دفتر خاطرات سینما دفتر خاطرات سینما کاربر alwin23

• نویسنده موضوع Hope
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 315
  • کاربران تگ شده هیچ

Hope

ناظر ارشد رمان + منتقد ترجمه
پرسنل مدیریت
ناظر ارشد رمان
تاریخ ثبت‌نام
22/11/21
ارسالی‌ها
3,821
پسندها
20,345
امتیازها
53,173
مدال‌ها
44
سطح
29

• نویسنده موضوع
  • پرسنل مدیریت
«به نام آفریدگار زیبایی‌ها»

1685016087576.jpeg
این تاپیک متعلق به D alwin23 است.
تنها این کاربر می‌تواند با توجه به قوانین هر گونه نقد، نظر و خاطره‌ای رو در مورد سینمایی‌ها یا سریال‌های مختلف ارسال و با خودشون و دوستانشون به اشتراک و یادگار بزارند.
قوانین - قوانین فراخوان دفتر خاطرات کاربران ویژه تالار سینما | انجمن یک رمان

امضا : Hope

Deleted

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/7/21
ارسالی‌ها
1,490
پسندها
26,301
امتیازها
61,573
مدال‌ها
56
سطح
33

خب سلام خدمت همه فیلم‌بازای عزیز انجمن...داخل این تاپیک میخوام فیلم و سریال‌هایی رو که دیدم قبلا و یا درحال حاضر میبینم، معرفی کنم به همراه نظر شخصیم و ی خلاصه کوچیک از داستان و فکر نکنم دوست داشته باشم اسپویل کنم، ترجیح میدم اونقدری جذاب باشه که خودتون ترغیب شید به دیدنش.
اگر خواستید میتونید اشتراک تاپیک رو فعال کنین تا از پست‌هایی که میذارم مطلع بشین.

آخرین ویرایش
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Hope

Deleted

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/7/21
ارسالی‌ها
1,490
پسندها
26,301
امتیازها
61,573
مدال‌ها
56
سطح
33

اولین سریالی که میخوام بهتون پیشنهاد کنم ببینید، سریال ریوردیله.
Riverdale
nody-شهر-ریوردیل-1628587229.jpg
این سریال تینیجری، شامل 7فصله و ژانر معمایی، جنایی، عاشقانه داره. از سال 2017 تا 2022 درحال ساخت بوده. خودم در حال حاضر فصل دو رو دارم میبینم و تا اینجا که همه‌چی خوب بوده. خلاصه داستان این‌طوریه که چندتا تینیجر به اسم آرچی، بتی، جاگ‌هد، ورونیکا، شرل و... توی ی شهر کوچیک به نام ریوردیل زندگی می‌کنن و هر کدوم داستان و مشکلات خودشونو دارن که توی فیلم به هرکدوم جداگونه پرداخته میشه. همه‌چیز...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Hope

Deleted

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/7/21
ارسالی‌ها
1,490
پسندها
26,301
امتیازها
61,573
مدال‌ها
56
سطح
33

سریال بعدی، ی سریال کره‌ای به نام «آقای ملکه»ست و ۹۷درصد کاربرای گوگل خوششون اومده.
Mr. Queen
پوستر-سریال-آقای-ملکه.jpg
اهل فیلمای کره‌ای نیستم اما این ژانر طنز داره و خودمم دوستش دارم چون خسته‌کننده نیست. این سریال هم فکر می‌کنم یکی دوتا فصل باشه. داستانش اما جذابه و درمورد آشپز معروف و ماهریه که طی اتفاقاتی وارد جسم ملکه چندصدسال پیش کره میشه ولی بقیه از تغییر ناگهانی اخلاق و رفتارش به عنوان افتادنش توی دریاچه یاد میکنن و فکر میکنن بعد اون اتفاق، که عمدی هم بوده، حافظه‌ش ضعیف شده و اونم البته چیزی از قبلا یادش نمیاد و درتلاشه از اونجا بیاد بیرون.
توصیه میکنم...

آخرین ویرایش

Deleted

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/7/21
ارسالی‌ها
1,490
پسندها
26,301
امتیازها
61,573
مدال‌ها
56
سطح
33

و اما سریال جذاب و خفن «مانی‌هیست» که تازه شروع کردم و نیازی به تعریف نداره چون وقتی پخش شد خیلی ترکوند.
Money Heist
money-heist.jpg
این سریال هم ژانر معمایی، جنایی داره و درمورد سرقت ی بانک خیلی بزرگ توی اسپانیاست و طبیعتاً فیلم هم ساخته‌ی اسپانیا می‌باشد. لیدر تیم و گروهشون پروفسور نام داره و قراره خیلی خفن برگامون بریزه. خودم تازه شروع کردم پس نظری نمیدم فعلا ولی فیلم خفن از اولش خفنه دیگه...خلاصه که خیلی باحاله.

