مهم ღ ツ ♰ شـوخی با انجمـن یک رمـآن | ツ ღ ♰ Senator

• شروع کننده موضوع DEM@RD
  • تاریخ شروع

Kodom?

• Edame

رای 141 95.9%
  • No Edame

رای 6 4.1%

• مجموع رای دهندگان
    147

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
سلام همگی ... حلول ماه رمضان بر همه ی شما مسلمانان ، شیعیان ، مخلصان خدا ، مومنان محجبه ، باتقوایان ، نمازقضانداشته ها ، مخصـــوصاً روزه بداران ، تبریک و تهنیت عرض می کنم ... نیست همه بندگان مقرب خداییم !
به مهمونی خدا خوش اومدید ، دقت بفرمائید که گرونی هیچ تاثیری روی مهمان نواز بودن خدا نذاشته و کما فی السابق همگی دعوتیم و
هیچ رقمه هم نمی شه به این توفیق اجباری نه گفت ... [ با پرداخت کفاره می تونید البت ]
لطفا از شخص روزه داری چون بنده که سحری طبق معمول خواب مونده و هیچ گلوکزی در هیچ نقطه از بدنش یافت نمی شه، انتظار جوک سال نداشته باشید :/ اصلا همین که اومدم اپدیت کنم تاپیکو خودش خیلیه !
همچنان ممنونم که کنار ما هستید و تاپیک رو پیگیری می کنید ... خب ، مدیر سرگرمی امر فرمودن تایم پست گذاری مشخص کنم که متاسفانه نمی تونم، قبلنا دو هفته یه بار حتما پست داشتیم ولی خب حالا نمی دونم کی می تونم کی نمی تونم واسه همین بگذرید دوستان ...
هر بار حس کردید من دیر اپدیت می کنم ، و خنده ی خونتون پائین اومده ، تشریف بیارید پروف خودم ! قول می دم حداکثر سه ساعت باهاتون چت های اونطوریِ ماندگار بکنم :| از اونا که همه خوراکِ اینه بذارید دیالوگ ماندگار ! :) [ داداچی شمسی : بفرمائید یه شات الکل شاید این همه شاخ بازی رو بپرونه ]
جریان این همه تاپیک تکراری چیه دوستان ؟! هر بار صفحه رو لود می کنیم ، صد تا تاپیک می بینم که خدایی بخوایم به درستی انجمن رو سر و سامون بدیم ، همشون می شن یه تاپیک ! مثلا الان ششصد تاپیک با مضمون شاخ بازی و کپشن اینستا و دلتنگی و فراق و زهرمار داریم ...
خب چه کاریه همه که عین همند :| بیاید همه رو یه جا جمع اوری کنید. دیدید ؟! همینجاست که ملاک مدیریتی اشتباه ست!
مثلا می ری به مدیر ارشد می گی می خوام مدیر تالار ایکس بشم ، می گه باید ارسالیاتو زیاد کنی ، تاپیک زیادم بزنی ، خب ببخشید وقتی قبل ما کلی تاپیک زدن ، فایده تاپیک تکراری زدن چیه ؟؟؟ خب بذارید تو همون تاپیکایی ک قبل ما زدن ، پست بفرستیم !
اینطوریاست هم انجمنو شلوغ می کنیم هم بار مدیرای مربوطه رو زیاد تر ...
خدایی از عده ای سوالی دارم که خیلی تو مخمه ، اگه ازتون تاپیک °•° این عکـس رو تقدیمـ می کنمـ بـه ..؟ °•° رو بگیرن، با چی می خواید لایک و ارسالی بالا ببرید !؟ مثلا دیدید کبری [ ببخشید که ازت مایه می ذارم ، جز تو باجنبه ای نمی بینم اخه @l.iMāN.l .. مهم اینه همه می دونن کبری اصلی کیه ؟! ] هر روزززز ، عکس یه دختر پسر یا یه دسته گل رو تقدیم بتول می کنه و یه سری چرت و پرت یا یه متن خفن هم می ذاره تنگش و تگِ بتول و ... حداقل 10 تا لایک و یه ارسالی مفت گیرتون میاد ! یعنی روزانه می شه حدود پنجاه الی صد لایک و ده الی بیست تا ارسالی . به صرفه ست خدایی ..! چند وقت پیش دیدم یه شخصی عضو شده بود ، تازه وارد مثلا تاریخ عضویت امروز ، بعد 31 عکس به یه شخص تقدیم کرده بود ...
ایا این اسپم نیست ؟! یا باید همه رو یه پست می کرد یا سُست می کرد :|
خلاصــــه، از مدیریت انجمن @REZA_M یا مدیران مربوطه [ @روشنک.ا - @Lady Green ] خواهشمندیم این تاپیک رو به بخش تاپیک های دنباله دار هدایت بفرمایند . جوسازی نکنید جبهه هم نگیرید عدالت کمی برقرار شه تو انجمن!
بحث دیگه ای هم که خواهانیم ، قانون بذارید مدیرا حق بستن پروف و پی وی رو نداشته باشن ... راستش من قبلا یه جایی بودم این قانون بود و جدا لازمه ، مدیر در وهله اول یه مدیره بعد یه کاربر عادی ، پس اگه ما بخوایم با این شخص صحبت کنیم یا سوالی بپرسیم ، باید از دود استفاده کنیم ؟ :/ ماشالله اینقدم که ایدی ها رو سخت و غیر قابل تگ کردید ، چت رومم نمیشه تگتون کرد.
**

