کاربرد هشتگ fun

1. Amin

MBTI فکت‌های کلی تایپ‌های MBTI

៕ #fun ―――—— • سوپر پاور تایپ‌های شخصیتی: ـ INTJ: کنترل ذهن ـ ESFP: کنترل آتش ـ ISFJ: کنترل آب ـ ENFP: پرواز ـ ISTP: حرکت دادن اجسام با قدرت ذهن ـ ESTJ: قدرت فوق بشری ـ ENTJ: کنترل تاریکی ـ INFP: نامرئی شدن ـ ISTJ: کنترل زمان ـ ESTP: سرعت فوق بشری ـ INTP: دستکاری کیهان ـ ENFJ...
  2. Amin

៕ #fun ―――——— • تایپ‌های MBTI به عنوان آثار سینمایی یا سریالی مختلف: ـ #INTP ↜ ماتریکس (The Matrix) ـ #ENTP ↜ باشگاه مبارزه (Fight Club) ـ #INFP ↜ سرنوشت شگفت انگیز املی پولن (Amelie) ـ #ENFP ↜ آفتاب ابدی ذهن بی آلایش (Eternal Sunshine of the Spotless Mind) ـ #intj ↜ بازی اندر (Ender’s...
  3. Dark king

៕ #fun ―――——— ـ ENTP : حساس بودنت واقعا واضح و تو چشمه! ـ INFP : نه در حد این واقعیت که تو غم ها و غصه هات رو پشت شوخی و خنده قایم میکنی. ـ ENTP : ـ ENTJ : بهت که گفته بودم با این XNFX ها در نیفت برادر من
  4. Dark king

៕ #fun ―――——— • داخل یه اتاق که رو تابلوی ورودیش نوشته ⤹⤹ [ اتاق کلیشه‌های شخصیتی! ] ـ INFP ↜در حال عرر زدن* ـ INFJ ↜چرا هیچ کس نمیفهمه چی میگم؟* ـوINTP↜ کی دلش میخواد یه فکت علمی بشنوه؟* ـ INTJ ↜ حالم از همه بهم میخوره* ـ ENTJ↜ عجب نقشه ای ریختم! * ـ ENTP ↜ بیاید بلند بلند بحث کنیم* ـ ENFP ↜...
  5. Amin

MBTI ■□طنزکده MBTI □■

جدی ASEL چه کوفتیه؟ #ENFJ #ENTJ #ESTJ #fun
  6. mel mel

Type9 مسالمت‌جو | Type9

...را بدون‌ِ قید و شرط بپذیرم. من هرگز انتظار نداشتم که کار خاصی برای من انجام شود ، با این حال به نظر می‌رسید که‌ من خیلی بیشتر از آنچه که آرزو داشتم به موفقیت رسیدم. بیشتر اوقات این اتفاق می‌افتد بدون اینکه من هرگز به دنبال آن باشم. [ آدری هپبورن ] #type9 • #fun • #Dialogue ━━━━━━━━━━━━━━━━
  7. Amin

Enfp : افتخار میدین برقصیم جناب؟ Intj : نه Enfp : پازل جدید گرفتم Intj : نه Enfp : افتخار غذا خوردن چی....؟ Intj : نه (یه نفر میاد نزدیک) Istp : میتونیم یکم برقصیم؟ Intj : تانگو یا هیپ هاپ؟ شافلم بلدم #intj #ENFP #fun
  8. Amin

MBTI ■□طنزکده MBTI □■

اوه اوه #ENFP #intj #INTP #fun
  9. آبی پَرَست؛

៕ #fun ―――—— • ریسک پذیری تایپ‌های MBTI از بیشترین به کمترین. 1. #ENTP 2. #ENFP 3. #ESTP 4. #ESFP 5. #ISFP 6. #ENTJ 7. #ISTP 8. #ENFJ 9. #intj 10. #INTP 11. #INFP 12. #ESTJ 13. #ESFJ 14. #INFJ 15. #ISTJ 16. #ISFJ •° ریسک کردن فقط شامل کارهای خطرناک و در خطر قرار دادن سلامت جسمی نمیشه،...
  10. آبی پَرَست؛

៕ #fun ―――—— • تایپ‌ها به ترتیبی که اهل بحث و دعوا هستن؛ از بیشترین به کمترین. 1. ENTP 2. ESTP 3. ESTJ 4. INTJ 5. INTP 6. ISTP 7. ENTJ 8. ESFP 9. INFP 10. INFJ 11. ENFP 12. ISTJ 13. ESFJ 14. ISFP 15. ENFJ 16. ISFJ ―――———――――――――—— ᚚ #AllTypes
  11. آبی پَرَست؛

៕ #fun ―――—— • ترتیب تایپ های MBTI از بیشترین به کمترین، برای اینکه بخوان از رسیدگی درست و حسابی به مشکلاتشون اجتناب کنن: 1. #ENFP 2. #ENTP 3. #INTP 4. #INFP 5. #ISFP 6. #ESFP 7. #ESTP 8. #ISTP 9. #INFJ 10. #ENFJ 11. #ESFJ 12. #ISFJ 13. #intj 14. #ENTJ 15. #ESTJ 16. #ISTJ ―――———―――—――——――...
  12. آبی پَرَست؛

៕ #fun ―――—— • تایپ‌های MBTI یکم قبل از شروع امتحان ـ #ENTJ ، #ISTJ ، #INFJ ، #ESTJ ↜ دیوونه‌وار یادداشت هاشون رو دوره می‌کنن و درس می‌خونن. ـ #intj ، #ENTP ، #ISTP ↜ با گوشیشون با صدای کم بازی می‌کنن و امتحان به جهات جغرافیاییشونه. ـ #INFP ، #ISFP ↜ یه کتاب می‌خونن تا آروم شن. ـ #ENFP ،...
  13. mel mel

៕ #fun ―――—— ‌ ـ #XXTX: ازت متنفرم :) ـ #XXFX: هیچوقت نمیتونم بگم در موردش جدی هستی یا شوخی میکنی.. ـ #XXTX: خوبه. ـ #XXFX: ارور 404*
  14. Amin

MBTI ■□طنزکده MBTI □■

بدون شرح #ENTP #INTP #INFP #ESTP #fun @-Melophile
  15. mel mel

៕ #fun ―――—— [ فوبیای احتمالیِ تایپ‌ های MBTI ] ـ #ENTJ , #intj , #ISTP , #ISTP ↜ ترس از اعتماد. ـ #INFP , #ISFP , #ENFJ ↜ ترسِ از دست دادن شخصی که دوستش دارن. ـ #intj ، #INTP ، #ESTJ ، #ENTJ ↜ ترس از بی لیاقتی. ـ #INFJ ، #ESTJ ، #ENFP ، #ENTJ ↜ ترس از نقص. ـ #ISFJ ، #ISTJ ، #ESTJ ↜ ترس از...
عقب
بالا