آخرین ویرایش
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Hope

Deleted

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/7/21
ارسالی‌ها
1,490
پسندها
26,301
امتیازها
61,573
مدال‌ها
56
سطح
33

و اما بریم سراغ فیلم...(سریالام ته کشید) فیلمی که میخوام معرفی کنم اسمش فراره.
Run
Run-2020.jpg
ژانر معمایی و تریلر داره و مخصوص فیلم دیدنای قبل خوابه...سال 2020 ساخته شده و داستان درمورد دختریه که فلجه، مدرسه نمی‌ره(خونه درس میخونه)، روی ویلچره و کم‌کم به مادرش و قرص‌هایی که بهش میده مشکوک میشه، توی ی شهر دور افتاده و خلوت زندگی میکنن و سعی می‌کنه اسم قرص رو بفهمه و آروم آروم همه‌چیز مشکوک‌تر میشه... تقریباً میشه گفت ی فیلم هیجانیه ولی ترسناک نیست. (این زنه هم رسماً ی دیوونه‌‌س)

آخرین ویرایش
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Hope

Deleted

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/7/21
ارسالی‌ها
1,490
پسندها
26,301
امتیازها
61,573
مدال‌ها
56
سطح
33

فیلم بعدی، ی فیلم عاشقانه‌ست...فیلمی که واقعا تحت‌تأثیر قرار گرفتم و چرت نبود. پایان غم‌انگیزی داره ولی داستانش خیلییی قشنگه. از روی کتابش فیلم رو ساختن و مال 2017ـه.
Five feet apart
Five-Feet-Apart-min.jpg
درمورد ی دختر ۱۷،۱۸ساله‌ست که مشکل ریوی داره و باید پیوند ریه بده. به همراه چندنفر که اونا هم همین مشکل رو دارن توی ی بیمارستان بزرگ و مجهز بستری‌ان و ی جورایی خونه‌شون شده...ی پسر دیگه هم همونجا اتاق داره ولی علاوه‌بر این مشکل، باکتری توی بدنشه و نباید به هرکسی که مشکل ریوی داره نزدیک بشه برای همین اسمشو گذاشتن پنج فوت فاصله، معادل یک متر و نیم. بازیگر مرد هم Cole Sprouseـه که توی ریوردیل...

آخرین ویرایش

Deleted

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/7/21
ارسالی‌ها
1,490
پسندها
26,301
امتیازها
61,573
مدال‌ها
56
سطح
33

این فیلمی که الان میخوام معرفی کنم، موقع اکرانش به شدت ترکوند و حتی اگر تا الان این فیلم رو ندیده باشین، حتماً تیزری عکسی ویدئویی چیزی ازش دیدین.
Cruella
14000323131727817229679610.jpg
ژانر معمایی، جنایی داره و ساخت 2017ست اگر اشتباه نکنم. با هنرنمایی «اما استون» در نقش استلا (کروئلا) فیلم خیلی جذاب از آب دراومده و به احتمال زیاد خوشتون میاد. دوست ندارم چیزی از خلاصه‌ش بگم ولی مجبورم یکم اطلاعات بدم. درمورد ی دختر بی‌خانمانه که طی اتفاقاتی مشکوک مادرش رو از دست میده و هدفش از بچگی طراحی لباس بوده...اما مجبور میشه با دزدی زندگی کنه ولی کم‌کم به کار کردن توی ی برند معروف قبول میشه...

آخرین ویرایش

Deleted

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/7/21
ارسالی‌ها
1,490
پسندها
26,301
امتیازها
61,573
مدال‌ها
56
سطح
33

سریال بعدی سریال «جینی و جورجیا»ست که دو فصله، برای دو فصل دیگه هم تمدید شده. فیلم خوبیه.
Ginny and Georgia
63beef2af0188b1c6dc5faa4_Ginny__Georgia_S2_E6_00_16_23_18RC-min.jpg
داستان درمورد ی زن سی ساله [جورجیا میلر] و دختر تینیجر پونزده ساله‌اش [جینی] است که عادت دارن هر چند ماه یک بار به ی شهر دیگه برن و دختره همیشه همون دانش‌آموز جدیده بوده...این وسط، مشکلاتی براشون پیش میاد و جینی حقایقی از گذشته مبهم مادرش متوجه میشه و این روند، ادامه‌داره...

آخرین ویرایش

Deleted

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
3/7/21
ارسالی‌ها
1,490
پسندها
26,301
امتیازها
61,573
مدال‌ها
56
سطح
33

مورد بعدی رو به معرفی فیلم «پرفکت دیت» پرداختم.
Perfect date
AAAABTgAHSC725sJnkRaaGDdrSsXIocffrwao3Ei4SwgANvcESzRZAkbwwb4pd_8yn0YDXOY5pGXVQgjC27NvfVIPVyg7x...jpg
داستان درمورد ی پسر 18ساله و معمولیه که توی رستوران کار می‌کنه و برنامه می‌ریزه چجوری برای رفتن به دانشگاه ییل که موردعلاقشه پول جمع کنه و تصمیم میگیره با کمک دوستش، ی برنامه قرار گذاشتن بسازه و با هرکسی همون مدلی که اون میخواد با تیپ و استایل‌های مختلف می‌ره بیرون. اولین قرارش رو هم با دخترخاله‌ی یکی از هم‌دانشگاهی‌هاش می‌ره و در ازاش پول میگیره و... کامیلا مندز هم یکی از بازیگراشه.
فیلم قشنگیه پیشنهاد...

آخرین ویرایش
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Hope