ღ ツ ♰ شـوخی با انجمـن یک رمـآن | ツ ღ ♰ Senator

• نویسنده موضوع MehrDãd.K
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 26
  • بازدیدها 10,089
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش نهم:
"سلام اقایی جونم، خوبی فدات ؟ بی زحمت یه سر بیا پروفم پیام اخرو لایک کن، خیلی به لایکت نیاز دارمممم ...
آقایی: لایک شدی، حالا لایکم کن.
به محض لایک شدن، آقا لایکش را پس می گیرد:/ من هم دو ساعت بعد لایک را پاک می کنم :/ اینقدر حسودیم... "
اقا قبل از سلامی درست و درمان، بگویم این متن بالا کابوس عاشقانه ی هر شب من است. بخش ترسناک کابوسم هم ، هر شب در خواب کسی در گوشم جیغ می زند پیام اخر پروووفم لایک کن ، بخش تراژدیَش هم این است من خودم سرگروهم نمی توانم لایکش کنم :/ خلاصه مکافاتی ست... می دانی قضیه چیست؟
چالش شب یلدا را می گویم...
خلاصه که ... از اول شروع می کنم :
با سلام به شما آقای متین و موقر انجمن [داداچی شمسی با خودش می گوید نگاش کن، جر وا جر کرد...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش دهم:
آقا سلام ... حالت چطور است؟ راستش ما را انگاری نفرین کرده اند، حالمان بد شده بود مدتی .. بعد از این تاخیر و نبودن دو هفته ای، رخصت بده کمی خوش باشیم.
هر چند خلاف تصور دوستان من جُک نمی گویم، ایکس شعر هم نیست، من فقط آنچه را که دیده ام، می نویسم.
از اخلاق نیکوی کاربران گرامی انجمن بهین یک رمان [دلمان برای این حرف ها تنگ شده، جایت خالی نیستی که ببینی من چه شده ام و تو هنوز همانی که ... ]
این است که تا خز یک چیز را درنیاورند ول نمی کنند. خوشم هم از اینِشان می آید هیچ کدامشان مخاطب این حرف های من نیستند، من برای در و دیوار می گویم!
خلاصه که، در این تاپیکی که جدیداً منهدم کرده است همگی را، سوژه بسیار است.

