مهم ღ ツ ♰ شـوخی با انجمـن یک رمـآن | ツ ღ ♰ Senator

• شروع کننده موضوع DEM@RD
  • تاریخ شروع

Kodom?

• Edame

رای 141 95.9%
  • No Edame

رای 6 4.1%

• مجموع رای دهندگان
    147

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بسمِ گآد
همیشه تو جمع، یکی هست که به بقیه بگه "سنگِ نمک" ؛ حالا نمی‌دونم من اونیم که به بقیه می‌گه یا بالعکس، بقیه به من!
در هر صورت، تاپیکِ ایجادی صرف شوخی و خنده‌ست ولاغیر.
من هیچ وقت طنز نویس خوبی نبودم، همیشه تراژدی نوشتم و حالا، هیچ تعصبی رو تاپیک ندارم.
----
نام کتاب: این‌جا یک رمآن است نقطه
نام نویسنده: متهم ردیف اول میـم.کآف
نام تایپیست: یک قربانیِ از همه چیز، فراسیر شده.
می خواهم صفحه ۱۰۸۵ از فصل ۱۰۶۹ این کتاب را برای شما بخوانم، لطفا همانطور که به قوانین انجمن و اخطارهای مدیران ارشد جهت عدم ارسال اسپم[هرز نامه=معادل پارسی حدادعادل ساخت] توجه می‌کنید، به من نیز، pay attention!
آقای X، سلام!
شنیدم می‌خواستید عضو انجمن شوید و حال، در دوراهی عضویت یا عدم عضویت هم‌چون چهارنعلی چون خر بلانسبت، در گل گیر کرده اید!
خواستید کمی برایتان انجمن را شرح بدهم پس Lets Go!
آقا در ابتدا با مدیرِ اعظمش شروع کنیم.
آقا سر جدت، شیر مادری، جومونگ و دنگ ایی را یادت هست؟ نگو ندیده ام که امکان ندارد ایرانی باشی و برای موفقیت جومونگ مقابلِ تسو، دخیل نبسته باشی!
خلاصه ، اینجا بدتر از آنجا انگار قصر دربار است همچین طبقه بندی شده ایم! مثلاً مدیر اعظم، معاونت اولیه و ثانویه، مدیر ارشد یک، دو،سه ، سرپرست کل، سرپرست جز، مدیر مربوطه، مدیر نامربوطه، ناظر مربوطه،کاربر ارزشمند مربوطه و...! یعنی بخواهی آب هم بخوری، هزاران آقا بالاسر خواهی یافت‌.
من چه هستم؟ آقا یک رعیت ساده، آقا ما فقط آمار سایت را بالا می بریم و باور کُنَش به زمین گرم بخورد اگر که چیزی غیر از این باشیم!
راستی از آن دست کاربری های بالا، به منشی بخش های پروفایل ادمین عزیز اشاره نکردم که هر پیامی بدهید، آن ها فی الفور پاسخ می‌دهند و در دلِ ایشان مانده یک کامنت بگذارند و خودشان جواب پستی را بدهند. |:
خلاصه ایشان قواعد شاخیسمیک خود را دارند؛
مثلاً آواتار عوض نکردن که خود اصل اول است؛
هر چه آواتار قدیمی تر، ارج و قرب نیز بالاتر اصلا!
=مورد داشته ایم کاربر دستگیر شده است با آواتاری با قدمت سنِ انجمن.
این پُک سیگار تمام نمی‌شود؟ انگار که سیگار شارژی ست که هر چه گذشته تمآم نشده‌ست.
حداقل سرطان ریه نگرفته است فلانی؟! شاید سرش به جایی خورده بخواهد برود کمپ اگر که ایشان امانش دهند.
یا مورد دیگر، که خدا خیرشان دهاد از این مدل به دورند ایشان، توهم خیلِ کثیر مدیران است[بالحمدالله الرحمن که فعلا چنین چیزی در این جا ندیده ام] ؛ که انگار رئیس شرکت نفت شده اند نه مدیر بخش! خب حالا خدا خیرت دهد مسئول کله گنده تر از تو نیز در جامعه چه گلی به سرمان زده اند که تو بخواهی بزنی؟!
لطفا بیایید پایین تر در جمع صمیمی ما خوش باشید، LSD و کریستال و سایر مواد صنعتی توهم زا کمتر مصرف نمایید[حرف کلی بود]
این خیل گرانقدر را باید از همین جا ببریم در تاپیک جدیدی به نام جزیره متوهمین به قل و زنجیر ببندیم یا راه دوم اینکه هیچ رنکی به آن ها داده نشود.[حیف است قلب کوچک شیشه ایشان ترک بردارد؛ خدا را خوش نمی‌اید]
=پآیآن بخشِ اول.
در نظرسنجی ابتدایی شرکت کنید که بدونم جایِ ادامه دادن داره یا نه!
=این حقایق انجمن است که به صورت پارت پارت و رمانی قرار می‌گیرد.
! سنــآتـور | MehrDãd.K !

