• موارد قبل از ارسال عکس:
    1- با توجه به چندین تذکر از کارگروه مصادیق مجرمانه (فیلترینگ ) به عکس ها لطفا قبل ازارسال عکس دقت کنید که عکس ارسالی از نظر پوشش مناسب باشد که برای سایت ایجاد مشکل ننماید(باز بودن بالا تنه . پایین تنه.سرشونه ها
    2- در صورت مشاهده عکس های مورد دار بلافاصله گزارش را زده تا تیم یک رمان بررسی لازم را انجام دهند
    3- در صورت مشاهده عکس های مورد دار زیاد از یک کاربر کاربر فوق مسدود و تمام پست های این شخص پاک خواهد شد(حتما با قصد اقدام به این کار نموده است و

10مورد اشتباهات رایج عکاسی با گوشی های هوشمند که عکس را ویران می کند!

¦[☆ Atrin ☆]¦›

مدیر تالار عکس
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار عکس
عضویت
11/15/18
ارسال ها
7,564
امتیاز
56,473
محل سکونت
تهران
نتیجه گیری

آموزش ویدیویی عکاسی از حیات وحش
مزاياي يادگيري عكاسي حيات وحش را در این دوره ی آموزشی ببینید و ياد بگيريد كه چگونه احساسات و شخصيت حيوانات را در حين عكاسي بروز دهید.
عکاسی با گوشی های هوشمند کار لذت بخشی است اما با اشتباهات رایج عکاسی آشنا باشید، بعد از عکاسی نیز با دیدن عکسی که انداخته اید لذت خواهید برد. نکات ساده ای در این مقاله برای بهبود مهارت عکاسی شما با گوشی های هوشمند ارائه شده است که به راحتی قابل اجرا هستند.

برای گرفتن عکسی زیبا، به طور خلاصه لازم است به جای اپلیکیشن پیش فرض گوشی از نرم افزار های مناسب با قابلیت های خوب عالی استفاده کنید و تنظیمات مربوط به قابلیت ها را یاد بگیرید. همچنین به نور محیطی در عکاسی توجه کنید و سعی شما بر عدم استفاده از فلاش باشد. به یاد داشته باشید که استفاده از زوم دیجیتال گوشی کیفیت عکس را خراب می کند. و در آخر به اهمیت جلوگیری از لرزش دست در هنگام عکاسی و استفاده از سه پاسه به این منظور توجه داشته باشید.
 
بالا