سوال؟؟

Fatemeh.M

منتقد انجمن
منتقد انجمن
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟

3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟

4- اگر مجبور باشید کسی را بکشید و گرنه کشته می شوید آیا حاضرید طرف رابکشید؟

5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟

Mahshid.r

کاربر ویژه
کاربر ویژه
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟قاتل نیستم

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟:/

3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟نمیدونم

4- اگر مجبور باشید کسی را بکشید و گرنه کشته می شوید آیا حاضرید طرف رابکشید؟نه

5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟بله

mahsa_arbabi

منتقد + کاربر افتخاری
منتقد انجمن
وب سایت
mahsahossein.6.com
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟
خودم
2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟
دوست صمیمیم
3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟
بیکاری تو خونه نشسته ام
حاضرم کشته بشم تا اینکه دستمو به خون کسی الوده کنم
5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟
آره بیشتر اوقات

^Denira^

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟ تالیف کننده کتاب دینی

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟ داداشم

3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟کتابای درسیو تغییر میدادم

4- اگر مجبور باشید کسی را بکشید و گرنه کشته می شوید آیا حاضرید طرف رابکشید؟ نوچ چون مثل اون میشم

5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟ اره تا دلت بخواد من ایمان اوردم به این موضوع

•Rєунαηє•

ناظر رمان + طراح انجمن
عضو کادر مدیریت
ناظر رمان
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟کسیه که یه روز از پشتم بدترین خنجرُ زد!

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟خـدآ ( :

3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟من هیچوقت کآری انجام نمیدم که باعثِ ضررم بشه! ×_

4- اگر مجبور باشید کسی را بکشید و گرنه کشته می شوید آیا حاضرید طرف رابکشید؟اگه طرفم بیگناه باشه ، بهتره خودم بمیرم!ولی اگه طرفم بد بود ، مجبورم اون رو بکشم *..*

5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟خیلی.....الانم همین فکرا رو میکنم!

Mr.Shahin

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
1- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟ خودم

2- اگر بخواهی دو سال به جزیره ای بروی و بتوانی فقط یک نفر را با خودت ببری، آن یک نفر چه کسی خواهد بود؟ نمیدونم

3- اگر بتوانی فقط یک کار انجام دهی که هیچ گونه عواقب و پیامد ناخوشایندی نداشته باشد آن یک کار چه خواهد بود؟ نمیدونم:/

بستگی داره کی باشه
5- آیا تا به حال این فکر به ذهنتان خطور کرده است که ممکن است شما فرزند پدر و مادرتان نباشید؟ شاید

TMT_shiraz

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
- اگر بتوانی یک نفر را بکشی (بدون هیچ گونه پیامدی) او چه کسی خواهد بود؟
هیچکی
همسرم....البته الان کسیو ندارم....عشقم...که اونم ندارم...پس تنهایی میرم
نمی دونم...میرم یه شهر خارجی...یا یه شهر غریب
فکر نکنم...عقل میگه اره...احساس میگه نه
چند وقت پیش سر یه تایپیک که همین سئوال رو داشت

ایجاد کننده موضوعات مشابه انجمن تعداد پاسخ تاریخ ایجاد
amir * تایپیک های دنباله دار 55