گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان زمزمه آسمان| فاطمه علی آبادی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Fateme.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 21
  • بازدیدها 676
  • کاربران تگ شده هیچ

Fateme.

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
9/7/22
ارسالی‌ها
652
پسندها
21,471
امتیازها
39,373
مدال‌ها
17
سطح
28

• نویسنده موضوع
سلام خسته نباشید رمانانتون خیلی عالی بود ولی من تا اونجایی خوندم که سوار هواپیما شد رمانتون ادامه هم داره؟ اخه خودتون گفته بود ادامه داره اما من بعد از اونو پیدا نمیکنم ولی از صحبت های شما متوجه شدم ادامه داره اگه ادامه داره کجاست ؟ الان گیج شدم ممنون میشم پاسخ بدید درضمن قلمتون حرف نداره عالی بود✨
سلام عزیزم. شکر که به دلتون نشسته. تینا یکی از مسافرهای بوئینگ ۷۵۲ بود(واقعه‌ی ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸) و شهید شد. جلد دوم داره که دارم می‌نویسم. در جلد دوم زندگی آراز بعد از تینا رو می‌بینیم. منتهی باز هم شخصیت دومه و شخصیت اصلی خانم دکتری به نام نفسه که تو یه منطقه‌ی دور افتاده طرح می‌گذرونه.
اسم رمان هم کوچ اجباری پرستوهاست.
به زودی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Fateme.

mohadese48

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
3/4/24
ارسالی‌ها
2
پسندها
1
امتیازها
0
سطح
0

سلام عزیزم. شکر که به دلتون نشسته. تینا یکی از مسافرهای بوئینگ ۷۵۲ بود(واقعه‌ی ۱۸ دی ماه ۱۳۹۸) و شهید شد. جلد دوم داره که دارم می‌نویسم. در جلد دوم زندگی آراز بعد از تینا رو می‌بینیم. منتهی باز هم شخصیت دومه و شخصیت اصلی خانم دکتری به نام نفسه که تو یه منطقه‌ی دور افتاده طرح می‌گذرونه.
اسم رمان هم کوچ اجباری پرستوهاست.
به زودی شروعش می‌کنم.
اگر دوست داشتی، می‌تونی رمان متهم ردیف چهرم رو که همین‌جا گذاشتم، بخونی.
خیلی خوشحالم می‌کنی.
بازم ممنونتم که نگاه قشنگت رو بهم دادی:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
دلم برای تینا سوخت کاش زنده می موند،با ناراحتیاش ناراحت شدم گریه کردم و با شادیاش شاد شدم،اینکه اون...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.