┑ لـــیـــگـ مـــلـــتـــ هـــای والــــیبـــال 2019 ┎

• نویسنده موضوع YGNeae
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 217
  • بازدیدها 9,035
  • کاربران تگ شده هیچ

امسال برعکس دو سال اخیر به تیم امیدی هست؟

• مجموع رای دهندگان
    59
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
مهر تایید به دست زنان برای ورود به سالن غدیر ارومیه در دیدار ایران و روسیه در لیگ ملت‌های والیبال!

{قدیما ب گوشتایی ک تایید میشد تو کشتارگاه، مهر میزدن...}

در حرکتی عجیب پس از بازرسی و پیش از ورود زنان به ورزشگاه ارومیه، مهری بر کف دست آن ها حک‌ می‌شد!

«چرا داری گریه می‌کنی؟ ما که اومدیم توی سالن.» این سوالی بود که از دختری بی‌ توجه به بازی لهستان و کانادا به انتظار دیدار ایران و روسیه نشسته بود و بی‌ صدا اشک می‌ریخت، پرسیده شد.
ورودی زنان آنقدر شلوغ بود که جمعیت یکهو فشار آورد. به داربست‌ها و در ورودی چسبیدم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : YGNeae

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
شکایت فدراسیون والیبال لهستان از ایران به FIVB

فدراسیون والیبال لهستان از اتفاقاتی که در ایران برای این تیم افتاد، به فدراسیون جهانی شکایت کرد.

فدراسیون والیبال لهستان بابت اتفاقاتی که پس از دیدار تیم ملی والیبال این کشور مقابل ایران در شهر ارومیه در هفته سوم از لیگ‌ ملت‌های والیبال 2019 افتاد، به فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) افتاد، شکایت کرد.
به نقل از تسنیم، بر اساس ادعای لهستانی‌ها پس از شکست 3...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
شکایت فدراسیون والیبال لهستان از ایران به FIVB

فدراسیون والیبال لهستان از اتفاقاتی که در ایران برای این تیم افتاد، به فدراسیون جهانی شکایت کرد.

فدراسیون والیبال لهستان بابت اتفاقاتی که پس از دیدار تیم ملی والیبال این کشور مقابل ایران در شهر ارومیه در هفته سوم از لیگ‌ ملت‌های والیبال 2019 افتاد، به فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) افتاد، شکایت کرد.
به نقل از...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
سرمربی تیم والیبال لهستان: من با تیم ملی لهستان و هر تیم دیگری، هرگز به ایران بر نخواهم گشت

{ظاهرا وقتی با معروف رفته کافی شاپ معروف بهش پا نداده :/
۴ تا تعریف ازش کردیم هار شد :/
اینهمه تیم اومدن ایران بازی کردن چرا اونا اینجوری کولی بازی در نیاوردن :/
احساس میکنم یه موضوع کوچیک رو داره گنده ش میکنه.
مگه مردم ما نینجا هستن که واقعا ترسیده بودی؟؟؟ :||
کار ما اصن درست نبوده اما مشخصه اینا هنوز از قضیه خوندن نامه کوبیاک می ســـــــــوزن!
ولی خیلی باید بیشعور باشی وقتی کاپیتان تیمت به کل...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
تیم های پرتغال و فرانسه وارد سرعین اردبیل شدند

{هعی.. این اخرین هفته ای هس که بازیا تو ایرانه...
دیشب ژان پاتری بازیکن فرانسه یه استوری گذاشته بود که دارن از استانبول می رن تبریز، بعد یه سوال هم درباره مسافت ها به فرانسوی نوشته بود. ریپلای کردم استوریشو براش نوشتم انگلیسی بنویس اینو من خودم برات مسیر و ... رو از حفظ می گم - اهل اونطرف نیستم اما گوگل مپ رو خدا برا چی افریده؟- بعد زیرش اضافه کردم لباس گرم برداشتین دیه؟ :/
یه آب گرم هم برن حال کنن :53: }

هفته چهارم رقابت های لیگ ملت های والیبال در اردبیل برگزار خواهد شد.

