرن محو کنن خودشونو/:
خب چته مرد
تو این گروه ما امیدمون ب عقل سلیم ت بود ..
بمیرم اثر همنشین چه کرده باهات

انقد تباهیم ک نشستیم کل لایو و نگاه کنیم ببينیم چی میگن ..

ولی ا‌ولین کلون شدنی بود ک داره بهم خوش میگذره
یکم دیگ بندری بزنید پاشم براتون هنرنمایی کنم

Ash;

مدیر تالار کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
26/9/20
ارسالی‌ها
2,411
پسندها