انجمن جوری شده یه رفرش بزنیم ، همه صد تا میره رو لایک و ارسالیاشون .. [ اینو بخاطر این می نویسم که داره تو انجمن رُخ می ده وگرنه به اطلاعیه هامم { شما همون اصل کلمه رو در نظر بگیرین } نیس که کی لایکش می ره بالا کی میاد پائین ... اون زمانم که من راجع به مدیرا نوشتم همه گفتن نمی تونه مدیر شه از سوختگیه ! اونوقت یه بارم نگفتین با خودتون که چرا ! واقعاً فکر کردید سبز شدن و دسترسی گرفتن کار خیلی سختیه ؟! پس لطفاً پشت سرم حواشی نسازید . فقط برای فانه ؛ همین ] حالا طرف با خودش می گه یعنییی چی شده ؟!
دو حالت داره :
حالت اول : خب این شخص می شه از اون پر چونه ها که نمی شه دهنشو بستا !
مثلا کبری روزی دویست بار می ره پروف بتولی که من باشم ،
کبری: سلام بتول خوبی ؟!
{ شمسی ، بتول ، دختر خشن پری...د، VAHSHI BOY ، اشرف این پیام را پسندیدند }
بتول : سلام کبری خوبم.
{ شمسی ، کبری ، دختر خشن پری...د، VAHSHI BOY ، تنهای جیگر پاره ، ims;dkjf;s این پیام را پسندیدند }
بتول: خوبی؟
{ شمسی ، بتول ، دختر خشن پری...د، VAHSHI BOY ، تنهای جیگر پاره ، ims;dkjf;s این پیام را پسندیدند }
کبری: هی ...
کبری: نه
کبری: چه خبر ؟
بتول : هیچ خبر :/ دیشب قلبمو ج.. دادی ! انقدررر گریه کردم ، انقدررر غصه خوردم ( به سبک این دختره تو محل گل و بلبل بخونید )
{ شمسی ، بتول ، دختر خشن پری...د، VAHSHI BOY ، تنهای جیگر پاره ، ims;dkjf;s این پیام را پسندیدند }
کبری: خفه شو ... من اون شب حالم بد بود ...
بتول : هه ، من دیگه واستون مهم نیستم ... ب درک ...
و .... /: نگران نباشید تهش آشتی می کنند ... به یه نکته توجه بفرمائید که تنهای جیگر پاره و ims;dkjf;s ( شاخه انجمنه ) طرفدار بتولن لایکش می کنن ، از همه خفن تر ، اشرفه که با بتول مشکل داره ولی میاد پروفش پیامای کبری رو لایک می کنه و میره /: وات دِ هل !؟ :| بدت میاد خو نیا پروفِ بتول ، دیه چیه این همه راه می کوبی میای برای لایک کبری !!!! می دونم گیج شدید ولی دیه دیه :|
البت این دسته فرت و فرت استاتوس های بدبختی و افسردگی می ذارن ، یا شاخ بازی های مکرر که بازم لایک می خوره . من خودم به شخصه از اینام که اخرین ارسالی های پروفایل رو می خونم خیلیم لایک می کنم اگه متن قشنگی باشه و ... !
دسته دوم :
اینا ابتدا میان ، یه تاپیک می زنن | غمـــ گینـ | که سانسوری و مودبانه ی چ ناله است و کلی هم بته جقه می زنن تنگش و استارت ! از اونور فیلترشکن روشن و کپی از کانالا و پیست تو پستا ! یا از این کافه اشعار و وبلاگا ! بعدشم ماها همه دسته جمعی موظف می شیم و به خط ، لایک ، لایک ، لایک و .... !× تهشم می شن کاربر ویژه و خبره و حرفه ای و .... !
بیا هر که را لایک باید، جور یک رمان باید کشد ... ! :|
راستی یه قضیه ای که ذهنم رو درگیر کرده ، اسم انجمنه ! یعنی چی یه رمان ؟! نمی شه دو رمان ؟ تا سه نشه بازی نشه ها ، چرا سه رمان نه !؟
نظر مثبتتون با 85 رمان چیه ؟! یا اینکه، یک رمان ، چی !؟ یک رمان دانلود کنیم !؟ راه نداره دو تا ؟! یک رمان بخوانیم ؟! یک رمان بنویسیم!؟ یک رمان بخریم ؟! اقا چونه نزنین ماه رمضونم هس ، به نیابت چهارده معصوم ، هشتاد و پنج منهای هفتاد و یک رمان ! خوبه ؟! راضی این دیگه ؟
یه جوریه انگار ادامه داره ، مثلا یک رمانِ خفن ، یک رمانِ توپ ، ... ؟!
زمانی که کانال انجمن وارد شدم و یکی از مدیراش شدم ، تو بیو ، نوشتم [ انجمن یک رمان | حامی نویسندگان ایران ] ؛ حالا نظرم تغییر کرده ، به نظرم دیگه اینجا کمتر چیزی که بهش اهمیت داده می شه ، متاسفانه رمان و نویسنده س!
انجمن یک رمان | حامیِ تمام افسردگان و شکست عشقی خوردگان
انجمن یک رمان | منبع تخلیه تمامیِ عقده های درونی و برونی
انجمن یک رمان | شاخ بازی و ادا بازی و فیک بودنِ دائمی بدون اینکه کسی مچتونو بگیره
انجمن یک رمان | راحتیِ روابط دختران و دختران پسرنما یا حتی پسر در گفتگوهای شخصی بدون محدودیت
انجمن یک رمان | تنها جایی ست که بابت اتلاف وقت و نت بهتون مدال و لایک جایزه می دن
انجمن یک رمان | جایی که تو چت رومش کسی هیچ رمانی برای خوندن بهت پیشنهاد نمی ده چون کسی نخونده اصلا
انجمن یک رمان | دورهمی های صمیمانه ای که توش پره از دورویی و همه دست به حمله ن برای اسکرین شات
انجمن یک رمان | دارای چت روم برای تمام کسانی که نمی فهمند خز بازی ها و عشقولانه بازی هایشان را ببرند چت خصوصی
انجمن یک رمان | جایی که لایکِ تاپیک های جانبیش دو سه برابر تاپیک های رمانشه !
انجمن یک رمان | جایی که مدیر می شن واسه دسترسی به بخش گزارشات تا گزارش دوستاشونو حل بزنن
انجمن یک رمان | جایی که بگی پسرم تو اوجی ، بگی دخترم باید خودتو بکشی تا بری تو اوج !
انجمن یک رمان | جایی که دروغ ، گناه کبیره نیس و بابتش هیچی ازتون کم نمی شه !
انجمن یک رمان | جایی که کشیدگی حروف تو رمان مهم تر از محتواست!
انجمن یک رمان | جایی که رفیقت مدیر باشه ، دلنوشته هات منتخبن و همه گلچین !
انجمن یک رمان | تنها جایی که تاپیــــــــــک شوخی داره و اگه کینه ها رو بذاریم کنار، می شه صمیمی ترین مکان !
بچه ها یه سوال ، می تونم بپرسم هدف مدیر اعظم از ادد کردن این شکلک رخت خواب به انجمن چیه ؟! :encama: خودش یه پا گیم اف ترونزه ! :/ کی اینو دیده از راه به در نشده هان ؟! اون قلبه چیه می تپه اخه ! نگاه کجا هم می تپه لامصب :/ اگه اینو دیدین و ذهنتون منحرف نشد ، جووون بابا !
راستـــی چالشِ جدید می خوام بذارم اسکرین بدیم ساسی شاخ شیم، تبلیغی هم واس انجمن شه . رقاصان گرام هم موز و این سرکچله که باهاش یه دوران طویل شاد کام بودیم ... دقت کردم ریتمشونم می خوره بهش..:party::banana::b1::band::dancer2::dance1: { کاباره ی انجمنو /: }
حالا قـــــــر همگــــــــــــــی !
مـــــوزو ببین جون بابا !
خودتو بلــــــــرزون بابا !
{ با این تیکه یه قر ریز شده با انگشتاتونم برید دلتون شاد شه }
همه می گن مِهی پاشو
همه رو بشور پهن کن بابا !
اینجـــــــــــا یک رمانه شاخ بشی ، کار دستت می دیما ! :))
سلطـــــــــــان سلطــــــان ؟!
هان بله قربــــــان ؟!
من خیلی فدات می رم و تویی همه دنیام
سلطانه ، سلطانه
همش چت رومِ یک رمانه
کاراش همه هشتگ پاچه خواری مدیرانه !
اوووو
صدای منو می شنوید
از طنزکده ی یک رمان!
سلامتی لایک بالا!
سلامتی شاخ شکنا !
سلامتی خود مهم پندارا !
سلامتی کبری ها !
سلامتی شمسیا !
مخلص همه اشرفا !
عاشقتونم افتضـــاح !
سلامتی اون فاز و نول قاطیا
سلامتی همه سناتوریااااا !
همه تو پروفم از این موز قر قریا بدید تا ما هم هم صدا شیم با ملت ایران :|
چند وقت دوست جان @Yegane اومدن یه تاپیک زدن به اسم چگونه شاخ شویم ؟!
اول بسم الله هم گفتن بی جنبه نباشید ! راستش این جمله رسماً حکم خفه شو رو داره :/ یعنی دیه می خواستیم چیزی هم بگیم نمی شه بگیم چون می شیم بی جنبه :| بعدشم گفتن با شخص خاصی نیستن ، همه گشتن ببینن با کیه :/ بابا خب شاید بنده خدا واقعا با کسی نباشه :|
خفن تریناتون اونایی بودین تو این تاپیک ، که اومدید نوشتید " ایییی یعنی الان ما هم شاخیم ؟! "
ره شما همه شاخید ، بقیه اداتونو در میارن ، بقیه کپی پیست شمان ، شما شیخ بقیه همه مرید و هلاکتون ، البت یادتون باشه این وسطا بعضیا هم هستن ، شاخ نیستن ، شاخ شکنن :)) هــــــــه ! [ داووشی شمسی : نکن بابا ترک برداشتیم با این غلظت هه ت ]
با اجازه از ایشون ، منم چند بندی بیفزایم #) [ راستیییی اینم شکلک اختصاصیمه دوستان ، کپی کنید می دمتون دست پلیس فتا ... (یادی کنیم از دوستی که شکلک می ذاشت فک می کرد مال باباشه ارث رسیده بهش نمی تونیم ازش استفاده کنیم /: ]
شاخ کیست ؟!
راستش قبلاً شاخ یه چی بود رو سر گاوی گوزنی چیزی نمی دونم از کی به بعد شد "شخص" !
1-شاخ کسی ست که خودشاخ پندار نباشد ! خودش به خودش نگه شاخ، بقیه بگن !
2- کسی که آواتار و مشخصات و اسم کاربریشو سال به ماه عوض می کنه | سلیقه ی خودمه به شخصه |
3-شاخ کسیه که با همه سرده الا با یه عده که دوستاشن ، گرمه .
4- کسی که آیدی هاش انگلیسی باشن و شیک و ساده و بدون گل و بته و چرت و پرت باشن .
5- کسی که خودش رو نسبت به همه چی بی تفاوت نشون می ده
6- حتماً یه رنکی داشته باشه !
7- کلی آدم داشته باشه .
8-کسی که هیچی نمی گه ، هیچی نمی گه، یهو یه چی می گه با خاک یکسان می شن همه
9-کسی که چت روم خالیه ، تا این میاد شلوغ می شه.
10- کسی که یه چند تا شکلک خاص داره که همیشه ازشون استفاده می کنه ...
11- کسی که تاپیک های آس و باحال می ذاره .
12-کسی که روغن اولیا می خوره و خودشو نمی گــیره ...
و ...
حالا موارد خود شاخ پنداری ، شاخیِ کاذب :
1-هر اسکرین شاتی که از چتاشون می دن ، بلا استثنا با جنس مخالفه ! چیو ثابت می کنید !؟
2- کسی که سعی داره خودشو یه ادم افسرده نشون بده .. مثلا هر بار می گی خوبی ؟! میگه نمی دونم ، نه ! :|
3- همه اونایی که می گن با قرص می خوابیم !
4- اینایی که لایکاشون بالاست و مدال زیاد دارن .
5-اسکرین که می دن تعداد پی وی هاشون بالاست ...
6-پروف همیشه سیاه و افسرده و ...
و ...
بچه ها می خوام یه ترفند یادتون بدم ! :) حال کنید خدا وکیلی ، اصلا شاید یه روزی یه تاپیک زدم با محتوای چگونه شاخ بازی در بیاوریم !؟
... برید قسمت گفتگو های شخصی ، کنار اسم پی وی هاتون یه مربع هست ، خب ؟ روش کلیک کنید ، روی چند تاشون ، بعد توی گزینه هایی که براتون بالا میاره ، بزنید " تغییر به گفتگوی ها به عنوان خوانده نشده " و ... دیرین دیرین !
چی شد حالا ؟! تعداد پی وی هاتون ، اونجا که عدد می زنه ، می تونه تا 50 هم بره :)× مطمئنم خیلیاتون نمی دونستید ، ولی حالا بدونید تا یه چند تا از این شاخای جلو چشاتون فرو بپاشه ! :)) فک نکنید خفنن و تعداد پی وی هاشون بالاس و کلی ادم دورشونه ! :)
به نظرم که اصلا چیز خاصی نیست ، پی وی یه جای مسخره ست :/ عین کف دست باشیم بابا ، همه ش تو پروووف ، تازه به صرفه هم نیست کلی نت می بره لود هر باره ی پی وی ، برید چت خصوصی چت روم ، بهتره ب نظرم. نت هم کم تر می بره ... !
اینم یه شات ؛ اصلا یه نوع رقابته ! ببینم کی گفتگویی شلوغ تر از این عضوه ؟! :)
تازه اقای رضا رو هم داریم ، و ...
@ramtin
@خوشحال
@MEHRAD

9.PNG
سلام بچه ها ... نمی دونم پست خوبی بود یا نه .. ! نظر با شما در نقد رمان ! خواهش می کنم دیگه شرکت کنید /: :/

مخاطب خاصی هم نداشتم ، کلی نوشتم . .. یه سوووژه خیلییی خفن پیدا کرده بودم ، یه تاپیک که نافرم باهاش بخندیم متاسفانه هر چی سرچ زدم نبودش /: فک کنم پاک شده ! :| ایشالله واسه بعد :)+
چند وقت پیش یکی اومده بود پروفم نوشته بود ، یه تاپیک زدم می گن از شما اسکی رفتم، من نمی دونم کیا اینو بهش گفتن، ولی از همینجا می گم خیلی خیلی ارادت ، قربانِ همگی که اینقدر حامی و طرفدار تاپیکید ، به قول ساسی عاشقتونم افتضاح ! من که تاپیک رو نخوندم ، کپی هم نیست ایشالله ، هر کی حق داره هر چی می خواد بنویسه دیگه ... ! :)
پست طولانی رو تقدیم می کنم به @نازمهر و @#AMIR# ؛ مجاهدت و تلاش بی وقفه تون رو برای بن شدنم دوست دارم ،
دست علی یارتون ، این همه تلاش رو می ذاشتید و با چنگال حمله می کردید امریکا، تا حالا فتحش کرده بودید ،
تلاشتون مستدام دوستان ...
شب همگی پر از شعله زرد ! ×

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
به نام خداوندی که مآه بعضی ها را آفرید ....
سلام همگی ... می دانم دلتان برای پست تنگ شده بود ، کتمان نکنید دل خود من نیز هم تنگ شده بود دیگر چه برسد به شماها D:
پست نذاشتم بخاطر شب قدر و شهادت امام علی [ خداوند در کمر دروغ گو بزند ] و این پست را افتخاری می نویسم.
بزرگواران ! حضورِ افتخاری/ انتحاری شخص جدیدی را به تاپیک شوخی به عرض می رسانیم D: وی خودش نقد پذیری خودش را اعلام همگانی کرده و علناً هیچ مشکلی ندارد که در تاپیک تگ شود... ها ها ! فکر می کنم بشناسیدش D: کسی که عکس هایی از جنسن دارد که خودِ جنسن ندارد ، وی با سرعت یک دلنوشته در ماه فعالیت دارد ، دنبال شونده هایش هم به صورت صعودی و نزولی از پنج تا یک متغیر است ، اکثراً آنلاین است و ..
او کسی نیست جز @samiar7 ؛ که وی را چش آبی ( میم مالکیت هم دارد گاها ) خطاب کرده و زین پس ما او را "سکینه" نام می دهیم. باشد که رستگار باشد.
هر جا ، هر زمان که دیدید ، ادعا می کند و شکایت دارد از من ، این شات هایی را که ضمیمه می کنم در دهانش بکوبید !

1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG5.PNG6.PNG7.PNG8.PNG

راستش این که چه نسبتی داره با شمسی ، خودش داند ! من نمی دانم !!! داداچی ، داوشی ، اشرف یا شمسی !؟ کدامین شخصیت به او می خورد !؟
به نظرم همین سکینه باشد بهتر است D:
بد تر از کبری ( @l.iMāN.l ) این یکی هم خیلی ادعایش می شود با دختران دهان به دهان بگذارد ، ما هم یادش می دهیم این شاخ بازی ها چه عواقبی دارد !
از این به بعد ، از شخصیت های پایه ثابتمان است... می دانم اشک شوق در چشمانتان حلقه زده ، از هر پسری/دختری خوشتان نیامد، بیاید در پی وی بگویید سوژه اش می کنیم D: من هم پارتی بازی نمی کنم، بیا ! ایمان را هم تگ کردم ....
دمِ رضای انجمن گرم که ان شالله خدا از او راضی باشد ، بابت تغییراتِ جدید .
اولی این اضافه شدن آخرین بازدید کنندگان خیلی خفن و خیلی هم بد است.
خفن از آن جهت که می توانیم فضول هایی که ادعایشان می شود از ما متنفرند ولی راه به راه، پروفمان را چک می کنند را بشناسیم و
بد از آن جهت که نمی توانیم کسی را نا محسوس دید بزنیم. /: دیگه خواجه حافظ شیرازی نیز می فهمد پروف کی را چک می کنی و نگاه گذرا می ندازی! :|
در هر صورت من راضیم /: شما را نمی دانم!
بحث دیگر نیم بها شدنِ خرج اینترنت است... انجمن بیش از حد شارژ مصرف می کرد ؛ بالحمدلله مثل اینکه دیگر نصف شده است ...!×
بعضی ها می آیید در این تاپیک خودزنی می کنید ؟! :| به خودتوان و نزدیک ترین دوستانتان تیکه می پرانید !؟ مثلا فکر می کنید به یکی دیگر پراندید، ولی عزیــــزم :| ، یک نگاهی به دور و بر خودت بینداز D: بعـــد ...
این بعضیاتونم نوشتید شاخ مال گاوه ؛ چقدر شما متفاوت و لاکچری هستید :| واقعا خودمان نمی دانستیم شاخ به آن می گویند که روی سر گاو و گوزن است !!
پس احتمالاً از دنیا عقبید که نمی دانید از شاخ به عنوان مسئله ی دیگری نیز یاد می شود !
شاخ کیست ؟!
والا بالاتر برایتان نوشتم. می دانید بچه ها می آیند چه چیزهایی را شاخ پنداری می نویسند ؟! چیزهایی که آدم ها را متفاوت جلوه می دهد !
دلیل نمی باشد هر چیزی، :/ ، شاخ بازی باشد ! اصلا از این به بعد هر کس چیزی گفت، یک کلمه جوابش بدهید ... "هر کار می کنم، دوووست دارم ... ببینم کی می خواد جلومو بگیره ...:afro: " این شکلک محبوب دوست داشتنی فراموش نشود لطفا.
این یکی تاپیک را هم که قبلا گفته بودم D: مریضی ها در انجمن زیادند D:
ولی من به شخصه عاشق کسانی بودم که هیچ وقت جز با قرص خوابشان نمی برد ! :coolym: و بله همانطور که سکینه هم نوشته است ، و خودم قبلا نوشتم ، این اشخاص مقاومت زیادی در برابر دکتر رفتن دارند ! مشکل این ها نیستند، شخص مقابل است که هی اصرار می کند" برو دکتر" ! بابا طرف سرما خورده می گوید برووو دکتر ممکنه سرطان باشه :/ عزیز جانم، شما این دکترای خود را از کدام دهکوره ای گرفته اید ؟! :| یک قرص سرماخوردگی و کلدستاپ بندازید بالا، نت را خاموش کنید و دو روز نیایید انجمن و بکپید در خانه ، بوالله که خوب می شوید :|
در انجمن دیگری ، یادم هست کسی بود که می گفت سرطان دارد ... من خودم :/ ، بارها از در رودربایستی هی می گفتم برو دکتر ببینم چه مرگت است /: ولی دمِ یکی از پسرانِ ان جا گـــرم که وی را در چت روم در حالی که همگیمان بودیم تگ کرد و نوشت " داییم دکتره بگو ببینم تا بری پیشش ... چه علائمی داری ؟! " ! دوستان سرطانیِ انجمن ؛ علائم هر سرطانی خونریزی نیست :| /: بابا حداقل دروغ می گویید بروید در نت جستجو کنید :| و خلاصه که دخترکمان آفلاین شد و در تاریخ گم شد.
ان شالله که خـــوب باشد :(
و بحث دیگر :/ می آیید می نویسید من در ICU هستم یا روی تخت بیمارستانم یا در کما هستم یا زیر تیغ جراحی ، پس این اکانت کوفتی تان چرا آنلاین است ؟! :| بعد می پرسی هم می گویند ، من پسر خاله / دختر خاله ش هستم اومدم به دوستاش خبر بدم حالش خوبه :| بابا ما هیچ چیمان نمی شود از استرس هم نمی میریم :/ این خیلی دلیل بیخودی بود ، لطفا تحمل کنید حداقل دو روز نیایید دیگر :| مرسی اًه. « تنوین گذاشتم چون غلظتش بیشتر بود »
536.PNG

طرف را تگ نمی کنم. خودتان بدانید دیگر ....
این هم که نمونه ش را در همین تاپیک شوخی مثال زده بودم ... یک چندتایی را هم دوستی شات فرستاده ، رویت کنید .
68kw_۲۰۱۹۰۵۲۹_۲۲۱۶۴۸.jpgScreenshot_۲۰۱۹۰۵۳۰-۰۱۱۹۱۹_Samsung Internet.jpg

( شخص بالا را من سانسور نکردم :/ خودش سانسور کرده به پسرک سر در انجمن قسم )
و در مورد شات پایینی ، لطفا از تیکه کلام هایم استفاده نکنید. از تاپیک "شوخی" هم اسکی نروید D: خوب نیست. خدا و بنده خدا خوشش نمی اید!
استفاده هم می کنید، بنویسید "به قولِ ... " ! « سر بحث های مربوط به نوشتنم هیچ شوخی ای ندارم با کسی »
در واقع تو استاتوسمم گذاشتم "که کم کم باید بزنم هشدار ! کپی برداری از خودم ، پیگرد قانونی خواهد داشت " :| ( فقط با شخص پایینی نیستم)
52.PNG
**
خطابم به بعضیـــــــــــاست ....
تاپیک شوخی را می خوانید ، ایده به شما وحی می شود تاپیک می زنید ؟! مثلا همین تاپیک بالایی هم خب به نوعی برداشت مازاد از تاپیک شوخی بوده ... بگویید نه !!! خب بوده :/
راستی نمی دانم قبلا گفته ام یا نه :/ قضیه چیست هر رنکی می گیرید ، عکس اواتار و رنگ چت و رنگ متن و استاتوس و امضا و کوفت و زهرمارتان همان رنگی می شود ؟! :|
خیلی عجیب است @_@
این متن های بعدی ای که می گذارم ، پارسال نوشتیم. من و کسی که مهم نیست کیست .... ولی ترکوند :/ یه دعوایی شد آن سرش ناپیدا :| می گذارمش چون اینجا جنبه ها بالاتر رفته ست. ( گذاشتمتون تو رو دربایستی که دیگه نتونید اعتراض کنید ) و متنه خیلی خیلی بلند هست ، از این ور آن ورش می زنیم و فقط سه چهار تایش را می گذارم.
_مجازی، جایِ خزبازی!_
(بخونین شاید که جزشون باشین، #طنزِ_انتقادی)
جایی که میشه اسمِ دیگه اشو *تخلیه عقده* گذاشت؛
عقده ینی آرزو، رویا و همیشه هم معنیِ بدی نمیده.
یه خُرده بد جا افتاده معنیش؛
الان میخام چند مدلشو ک اون قدیم قدیمیا با دیدنش سریع می فهمن کیا رو میگم،
نَگم:
(کلا نمی خام بگم....نگا چقدر حرفه نگفته هست)
*
از خیل عظیم دوستانی که مولتی ساختن واسه خودشون که
به بیخ ریششون نسبت فامیلی ببندن، مثِ بی اف و جی اف و دختر عمه و عشق قدیمی و ...
:/
سلام مولتی گلم؛
سپاس فراوان از مدیران ارشد مهربون که به روت نمیارن، این داداش غیرتی و بی افت؛ خودِ فیکتن..
و ما بیشتر تو خیالات خودمون کیف می کنیم که به به چ عاشق بازی ای!
*
اصلا از فاطمه و زهرا و محمد و علی و زینب های عزیز نام نمی برم که شدن
آنیتا، آرمیتا و ساسان و آرین و ...
سلام های کِلَس!
حالت چطوره؟!