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بخش دوم:
آقا، ما این جا در این انجمن، که طبق اصولی از شخص مجهولی که بسیار هم ارادت داریم خدمتش [جواسیس این را به تو نشان خواهند داد تا ته پاچه خواری را در بیاورند همچو سابق، پس سلام و ان شالله الرحمن که خوب باشی!] ، می خواهم آن را انجمن بهین یک رمان [بهین به معنای بهترین] بنامم، یک سری خودنمکدان پندار و خودمستعد پندار داریم که از همان بدو ثبت نام در انجمن تمامیِ استعدادهای خود را بروز می دهند. مثلا کاربر داریم که با نام کاربری نقاشی می کشد یا حروف رمزی می دهد که آدم خوف می کند مبادا که از بازماندگانِ دولت اسلامی عراق و شام باشند که قرار است به زودی انفجاری در انجمن رخ بدهد . یا کاربر هم داریم، با نام کاربری شورش را در می آورد و اسامی بس لوس و بی محتوا ارائه می دهند صرفا جهت جلب توجه و لاغیر!
آقا، این همه قلب، برگ و آندرلاین و بته جغه و ستاره و ماه و خورشید در اطراف اسمتان را کجای دل بگذاریم که باید یک کامیون کرایه شود صرفا جهت حمل این بار عظیمِ نام !
آقا، دیگر عزیزانی داریم که این جا خانواده تشکیل می دهند؛ مادرِ شمسی، سی سیِ شمسی، نوکر شمسی، عشق شمسی و ... که .... آقا من تک افتاده ام و عجیب حس آن شر لی گونه ای در من جریان دارد.[وِی موزیک را پلی می کند: سناتور، روزهای تلخ و غریبانه ات چگونه گذشت؟]
یا آن عزیزانی که من عاشقشان هستم، خیل اندکی هستند که در نام کاربری از خصوصیات اخلاقی شان نیز اطلاع می دهند؛ دختر بازیگوش، شیطون بلا، خوشگل بابا، کافی ست در قسمت جستجوی انجمن، در قسمت کاربر، بنویسید دختر ! چه ها که نمی بینید آقا !
این هیچ، مورد داشته ایم سلطان کولر، انشالله که یک سلطان بخاری بیاورند که طبق اصولی که در آینده خواهم گفت، جفت گیری کنند آقا !
مورد خاص دیگر، آن عزیز گرانقدر است که به این لوس بازی ها اکتفا نمی کند و از مرزهای زمینی، به فرازمینی رجوع کرده و خود را از فرشتگان مقرب الهی معرفی می کند. آقا، شاید باورت نشود که در انجمن، عزرائیل داریم ! خب اگر که اینطور است من نیز اسرافیل هستم که به زودی، زمانی که تاپیک ها در هم ادغام می شوند، تاپیک های پین شده فرو می ریزند و سی و سه پایه ی انجمن در هم شکسته می شود، کاربران جامه دران و به سر زنان به هر پناهگاهی حتی جزیره بن شدگان پناه می برند تا در امان بمانند و مدیران رنگ می بازند و همچو رعیت ها بی دسترسی می شوند، و آواتار مدیر @REZA_M برداشته می شود[حتی اگر فضاسازی قیامت به خوبی انجام شود، این از فرض محالات است] ، من در صور گروه گویندگی خواهم دمید !! [پ.ن:اسرافیل، فرشته ای است که در روز قیامت در صور خواهد دمید]
آری این گونه است، پس چرا ایمان نمی آورید به شگفتی های بی پایان انجمن؟!
از پشت همین تریبون کوچک، از کاربران خواهشمندم که انقدر پتانسیل و خلاقیت، برای انتخاب اسم خرج نکنند !
شبتان پر از فیلم های هالیوودی×
_
=پایان بخش دوم
=در صورت تمایل، به دوستان خود نیز معرفی کنید.
=امیدوارم که اگر سوژه شوخی هم بودید، دلخور نشید، چون من بی احترامی نمی کنم و تنها سعی می کنم لبخندی روی لبای کسی بیارم.
=ممنون از همه کسایی که در نظرسنجی شرکت کردن و مرسی از 13 رای مثبت بدون مخالف :tongueym::rose:

-----------
از @Yasan عزیز بابت کمک امشب ممنونم. پست تقدیمیِ شما!:good_luck:

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بخش سوم:
آقا از دیگر عجایب انجمن، چت رومش است!
می پرسی چت روم چیست؟
راستش خودم هم دقیق نمی‌دانم، دهخدا و معین ژان نیز نمی‌دانند اما شاید استاد لغت، چهره‌ی فِیمسِ زبان آموختگان،گوگل ترنسلیت بداند!
در این جا چت روم یعنی یک جایی که چند منظوره است!
در این چت روم که دکتر حدادعادل هنوز آن را به زبان پارسی دری ترجمه نکرده است[نام پیشنهادی من می‌شود محفظک تراوش در و گوهر:/] ما آپشن هایی داریم!
■چت روم جایی‌ست که در آن یک کسی یک جوک مضحک می‌گوید و مسئولیت دیگر کاربران می‌شود "خخخخخخخ" و ":/// بی‌مزه" دادن!
■چت روم جایی‌ست که یکی از مشکلات گاها من دراوردی اش می‌گوید و دیگران همگی با هم مشاور درجه یک می‌شوند.
■چت روم جایی‌ست که دو عدد لوس دعوای در حد "ناناسی دیگه دوجت ندالم" می‌کنند و دیگران، اعضای ارشد شورای حل اختلاف می‌شوند. یک سری من نیز آمدم شرکت کنم که آن پسرک ماهیچه گسسته ی سردر انجمن شاهد است که وسط فحش و به چالش کشاندن اموات یک دیگر، ب طور خیلی یهویی!! از دعوا دست کشیده و شدند "آجییی" و "داداشیییی" و قیافه ی من و سایر اعضا که حس ایسگا شدن داشتیم چه می‌توانست باشد؟!
■چت روم جایی‌ست که دوستان از آن بعنوان دفتر رزومه کاری و ثبت خاطرات خویش استفاده می‌کنند و اساسا عروسی خواهر مادر دخترعموی جاری مادرش به ما ربطی ندارد و این‌که از ما در بازه ی نوع پوشش و ارایش رفراندوم یا همه پرسی برگزار می‌کند بی‌معنی‌ست!
■چت روم اینجا حس و حال استیج و اُپرا و کنسرت می‌دهد؛ مثلاً یکی می‌آید آنجا می‌خواند بقیه استیکر هدفون به گوش می‌دهند و عده ای تشویق می‌کنند و به شخص خواننده، حس سلبریتی القا می‌کنند!
■چت روم این‌جا بنر تبلیغاتی نیز هست؛ مورد داشته ایم تبلیغ خود و تمامی اجی و داداشی هایش را کرده و یقه ی ما را می‌گیرد ک لایک کنیی.این ها بازماندگان همان نسلی هستند که اس ام اس میدادند اگر این پیام را به صدنفر ندهی،فلج مغزی و جسمی شوی و ابولفضل بزند در کمرت ان‌شالله الرحمن:]
■چت روم جایی‌ست که دورهم جمع می‌شوند و خدایی آقابالاسر خوبی ندارند! از مدیریت تقاضا می‌شود مدیر و ناظران بیشتر و فعال تری قرار دهند.
*
سلام.
حالتون چطوره؟!+
ممنونم بابت ۲۱ رای مثبت؛ یعنی هنوز اون گروه همیشه مخالف و گاهاً حسود سر در نیاوردن از این تاپیک؟
تشکر از @Osenat بابت پینِ تاپیک♧
■اگر دوست دارید به دوستاتون معرفی کنید:‌]
و پیگیری موضوع فراموش نشود...

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بخش چهارم:
آقا حالت خوبِ خوب است؟
امیدوارم که دماغت چاق و دلت شادِ شاد باشد.
ما هم خوبیم اگر ....
اگر مجردی آقا که باید بگویم این جا، در حدِ محضر است و تو می‌توانی اسم بدهی، دختر با مشخصات دلخواه تحویل بگیری!
به همان پسرک گسسته قسم،شاید تنها پسری که عضو شده و سرش به کار خودش بوده و از وضعیتش کناره گیری نکرده،خودش است:]
مثلاً یک حرکتی که برایم عجیب است، و دوست دارم تو هم بدانی، این است که دختران خودشان را خیلی مسخره می‌کنند تا به چشمِ پسرنماهای انجمن[موضوعِ ششم] بیایند.
آقا وجداناً فقط در فیلم های تخیلیِ کره ای، دختر احمق می‌تواند جذاب باشد و واقعا در این جایی که ما زندگی می‌کنیم و مخصوصا فضای مجازی اش، این افراد به شدت روی نرو هم جنسان و غیرهم جنسان خود، هستند و خوب است تجدید نظری مِن بابِ برخورد خویش داشته باشند.
حماقت هیچ، بعضی ها که خودشان را برای جنس مخالف[دختر،پسر ندارد] لوس می‌کنند ؛ به نظرم توانایی گرفتنِ رنک چندشِ انجمن را دارند و حیف است که چنین رنک کاربری ای نداریم که اگر داشتیم، خز و خیل در انجمن زیاد بود که لیاقت گرفتنِ این رنک و حتی مدالش را نیز، داشته باشند.
+بهش یه چی بگو، به من میگه لوووس...اصن هیچ کی منو ندووووستتتتتتتت ...
[وی غیرتی می‌شود] -چرا هیشکیییی شمسی منو ندوست؟ شمسی خودم فدات شم بیا بغلم یار شیرین عسلم
+فدااااتم آقایی
-خانومیِ خودمی!
و....
خزیتِ این حرکت درست آن‌جاست که معمولا بین دو هم‌جنس رخ می‌دهد:]
حالا ما چه بگوییم قلب شیشه ایِ آنها ترک بر ندارد؟!+
کلا گروهی از سست عنصرانِ این انجمن هستند که تا نامِ جنس مخالف می‌بینند به پروف وی هجوم آورده و با گل و شیرینی از عضویت وی تشکر می‌کنند!
این بد نیست،ولی چرا برای هم‌جنس خود این کار را نمی‌کنند؟غیر از این است که....؟!
انجمن در یک برهه زمانی مشخص که من به آن فصل جفت گیری می‌گویم درخشش خاصی دارد!
برای مزدوج شدن آقا،
کافی‌ست در این برهه حساس عضو بشوی،
بهتر است که نام کاربری‌ات عجق وجق باشد؛
خلاصه که بعد به پروف تو هجوم آورده و از بابتِ قدم بر چشمشان نهادن، از تو متشکر می‌شوند.
ابتدا تو را داشی،داوش، داداشی صدا کرده و در گروهی، بابا و عمو:/ و بعد کم کم اگر الکی سگ اخلاق باشی و محل سگ بدهی و چون سگ پاچه بگیری، کلا سگ در سگ بشوی:| ، سگ درصد تو را با نامِ خودت صدا کرده و مراحل ظریفی دارد تا بتوانی مخشان را هم بزنی که به زودی یادت خواهم داد.
فقط سر جدت با پسران و پسرنماهای انجمن وارد رابطه نشو که تو را با حرکات چیپ و به قول یک سری کم درایت،دخترووونه شان تو را انگشت نمای عام و خاص می‌کنند.
این پارتو کم طنز نوشتم چون بیشترش می‌خواستم حرف بزنم.
لطفا بیخودی دلخور نشید چون اگه بهتون بر بخوره، قطعا قبول کردید جز این گروه از کاربرای انجمنید.
+باجنبه باشید.
و مرسی از اون تک نفری که بالاخره ساز مخالفو زد؛ سلام شآخ، اون بالا هوا چطوره؟!+
اگر مایلید، به دوستاتون معرفی کنید:‌)

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بخش پنجم:
کاربر داریم ۲۷-۲۸ ساله ولی خدا به سر شاهد، عقلاً ۲ سالش هم نیست:/ لوسِ نچسبِ خز و خیلان انجمن هستند این گروه از دلبران و عزیزکان پدر و مادرانشان، آقا!
مثلاً مادر یا پدر بگوید بالایِ چشمانت دو ابروست، او قهر می‌کند و می‌آید انجمن مغز ما را با آن دست تراوشات ذهنِ مریضش،می‌خورد و چیز می‌کند در اعصاب ما و ما هم در اعصاب دیگران و این‌گونه می‌شود آن روز همگی عصبی ایم!
از گروهی کاربران خواهشمندم هنگام پدیده ی ماهانه سنِ بلوغشان تشریف نیاورند انجمن و علی‌الخصوص چت رومش که خداوند لا یحبُّ چیز کنندگانِ در اعصاب دیگران را!
مورد داریم نویسنده ، الگوی انجمن، بابت دو سه تا نظر منفی از رمان خود دست می‌کشد!
آقا خدایی آدم نمی‌داند پوکر شود یا چی!
یا وای، سری دیگر از خزوخیلان انجمن،
آن قاشق نشسته های وسط دعوا هستند آقا!
مثلا من و کاربر X داریم چت‌ می‌کنیم، کاربرY از زیرِ زیرزمین در‌می‌آید و الکی الکی میانجی گری می‌کند!:/
خب، من چه بگویم به این فاقد شعور؟ به این نخود؟ به این خودمهم پندار؟ به این بدبخت؟ به این کمبود داری که خودش را با زور وسط بحث جا می‌کند؟
آقا این نفهم، نمی‌فهمد که وقتی من و X چت می‌کنیم، خودمان آنقدر شعورمان می‌کشد که اگر مشکلی پیش بیاید از یکدیگر معذرت خواهی کنیم، الله وکیلی تو را چه مربوط؟!+
ها، آقای عزیز، داشت آن خودشاخ پندارهای انجمن و زیر مجموعه خزوخیلانِ انجمن را یادم می‌رفت که تنگ هر چرتی، :/ می‌چسبانند و در آن‌ها تصور می‌شود که برای صحبت با آن‌ها، باید شاخ شکن نصب کرد:|
یا بعضی ها یادشان می‌رود برای ورود به یک مکان باید سلام کنند نه که پوکر بدهند و ارواح مرده های آن پسرک تنه لش سردر انجمن، های کلس شوند.
از من و آقا به شما خطاب که خیلی خز و خیلید!
ها این هم یک زیر محموعه دیگر، پاچه خواران انجمن:/
این دست از دوستان وارد پروفایل مدیران مربوطه و نامربوطه شده و پروفش را با متنهایی نوشته شده توسط عسگر گوش طلا و ممَد علاف ولی هشتگ نیچه :tongueym: ، می‌ترکانند و ته پاچه را در می‌آورند.
خز و خیل جآن،هزینه ها زیاد شده شلوارها هم گران شده اند نکن گلِ من، نکن!
از دیگر خز و خیلان، آن دست هستند که روزی صدبار از ما حلالیت می‌طلبند و خداحافظی می‌کنند و آواتار و استاتوس خدافظ دوستان میگذارند ولی نمییییی‌روند!
بروید سر جدتان، چرا نمی‌روید خدایا؟!
آقا لطفا جلویم را نگیر و مرا بابت این بی ادبی ببخش اما به آن جایم رسیده، بگذار داد بزنمممم: نمودید ما را :|
آنقدر که شما حلالیت طلبیدید آن پسر ترکی در فیلم حلالم کن، حلالیت نطلبید:|
خز و خیلا و زیر مجموعه هاش زیادن، بازم هست و می‌نویسم .
شبتان پر از فیلم های هالیوودی:‌))
+اون تک شاخ نمی‌گه کیه؟!

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بخش ششم:
اول قبل از سلامی دیگر آقا، تو فکر می‌کنی آن چایی شیرینی که رفته سوژه ی یکی از صحبت هایم را خبر کرده کیست؟
من که نمی‌دانم کیستی، اگر برایم مهم بودی که پیدایت می‌کردم و یادت می‌دادم خبرچینی چه عواقبی دارد ولی خب، می‌دانم کودک حالی بیش نیستی و حیف است اشکت در بیاید ؛ دلم می‌سوزد خدایی!
دلم بابت پدر و مادری می‌سوزد که امیدشان توی ... هستی:‌)))
وجداناً من که ناراحت نمی‌شوم؛ بدتر تاپیک را معروف می‌کنید من هم که حال تبلیغ ندارم پس کمی هم دمت ایران رادیاتور:‌))
خلاصه آقا، که از بخش 4 ، قول داده بودم این بخش اختصاص داده شود به پسرنماهای انجمن:‌))
این ها می‌شوند دو دسته :
ببخشید این پارت نصفه شد.
من کلی نوشتم نت پرید:|
ادامه، روزهای آتی!:‌))
....
مرسی ۳۵ رایِ مثبت و ۱ رای منفی♧
متاسفانه چون یه نفری نمی‌تونم به نظرت خیلی اهمیت بدم چون رای با اکثریته!×

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بخش اول پسرنماهای انجمن و بخش دوم تام‌بوی [Tomboy] های انجمن!
اول بخش دوم را برایت می‌گویم چون دوست دارم متفاوت باشم:
این‌ها کسانی هستند که دوست دارند پسر باشند، خیالی نیست، به هیچ جایمان هم نیست، فقط سوال ایجاد می‌شود مرگشان چیست که نمی‌گویند دخترند؟!
مورد داشته ایم نام فرزند را هم انتخاب کرده بودند که پسرکمان اعتراف کرده دختر است.
[-شمسی یه چی بگم منو می‌بخشی؟!
+چی شده عجق اول شمسی؟؟
-من دختررررممم ای منو ببخش، بخدا دوست داشتم، بخدا عاشقتم، نمی‌خواستم اینطور شه ببخشیید آجی ... و کلی شکلک گریه
حال شمسی احمق هیچ غلطی‌نمی‌کند و می‌گوید:
-اشکال نداره آجی جونم فقط دیگه دروغ نگی، من و خدا دوست نداریم]
این‌طوری‌ست که پسر جانمان از عجق اول شمسی تبدیل به سی‌سیِ شمسی می‌شود و خاک و گل و جلگه و شن و ماسه بر فرق سرش که این‌قدر بخشنده است:| تهِ ارحم الراحمین را در‌آورده است!×
این جگر گوشه ها، آواتار پسر می‌گذارند، لات صحبت می‌کنند و از شکلک های :/ و :|| به شدت استفاده کرده و معمولا یک عشق فیک نیز برای خود می‌سازند!
به ولله آقا مورد داشته ایم دو دختر آمدند ادای زن و شوهر درآوردند و دو قلویی نیز زاییدند و دو بار تا مرز طلاق پیش رفتند!
در کمرم بزند ابولفضل اگر لاف زده باشم!
[قدیمی های انجمن امکان نداره نشناسنش]
یک گروهی هم داریم برای اینکه خودشان را نشان بدهند ادای ترنس ها را نیز در‌می‌آورند-_- از سختی های ترنس بودن ششصد خط می‌نویسند و کلی زر مفت در مغز ما فرو می‌کنند و یک عده خز و خیل داریم که برای اینها دل می‌سوزانند!
این‌قدر پوچ، این‌قدر عقده، این‌قدر زر مفت!×
آقا برای فهمیدن دروغ‌هایشان فقط کافی‌ست کمی ، کمی ها، فسفر بسوزانند که نمی‌سوزانند و قبلا هم به دوستان گفتم که این از عمد است!
چرا که اگر X دروغ های شاخ‌دار Y را باور و حمایت کند، Y هم چرت و پرت های X را تایید و حمایت می‌کند!
این‌قدر ساده، این‌قدر مضحک، این‌قدر فسفر سوزان!!
آقا لطفا اگر دختری همین الان بگو که من گناه دارم و حیف است وسط رابطه ی ساده یمان که ممکن است عاطفی نیز بشود، دروغ بگویی!
اگر دختری حداقل بگو، تا به دوستان بگویم خوووب آموزشت بدهند!
دسته اول نیز زیرمجموعه همین ها هستند و اغلب این دو گروه رفیق شفیق هم نیز هستند!×
این‌ها کل اینستاگرام را به دنبال پسری با چشمان غالباً آبی زیر و رو می‌کنند و وقتی یافتند، آپلود عکس زده و آواتارش می‌کنند!
این‌ دوستان کل انجمن را نیز به دنبال پسرها یا پسرنماها می گردند تا دوست فابشان بشوند و به عبارتی، خودشان را به زور وارد اکیپ هایشان کنند!×
این گروه لوس هستند، راحت شناسایی می‌شوند نگران نباشید!
من یک بار به یک [حالا می‌گوییم پسر کسی شاکی نشود] پسر انجمن گفتم دختری یا پسر، قرآن خدا شاهد است ، لشکری دختر !!! سرم ریخت اصلا امان ندادند خود پسر جانمان حرفی بزند...
نکنید گل های من، خودشان زبان دارند سه متر و دست هایشان نیز برای تایپ، بالحمدلله چلاق نیست، امان بدهید خودشان دفاع کنند، اصلا شاید بخواهد اعترافی چیزی بکند...
آها، یک اصل دیگر هم هست که این پسر نماها می‌آیند به @REZA_M میگویند رضا تا اوج رفاقت را نشان دهند و اثبات کنند پسرند!
اگر ما به ایشان، آقا می‌چسبانیم من باب ادب است نه جنسیت ؛ خواستم بگویم این اصل تکراری ست.
فرق گروه اول و دوم این است که گروه دوم معمولا وسطش می‌گویند دخترند ولی گروه اول هی مقاومت می‌کنند.. اما باکی نیست جگرگوشه هایم، آخرش هر دو گروه معترف می‌شوند!
ببخشید دیر شد×
*Tomboy:
تام‌بوی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بخش هفتم:
اسپم یا هرزنامه چیست آقا؟! خداوکیلی ۵ هزار کاربریم، فکر نکنم کلاً ۲۰ نفر بدانند، جواب سوال چیست!
ساده بگویم، اسپم همان ایکس شر است!× مودبانه ترش فقط، کمی هم باکلاس تر!
مثلا آقا این‌جا بلند می‌شوند می‌روند در تاپیک های عمومی، چت می‌کنند!
خیلی این حرکت روی مخ است! هدفشان را هم نمی‌فهمم! مگر چت روم نیست؟ مگر پروفایل ندارند؟ مگر گفتگوی شخصی نیست؟ چرا هی زندگی را به کام مدیران مربوطه و نامربوطه و آن جمع جوگیر خود مدیر پندار، که هی اخطار می‌دهند اما دَخلی به موضوع ندارند، تلخ می‌کنید!!؟
از این تریبون کوچک، از گروهی دوستان که فاز مدیری برمی‌دارند، خواهانم که سُست کنند×
لطفا اگر مدیر تالار X هستید هم، در کارهای مدیر Y دخالت نکنید؛ چون بهشان بر می‌خورد ناراحت می‌شوید قهر می‌کنید و چی در اعصاب ما می‌کنید و ... همگی‌مان بی اخلاق می‌شویم و تنگش می‌گویند کاربران یک رمان اعصاب سگی سگی دارند!
معمولا اکیپ زیر مجموعه ی کاربرانِ خزوخیل، باعث و بانی اسپم های زیاد مخصوصا در تالار سرگرمی هستند!! مثلا شمسی می‌آید در تاپیک "من حالش خوب نیست" می‌نویسد حالم بدههههه ...
حال وظیفه ی اکیپ، همگی‌شان را می‌گویم، این است که پست را ریپلای بزنند که شمسی دردت در فرق سرم کوبیده شود چت شده است؟!
و وظیفه مدیر مربوطه پوکر شدن، فحاشی در دل، و پاک کردن اسپم هاست!
و وظیفه خطیر خودمدیر پنداران نیز ریپلای زدن تمامی پست ها با مضمون "اسپم نده" است و اینطوری ست که گند زده می‌شود در تاپیک و اعصاب بقیه!
مسئله دیگری که مطرح است، این است که بعضی ها عمداً اسپم می‌دهند تا تعداد ارسالی‌شان زیاد شود!
دوستان، اصل کمیت مهم نیست و کیفیت مهم است را رعایت کنید. مهم این است اگر یک پست دادید، کلی کاربر دوست داشته باشند نه این که....
ولش کنید!!!!! اعصابم خط خطی می‌شود!×
این بند از بالا جا ماند؛
چت روم تیزر تبلیغاتی نیست:|
لطفا رعایت کنید و یک لینک را ششصد بار نفرستید چشم داریم می‌بینیم بخواهیم خب لایک می‌کنیم:/ دیگر این چیست هی لینک می‌دهید آدم را لای منگنه می‌گذارید که در رودربایستی لایکتان کنند؟!×
قُرو ما بِین[قسمی لری به معنای به قران است] کاربر داشته ایم با سرعت سه لینک در ثانیه چت می‌کرده^.^
خودش کم نیست، دوستانش هم سُست نمی‌کردند
نصف چت تبلیغ این‌ها بود:|
لطفا در متن تبلیغ هم ننویسید لایکم کنید:/ این لایک زوری باور کنید پشیزی ارزش ندارد!
مثلا کاربر داریم مجموعه نوشته هایش را، باید بگوییم مجموعه تراوشات اضافی مغزش را، به زور می‌گوید لایک کنیم:| زشت است گل های باغ یک رمان!!
من کاملا حس می‌کنم صرفا جهت بالابردن لایک و ارسالی این‌طور می‌کنند!×
از سر این تاپیک گروهی با من دشمن شدن، باکی نیست، اصلا برام اهمیتی نداره دوستان:‌))
پس فکر نکنید کفری می‌شم می‌سوزم تاپیکو ول می‌کنم!
نخیر، من تا همه ی خز بازی‌ها رو ننویسم تاپیکو ب اتمام نمی‌رسونم!
■پلیز هَو کمی جنبه!
□مرسی رای‌های مثبت، واکنش ها و ...
ارادات×
تقدیم به
@Dilan
@Elif
@Osenat
که فکر کنم دردِدلشان را گفتم×
■این پست ویرایش خواهد شد

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بخش هفتم :
بخش مورد علاقه ی من شاید این باشد آقا!
امکان ندارد عضو انجمن باشی و این جمله را هرگز ندیده باشی
[این لینک تاپیکمه، بچه هاااا بدووووید لایکم کنننیید ایشالله تو لایکاتون جبران کنم]
:straight_face:
الان کاربر داریم رمان که ندارد، تاپیک مفید ندارد، دری وری هم زیاد می گوید اما تشکرهایش سر به فلک کشیده اند . از بس که در پروف دوستانش، زِر می زند ! لطفا نگویید توهین نکن ، واقعا این گروه فقط زر می زنند تا تشکر بالا ببرند . مثلا روزی شیش بار سی سی شمسی در پروف شمسی می نویسند اجی خوبی؟ و شمسی خودش را می زند به موش مردگی تا عجق جدید شمسی [جایگزین دخترپسرنما که سی سی اش است حالا] ببیند و به فراست بیوفتد و در پی وی دور از چشم فضولان معرکه بنویسد "شمسی جی جی من، چی شدی فدات شم؟!"
[به همه پرسی می گذارم، شما هم حس می کنید بخت شمسی از پای بست ویران است و این یکی هم دختر است؟!]
باشد، ما مشکلی که نداریم، مبارک خودتان باشد رتبه برتریِ کاربران محبوب، اما خدایی خودت چه حسی داری؟
واقعا حسِ محبوبیت داری!؟
من به بخش دلنوشته می روم گاها دلم می خواهد مدیر ارشد باشم تا نصف بیشتر تاپیک ها را به بخش تاپیک های دنباله دار در سرگرمی منتقل کنم از بس که چرت و پرت نوشته اند ...
نه کهه شعورشان نکشد نصف دلنوشته هایشان پست کانال های تلگرامشان[یا سروش :tongueym: ] است، می کشد، فقط می خواهند ارسالی بالا ببرند..
من از طرف مدیریت انجمن بابت تلاش انها برای بالا بردن ارسالی های انجمن متشکرم اما واقعا خودتان چطور رویتان می شود خودتان را نویسنده بدانید در حالی که اسکی رونده اید ؟!
و لطفا شاخ بازی را در تاپیک های مربوط به رمان و ادبیات ترک کنید :| اینجا که اینستاگرام یا ابرگروه های تلگرامی نیست که اگر به "آره" بگویید "آرع" جذاب شوید :/ ارزش ادبی ندارد غلط املایی!!
[دوستم داریع ؟!
-آرع
+ایشالله به جای هم پیر شیعم ]
این بخش کوچکی از تاپیک دلنوشته ی شمسی بود آقا که از آن به عنوان دیالوگ برتر یاد می کنند×
بخش بعدی صحبتم این مسابقه های صد من یک غاز انجمن است !
مورد داریم نظرسنجی گذاشته اند دو روزه بسته اند چون برگزار کننده نوشته است "من وقت ندارررم زود رای بدیید عجقولیا"
خیلی جلوی خودم را گرفتم نروم پروفش بنویسم تو که وقت نداری، واقعا غلط می کنی که مسابقه برگزار می کنی !
جداً با گروهی آقا نمی شود محترمانه برخورد کنم وگرنه من نیز مثل اکثر کاربران فخیم اینجا، ادب و شعور حالی ام است [شمسی حینِ خواندن این جمله، دهانش را کج می کند و می گوید جوووون عمه ت... ] من نیز برایم مهم نیست، چون این حرکت شمسی نشان از نیاز مبرم او به پماد سوختگی می دهد .
تعداد مسابقه که برود بالا، کیفش می آید پایین ، چون همانطور که مستحضرید هر بار یک نفر از اکیپ شمسی اینها یا امثالشان اول می شوند. می دانی چرا ؟!
چون شمسی که شرکت می کند، در گروه خانوادگی شان که از گروه های خانوادگی تلگرامی واقعی هم خز تر است، می نویسد بچه ها مسابقه نوشتم برید رای بدید و بقیه هم رای می دهند و او اول می شود و بار بعد نوبت داداچیِ شمسی است و بعدی داییِ شمسی و ....
هر چقدر هم بنویسند تقلب نمی شود، من یکی که باورم نمی شود!
مگر مدیر می نشیند پی وی های کرات اینها را تک به تک وارسی می کند ؟! یا پروفشان ؟ یا ... ؟!
مسابقه ها هم جدیداً ایده هایشان چرت و پرت شده اند ... کسی نیست یک وارسی دقیق بکند ؟ از مدیران مربوطه خواهشمندم نظارتی بکنند و بدک نیست خودشان برگزار کننده ی مسابقات باشند تا کاربران busy as bee انجمن!
جالب ترین و منظم ترین مسابقه ای که دیدم همان مسابقه BNY بود و بس .
و بحث دیگر، لطفا اگر مدیریت وارد چت روم می شوند، خفتشان نکنید که رنک و مدال به شما بدهد :| حرکت لوسی است، پیشنهاد هایتان هم گاهاً به هیچ دردی نمی خورد و دوستان یادشان باشد در چت روم این گروه را با یک جمله، هدف قرار دادم و منهدم گشتند.
در حواشی این بخش می خواهم، کاربری که مرز تفاوت و شاخی را جا به جا کرد به شما معرفی کنم :
@شاید مردم حواسم نیست
و نمک دان های انجمن نیز طبق گفته هایم در بخش اول، پلاس پروفش شدند !×
کاربر ایکس در خواست دادند[یاد کافه ها و ارکستر عروسی ها افتادم که می گن اهنگ درخواستی؟!] از پشت این تریبون اعلام دارم که در انقدر از کلمات عجببب استفاده نکنید. روی مخش است .
[داداچیِ شمسی که به کرات از عجب استفاده می کند، با دیدن این متن، قیافه اش پوکر می شود و می گوید به ارگان های بدنم که دوست نداری و روی مخت است ] محل نمی دهیم ما هم . ما هم به همان ارگان بدنمان است.
بخش بعد،
در مورد جرات حقیقته، از دست ندید .
من نیز تصمیم کثیفی گرفتم که از این طریق این دو تاپیک محبوبم را به شما نیز معرفی کنم که اگر دلتان کشید، نظری بیفکنید.
عصرتان پر از آبگوشت های پر گوشت.

آخرین ویرایش

DEM@RD

نویسنده برتر انجمن
نویسنده انجمن
بخش هشتم:
عصر دل انگیزتان بخیر آقا!×
حالتان امیدوارم به خوبیِ فعالیت ناظران انجمن باشد؛ باور کنید از زحمت کش ترینان انجمن هستند و اغلب دو رنک هستند و خدا و آقای رضا خیرشان دهاد و جبران کند با ثواب و مدال!
[اندکی فسفر بسوزانید تا متوجه شوید؛ کمی‌پیچ در پیچ است]
خلاصه از سری پیش قول دادم راجع به خزترینِ خزترین ها، بازی‌ مزخزف بی مزه ی آبرو بر و آدم‌انگشت‌نما کُن، جرات حقیقت صحبت کنم. می‌گویند مخترع این بازی با دیدن جرات های‌گفته شده توسط کاربران‌ یک رمان جان به جان آفرین‌ تسلیم نموده‌ست!
فکر می‌کنی لاف می‌زنم؟
این ها را بخوان، حالا نظرت چیست؟
خدایی این چه حرکتی‌ست که جرات را انتخاب می‌کنید بعد هر چه می‌گوییم انجام نمی‌دهید یا چونه می‌زنید تا آسان ترش کنیم؟ خب ، مریض هستی یا نفهم؟
احتمالا مریضی که، چیزی که نمی‌توانی و جرات و جربزه اش را نداری انتخاب نمی‌کنی!
من در این تاپیک منحوس دو بار جرات گفتم هر دوبار انجام ندادند؛ گفتم اسپم می‌شود وگرنه پتانسیل گیس و گیس کشی هم داشتم!!!×
خلاصه،
اینجا طبق معمول برای باز کردن موضوع، مجبورم دست به دامان اکیپ شمسی اینها شوم آقا! راستی خاک عالم بر انجمن، نکند بروی عضو اکیپ این ها شوی روزی؟ ننگ است، ننگ![داداچیِ شمسی زیر ل**ب می‌گوید ننگ تویی نمکدون]
من نیز محلش نمی‌دهم، پسرک فاقد الشعور ابن چلیپ[فحشی است عربی به ترجمه ی سناتور ترنسلیت می‌شود Dog father :|]
این ها یک شب که همه ی دختران و سی سی ها و عجقولی و جوجو های اکیپ قهر نیستند و داداچی ها و داوشی ها و بابا و عموها و پدربزرگ ها پوکر الکی نمی‌گذارند تصمیم می‌گیرند بازی کنند!
شمسی چون شاخ اکیپ است اولی ست! می‌نویسد حقیقت.
اجی شمسی می‌نویسد شمسی جوووونم تو لاک چه رنگییی دوست داریی؟
شمسی ریپ‌ می‌زند "میشه دو تا بگم؟"
اجی شمسی می‌گویدنه نمیشه شمسی ...
شمسی ل**ب بر می چیند "پس من بازی نمی‌کنم یکی دیگه بگه"
اجی شمسی هراسان تایپ می‌کنداععع اجی کوووفت قهر نکن دیههه باشه دو تا بگو
شمسی تایپ می‌کند" قرمز و صورتیییییی آجی چه سوالییی پرسیدیی سخت‌ نپرسییید خب... "
داداچی شمسی که فکر می‌کند پدر شاخیسم انجمن است تایپ می‌کند " تا حالا عاشق شدی؟:/"
شمسی‌ می‌نویسد * ره یه بار[رل های قبلی اش را فاکتور می‌گیرد] *
در دلِ عجق شمسی قند اب می‌شود و دختر عموی شمسی که با شمسی لج است ریپ‌می‌زند تگش کن
شمسی با شجاعت و غرور و شکلک های خجالتی سرخ شونده یکی را تگ می‌کند!
چیه آقای ساده لوح من؟
فکر می‌کنی عجقش را تگ می‌کند؟ نخیررر!
یکی از آجی هایش را تگ می کند و می‌نویسد آجیمه عاشقشم و در پی وی برای عجقش می نویسد عجق من تویی فقط نخواستم اون دختره ایکبیری همع‌جا رابطه ی ما رو جار بزنه .... و زر می زند؛ می‌ترسید یکی در اکیپ از رل قبلی اش حرف بزند.
ای تُف! به والله بازی های جرات حقیقت انجمن در همین حدند!
حالا داوشیِ شمسی که شیر شده است و ادعایش می‌شود می آید می‌نویسد جرات!
به به همه فَک بُر می‌شوند[من نیز متفاوت و شاخم!!]
دختر خاله ی شمسی که عاشق اوست ریپ می‌زند " استاتوس آوچقانه بزار بنویس منو تگ کن"
پدربزرگ اکیپ که در خط تشکر است می‌نویسد ^ منو فول لایک کن.^
عجق شمسی می‌نویسد برو به فلان دختر بگو دوست دارم ببینم‌چی میگه؟
خاله ی شمسی می نویسد برو تو پروف آقا رضا چرت و پرت بنویس جرات داری ترورش [بخش ۱۱ ] کن اصن.
خدا از رضای انجمن، راضی باشد که ما نیز از او راضی ایم؛ که پا به پای دل نازک این کودکسالان راه می آید و هیچ به آن ها نمی‌گوید و بن‌ هم نمی‌کند و من یقین دارم که لیسانس روانشناسی کودک داردD:
شمسی ریپ می‌زند من‌چی بگممممم؟
و خلاصه مادر پدر داوشی را در می آورند تا او باشد دیگر ادعایش نشود.
حالا....
یکی از دختران‌ می‌گوید جرات! یکی از پسران ریپ می زند یه عکس از دستت بده روش اسم منو بنویس :|
جواب دخترک:
-گوشی ندارم با سیستم اومدم.
+گوشی ننه ای بابایی کسی ..
-بابام که گوشیش دوربین نداره، مال مامانمم کیفیت نداره.
+داداشت چی؟
-پشت کنکوریه نوکیا دو صفر یازده دستشه.
-آجیت چی؟
+گوشیشو نمیده به من.
-دوستی رفیقی...
+من اصلا دست ندارم با زبون تایپ می کنم :|
و...
این دو تا اخر بازی ادامه می‌دهند:/
دخترمان توجیهات عجیب می آورد که پشم می ریزاند!!!!
حال، عموی شمسی می‌نویسد جرات!
امثال منی که منتظر این لحظه اند تا دست پسرنماها را رو کنند، ریپ‌می‌زند یه عکس یهویی بده انگشت شستتم بگیر سمت چپ دوربین!
عمو، در گوگل سرچ می زند عکس پسر که شستش سمت چپه، و وقتی جوابی پیدا نمی ‌کند، آفلاین می شود ...
خبرگذاری ها اعلام کرده اند عموی شمسی دو هفته ای هست که آفلاین ست. نکنید امثال من؛ بازده ی انجمن را این گونه پایین نیاورید ...
خلاصه....آقا شیر مادرت حلالت نشود اگر بیایی و جرات حقیقت بازی کنی!!!×
این‌جا انتظار دارند در حقیقت بپرسی رنگ مداد قرمز کلاس اولت چه رنگیه ؟؟ و در جرات هم بنویسی منو سه بار لایک کن ...
خودت را خز و خیل نکن!:‌)))
■■■
بازم هست، خسته شدم ...
می‌نویسم بعداً.
هر‌چند همین‌قدَم کافیه تا شما عاقلان انجمن رو از این بازی خز، دور‌ کنم!!
نظر ؟ نظر سنجی؟ و....D:
شبتان‌پر از فیلم های بالیوودی
.

آخرین ویرایش

بالا