[URL...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
با سلام خدمت کاربران فخیم و غیر خز انجمن ! [اینطوری نصف بیشترتان بی سلام می شوید ] = من بابِ شوخی گفتم آقا، قهر نکنند دوستان یکی وقت !
از بین گیس و گیس کشی های گروهی خز و خیل پیام می دهم .
قبل از شروع یک شاخ دیگر نشانتان می دهم :
MR.IQ SORENA_KALE_KHARAB_SHIRAZ
God Save Him For nanash /:
گروهی از قندعسلان اکیپ شمسی این ها که بنای ناسازگاری گذاشته اند، حالا جدا شده اند و اکیپ اشرف این ها را ساخته اند! باید بیایی ببینی، حالا تمام مکافات ما این است ، کی جز اکیپ شمسی اینهاست کی اشرف این ها !
یک کارهایی می کنند دهان آدم باز می ماند /: که ماذا فازا !
در هر صورت من از این به بعد که نوشتم فلان کَسِ شمسی، دقیقاً از نسبتشان با خبر نیستم و همواره با درصدی خطا همراهست اما...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش دوازدهم:
پنج شنبه صبح ساعت ۷:۴۵ دقیقه که نونهالان در پالیزهای انجمن می چریدند [ کنایه از در چت روم چت می کردند ] من طبق اخلاق دائمی ام لیست کاربران آنلاین را می نگریستم که با دیدن g.a سرمه ای کرک و پرمان ریخت . کمی پایین تر با دیدن zero ی گرامی که دیگر نیشمان تا بناگوش باز گشته و با دیدن روشنک.ا فهمیدیم اشتباهی در انجمن پیش نیامده و قرار است حکومت عوض شود . در حدی که پادشاهان اخری هخامنشی بروند و اسکندر مقدونی بیاید [ مِن باب شوخی]
آقا واجب تر از سلام این‌که اگر می‌خواهی بیایی دیگر نیا که دوره ی خوش خوشان و خز بازی تمام شد و حالا یک رمان، زندان گوانتاناماست!
دیگر حکومت جدیدی بنا شده، خاله های مهربان رفته و یک جفت آقا/خانم گرگه [ W g.a و...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش سیزدهم:
با سلام و دهه فجر مبارک و این دست تشریفات و ....
آقای عزیز باید بگویم این جا همه در دوران ماهیانه ی خود به سر می برند و اعصاب ندارند :/ و اینکه همه اینجا شاخند، لطفا با وصل شاخ شکن انلاین شوید!
اول بگویم خیلی وقت است ننوشته ام و خیلی هم دلم تنگ شما بوده [ داداچی شمسی: اون وسط ژانر عاشقانه ابکی رو هم ب رمان اضافه کن]
یک احسنتم برای خودم، چرا که بالاخره این همه نوشتم، چندین نفری به خودشان امده اند به هویت همدیگر شک کرده اند. تاپیک از این لحاظ جنبه های منفی دارد من خودم دو سه باری به هویت دوستانم شک کردم ، در حدی که می خواستند بروند اعاده ی حیثیت بکنند ..:tongueym:
از آن جایی که ما به حلال و حرام معتقدیم، هر کسی خواست هویت واقعی خودش را اثبات کند،...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش چهاردهم:
[ -عکس MehrDad.K رو دیدی ؟
+نه ... تو دیدی ؟
-ره بابا خودم دیدم ، عکس لختشو !
+دروغ نگو! لـخت؟ عععع از کجا دیدی ؟
-این دوست پسرش هست ؟ عکسشو گذاشت ...
+کجا ؟؟ منم برم ببینم !!
-نیست دیگه پاکش کردن ... انقدر ناجور بود ..
و ..]
بعد از یک هفته آمدن و با همچین چیزهایی مواجه شدن، اوجِ خوش شناسی است آقا !
اولاً منظور از عکس لخـت :/ عکسی ست بدون روسری ، البته قبول دارم به خاطر خارج بودن از عرف و شرع، ممنوعه ای بوده برای خودش ولی لااقل بی انصاف ها شایعه پر می کنید، کمی معقولانه تر :/ با وجدان باشید! :| در چت هایتان بنویسید سرش لـخت بود نه خودش !
حالا این I'MAN WhyiMãN یک سوتی داده ، خیالی نیست ، می دهمیش دست پلیس فتــا تا آدمش کند ! تا...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
بخش پانزدهم:
آقای گرامی سلام بر شما ...
دیدم که عضو شدی! خوش آمدی ... چه جنتلمنی هم هستی برای خودت ! جذابِ دلربایِ جدید انجمن ...
آقا آمده ای و کلاس می گذاری برای اینجایی ها ...
من هم می آیم پروفت و با هم غر می زنیم .. من می آیم و می بینم روی هر کس تاثیر نگذاشته ام تو یکی دگرگون شده ای!
آقا دیگران هم کما فی السابق می آیند ، خوش امد می گویند و لینک می دهند و ...
آقا من می روم تو بمان. تو بمان و من می دانم تو جایم را می گیری و سردسته ی مبارزین علیه خز و خیل ها و شمسی اینها می شوی!
باید بگویم شمسی خوب است .. این اواخر خیلی خوب است ... باور کن دیگر نه خز است نه چیزی، یک معمولیِ معمولی .. چون با خزها دیگر بیش از این در ارتباط نیست. کمی محدود تر است ..
از اشرف...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
به به ..

به نام خدا

فصل دوم : سالِ نو، اسکلِ نو!
با سلام و هپی مپی عیدتونو سال خفنی داشته باشین و نیشا همیشه باز و چشا همیشه از شدت خنده ، خط و گونه ها گل گلی و جیبا پر و دلا پر از دلخوشی و ...
راستش سال 97 برای من سالِ پوکری بود ، دلم سالِ 98 پر از نیشِ باز می خواد؛
عین همون چیزی که برای همه آرزو می کنم!
من اصلا ادمی مهربونی نیستم، در نتیجه برای کسایی که حالمو بهم می زنن، نمی تونم آرزوی بالا رو بخوام، پس ترجیحاً هیچ کاری ب کارشون نخواهم داشت و هیچ ارزویی براشون ندارم!
به خودم قول داده بودم دیگه پستی نذارم و کسیو مسخره نکنم حتی اگه ناشناس باشه ولی به نظرم سال 98، سالِ نو ، عهد و قولای نو هم :/
قرار بود ایمان بنویسه، متاسفانه درگیر کارای دیگه ای هستش [هر چه در ذهن...

آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
سلآمـ ... چطـــــوریـ خـــآنمـــیـــِ انجمـــنـــ .. ؟!
اگه اینطوری می تایپم بخاطر اینه از بس تو چت NEGIN_R NEGIN_R گفت نکش :/ و ما مجبور شدیم بخاطر بیان میزان حیرتمون از یه واقعه، به جای کشیدن ، اینطوری بتایپیم، همه عادتی شدیم /: البت ، یه سری خود شاخ پندار داریم تصور دَر اونها شده که اینطوری لاشکری [ S بهار شایگان فرد ] می شن! :/ این چه شاخیتی داره آخه ؟ /: خیلی هم زشته ب نظرم :| تازه این آ گذاشتن ها هم به جای ا خیلی یه جوریه /: شاید من خوشم نمیاد ولی دیگه داره جامع و فراگیر میشه ... قبلنا هر کسی نمی ذاشتشون ، شاخ بودن . ..
عیده ولی اونقدر سیله که همه ترجیح دادیم تعطیلاتمونو، توی تالارهای انجمن بگذرونیم مخصوصاً تالار سرگرمی :| سابِ تاپیک های دنباله...

پیوست‌ها

• هعغهمعخغ.PNG
    هعغهمعخغ.PNG
    23.4 کیلوبایت · بازدیدها 28
آخرین ویرایش

MehrDãd.K

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
28/4/17
ارسالی‌ها
1,234
پسندها
70,707
امتیازها
61,573
مدال‌ها
27
سطح
43

• نویسنده موضوع
" [...]
واسه همه لایک کردنا مرسی
واسه همه نقد و نظرات مرسی
واسه همه پیگیریات مرسی "
===
سلامD;
خواستم متفاوت تشکر کنم ازتون. البته ایده ی بدی هم نیست می تونید اینطوری از اونایی ک لایکتون می کنند و اینا تشکر کنین.
جدیدا ی بخشی راه افتاده به اسم "نقدانه" !
بیشتر از اینکه کسی نقد بشه، ازش تعریف می شه من بودم اسمشو می ذاشتم "تمجیدانه" !
پستی که نگار برای معرفی این بخش گفته رو بخونید !!
Screenshot_۲۰۱۹۰۴۱۴-۱۹۱۳۱۱_Chrome.jpg

این تاپیک بیشتر برای این بوده اگه کسی می خواد دلخوری ای ناراحتی ای شکایتی چیزی از ادمای رنک دار داره بکنه؛ ولی چیزی که ما می بینیم این نیست!
کبری؛ از اشناهای شمسی و اشرف [ شاید باورتون نشه ولی نشستم پستا رو خوندم تا اسم اون اشرف یادم بیاد :/ ] هم تاپیک نقدانه زدن. 《 کبری...

آخرین ویرایش
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
عقب
بالا