*
و نگم از دوست عزیزمون که قضیه تگ و هشتگ اختصاصی فلانی رو جا انداخت و
نمود ما رو.
بابا بسه بخدا خز قضیه درومد.
این عزیزا ینی به سرعت برق و باد در حال افزایشن..
نکشینمون اختصاصی دارا !!!!
کاری کردن این دوستان که # و @ عزیز در حال استعفای دائمی از انجمنن.
بابا اون هشتگ رو بزن تنگ مطلبی که از کانالا و تاپیکا کپی کردی، اسمِ
نویسنده بدبخت رو بزن.
*
و نام بردن از این عزیزا اصلا فایده نداره،
معدل 19.99 های انجمن که 99 درصد بخاطر دینی کم شدن
و اون یه درصد هم، عقده ای بودنِ دبیرشون مسبب این لکه ننگ کارنامه است.
سلام خرخون،
چطوری تونستی با 5 یا 6 ساعت آنلاینی دائمی در انجمن و نه فضاهای دیگه،
به این مقام دست بیابی؟
اینا یه نسبت فامیلی با اونایی ندارن که صب تا شب آنلاین بودن و در حالِ چت،
ولی نتیجه کنکور که اومد درخشیده بودن ؟!
یا داشنگاه های ایران الکی پلکی شدن یا اینا باز ما رو چیز فرض کردن:/
و این که خیلی از عزیزان هم تیزهوشانی هستن که
قسم می خورم رو هوا یه حرفی زدن و ذره ای از
سمپاد و آزمون های به خصوصش و کتاب تکمیلی ها و کلاس های خاصش خبر ندارن.
سلام تیزهوش!
*
نُچ!
از این عزیزی نگیم که فقط نگفته رئیس جمهور مملکت منم،
انگشت منه ک ازش به عنوان انگشت پتروس یاد می کنن،
لباس منه که تو اون شب سرد سوخت به جای دهقان فداکار،
سازنده انجمنهای زنفورو منم،
منتقد و نویسنده برتر جهان منم،
اصلا کلمه هنرمند رو هم از رو من زدن..
سلام همه چیز،
کم از حداقل نقد حرف بزن که یه منتقد جنبه اش رو حداقل تا یه حدی بـرده بالا که تا بهش پیشنهادی دادن،
سیم پیچیش قاطی نکنه ...
کم بکش بالا خودتو،
که هیچی نیستی؛
یا باشی هم،
به چشم نمیاد این بودنات !
که سرچ کردن اسمت تو نت،
هیچی جز همین انجمن گرانقدر بالا نمیاره.
تویی که همه جا به قول خودت درخشیدی!
(درسته این متن مال جای دیگه بوده در اصل ، ولی این شخص اینجا هم هستش )
*
و از تازه رنک گرفته ها هم که اصلا دوست ندارم حرف بزنم که فک می کنن
رئیس شرکت نفت شدن!
بابا عزیز من،
باور کن یه رنک کاربریِ مجازی ساده اس؛
تو دنیایِ واقعی هم کسی با پست و مقام برتری به کسی نیافته که تو خودتو واسه ما نعوذبالله
خدا فرض کردی!
این یکی زیاد تقصیر خودشون نیست،
تقصیر اوناییه که به این رنک ساده که فقط توناژ رنگیش متفاوته و یه خرده دسترسی شون بیشتره ارزش میدن، شلوغش می کنن و ...
فک نکن جواب اونایی که تو پروفت پیام نوشتن رو ندی یا با تاخیر بدی،
خیلی آدمِ خوب و شاخ و باکمالاتی میشی!
باور کن فقط می گیری رو مخِ طرف؛ و نه بیشتر.
حالا سه چهار تا آپشن بیشتر داری که داری،
خدا بیشترش کنه،
دیگه چرا اینا به جای اینکه به فعالیت بهترت توی انجمن کمک کنه،
به غرور کاذبت اضافه کرده ؟!
*
و از چندش افرادی حرف نزنم که با دیدنِ دعوای یه مدیر ترجیحاً ارشد با یه کاربر ساده،
می ریزن تو چت روم و طرف مدیره رو بیشتر می گیرن یا پیام بازرگانی اجرا می کنن ...
یا اگه طرف رفیقشونه، هنوز هیچی نشده میان طلب عفو و بخشش می کنن...
آخ از اونایی که دو طرف رو تگ می کنن می نویسن دعوا نکنین... حالا اگه یه طرف مدیر باشه،
خوبیش اینه جرات این کارو ندارن.
نکن گلِ من؛
میشی نخود وسط آش دقیقا ها !!!
*
و لال بشم تا حرفی نزنم از اون عزیزایی که می بینیم کارشون اینه چرت و پرت پشت سر آدم بندازن،
خیلی از بچه ها رو این احمقا فراری دادن از انجمن،
بخاطر نتیجه گیری های مزخرفی که با خودشون کردن و آبروی طرفو بردن.
کارشون اینه صب تا شب تو پی وی های چند نفره ی مسخره اشون،
ملت رو با هم شیپ کنن،
اینو به اون وصل کنن و رمانی ازشون بسازن اون سرش ناپیدا .
نساز گلِ من، رمان نساز!!
تاپیک زدیم تو انجمن فت و فراوان ( خب برای مدیریت ارسالی نیاز است دیگر ) , هر سوالی که بگویید داریم... باور کنید یک تاپیکی بود سوال دومش این بود " روزی چند بار می ری دستشویی؟! " :/ عجبز ... وات دِ ف ... آف یو ؟! :| الان من این را جواب بدهم ، مشکلی از کسی برطرف می شود ؟ در خودم تغییری حاصل می شود ؟! اتفاقی می افتد ؟ :/ حال عاشق پاسخ دهندگان تاپیک هستم ( خب برای دیده شدن ارسالی نیاز است دیگر ) !! و بیشتر عاشق کسانی که به فکر این هم هستند دروغ نگویند ... مثال :
( فتوکپیِ این خانومه تو هوش برتر )
1- نام تاپیک : تا حالا بهت خ**یا*نت شده ؟!
کبری : آه .... ههه ... آره .
شمسی : بله ( دروغ نیست دیگه ... مگه یه بار صغری نرفت پیش خانوووم فلانی دبیر درس فلان لو داد منو که تقلب کردم ؟! خب خیانته دیگه )
سکینه: .... (یعنــــــــی من مدیر نیستم حیف وگرنه راه به راه هی پست پاک می کردم ... اخه فازتون چیه میاید تو تاپیک ، جواب سوال رو با سه نقطه می دید ؟! :/ گزارشم بزنی ، طرف میاد میگه ... سه نقطه یعنی مجموعه ای حرف های ناگفته :/ )
اشرف : بارها .... هه ... من از این ادما فقط زخم خوردم ... خنجر از پشت .. هه ...
2-نام تاپیک : تا حالا دلت خواسته بمیری ؟!
کبری:Re
شمسی: آرهههههههه خیلی! ... هه ... چرا زنده بمونم ؟! این زندگی پر از کثیفیه ... فایده ی زنده موندن چیه ؟!
سکینه: آره:/ ( پوکر یعنی چی اخه :| دم مرگ هم نمیخواید دست از پوکر بردارید ؟! )
اشرف : آره:) ( چقدر این لبخند گاهی رو مخ میره )
3-دلت از کی پره ؟!
کبری: خودش .... (کاش فهمید اون ها و این خودش ها کی ان )
شمسی: :)
سکینه: خدا ...
اشرف : همه ... حتی خودم....
4- آیا تو چنان که می‌نمایی هستی؟!
کبری ، شمسی ، سکینه و اشرف : نه ... ( :| )
5- اعتــراف می کنـــم ....
کبری: توی چای مهمونا تف ریختم ( واااااو چه کارییییی ... چه خفـــــننن )
شمسی: مدرسه رو پیچووووندمممم ( :/ )
سکینه: از خودم روندمش :) .. هه ...
اشرف : (: (از رو نمیره کلا )
6- منمــــو ... ؟!
کبری: خستگی...
شمسی: دلتنگی
سکینه: جای خالیش ... !
اشرف: :)
7-رو شیشه بخار گرفته چی می نویسی؟
کبری: کجایی ؟!
شمسی: خــــــدا
سکینه : هه
اشرف: :)
8-اگه یه روز از خواب بیدار شی ببینی همه زندگیت یه فیلم بوده اسمشو چی میزاری؟
کبری: درد ...
شمسی: مرگ ...
سکینه: خ**یا*نت ...
اشرف : :)
9-اگه نفر قبلی بیوفته تو بغلت ... ؟!
کبری ، شمسی ، سکینه ، اشرف : می کشمش بیرون ...
10- |× خواهش ×|
کبری: آدم باش ...
شمسی : هه کمتر بپلک دور و ور ما
سکینه : برگرد :)
اشرف : :) ....
این تاپیک اخری از اینا بود که می شد توش دیس نوشت ... و تاپیک ها از دو تا حالت خارج نیستند :
1-غم و فاز دپ
2- شاخ بازی
خسته نباشم .... !×
سوژه هاتون رو برای @l.iMāN.l بفرستید ...
تشکر ویژه از @Baharak بابت شات ، @samiar7 بابت قبول اینکه باهاش شوخی کنیم ( مث ایمان عزیز ، که شوخی می کنیم ولی قطعا منظورمون اونا نیست؛ دم دوتایی تون گرم ) ، و موسی که تگ نمی شه بابت شات ها .
اون شات هایی که اول گذاشتم :roflym: همه ش صحنه سازی بود ... خب دیگه نمی گم چطوریا D: خواستید از اصلش سر در بیارین به خود سامیار بگید.
و پست افتخاری/انتحاری تقدیم به @its_me ، @Siavash_be.cool ، @NEGIN_R و https://forum.1roman.ir/members/1048/
ایام به کام همگی ....!
و یک رمان کجاست ؟! :) جایی که تاپیک شوخی دارد D: و رویت شده در سایت های پر ادعای دیگر هم نمونه ش را زده اند :)
پ.ن: لطفا، لطفاً، لطفاً بیاید نقد شوخی D: خیلی وقته داره خاک می خوره ها :)
پست دو متر بـــودا ! :|

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
سلام، علی رغم احترامی که براتون قائلم کاربرانِ یک رمان، ولی سکوت و تیکه پرونی و گفتن های غیر مستقیم من هم حدی داره، از این پس کاملا واضح صحبت می کنم.
لطفا شعور و شخصیت کپی نکردن از تاپیک شوخی رو داشته باشید! چپ و راست تاپیک می زنید سر هم مفهوم همه شون می شه یه چیز ، فقط اسم تاپیکتون فرق می کنه، و کفر ادم از اونجایی در میاد که این ایده هاتون خیلی شبیه ( تقریبا عینِ ) بحث هاییه که تو تاپیکِ شوخی تماما گفته و بهشون پرداخته شده.
اونوقت برای من دم از "اسکی" می زنید! خزِ طنز پردازی تو انجمن رو دراوردید، از این به بعد قشنگ باید خودطنزپردازهای انجمن رو، سوژه کنیـم!
کلی تو پی ویم دارم از دوستان عزیزی که لینک تاپیک هاتون رو نشونم می دادن و می گفتن " داره ازت کپی می کنه " ولی هیچی نگفتم، گفتم به کوچه علی چپ زدن تا چه حد، ادم خودش یه جا شعورش می کشه ..
تاپیک هایی که می زنید، مثلا میاید طنز پردازی کنید، چرا به سبک نگارش تاپیک شوخی می نویسید ؟ استفاده از اسم های مستعار ، دیالوگ هایی که اینجا گذاشتم، حرف هایی که زدم، تیکه کلام ها و ... انقدر نوع حرف زدنتون شکل من شده شک می کنم خودمم یا نه .
وقتی عرضه ی کپی برداری هم ندارید، فقط برای چهار تا واکنش هار هار هار و لایک بیخود ) ، خیلی بیخود می کنید ادعا می کنید این متن ها و ایده ها از خودتونه!
قبلا هم گفتم، به بحثِ نوشته هام برسه، اصلا با کسی شوخی ندارم.
غیرمستقیم نوشتم، بار دیگه ببینم، هم تگ می کنم ، هم جوری که لایقشین ازتون توی تاپیک صحبت می کنم + ضمیمه ی شات از تمام تاپیک ها و پست هاتون و تطبیق با پست های شوخی . نذارید کار به جایی برسه که نباید، " گل های باغ یک رمان " ! ( واقعا چطور روتون می شه این " گل های باغ یک رمان " رو تنگ هر پستتون می چسبونید؟ مهم نیست ؟ پس چرا راه به راه تو پست هاتون چشمک می زنه ؟ )
شب بخیر و موفق و موید باشید همگی.:rose:
+پستِ شوخی به زودی ...

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
السلام علیکم ای رستگانِ از امتحانات !! هر چنـد ، ما وسط امتحانا هم پست داشتیم و بازم همون بازخورد قبلی رو دیدیم ( من به شخصه فکر نمی کردم به ده تا لایک هم برسه :big-grin: ) ؛ این نشون از این می ده ما رو هیچی نمی تونه متوقف کنه ... الا اتمام سوژه های انجمن :85:
من همینجا اعتراف می کنم یکی از اعصاب خورد کن ترین موقعیت ها برای من ، درست وقتیه که تو این تاپیک پست می ذارم! چون حس می کنم دیگه هیچی نیست سوژه اش کنم ولی می بینی همین که دوباره میام تو تاپیک ، ایده است که می ریزه از در و دیوار :thinking:
شما نمی تونید درک کنید نبود ایده برای کسی که می نویسه چقدر وحشتناکه . برای همینم، دست به دامانِ شخصِ اقای رضا می شیم :big-grin:
باشد که خدا از رضای انجمن راضی باشد که ما نیز از او راضی ایم ( داداچیِ شمسی : مرز های پاچه خواری رو درنوردیدی تو ) نه ، این پاچه خواری نیست، اینا مقدمه ست که آقای رضا سوژه ها رو دید یهو بنمون نکنه ، مقدمه بچینیم دردش کمتره :85:
از پشتِ همین تریبون کوچک، آقای رضا شما خیلی خوبی، منم شنیدم خیلــــــــــی نقد پذیر هستی ، خیلی اوکی ای و No problem ! ، فقط کمبود سوژه ست دیگه :straight-face: آدم رو مجبور می کنه به هر دستاویزی چنگ بزنه....
اولین چیز ، آدم بعد کلی با خودش کنار اومدن و جمله ها رو چفت و جور کردن، می ره با اقای رضا پی وی می زنه .چون کلهم آدم ترجیحش اینه محافظه کار باشه و کمتر دور و بر مدیرکل جماعت بچرخـه ! :| خلاصـه ، این همه شات از این و اون رو کردیم یکی از خودم می ذارم :
\[به این مسئله دقت کنید این پیامی که من دادم، چقدر بلنده و من به شخصه اینتر هم نمی زنم و چقدر بلنده ، تازه باز هم ادامه داره تو اسکرین شات نمیوفتاد]

92.PNG

و شما فکر می کنید جوابِ آقای رضا چی می تونه باشه ؟! :| پس از سه ساعت فلسفه چیدن توسط من ....

93.PNG

شکلکی که داره کله ی خودشو می کنه کو ؟ :85:
البته الان اقای رضا خیلی بهتر شدنا ، پیامای اول پروفو ببینین کلا ج و واکنش هم ب ملت نمی دادن ... الان کلاهمونو بندازیم بالا ! یه نوع انقلابِ خودش .
**
شات بعدی ... حتی باورم نمی شه جدی فعالیت تو این تالار @_@
57.PNG
*
اسکرین بعدی رو هر بار میام نگاهش می کنم، خندم می گیره . حالا این حرکات خدایی دور از آقای رضاست ولی من دوست دارم اینطوری برداشت کنم که بخندیـــم...
تا دیدم این حرفو زدن تو چت روم، یاد پست های بالاتر افتادم که نوشته بودم " خیلیا با تعداد اطلاعیه و پی وی پز می دن "
خلاصه اقای رضا یه روز نیست خیلی شلوغ می شه سرشون ، دققققققققققق دقققققققققققققق :laughting::laughting:

568.PNG

و دوستان همیشه در صحنه حاضرم تشریف داشتن .
از صد بار حضور ایشون در چت روم، قشنگ نود و دو بار ( خدایی نود و دو هیچ عدد منحرفانه ای نیست به مختون خیلی فشار نیارید :)) ) ، گروهی از بچه ها بند می کنن به ایشون ، که مثلا " آقــا رضـــا می شه رنکِ کابریِ فلان رو خوش رنگ کنید ؟
آقـــا رضـــا می شه اسم منو عوض کنید ؟! :(
آقـــا رضــا می شه فلان و فلان تغییرو ایجـــاد کنید ؟!
آقـــا رضـــا می شه فونت انجمنو عوض کنین ؟!
آقـــا رضــا می شه انجمنو صورتی کنین ؟! :(
آقـــا رضــا می شه منو ارشد کنیـــن ؟! :((
آقـــا رضـــا می شه شکلک ها رو تغییررررر بدییییییییید ؟!
یه بار منم اتفاقی وسط جمع این دوستان بودم /: البته بدتر-__- خلاصه دیدم " بیابان است و اب سرد و استسقا " ؛ منم گفتم " لطفا رنگ لباس اون پسرک سر در انجمنو عوض کنین "
[ گروهی از دوستان ریسه رفتن ولی من نگفتم که بخندن، منظورم این بود پیشنهاداتتون در همین حد، انقدر مسخرس /: ]
یه جنس مذکر هم همیشه پیدا می شه که خیلی احساس نزدیکی می کنه با اقای رضا و می نویسه :
رضا چطوری ؟ [ :| ]
همیشه دلم خواسته کله ی این گروه از دوستان گرانقدر رو بکنم /:
دقت کردین گاهی آقای رضا چقدر شبیه روحانی می شه ؟! :big-grin:
گاهی ( تاکید دارما ) مثلا بهشون می گید فلان و فلان ، می گن باشه ، ولی هیچی نمی شه :big-grin: قشنگ مثلِ اقای روحانی این کلید تدبیرشون به قفل های ما نمی خوره . :straight-face: و توی سخنرانی هاشون از خوبی های انجمن می گن و به بدی ها هم هیچ اشاره ای نمی کنن و تـازه ، انجمن رو در مقایسه با انجمن های دیگه، همیشه برتر می کنن ... اکثراً هم هر پیشنهادی می خوایم بدیم، ما رو پاس می دن به بقیه، وقتی به بقیه ( که معمولا مدیرها هستن ) می گیم، می گن صبر کن با اقا رضا هماهنگ کنیم ( واکنش ماها :| ) ! خدایی یه " علی برکت الله " بگن ، خود خودش می شن :big-grin:
مثلا تاپیک انتقادات و پیشنهادات ... خدایی من و @..TaraɲΘm.. فک کنم تاپیکِ محبوبمون باشه . تاتا ( ترنم ) که راه به راه اینجا پست می ذاره ، یعنی یه دور می زنه می بینه تعداد ارسالیاش کمه حمله می کنه به تاپیک انتقادات .
آقــا تو این تاپیک به 52 درصد انتقادات اصلا جوابی داده نمی شه ( حداقل ریپلای بزنین نه ) ، به 40 درصد هم پاسخِ " نه " داده می شه و به "8 درصد" باقی مونده هم ریپلای " به زودی بررسی خواهیم کرد " داده می شه. خیلی خوبه خداییا ! :batting-eyelashes: تاپیکِ محبوبیِ خلاصه..
تــازه خیلــی هم به بحث نوشتن " شیوه بلاغی " متعقدند ؛ دقت کردین ؟! نمونه : ( کپیِ حرف آقای رضاست که اینجا پیست شده )

" سلام
مرورگر یک بار ازتون درخواست میکنه که رمز شما را ذخیره کنم یا نه که شما گفتید بله و ذخیره شده
و هر بار خودش میاره ایمیل و رمز را "

