نقد و بررسی نقد و بررسی رمان تناقص عشق | ملیکا دانایی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Melikadanayii09
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 280
  • کاربران تگ شده هیچ

Melikadanayii09

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/11/20
ارسالی‌ها
321
پسندها
2,015
امتیازها
11,933
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
نام رمان: تناقض عشق
نام نویسنده: ملیکا دانایی
ژانر: #عاشقانه
خلاصه: در مورد دختری به نام نازنین، پسری به‌ نام محمد. روزهای خوبی رو با هم سپری می‌کردند؛ عشق بزرگی بهم داشتن. تا این‌که محمد به دلایلی مجبور میشه نازنین رو ترک کنه! راز‌هایی وجود داره که محمد و نازنین از شنیدن‌شون شوکه می‌شن

آخرین ویرایش توسط مدیر
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Azadeh✿

N.Karevan❀

مدیر بازنشسته نقد + نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
29/7/20
ارسالی‌ها
601
پسندها
15,433
امتیازها
35,373
مدال‌ها
25
سطح
24

~بسم رب النور~

IMG_20210305_142823_485.jpg

با عرض سلام خدمت نویسنده‌ی عزیز
ورود شما به تاپیک نقد که نشانی از نقد پذیری و علاقه‌مندی شما به پیشرفت قلمتان است را تبریک می گوییم!
ورود شما به دنیای نقد به معنای این است که شما خواستار پیشرفت هستید. به یاد داشته باشید که نقد با توانایی بیان نکات مثبت و منفی در اثرتان، شما را برای بی‌نقص شدن آماده می‌سازد.

کاربر گرامی؛ لطفا قبل از نوشتن نقد در تاپیک، قوانین زیر را مطالعه نمایید:
- نقد یعنی ساختن، نه تخریب کردن! بنابراین در هنگام نوشتن نقد با لحن ملایم و بیان نقاط قوت و...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : N.Karevan❀

Azadeh✿

کاربر فعال عکس
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
31/5/23
ارسالی‌ها
97
پسندها
1,986
امتیازها
11,453
مدال‌ها
8
سطح
8

سلام دوست عزیزم❤️
چند پارت از رمانتون رو خوندم و فکر کردم بهتر باشه نظرم رو به عنوان خواننده رمانتون بدم.
شروع رمانتون کاملا تکراریه. من رمان بی تردیدم رو دقیقا توی همین نقطه شروع کرده بودم که البته مال سال نود و سه هستش و حالا با خودم میگم ای کاش این کار رو نمی کردم و حالا خودم را با جمله ی « اون زمان که تکراری نبوده» آروم میکنم!
این نقطه برای شروع تبدیل به کلیشه شده و خوانندگان حرفه ای ابدا نمی پسندن. توصیف شخصیت اصلی هم به صورت تک گویی درونی بود که این اصلا مورد پسند نیست.
یکمی هم غلط املایی داشتید که البته قطعا همه دارن ولی پیشنهاد من به شما اینه که ما نویسندگان در قبال زبانمون مسئول هستیم و بهتره توی نوشته هامون رعایت کنیم. یه جا نوشته بودید خوشجل به جای خوشگل...
شما توی دیالوگ می...

امضا : Azadeh✿

Melikadanayii09

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
11/11/20
ارسالی‌ها
321
پسندها
2,015
امتیازها
11,933
مدال‌ها
12
سطح
9

• نویسنده موضوع
سلام دوست عزیزم❤️
چند پارت از رمانتون رو خوندم و فکر کردم بهتر باشه نظرم رو به عنوان خواننده رمانتون بدم.
شروع رمانتون کاملا تکراریه. من رمان بی تردیدم رو دقیقا توی همین نقطه شروع کرده بودم که البته مال سال نود و سه هستش و حالا با خودم میگم ای کاش این کار رو نمی کردم و حالا خودم را با جمله ی « اون زمان که تکراری نبوده» آروم میکنم!
این نقطه برای شروع تبدیل به کلیشه شده و خوانندگان حرفه ای ابدا نمی پسندن. توصیف شخصیت اصلی هم به صورت تک گویی درونی بود که این اصلا مورد پسند نیست.
یکمی هم غلط املایی داشتید که البته قطعا همه دارن ولی پیشنهاد من به شما اینه که ما نویسندگان در قبال زبانمون مسئول هستیم و بهتره توی نوشته هامون رعایت کنیم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Azadeh✿