سلام! به انجمن رمان نویسی یک رمان خوش آمدید.

جهت استفاده از امکانات مجموعه ثبت نام کنید.

یا ثبت‌نام

بیوگرافی بیوگرافی کاراکتر انیمه توکیو ریونجرز| کن ریوگوجی

خواهرِ امینِ مدالخور

مدیر تالار شعرکده + مدیر تالار وحشت
پرسنل مدیریت
مدیر تالار سرگرمی
سطح
33
 
تاریخ ثبت‌نام
30/11/21
ارسالی‌ها
2,138
پسندها
31,422
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
محل سکونت
کلبه‌ای روی ماه
کن ریوگوجی
Ken Ryuguji
IMG_20220905_121959_115.jpg
نام ژاپنی: 龍宮寺 堅
روماجی: ریوگوجی کن
نام مستعار: دراکن، کن-چین (توسط مایکی)، کنی
جایگاه:
معاون باند توکیو مانجی (قبلا)
عضو برامن
پیشه:
دانش‌آموز (قبلا)
عضو باند
مکانیک
جنسیت: مذکر
تولد: ۱۰ می ۱۹۹۰
سن:
۱۵ (قبلا)
۲۷
بستگان:
اما سانو (دوست‌دختر)
ماساوی (سرپرست)
پدر و مادری بی‌نام
وابسته به:
باند توکیو مانجی
برامن
اولین نمایش: چپتر ۳ (مانگا)، قسمت ۳ (انیمه)
صداپیشه:
تاتسوشیا سوزوکی
شیزوکا ایشیگامی (کودکی)

کن ریوگوجی (Ken Ryuguji) یا دراکن معاون رئیس و یکی از اعضای بنیان‌گذار باند توکیو مانجی است.

شخصیت
همانند رئیس باند، دراکن نیز در مقاوم فرد دوم باند بسیار وحشی است. او عاشق یک مبارزه خوب است و از تقابل با حریفان قوی لذت می‌برد. او با کسانی که پایین‌تر از او قرار دارند با بی‌ادبی رفتار می‌کند و از آن‌ها خوشش نمی‌آید.

برخلاف مایکی، دراکن فردی بالغ‌تر و منطقی‌تر است. هنگامی که این دو در بیمارستان توسط پدر دختری که توسط موبیوس مجروح شده بود مورد حمله قرار گرفتند، دراکن کسی بود که مایکی را مجبور به عذرخواهی کرد و خشم آن مرد را به خاطر وضعیت دخترش درک کرد.

دراکن همچنین فردی بسیار دلسوز است. او از ابراز محبت کردن متنفر است، اما برای مراقبت از مایکی تلاش زیادی می‌کند. او سرگرمی‌های مایکی را تحمل می‌کند و برای او به عنوان یک دوست نزدیک ارزش قائل است.

تاریخچه
دراکن در منطقه چراغ قرمز شیبویا متولد شد. او هرگز پدرش را نمی‌شناخت و مادرش که در بدو تولد او را رها کرد و وقتی دراکن دو ساله بود، مرد.

در کلاس پنجم او روی سر خود یک خالکوبی انجام داد و در مدرسه راهنمایی چهارم خود را «دراکن» نامید. او کمی شهرت پیدا کرد و به تدریج ترس از او شروع شد، اما او با گروه دانش‌آموزان سامیاما مطابقت نداشت. از آنجا که آن‌ها او را کتک زده بودند، او نمی‌توانست دستورات آن‌ها را انکار کند. یک روز، این گروه به او گفتند که مایکی را از مدرسه راهنمایی هفتم بیاورد، چرا که مایکی نیز همانند کن برجسته شده بود. کن به دنبال او رفت و از این موضوع که حتی ممکن است با او درگیری داشته بود هیجان زده بود، اما از دیدن مایکی شگفت‌زده شد. او به مایکی گفت که برخی از دانش آموزان راهنمایی می‌خواهند که مایکی نزد آن‌ها برود و مایکی نیز به راحتی موافقت کرد. با این حال، مایکی به محض دیدن سامیاما، با لگدی به صورت او ضربه زد و او را خرد کرد، که باعث ترس بقیه شد. مایکی کن را به عنوان دراکن شناخت و علاقه داشت که با او دوست شود.

کن همچنین پیش از آشنایی با مایکی، در دوران کودکی با میتسویا دوست شده بود. میتسویا و دراکن خالکوبی‌های اژدها مشابهی داشتند، اما میتسویا با موهای بلند خود این تتو را می‌پوشاند.
منبع: فلاپسی
 
آخرین ویرایش توسط مدیر
عقب
بالا