دنباله دار به نظرتون نویسنده رمان، چقدر می‌تونه در طرفدارهاش تاثیر بگذاره؟

• نویسنده موضوع GHAZAL NAROUEI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 11
  • بازدیدها 413
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

GHAZAL NAROUEI

مدیر بازنشسته + نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
8/7/18
ارسالی‌ها
3,051
پسندها
55,607
امتیازها
69,173
مدال‌ها
41
سطح
38

• نویسنده موضوع
به نام خدا
بهتره واضح تر بگم.
اخلاقیات‌ نویسنده آیا می‌تونه شما رو واردار کنه رمانش رو بخونید یا اصلا تاثیری در طرفدارهاش داره؟
۱-آره
۲-نه
(با توضیح لطفا)

توضیح اضافه: (این یک دلیل از طرف یک دوست است) هرچقدر هم یک رمانی قشنگ باشه، وقتی ما طرفدار اون نویسنده میشیم دوست داریم باهاش ارتباط برقرار کنیم. اگه یه روزی اون شخص رو ببینیم و متوجه بشیم آدم خوبی نیست، دیگه هوادارش نیستیم.
(تا حالا براتون پیش اومده چنین اتفاقی؟)
درصورت امکان نام ببرید.
در صورت امکان

امضا : GHAZAL NAROUEI

F.Śin

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,209
پسندها
16,572
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

به نام خدا
بهتره واضح تر بگم.
اخلاقیات‌ نویسنده آیا می‌تونه شما رو واردار کنه رمانش رو بخونید یا اصلا تاثیری در طرفدارهاش داره؟
۱-آره
۲-نه
(با توضیح لطفا)

توضیح اضافه: (این یک دلیل از طرف یک دوست است) هرچقدر هم یک رمانی قشنگ باشه، وقتی ما طرفدار اون نویسنده میشیم دوست داریم باهاش ارتباط برقرار کنیم. اگه یه روزی اون شخص رو ببینیم و متوجه بشیم آدم خوبی نیست، دیگه هوادارش نیستیم.
(تا حالا براتون پیش اومده چنین اتفاقی؟)
درصورت امکان نام ببرید.
در صورت امکان
مسلماً كه اولويتِ اول ما،...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : F.Śin

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

محتوای که نویسنده برای شروع در نظر گرفته و همچنین در روند داستان خودش خیلی میتونه کمک کنه:)!
رفتار نویسنده زیاد نمی تونه تاثیر گذار باشه البته شاید برای تبلیغ بتونه تاثیر بزاره اما بازم اون متحوا و متن داستانه که مخاطب رو جذب می کنه!
.
من بیشتر به محتوا توجه می کنم تا توجه به اینکه نویسنده خوبه یا بده:)!

امضا : ASaLi_Nh8ay

Narges_D

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/6/18
ارسالی‌ها
1,259
پسندها
20,502
امتیازها
48,373
مدال‌ها
23
سطح
28

آره خب چون اگه طرفدآرندآشته بآشی ولش می کنی مثل من:||||

امضا : Narges_D

Bahar#j

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
16/6/19
ارسالی‌ها
45
پسندها
903
امتیازها
6,403
مدال‌ها
5
سطح
7

نه
من به نویسندش اهمیت نمیدم اگه بد اخلاقباشه
طرفدارش هم نمیشم فقط طرفدار رمانش میشم

ROSHABANOO

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
7/10/17
ارسالی‌ها
377
پسندها
5,116
امتیازها
21,413
مدال‌ها
6
سطح
0

شاید قبل‌ترها که ارتباطی با نویسنده وجود نداشت، این مورد هم بی‌اهمیت بود. خیلی دور نمی‌رم، مثلاً در سال‌های قبل کسی با بانو رحیمی، بانو ثامنی یا بقیه نویسندگان در ارتباط نبود و فقط به واسطه قلم زیباشون محبوب بودن. اشخاصی مثل جناب مودب‌پور با وجود شهرت اما منزوی و کاملاً به دور از حاشیه بودن. کسی نمی‌دونست این اشخاص واقعاً خوش‌خلق هستن یا اونقدر بداخلاق که نشه باهاشون هم‌کلام شد اما هنوز هم نامشون ماندگار هست.
این روز‌ها اما برعکس شده؛ طی دهه قبل، خود من صرفاً از روی رمان‌ و قلم طرفدار چند نویسنده بودم. به نظر خودم با سن کم خیلی خوب بودن و برای من تبدیل به الگو شدن اما وقتی فضای مجازی این امکان رو به وجود آورد تا باهاشون در ارتباط باشم، کم‌کم نظرم تغییر کرد. چند نفرشون اونقدر رفتار...

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,331
پسندها
18,145
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
0

شاید قبل‌ترها که ارتباطی با نویسنده وجود نداشت، این مورد هم بی‌اهمیت بود. خیلی دور نمی‌رم، مثلاً در سال‌های قبل کسی با بانو رحیمی، بانو ثامنی یا بقیه نویسندگان در ارتباط نبود و فقط به واسطه قلم زیباشون محبوب بودن. اشخاصی مثل جناب مودب‌پور با وجود شهرت اما منزوی و کاملاً به دور از حاشیه بودن. کسی نمی‌دونست این اشخاص واقعاً خوش‌خلق هستن یا اونقدر بداخلاق که نشه باهاشون هم‌کلام شد اما هنوز هم نامشون ماندگار هست.
این روز‌ها اما برعکس شده؛ طی دهه قبل، خود من صرفاً از روی رمان‌ و قلم طرفدار چند نویسنده بودم. به نظر خودم با سن کم خیلی خوب بودن و برای من تبدیل به الگو شدن اما وقتی فضای مجازی این امکان رو به وجود آورد تا باهاشون در ارتباط باشم،...

امضا : ASaLi_Nh8ay

•ÂÏÑÔÔŠĤ•

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
10/6/19
ارسالی‌ها
109
پسندها
1,564
امتیازها
9,703
سطح
0

• محروم

•ÂÏÑÔÔŠĤ•

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
10/6/19
ارسالی‌ها
109
پسندها
1,564
امتیازها
9,703
سطح
0

• محروم
البته اخلاق نویسنده روی خود رمان خیلی تاثیر داره.اکثریت رمان ها شخصیت اصلی شبیه نویسنده هستن،تو همه ی رمان ها نه،ولی تو اکثریت همینه.پس اگه نویسنده ای بی ادب و بداخلاق باشه،کاراکتر رمان به همین شکل در میاد و رمان زیبایی نخواهیم داشت

گل گیسو

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
17/12/19
ارسالی‌ها
84
پسندها
790
امتیازها
4,013
مدال‌ها
6
سطح
7

به نظرم مهم نیست اخلاقش چه جوری مهم اینه که یه رمان عالی بنویس هرچی باشه من رمان هاش دنبال می کنم مگه ما خانواده یا فامیلشیم که بخوایم با اخلاق و کارهاش کنار بیایم.

امضا : گل گیسو
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا