دنباله دار جن چیست؟اگه یه روز جنی رو ببینی که دیدت میزنه چیکار میکنی؟

• نویسنده موضوع HEYDAR
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 41
  • بازدیدها 1,257
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

R.FANAYI

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
22/6/19
ارسالی‌ها
1,901
پسندها
32,479
امتیازها
64,873
مدال‌ها
36
سطح
35

والا من به جن اعتقاد رو که دارم و همون‌طور که تو قران اومده می‌گم کنار ما زندگی می‌کنند و فقط چون از نظر ظاهر و یا رفتار با ما یکی نیستند و بعضی‌هاشون جن‌های خوبی نیستند از دید ما پنهان شدند و به نظرم هرکی که میگه دیدم یا دروغ گفته یا ساخته‌ی ذهنش بوده و یا این‌که اشتباه متوجه شده بعضی‌ها هم با توجه به تأثیرات فیلم‌های ترسناک دچار توهم می‌شند.
چون فکر نمی‌کنم وقتی خدا گفته از دید انسان‌ها پنهانشون کردم ما امکان دیدنشون رو داشته باشیم...
با این‌که فکر نمی‌کنم روزی برسه که ببینمشون بازم وقتی ببینمشون می‌تونم بگم چه عکس‌العملی از خودم نشون دادم چون من هیچ تصویری از جن توی تصوراتم ندارم که بتونم حالم رو تو لحظه‌ی دیدنش توصیف کنم.

VITTORIA

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
28/6/20
ارسالی‌ها
1,773
پسندها
22,387
امتیازها
46,373
مدال‌ها
23
سطح
29

والا من به جن اعتقاد رو که دارم و همون‌طور که تو قران اومده می‌گم کنار ما زندگی می‌کنند و فقط چون از نظر ظاهر و یا رفتار با ما یکی نیستند و بعضی‌هاشون جن‌های خوبی نیستند از دید ما پنهان شدند و به نظرم هرکی که میگه دیدم یا دروغ گفته یا ساخته‌ی ذهنش بوده و یا این‌که اشتباه متوجه شده بعضی‌ها هم با توجه به تأثیرات فیلم‌های ترسناک دچار توهم می‌شند.
چون فکر نمی‌کنم وقتی خدا گفته از دید انسان‌ها پنهانشون کردم ما امکان دیدنشون رو داشته باشیم...
با این‌که فکر نمی‌کنم روزی برسه که ببینمشون بازم وقتی ببینمشون می‌تونم بگم چه عکس‌العملی از خودم نشون دادم چون من هیچ تصویری از جن توی تصوراتم ندارم که بتونم حالم رو تو لحظه‌ی دیدنش توصیف کنم.
...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : VITTORIA
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] night
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.