خط سوم شیوه بلاغیه ، در واقع اصلش، هر بار خودش رمز و ایمیل را میاره هستش. راستــی تأکید خیلی خاصیم رو حرف اضافه " را " دارن ، تقریبا من اصلاً یادم نمیاد حرفِ " رو " رو توی حرف های ایشون دیده باشم. :yawn: :thinking: راستی، تأکید خاصیم رو " سپاسگذاری " دارن :( نمی دونم چـرا .
انقدر اون اوایل بحثِ آواتار ایشونو سوژه کردیم یه بــار ، در حد فک کنم دو سه ساعت ، عوضش کردن ، یهو خواجه حافظ شیرازیـم از گور درومد " آقـــــــــــا رضـــــــــآ اون یکی آوآتآرتون بهتـــر بوووود " :straight-face: بابا پنج دقیقه امون می دادین /:
عاقا یه سری نوشتم سه چیز در انجمن هرگز تغییر پیدا نمی کنه :
رنکِ ویراستار آزمایشیِ @l.ārMān.l
خزبازیِ شمسی این ها
و آواتار آقایِ رضا @REZA_M
به نظرم دو تای بالا برداشته شدن ( شمسی هم شاید باورتون نشه ولی دیه ادم شده ها خیلی وقته ) بیاید این آخریم اوکی کنیم دسته جمعی .
کمپین تغییر آواتار آقای رضا رو اوکی کنیم چون از وقتی انجمن برپا شده، فکر می کنم همینه که هست !! تنوع هم بد نیســت .
**
اینم یه شات رنگی رنگی ، که توش عجب ترین چیز واکنش @NEGIN_R هستش.
می دونی شبیه چیه ؟!
69.PNG

مثلا به کسی بگی " من ناراحتم " بگه خب ناراحت نباش /: یعنی هلاکِ این فنِ درد و دلتیم نگین . پاینده باشی. :icon12:
کشفِ جدیدی هم که کردم ، اینه ایشون خیلی زود چش می خورن /: مثلا ما یه مدت سوژه کردیم " عفو رضایی " می دن راه به راه به مردم، هیچ که عفو رضایی رو برداشتن، زندان گوانتاناما هم راه انداختن یه مدت راه به راه ملت بن می شدن اصلا :thinking: در این حد تاپیک قبلی زیاد شد، بستن یکی جدید زدن :85: آمار ها نشون می ده نزدیکِ100 تا از ارسالی های آقای رضا مالِ بن شدگانه :straight-face: دست به بنشون خوب شده ماشالله هاااا
خب از بحثِ آقای رضا خارج می شیم ( همون قدم بالا نوشتم، همینجوری ذهنم اومدن ... این پست اختصاصی مربوط به ایشون نیست یه روزیم اختصاصی می نویسیم.:laughting: )
یه نوع خاص رل زدنم داریم، به اسمِ " رلِ درون انجمنی " ! در این نوعِ خاصِ رل ، شخص مذکر قضیه، اصلاً مجبور نیست تلاشی برای اثبات پسر بودنش بکنه . یعنی این دیگه به شانسِ دخترمون بستگی داره که پسر باشه طرف یا پسر نما ! بعله ..
در این نوع خاص رل ، شما فقط یک عکس !!! به طرف مقابلتون می دی و بعد این که شخص نوشت " دیدم " پیام رو ویرایش می زنید و عکستون رو پاک می کنید.
وقتی طرف مقابل پرسید " برای چی پاکش کردی مگه به من اعتماد نداری ؟! " ؛ می دونید شخص چی می گه ؟! :| می گه " تو انجمن پی ویا چک می شن مدیرا عکسامو ور میدارن " !! [ بزنه تو کمر دروغ گـو ] خدایی من هی می گم این دسترسیِ پاک کردنِ پی وی رو برای بدون رنک ها نذاریدا ، خدایی حجم اعتراضا بالا نره پیشنهادم اینه کلا ورش داریم :/ والا ! چیه گند می خوره تو روابطِ چند نفره ملت !؟
خلاصه می گفتم، بعد این عکسا می تونن فیک باشن یا نه . پسرا که خدایی 98 درصد فیکن چون غالبا چش رنگی مو بور ، سیکس پکیه تو خودروی خارجی نشسته ی ساعت رولکس دارِ خیره به افقِ جذاااااااابِ لاناتیِ [ دلم واست تنگ شده بود @Sspring ] بعد دخترا یه عکس می گیرن که همش افکت و تو نوره یعنی رسما طرف انگار پیامبره بخدا تو فیلم های برنامه کودک ، دماغ و دهنه رو هم با دست و برگ و ساعد و خلاصه هر چی هست پوشوندن ، می مونه دو تا چش ناقابل :|| شاید باورتون نشه ولی پسرای قانع انجمن به همینم قناعت دارند :/ بخدا :|
توی این سبک رل، تبادل هر گونه شماره، آیدی اینستا و تلگرام ممنوع بوده و شخص مقابل به محض درخواست، با سه هفته قهر طرفش رو به رو می شه :/ معمولا هم بخاطر اینه شماره ندارن /: یا اجازه نصب اینا رو ندارن . خلاصه اینا به کنار ، دیگه یارو خیلیییییی اصرار کنه، هنگ اوت تهش نصب می کنن که جیمیل می خاد فقد و روی کامپیوتر و اینام نصب می شه! هنگ اوت رسانه ایه که هیییییییییچ بنی بشری بهش شک نمی کنه و من به شخصه ازش خیلی استفاده می کردم چون خیلیییییییی کم نت مصرف می کنه و لاناتی اصلا تهشه ... هییییییچ نقصی نداره :big-grin::85:
بله می گفتم، در این رل، شما باید رلتو لایک کنی ، فقط اونو دنبال کنی، حرفای عاوچقانه جلو همه بهش بزنی دل بقیه جلز ولز کنه ، راه به راه هر مرگستونی تو انجمن رفتی تگش کنی ، با همه سگ باشی با این یکی خوب باشی، به تمام دوست های صمیمیش بپری تا عشقتو ثابت کنی و حسودا رو دور کنی ، به جنس های مخالف هم نباید جواب بدی وگرنه تااااااااماااااااااام ... تقریبا روزی در هفته، باید بهش عکس عاشقانه بدی. تا هم آنلاین می شی بپاشی پروف یا پی ویش.
در هر صورت هم خوبه هم بد . مثلا خوبیش اینه شما کات کنی رسما طرف هیچی ازت نداره که رو کنه علیهت مگه فقط در محدوده انجمن و نمی تونه آبروت رو ببره ، با از دست دادنش هم هیچی رو از دست نمی دی :|
بدیش هم اینه ، هیچ خوبی ای جز دو تای بالا نداره و رسما هیچی به هیچیه :| + رفیق فاب باشید بهتره تا رل .
دوستــانمـ ؟!
دست از سر کچلِ این شکلکا بردارید :/ قبلنا میومدن ترور با نقطه و لیریکس و متن عاوچقانه حالا میان شکلک می دن /:
فک کنم بعضی شکلکا رو بگیرن کلا لنگ می مونید.! باو هر شکلک جایی و هر کلامی، شکلک خاصی دارد /: هر جا می رید لازم نیست حتما تنگ هر حرفی یه شکلک بچسبونید :| اونم مثلا وقتی داری به طرف فحش میدیا یهو موز بذاری تهش /: چرا واقعا چرا ؟!
یا بحث دیگه دوستان خز درار، یعنی خز این وااکنش پوکر رو طی همین یه هفته در آوردید :/ چه خبرتونه ؟! /: به قولِ آرمین " هی بابا چته؟ آروم یواش " !! :/
به طرف می گی خوبی ؟! پوکر می زنه.
می گی بدی ؟! پوکر می زنه.
میگی دوست دارم ! پوکر می زنه .
جوک می گی ! پوکر می زنه.
بی ادبی می کنی ! پوکر می زنه .
پست بعدی در مورد اینه " چه کنیم پوکر ندن بهمون " هستش ./:
سلام.
تشکر از @REZA_M پایه ی عزیز بابت اینکه اجازه دادن باهاشون شوخی کنیم.
دمتون گرم، یک هزارم جنبه ی شما رو دیگران داشتن، بهشت برین می شد .
شما که خودتون دسترسی داااار ، هر جا پسند نکردید پاکش کنید :big-grin::rose: و به صورت انتحاری/اختصاصی/افتخاری ازتون دعوت می کنیم در تاپیکِ نقد شوخی در انجمن
لینک : ღ ツ ♰ نقد شـوخی با انجمـن یک رمـآن | ツ ღ ♰ Senator شرکت کنید .
دعوت اختصاصی از شما دوستان عزیز ، موفق و موید باشید همگی .
پست تقدیم به , @..TaraɲΘm.. ( به مقدساتمون قسم می خواستم از اول تگت کنم یهو یادم رفت . /: )

شبتون پر از فیلم های فیلتر شکن لازم.

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
پ.ن: (معمولا پ.ن ها ته متن میان ولی الان لازمه اینجا گفته بشه ) این پست ، یکی از ریسکی ترین پستاییه که دارم می نویسم. هیچ شوخی هم توش نیست [هر چند هیچ وقتم نبوده] .. مواردی که می نویسم، ممکنه از نظرتون توهین به شخص @REZA_M محسوب شه. اولا هیچ توهینی در کار نیست، دوماً قسمت های توهین وارانه رو قید کردم که از زبون بقیه‌س نه من.
من اول تاپیک هم درج کردم و نوشتم حقایقی ! راجع به انجمن های مجازی ای که تا حالا توشون بودم و دیده هام ، می نویسم. و نه بیشتر. اگر هم زمانی بخوام چیزی رو شوخی بنویسم ، حتما قید می کنم که این قضیه رخ نداده و حاصل ذهن منه .
*
شما فکر می کنی تو جزیره بن شدگان بد می گذره ؟! بیخود فکر می کردی. الان انقدر شلوغه که شنیدم قراره هتل پنج ستاره راه بندازن! انگاری قراره یه سری سهمیه ها رو بهشون اختصاص بدن.
من نمی فهمم چرا طرف رنک مدیریت می گیره همه می ریزن پروفش که مبارکه و فلان ، ولی وقتی کسی بن می شه ، کسی نمی گه تبریک که بن شدی ! مگه ایشون هم رنک نگرفته ؟ پس چرا تبریک نمی‌گی ؟!
تازه یارو خودشو می کشه مدیر می شه این تاپیک فانتزی اخبار انجمن تگش می کنن و می گن مبارکه و تهشم ده نفر لایک می زنن . حالا فکر کن بن شی ! اولندش که مدیر کل سایت میاد تگت می کنه ، اونم نه تو یه تاپیک همینجوری ها ، تو تاپیکی که تگ مهم داره و کلی دنبال شونده و پیگیر ِ موضوع و از همه مهم تر استارترش هم خود ادمین سایته . به محض اینم که بن می شی ، حداقل واکنشش سی و خرده ای نفره ! انقدر لاکچریه . اصلا یه مدت مد بود ملت بن شده رقابت می کردن ببینم کی به محض بن شدن ، واکنش پوکر و عصبی و ناراحتش بیشتره . هر کی بیشتر بود یعنی محبوب تره ، هر کیم که بیشتر واکنش ِ خنده می گرفت ، یعنی که خیلی موجود چیزی ! بوده.
از فواید بن برای اقا رضا اشاره می کنم بــــــه :
یه مدت لایکا و واکنشای اقارضا ثابت بود ، زدن تو کار بن کردن . نیست بن می کردی کلی واکنش های قلب قلبی و هارهارت می رفت بالا ! اصلا دگرگون می کرد این امار واکنش های ادمو ... تازه ارسالیم همینطور. چون طرف رو بن می کردن ، یارو با اکانت دوستش میومد. اکانت دوستشم بن می کردن ( تا اینجا دو ارسالی ) ، حالا طرف می رفت اکانت جدید می زد ، اینم بن می کردن اقا رضا به دلیل مولتی اکانت ( تا اینجا سه تا ) ، بعد دوستاش می ریزن پی وی اقا رضا که چرا فلانی رو بن کردی ؟ اقا رضام ایشونو بن می کنن چون تو کاری که بهش ربط نداره دخالت کرده ( تا اینجا چهار ارسالی ) ، طرفی که از اول بن شده بود می زنه به سیم اخر یه شش هفت تایی اکانت فیک می زنه اقا رضام اینا رو بن می کنه تو پست مجزا و به دلیل ( حواسمان هست ) و اینم میاد روش میشه حدود ( 5 ارسالی ) ، سر برج که می شه یه عفو رضایی [ توضیحات پست های قبلی ] ، می دن به بعضیا ، طرف بر می گرده انجمن باز میره رو مخ، اقا رضا باز بنش می کنه ( تا اینجا شش ارسالی ) ! تازه جدیدا مد شده اقارضا واسه دستگرمی طرف رو ده روز بن می کنن ، بعد ده روز ( که طرف خوب توبه کرد و به راه راست هدایت گشت )، میان بن دائمش می کنن .. اگه اینجوری باشه حدود 7 ارسالی به ارسالی های اقا رضا و نزدیک به 300-200 تا هم به واکنشاشون اضافه می شه. تازه شما حساب کن ماهی دو نفر رو بخوان بن کنن ، اصلا غوغا می‌شه ! این چه عدلیه ما پست می نویسیم ، پستی سه ساعت وقت می بره اونوقت اقا رضا دو ثانیه بن می کنه انقدر امارشون تغییر می کنه . من معترضم ، این تالار اطلاعیه رو هم باید مث سابِ تاپیک های دنباله دار کنین /: :/ والا .
حالا شرایط گرفتن این رنک اخراجی برای کاربران فخیم ... ! فکر نکنین مفته ها ! اصلا انجمنای دیگم نگاه کنین ، هر کسی که بن می شه ، رنگِ رنکش و عنوان سفارشیش تغییر نمی کنه. باید سعادت داشته باشی.
می گن خانما ، هفت روز ماه حوصله ندارن، اقایون هم سه الی چهار روز. کافیه توی یکی از این سه چهار روز، موی دماغ شی. جا در جا ، بنی.
شما نمی دونین ولی دسترسی به چت ماها یه زمانی بخاطر کلمه ی تُف می پرید. بله همین تف خودمون.. [ برای خودم این اتفاق افتاده . نوشتم تف یه رفرش زدم صفحه رو، چت رومم پرید ؛ در انجمن دیگری ]
الان فحش بدی چیزی نمی شه. جدی میگم. والا . الان شما تشریف ببر پروف مثلا خود اقارضا . هر چی از دهنت درمیاد بنویس. بنویس مزخرف ترین مدیری هستی که دیدم . بنویس خودت و انجمنت ... ( خلاصه تخلیه درونی ) ! شاید باورتون نشه اقای رضا این پیاما رو واکنشم نمی ده چه برسه به جواب . اووو چی بشه تهش یه کاربری بیاد بنویسه بی ادب به اقارضایِ ما ( یعنی هلاک این حس مالکیتیم که به اقارضا دارین ) توهین می کنی ؟ چهار نفرم میان بالا منبر و ... تهشم می تونی بنویسی جرات حقیقت تا قضیه فیصله داده بشه. کلیم ملت می خندن و می گن مثلا دمت گررررم نالاتی من که باورم شده بودا ! ننویسی هم مشکلی نیست ، می تونی تا بن شدی توی بخش نظرات صفحه دانلود رمانا بنویسی اقا رضا بخدا جرات حقیقت بود و ... تامام . یه روزه خلاصی..
اصلا این فحش دادنه و اینا انقدر با حال بود یه مدت ملت اهنگ سازیم می کردن و راه به راه بیت می دادن راجع به اقارضا..
تبلیغ بن شدنش حتمیه ولی خدایی بی هیجانه . بعدشم، مثلا من بیام اینجا تبلیغ انجمن ایکس رو بکنم . خب مگه اسکلم ؟ اگه اونجا کاربراش بشن مثلا هزار و دو نفر، فرقی به حال من داره ؟ هر چند !!!! امکان نداره تو انجمنی باشی و تو انجمنای رقیبش نباشی. یعنی انگار بهت وحی می شه! بعدشم اصلا تگ کردن کسی که تبلیغ کرده تو تاپیک اخراج شدگان، کار بیخودیه . اصلا اشتباهه . چون همه کنجکاو می شن یعنی فلانی تبلیغ کجا رو کرده ؟ بعدشم که ته توشو درمیارن ، میرن عضو می شن ببینن فلانی چی کار می کنه ( تقریبا افراد انتظار دارن وقتی کسی بن می شه ، دگرگون شه یارو :/ ) این خودش یه نوع تبلیغ زنجیره ایه . والا . نکنین مدیرای خوب، نکنین.
یه مورد دیگه هم که باعث بن می شه ، دوست شدن با جنس مخالفه. تقریبا حکم سنگسار داره . حقیقتا ما اینجا همه دخترن من نمی دونم چطور می تونین از این طریق بن شید/: مثلا بری پی وی یه دختر دیگه بگی بیا دوس شیم ؟ /: بیا رل بزنیم ؟! /:
حالا یه چهار تا پسرم داریم انقد ترسوووو ! از ترس این که بن نشن و پشت سرشون حرف نیوفته ، جواب پی وی هم به زور می دن چه برسه درخواست رل .
من یه دختری می شناسم ( چه خوب می شد تگش کنیم ) خودش اومد پی وی یه پسره ، یعنی یه پررو بازی هایی درمیاورد پسره عاصی شده بود دیگه از دستش ، یه جوری چسب شده بود خدا شاهده منم دیگه نمونه شو تو رمانا ندیده بودم ، ( همیشه تو رمانا یه دختر لباس دکلته ی کوتاه پوش هست که کلی به صورتش مالیده و همش عملیه و عشوه خرکی میاد و می چسبه به پسره داستان ) یه همچین رلی بازی می کرد.
اونوقت خودش گزارش این پسره رو زد ، پسره!!! بن شد /: اولین بن شده ای بود ک از دیدنش واقعا شاخ دراوردم ! اش نخورده دهن سوخته. میگم که ، باور کنین پسرای انجمن خیلی بی بخارن. ( البته یه سری داریم که موتور 286 اسب بخاره دارن... بیخیالش ... یه روز طرف رو تگ هم می کنیم و اختصاصی راجع به خاطرات گهربارش در اینجا می نویسیم )
بله دیگه ، اوجش همین یه بیچاره بود . اونم که همچین داستان تلخی داشت.
بن شدگی هیچ خودش خیلی کلاس داره ، ادعای اینکه مثلا من فلانی رو بن کردم یه چیز دیگس. الان من سه نفر می شناسم همزمان یکیو بن کردن /: شخص بن شده هم اعتقاد داره خودش گزارش خودشو زده . همچین خر تو خریه. یعنی طرف فکر می کنه کوه اورست فتح کرده کسیو بن کرده ! بیا برو تو کووووو ..... چه! (خاک بر سر منحرف؛ انگل اجتماع حیا کن )
یه جوری با افتخار میان می نویسن تو پی وی ( تو جمع ک جرات ندارن ) فلانی رو من گزارشش زدم ، انگار چه حرکتی زدن. بابا اصلا به گزارشای کسی نیست. مهم اینه مدیر کل سایت دوست داشته باشه بن کنه یا دوست نداشته باشه.
بعدشم ، الان بیا پز بده فلانی رو بن کردم ، دو صباح پز بده ، فوری می بینه آن بن شده سر و مر و گنده تشریف داره .
حقیقتا کار بیخودیه . من یه بار ( قبلاً ) این حرکت چرت رو زدم ، طرف هیچ بن نشد ، هیچ کسی هم نگفت بالا چشت ابرو ، اب از اب هم تکون نخورد، تقریبا یه واکنشی مثل بالا گرفتم که اقا رضا گفت سلام خب حالا چی کار کنم ! تازه طرف بهش رنکم دادن .. ! اصلا یه وضعی . /: دست به گزارشم خیره ، حقیقتا واسه همینه برای کسی گزارش رد نمی کنم ، گزارش بزنم واسه طرف معجزه می شه. می ترسم روزی گزارش کسیو بزنم فرداش مدیر ارشد شه بیاد خودمو بن کنه . نمی دونم فرم گزارش زدنم چطوریاست. اگه کسی مدت هاست درگیر مدیریته و بهش رنک نمی دن ، بیاد یه حرکتی بزنه گزارششو بزنم.
فقط تو بخش سرگرمی گزارش می زنم کار @iMwN و ( سابقاً ) @I.YãSi زیاد شه بخندم . این کارو بکنید. یعنی مدیرای سرگرمی عشق می کنن اسپم می بینن . جد و ابادتون رو صفا می دن . جدی میگم. بارها دیدم ایمان چشاش چطور قلب قلبی می شه وقتی اسپم پاک می کنه . مثلا یه سری یه خیرخواهی ، چهل تا گزارش از یه تاپیک زده بود ، ایمان تو پی وی انقدر به جونش دعا کرد . جد و ابادش شست و شو یافتن با فاتحه هایی که ایمان نثار روح پرفتوحشون کرد. از عمه هاش نگم ... !! اووپس ..
شیوه بن کردن اقارضا اندشه . ته تهش. تا حالا نمونه شو ندیدم. از شیوه ی " بچه رو چه بزنی چه بترسونی بهره می برن " ! مثلا طرف رو بن می کنن مدت رو می نویسن دائم ! یعنی طرف می گرخه ها ! با خودش می گه باووو مگه ادم کشتم دائم ! /: کل اکیپشون هم می ریزن پی وی اقارضا که شکرخورد و تو رو قران برش گردونین و .... ! ماها هم دلمون تنگ می شه و حسرت بار می نویسیم جای فلانی خالیه ها نه ؟ چهار نفرم تایید می کنن . بعد می بینی نفر پنجم خود یاروئه ، میاد می نویسه نه دیگه خالی نی !
بابا اقا رضا نکن ! این ملتی که واکنش هار هار و قلب قلبی می زنن ، چشم امیدشون به مدت زمان بنه ! طرف رو بر می گردونی خب سکته می زنن ! طرف هم فقط چشش به اینه ببینه کیا واکنش هار هار می دن تا به محض اینکه برگشت ، بزنه پدرشونو دربیاره.
اقا رضا بار دیگه می پرسم ، دائم در دنیای شما چند روز است ؟! خدایی بنویسین ما رو از این فلاکت و گمراهی نجات بدین. یعنی این بن کردن های اقا رضا ادم رو یاد
UP
می ندازه که مدیرای سرگرمی و استارتر تاپیک ها تو تاپیک هاشون می نویسن تا تاپیک بیاد بالا ! الان نزدیک به شصت درصد بن شده ها ی سابق ، کاربرای فعال و مدیرای امروزن .