هفته چهارم رقابت‌های لیگ ملت‌های 2019 از روز جمعه با حضور تیم‌های...

wakeup

کاربر ارشد
کاربر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
20/8/18
ارسالی‌ها
3,669
پسندها
13,001
امتیازها
54,873
مدال‌ها
8
سطح
0

جانشین موسوی در هفته چهارم لیگ ملت‌ها کیست؟

محمد موسوی در هفته سوم لیگ ملت ها دچار مصدومیت شد و سیامک افروزی اعلام کرد که این بازیکن نمی تواند در این هفته تیم ملی را همراهی کند تا به این ترتیب تیم ملی بهترین مدافع روی تور مسابقات را از دست بدهد.

موسوی در هفته دوم نیز نتوانست تیم ملی را در یک دیدار همراهی کند و علی اصغر مجرد جانشین او شد و در این هفته نیز او گزینه اصلی جانشینی موسوی برای حضور در ترکیب تیم ملی است.

مجرد که فصل گذشته در لیگ عملکرد درخشانی داشت و پیش از این نیز بهترین مدافع در رده...

امضا : wakeup

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
اولین جلسه تمرینی تیم در اردبیل

تیم ملی والیبال ایران روز چهارشنبه اولین تمرین خود در سالن ۶ هزار نفری رضا زاده اردبیل را برگزار کرد.

این جلسه تمرینی در شرایطی برگزار شد که هواداران و اصحاب رسانه اجازه حضور در آن را نداشتند و هواداران تیم ملی با تجمع پشت درهای بسته به تشویق تیم ایران پرداختند.

دیگر حریفان تیم ملی ایران پیش از تیم ملی یک جلسه تمرینی برگزار کردند و روز پنجشنبه آخرین جلسه تمرینی را سپری خواهند کرد تا برای دیدارهای هفته چهارم آماده شوند.

استرالیا، فرانسه و پرتغال در این هفته رقیبان تیم ایران هستند و از جمعه به مصاف تیم ملی خواهند رفت.

[IMG width="570px"...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
لیست 14 نفره تیم ملی والیبال ایران برای هفته چهارم

با تصمیم ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران فهرست 14 نفره تیم کشورمان برای حضور در رقابت های هفته چهارم لیگ ملت ها در شهر اردبیل مشخص شد. با تصمیم سرمربی تیم ملی محمد جواد معنوی نژاد در فهرست 14 نفره جانشین مرتضی شریفی شد.

سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، پوریا فیاضی، امیر غفور، محمد جواد معنوی نژاد، علی شفیعی، مسعود غلامی، علی‌اصغر مجرد، جواد کریمی، پوریا یلی، محمدرضا موذن و محمدرضا حضرت‌پور

[IMG width="671px"...​

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
ایگور کولاکوویچ: از حضور در اردبیل خوشحال هستم؛ بازی های سختی در پیش روی خواهیم داشت

{اینارو بیخیال! من به عبادی پور و فیاضی فک می کنم که همه بازی ها حتی 1 دقیقه هم تعویض نشدن:/!}

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه دیدارهای هفته چهارم مسابقات لیگ ملت‌های والیبال تصریح کرد:

از حضور در اردبیل خوشحال هستم، زیرا خاطرات خوبی از این شهر دارم. همه بازی‌ها برای ما سخت است و کسب پیروزی در هر مسابقه حتی اگر میزبان باشیم، سخت است و این تمام حرف من خواهد بود.
وی در ادامه درباره وضعیت موسوی برای حضور در این هفته...

YGNeae

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
14/6/18
ارسالی‌ها
6,231
پسندها
43,065
امتیازها
0
مدال‌ها
31
سطح
39

• نویسنده موضوع
سعید معروف: هفته به هفته کار ما سخت تر می شود؛ امیدوارم کار صعود را در اردبیل تمام کنیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران امیدوار است که تیمش در هفته پیش رو موفق باشد.

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با حضور در نشست خبری پیش از دیدارهای هفته چهارم درباره مسابقات این هفته گفت:

هفته به هفته بازی های ما سخت‌تر می‌شود. تا به امروز عملکرد خوبی در مسابقات داشتیم. امسال دو هفته میزبان بودیم و موفق شدیم در ارومیه 3 برد کسب کنیم و با دست پر به اردبیل آمدیم.
او ادامه داد:
امیدوارم کار صعود را در اردبیل تمام کنیم. می‌دانم بازی های سختی داریم و شاید برخی فکر کنند در اردبیل بازی‌های آسانی داریم اما...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا