گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان یکی برایم بماند | هاجر منتظر کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع حصار آبی
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 539
  • کاربران تگ شده هیچ

حصار آبی

مدیر تالار ویرایش + نویسنده برتر
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ویرایش
تاریخ ثبت‌نام
24/11/21
ارسالی‌ها
10,104
پسندها
13,395
امتیازها
70,673
مدال‌ها
47
سطح
22

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام عزیزم
قلم زیبایی داری، ولی یک‌سِری از نکته‌ها هست که توی رمان باید رعایت شه، برای مثال:
حجم مونولوگ‌هایی که توی رمان وجود داشت، بیشتر کنی بهتره خوش‌قلم من :batting-eyelashes:
توصیف‌ها هم باید بیشتر به چشم بخوره ولی انتقال احساسات رو به خوبی انجام دادی و این‌که ایده و پردازش هم عالی:354:
روی سایت ببینمش زیبا
موفق باشی

علیک سلام :flowersmile::402:وای عزیزم، خیلی ممنون بابت آرزوی قشنگت و نقدی که کردی. رمان دیگه داره به پایانش نزدیک می‌شه ولی نقد قشنگت رو به خاطر می‌سپارم و برای رمانای بعدیم حتماً رعایت می‌کنم. ممنون که با نگاه زیبات وقت گذاشتی و رمانم رو خوندی.

امضا : حصار آبی

SA❀HEL

ناظر انجمن + نویسنده افتخاری
ناظر رمان
تاریخ ثبت‌نام
28/4/21
ارسالی‌ها
827
پسندها
29,582
امتیازها
50,673
مدال‌ها
33
سطح
28

سلام و خسته نباشید میگم خدمت نویسنده‌ی خوش‌قلم خودم :354:
خیلی دوست داشتم از اول همراه رمان دوست داشتنیت می‌بودم؛ ولی قسمت نشد.
اما خوشحالم که همخوانی، بهانه‌ای دستم داد تا بیام سراغ رمان «یکی برایم بماند» و مطالعه‌ش کنم.
خیلی از سیر رمان لذت بردم. زبان محاوره و در عین‌حال شیرین و روان بود که اصلا باعث دلزدگی و خستگی نمیشد. توصیفات تو اوایل رمان خیلی پررنگ‌تر از بقیه‌ی جاها بود و در کل تصور کاملی رو تو ذهن خواننده ایجاد می‌کرد.
توصیف احساسات خوب بودن ولی جا برای بهتر شدن هم داشتن؛ خصوصاً صحنه‌ی فوت پدر پریناز که اگه بیشتر به توصیف حالات و احساسات پریناز پرداخته میشد؛ قطعاً صحنه‌ی فوق‌العاده‌ای از آب درمیومد.
درکل از خوندن رمان قشنگت بی‌نهایت لذت بردم و امیدوارم به جایگاهی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : SA❀HEL

فاطمه فهمی

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/9/21
ارسالی‌ها
62
پسندها
386
امتیازها
1,723
مدال‌ها
4
سطح
4

سلام خسته نباشید
رمانتون که واقعا خوب و سرگرم کننده بود به طوری که فکر کنم تا آخرهاش رمانتون رو خوندم. زبانش روان و ساده هست که این خودش برای پیشرفت رمان تاثیر زیادی داره. از طرفی شخصیت‌ها هم رمز و راز های خودشون رو دارن و اینم مخاطب رو به خوندن ادامه رمان ترغیب میکنه. اما بازهم روی رمانتون کار کنید مثلا جاهایی که نیاز به توصیف بیشتر داره و...
با آرزوی بهترین ها براتون:icon12:
و معذرت می‌خوام بابت تاخیری که برای ارسال نظرم در مورد رمانتون کردم:687:

امضا : فاطمه فهمی

حصار آبی

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ویرایش
تاریخ ثبت‌نام
24/11/21
ارسالی‌ها
10,104
پسندها
13,395
امتیازها
70,673
مدال‌ها
47
سطح
22

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام و خسته نباشید میگم خدمت نویسنده‌ی خوش‌قلم خودم :354:
خیلی دوست داشتم از اول همراه رمان دوست داشتنیت می‌بودم؛ ولی قسمت نشد.
اما خوشحالم که همخوانی، بهانه‌ای دستم داد تا بیام سراغ رمان «یکی برایم بماند» و مطالعه‌ش کنم.
خیلی از سیر رمان لذت بردم. زبان محاوره و در عین‌حال شیرین و روان بود که اصلا باعث دلزدگی و خستگی نمیشد. توصیفات تو اوایل رمان خیلی پررنگ‌تر از بقیه‌ی جاها بود و در کل تصور کاملی رو تو ذهن خواننده ایجاد می‌کرد.
توصیف احساسات خوب بودن ولی جا برای بهتر شدن هم داشتن؛ خصوصاً صحنه‌ی فوت پدر پریناز که اگه بیشتر به توصیف حالات و احساسات پریناز پرداخته میشد؛ قطعاً صحنه‌ی فوق‌العاده‌ای از آب درمیومد.
درکل از خوندن رمان...

حصار آبی

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ویرایش
تاریخ ثبت‌نام
24/11/21
ارسالی‌ها
10,104
پسندها
13,395
امتیازها
70,673
مدال‌ها
47
سطح
22

• نویسنده موضوع
  • مدیر
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] AMARGURA

حصار آبی

پرسنل مدیریت
مدیر تالار ویرایش
تاریخ ثبت‌نام
24/11/21
ارسالی‌ها
10,104
پسندها
13,395
امتیازها
70,673
مدال‌ها
47
سطح
22

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام خسته نباشید
رمانتون که واقعا خوب و سرگرم کننده بود به طوری که فکر کنم تا آخرهاش رمانتون رو خوندم. زبانش روان و ساده هست که این خودش برای پیشرفت رمان تاثیر زیادی داره. از طرفی شخصیت‌ها هم رمز و راز های خودشون رو دارن و اینم مخاطب رو به خوندن ادامه رمان ترغیب میکنه. اما بازهم روی رمانتون کار کنید مثلا جاهایی که نیاز به توصیف بیشتر داره و...
با آرزوی بهترین ها براتون:icon12:
و معذرت می‌خوام بابت تاخیری که برای ارسال نظرم در مورد رمانتون کردم:687:
سلام، خوشحالم که تا پایان راه با من همراه بودی و از قصه‌ی کوتاهش لذت بردی. تعریف و نقدت رو دوست داشتم و سعی می‌کنم ایرادات رو تا حد زیادی تو کارای بعدیم رفع کنم. عزیزم همین‌که لطف...