طنز جوک موک

• نویسنده موضوع زَرِآ
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 163
  • بازدیدها 3,136
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
روزی که میخواستم‌ برم سربازی بابام منو رسوند ترمینال بعد دست گذاشت رو شونه م گفت پول مول که داری؟ گفتم اره بابا نگران نباش گفت خب بده من دستم خالیه یه بنزین ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

امضا : زَرِآ

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
سیستم مادرشوهرا اینجوریه که واسه دختر خودشون ۲۵۰۰ تا سکه میندازن ولی واسه پسرشون میرن خواستگاری میگن به نیت ۵ تن ۵ تا سکه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
با ذوق به بابام گفتم امروز تولدمه گفت: حالا ی اشتباهی کردم تو هم هر سال یادآوری کن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
ﺑﺴﻴﺠﻴﻪ ﻓﻴﻠﻢ خاكبرسري ﻣﻴﺪﻳﺪ ... ﺯﻧﺶ ﺳﺮ ﺭﺳﻴﺪ ﻧﺘﻮﻧﺴﺖ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺭﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻛﻨﻪ ﻫﻮﻝ ﺷﺪ ﺯﺩ ﺯﻳﺮ ﮔﺮﻳﻪ ﮔﻔﺖ : ﺑﺒﻴﻦ ﺑﺎ ﺩﺧﺘﺮﺍﻱ ﻏﺰﻩ ﭼﻴﻜﺎﺭ میکنن ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
صبح از خواب بيدار شدم از اتاق اومدم بيرون بلند داد زدم صبح همگي بخيييييير خواهرم: زهر مار وحشي چته؟ داداشم: بدبخت صبح نديده باز با کي قرار داري؟ مادرم: خدا مرگت بده بچه زهرم رفت. بابام: اگه اين اين همه سالو صرف يه گوسفند ميکردم الان يه گله گوسفند داشتم...... عاشق ادبياتشونم... اين فيلما همش الکيه بخدا

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
اصفانيه داشت ميمرد . به زنش ميگه : برو ٱرايش کون)آ لباسی خب بوپوش آ شيک کون ! زنه ميگه : آخه بدس که ...!! تو داری ميميری، من برم آزارتیزار کونم...؟؟!! اصفهانيه ميگه : وخی زوود باش، شايِد عزرایيل اِز تو خوشش اومِد آ بجا من، تورا برد !!! ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻣﯿﮕﻢ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﮕﻮ میگه: ﺑﺎ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﻭﺻﺎﺩﻗﻢ ﻣﻨﻢ ﺑﻼﮐﺶ كردم ﻭﺍلا ﮐﺜﺎﻓﺖ ﺑﺎ ﺩﻭ ﻧﻔﺮ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﺴﺖ ﺣﺎﻻ ﻫﻢ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﺑﺎ ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
ﭼﺮﺍ ﺩﺳﺖ ﺯﻥ ﺭﺍ ﺑﺎﻳﺪ ﺑﻮﺳﻴﺪ؟ ﻣﺮﺩ ﻓﺮﺍﻧﺴﻮی : ﭼﻮﻥ بهشتی ﺍﺳﺖ ﻣﺮﺩ ﺁﻟﻤﺎنی : ﭼﻮﻥ ﺯﻥ ﺁﻓﺮﻳﺪﻩ ﺯﻳﺒﺎﻱ ﺧﺪﺍﺱ ﻣﺮﺩ ﺍﻳﺮﺍنی : ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺑﺎﻳﺪ ﺍﺯ یه ﺟﺎ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩ!! ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
در هنگام استورى گرفتن در مهمونى، حتما توجه داشته باشيد كه شيشه هاى ويسكى و ودكا معلوم باشه و دو سه تا داف اينور اونورتون، در غير اينصورت ما فك ميكنيم سفره حضرت ابلفضله ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

زَرِآ

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
15/6/19
ارسالی‌ها
1,931
پسندها
28,663
امتیازها
57,373
مدال‌ها
20
سطح
29

• نویسنده موضوع
‍♀دختره پست گذاشته: دوست پسرم بعد ۲ ماه میخواد برگرده… یه پسره کامنت داده: غلط کرده مرتیکه مگه شهر هرته دهن ما سرویس شد اینقد لایک زدیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.