نقد و بررسی نقد رمان عشق حرف حالیش نمیشه | کارگروهی کاربران انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع fati_k1383
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 5
  • بازدیدها 665
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fati_k1383

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/7/18
ارسالی‌ها
292
پسندها
6,615
امتیازها
25,673
مدال‌ها
14
سطح
12

• نویسنده موضوع
* به نام خدایی که قلم را آفرید *

نام رمان: "عشق حرف حالیش نمیشه "
ژانر رمان: عاشقانه – طنزپلیسی
نام نویسنده:FATEMEH_KESAVARZIو.A.T.E.N.A.
خلاصه رمان:
داستان درمورد چهارتا دختر شیطون و باهوش و کنجکاوی هست که وسطای ترم دانشگاهشون با حوادث و اتفاق هایی مواجه میشن که باعث میشه زندگیشون تغییر کنه و.......

لینک رمان :

آخرین ویرایش

F.Śin

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,207
پسندها
16,572
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

با عرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز ، ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم .
لطفا قبل از شروع فعالیت در تاپیک نقد ، قوانین بخش را مطالعه فرمایید .

قوانین نقد

توجه فرمایید که این چنین پیام ها اسپم محسوب میشوند و لازم است در صورت مشاهده ، پیام مربوطه را به
کادر مدیریت...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : F.Śin

Nyx

نقاش انجمن + نویسنده افتخاری
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/12/18
ارسالی‌ها
2,480
پسندها
64,391
امتیازها
64,873
مدال‌ها
26
سطح
43

سلام و خسته نباشید به نویسندگان گرامی :)
اول در رابطه با اسم رمانتون بگم .
اسم رمانتون کاملا سلیس و در عین حال اسمی پر مفهومه که یه طور ایهام هم می تونه داشته باشه به یکی از فیلما ک فک می کنم خودتون بهتر می دونین . اسم برازنده ایه . هنوز اونقدر جلو نرفته اما با توجه به محتوی تا حالا فکر می کنم که کاملا برای این موضوع و خلاصه ای که انتخاب کردین مناسبه .
در مورد جلدتون بگم که ترکیب رنگ ها و دو عکس انتخابی رو دوست داشتم هر چند انتظار داشتم یکم هارمونی رنگ ها شاد تر باشن. این طوری یه حالت پاییزی دارن و زیاد شاد و اینا نیستن . با این وجود جلدتونم خوبه .
در مورد غلط املایی باید بگم که تو پارتای اول یه جا نوشته بودین فهوشش بدم . بعضی جاهام غلطای ریز داشتین که احتمالا از دستتون در رفته ‌. یه...

امضا : Nyx

fati_k1383

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
23/7/18
ارسالی‌ها
292
پسندها
6,615
امتیازها
25,673
مدال‌ها
14
سطح
12

• نویسنده موضوع
سلام و خسته نباشید به نویسندگان گرامی :)
اول در رابطه با اسم رمانتون بگم .
اسم رمانتون کاملا سلیس و در عین حال اسمی پر مفهومه که یه طور ایهام هم می تونه داشته باشه به یکی از فیلما ک فک می کنم خودتون بهتر می دونین . اسم برازنده ایه . هنوز اونقدر جلو نرفته اما با توجه به محتوی تا حالا فکر می کنم که کاملا برای این موضوع و خلاصه ای که انتخاب کردین مناسبه .
در مورد جلدتون بگم که ترکیب رنگ ها و دو عکس انتخابی رو دوست داشتم هر چند انتظار داشتم یکم هارمونی رنگ ها شاد تر باشن. این طوری یه حالت پاییزی دارن و زیاد شاد و اینا نیستن . با این وجود جلدتونم خوبه .
در مورد غلط املایی باید بگم که تو پارتای اول یه جا نوشته بودین فهوشش بدم . بعضی جاهام غلطای ریز...

GHAZAL NAROEE

مدیر بازنشسته + نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
8/7/18
ارسالی‌ها
3,051
پسندها
55,607
امتیازها
69,173
مدال‌ها
41
سطح
38

به نام خدا
از آنجایی که خودتان لینک تاپیک نقد را برایم فرستادید،برداشت من این بود که شما نویسنده نقد پذیری هستید و مانند دیگر نویسندگان نقد را به معنای توهین نمی‌دانید؛بلکه معتقدید نقدپیشرفت می‌شود؛پس نقد می‌کنم تا بیش از پیش بدرخشید.
نام: "عشق حرف حالیش نمی‌شه"
این نام،یک نام پر مفهوم است. از این نام برداشت می‌شود که وقتی یک انسان عاشق هست،نمی‌فهمد که شاید آن عشق غلط یا اشتباه باشد و حرف حالیش نیست. از این اسم،به ژانر عاشقانه پی می‌بریم و دیگر هیچ! این اشتباه خیلی بزرگی‌است! نام انتخابی شما فقط نمایان‌گر ژانر عاشقانه است درحالی که دو ژانر طنز و پلیسی اصلا در این اسم دیده نمی‌شوند. انتظار من از شما نویسنده با استعداد این است که نام رمان خود را تغییر دهید؛علاوه بر این،تکرار عنوان یک...

امضا : GHAZAL NAROEE

Farzaneh.Rezvani

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
4/9/18
ارسالی‌ها
701
پسندها
11,107
امتیازها
28,473
مدال‌ها
22
سطح
19

نویسنده‌ی عزیز به دلیل رفتن رمان به متروکه و برای جلوگیری از ارسال اسپم، این تاپیک قفل می‌شود؛ در صورت ادامه‌ یافتن رمان به مدیران برای باز کردن تاپیک نقدتان اطلاع بدهید.
:rose::rose::rose:
مدیریت تالار نقد

امضا : Farzaneh.Rezvani
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.