مشاوره مراحل عشق درقانون جذب

• نویسنده موضوع Mahan@
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 2
  • بازدیدها 190
  • کاربران تگ شده هیچ

Mahan@

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
2/8/18
ارسالی‌ها
512
پسندها
10,311
امتیازها
28,173
مدال‌ها
16
سطح
19

• نویسنده موضوع
مرحله اول: پیدا کردن عشق

اولین مرحله از مراحل قانون جذب عشق می گوید برای پیدا کرد عشق باید بفهمید دقیقا به دنبال چه کسی هستید. پس به شما می گوید به دقت معیارهای خود را تعیین کنید. برای مثال پاسخ دادن به این پرسش ها می تواند به شما کمک کند معیارهای خود راپیدا کنید:

۱) توضیح دهید از عشق خود چه می خواهید. قبل از هر چیز مشخص کنید به دنبال چه چیزی در عشق خود هستید.

۲) چه ویژگی های شخصیتی در دیگران وجود دارد که نه تنها باعث می شود عشق را جذب کنیم بلکه باعث می شود بهترین و خوب ترین ویژگی های شخصیتی ما نیز نمایان شود؟

۳) چگونه می خواهید شریک زندگی تان با شما رفتار کند؟ وقتی به دنبال عشق هستید چه رفتار هایی وجود دارد که به سختی می توانید تحمل کنید؟

۴) ماموریت شما در زندگی تان چیست؟...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر

Mahan@

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
2/8/18
ارسالی‌ها
512
پسندها
10,311
امتیازها
28,173
مدال‌ها
16
سطح
19

• نویسنده موضوع
آمادگی خود را اعلام کنید. اول خوب فکر کنید تا کلمات مناسب را پیدا کنید. سپس آن را بلند در مقابل آینه برای خود فریاد بزنید. برای مثال می توانید این جملات را تکرار کنید ” من آماده هستن تا عشق را خلق کنم و قل خود را برای نیمه گمشده واقعی خود باز نگاه می دارم” و یا ” ذهن من آماده است، قلب من گشوده است، و من آماده به آغوش گرفتن نیمه گمشده خویش هستم”
تاکید کنید به پیدا کردن نیمه گمشده خود باوردارید: در این مرحله باید سخت بر روی اعتقادات محدود کننده کار کنید و باور خود را به پیدا کردن نیمه گمشده افزایش دهید. اگر هیچ مانعی در ذهن شما نباشد راه کیهان برای فرستادن عشق بر سر راه تان باز می شود. برای افزایش باور به پیدا کردن نیمه گمشده قانون سنتی جذب به شما توصیه می کند از عبارات تاکیدی...

Mahan@

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
2/8/18
ارسالی‌ها
512
پسندها
10,311
امتیازها
28,173
مدال‌ها
16
سطح
19

• نویسنده موضوع
مرحله چهارم: جذب عشق کیهانی

در این مرحله از مجموع مراحل قانون جذب عشق نیز به شما توصیه می شود به قدرت کیهانی ایمان داشته باشید و باور کنید قدرت های ماورایی در کیهان این توانایی را دارند صدای عشق شما را به گوش نیمه گمشده تان برسانند. از نظر این نسخه از قانون جذب عشق، فرق نمی کند آن فرد را قبلا می شناختید یا خیر در هر صورت عشق شما از طریق کیهان ( که در بعضی منابع عقل کل نام دارد) به او منتقل خواهد شد.

اما قانون جذب عشق بر اساس علم نوین و علم روانشناسی به شما می گوید ایمان کورکورانه به باوری که واقعیت ندارد فقط باعث خودفریبی می شود. همانطور که در مقاله خود به نام آیا جملات تاکیدی تاثیری دارد اشاره کرده ام وقتی ضمیر ناخودآگاه شما متوجه شود قصد فریب او را دارید باعث کاهش...

آخرین ویرایش توسط مدیر
عقب
بالا