حکایت اینه گزارش خورهای دیروز، شدن گزارش زن های امروز ! یحتمل ، بن شده های امروز هم ، می شن بن کننده های فردا .
بعد دیدی ملت بن می شن فوری تو انجمنای رقیب می نویسن ههههههههههه بن کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خببببببببب به درررررررررک !
طرف تا دیروز خودشو می کشت مدیرش کنن ، اونوقت تا بن شد ، رفت نوشت : ( سانسورینگ ) تو مدیرای انجمن! ( وی خودش می خواست برود مدیر شود انوقت می گوید چی در کادر مدیریتی ) اون خراب شده ( استعاره از یک رمان ) ارزش رفتن داره ؟! ( وی قبل از بن شدن، از 24 ساعت ، فیکس 25 ساعت آنلاین می بود ) ، اصلا خوب کرد بن کرد ( اکیپشان در پی وی اقای رضا التماس می کنند برش گرداند ) ! بن هم نمی کرد من هم دیگه پامو نمی ذاشتم ( انجمن یاد نداره روزی رو که توی لیست کاربران بازدید کننده این شخص حضور نداشته باشه رو ) والا یه مشت ( سانسورینگ ) دور هم جمع شدن فکر کردن کی هستن؟! ( وی روز هایش را با تقدیم عکس و گل به مدیران مربوطه و پاچه خواری می گذراند ) فکر کرده کیه به من گیر می‌ده ؟ ( وی سابقا در جواب تمام گیر دادن ها می گفت حق باشماست مدیر ) الان اون ( سانسورینگ ) که گزارش منو زدن فکر کردن چه ( سانسورینگ ) خوردن ! خوشحالم کردین بخدا ! ( وی در پی وی به دوستانش گفته ، دارم برای کسی که گزارش من را زده ) هر کی اونجا فعالیت کنه ( سانسورینگ ) به تمام معناس ! ( وی خودش فرد فعالی بود ) ! ( سانسورینگ ) به همشون. هه ( اینو نگین اصلا نمی شه . ارزش بن شدن به این هه تهشه بخدا ).
خلاصه یه قانونی هست تو انجمن که اگه بری بپرسی مثلا فلانی چرا بن شد، خودتم بن می شی ! ً-ً ؟ خب انقدر دلیل بن شدن ها رو گنگ می نویسین نمی فهمیم چرا بن شده /: واضح بگید ببینم چی شده ! :/ والا انگار معادله چند مجهولیه باید حلش کنیم چرا طرف بن شده.. عین داستان های پایان بازه .اقا رضا هزاران جمله و منظور رو خلاصه می کنن تو یه جمله ، اون جملم نه فعل داره نه فاعل نه مفعول /: همه رو حذف به قرینه لفظی و معنوی کردن ... نمونه ش هم .... اقا بیخیال نمونه یه دور بزنید تاپیک اخراج شدگان ، من ی تست می گیرم ببینم فهمیدین بعضیا چرا بن شدن ؟! بابا بخدا همین بعضیا خودشونم نمی دونن چرا بن شدن /:
این دلیل بن شدنم خودش سوژه ایه ها ! ( بعداً خفن گونه سوژه‌ش می کنیم ) مثلا اگه از کسی بپرسی چرا بن شدی یه شاهنامه می گن واست فردوسی دهنش صاف می‌شه! عجیب و خفن ترین دلیلی که دیدم ، طرف دو روز نبود بن شده بود ، رفتیم پرسیدیم چی شده چرا بن شدی ؟! نوشت رضا گفته یه مدت دور از حواشی باشی خودم میارمت /: :/ /: :/ /: :/ یعنی یه رویی دارن این ملت . اخه تو چه پخی هستی مدیرا بخوان نگران روحیه ت باشن مبادا تو انجمن خدشه دار شه /: تا بودی که چشم دیدنتم نداشتن!دمش گرم. خیلی چاخان خفنی بود. حیفم شد نگمش.
جمع‌بندی ( لعنتیی یاد کنکور میوفتم /: ) : گزارش نزنید . تلاشی هم برای بن کردن نکنید . مگر این که قراره تلافی چیزیو بکنید. چون یا طرف بن نمی شه اصلا اعصاب خودتون خرد می شه ، یا بن می شه به سادگی اکانت جدید می سازه میاد زهرشو می ریزه. بیخیال عاقا . دیگه خود انجمن هم از گزارش زدنتون سپاس گذار ( نمی دونم کی این قراره اصلاح بشه /: .. صحیحش : سپاس گزار ) نیست ! همون بدیدش دست خودم سوژه ش می کنم هم یه ملتی شاد می شن هم خوب تلافیش درمیاد.
یه روزی میام ایمانو از دیوار انجمن اویزون می کنم! این قضیه ی ست کردن اسمو این مدش کرد ( نمی گم اولین کسی بود که این حرکت رو زد /: ولی خزشو ایشون ب بعد دراوردن ! استارتشم با whyiman زده شده و ... ) !
اصلا یه مدت زیادیه اقا رضا اسم عوض نکردینا! واستون چند تا اسم خفن پیشنهاد می دیم :
چطوره ؟
l.ReZa.l
SiLeNT_REZA
SiLeNT_AdmiN
REZA # M
REZA_pat
WhyReZa
Reza به توان m
خوبن ؟ ن ؟ ن ؟ ن ؟ ن ؟
REZ@D
خوبه ؟ من و شمام ست کنیم اکیپ بشیم /:
می‌گم دم آقای رضا گرم که لیست درخواست مدیران تیرماه رو رو کردن ! دیدین این ملت مدیر می‎‌شن می گن [ والا ما که خبردار نبودیم یهو آنلاین شدیم دیدیم مدیریم ، رضام گفت حق نداری مدیر نباشی و خلاصه منم تو رودربایستی گفتم باشه ] :/ با این خیل ِ عظیم ِ مدیریت دوست ِ انجمن ، این دیگه چه اراجیفیه که می گید ؟! :/ چیزی که زیاد ریخته تو انجمن ، منتخب ِ مدیریت :/ والا ! همه هم از دم، واجد شرایط! اصلا ً هر کی واجد شرایط مدیریت نباشه، یعنی شرایط موندن تو انجمن رو نداره و بن می شه !
حالا خوبه لیست مشخص شده .. الان اقای رضا از فاز روحانی ، زدن تو کار علیخانی . حالا بعد کلی استرس و هیجان، کلی بالا و پائین کردن ادم ، می خوان اعلام کنن از این لیست منتخب ، کیا رنک می گیرن کیا نه ! خب چه کاریه دیگه یه باره اعلام کنید و خلاص شن بنده های خدا !
قبلا اگه کسی مدیر نمی شد دو حالت داشت : یا اصلا رو نمی کرد پیگیر مدیریت بوده ، یا می گفت مدیر فلان جا نشدم کاندید ارشدیت [1] شدم /
هووووم برید کنار ... اصلا باید اعلان خطر بزنیم بنویسیم " خطر ! کاندیدهای ارشدیت همه جا هستند . ممکن است همینی که الان به او می گوئید اسکل ، فردا ارشد شود بیاید پدرتان را در بیاورد . "
[1] : وسیله ایست برای دست به سر کردن طرف توسط کادر مدیریت و وسیله ای برای شخص مذکور که تا مدت ها با ان پــــــز بدهد /:
و چه کاندیدت ارشدیت هایی که ارشد نشدند ... بن شدند .!
اصلا من خودمم کاندید ارشدیتم ! البتهه من با مدرک مستند هااااااااااااا :
56.PNG

هه ... شمسی اینها برید کنار که از این به بعد با تاپیک شوخی که هیچ ، با دسترسی ! اسفالتتون می کنم !
سلام شب بخیر .... پست مربوط به روز تولدم بود ، دیر شد نرسیدم بذارمش. امیدوارم مورد پسند باشه .
اقای رضا رو هم سوژه کردیم تو سوژه شو !! بپاشید اونجا انتقام هر چی تو دلتونه بگیرین :))
مال خودمه دوست داشتید شرکت کنید .
نقد رمان ( دقت کنید این یک رمان است ! ) شوخی رو هم فراموش نکنید .
شات اخریم تنها برای شوخی بود و طبق معمول روح شخص که اینجا اقارضا باشه :/ خبر نداره ...! دیگه چطوریش بماند .
این پست قصد توهین به شخص خاصی رو نداره و کلیتی هست از مدتی که من در انجمن ( ها ) بودم ؛ همین .
موفق و موید باشید همگی .
شبتونم پر از مداحی های میثم مطیع ! ( بسه دیگه گمراهی ؛ به راه راست هدایت شید کمی )

بالا