کاربرد هشتگ XNTJ

1. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Text ―――—— reminder: your value is not determined by the way others treat you. یه یادآوری: ارزش تو با نحوه برخورد دیگران باهات تعیین نمیشه. ―――———―――———―― #XNTJ
  2. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Text ―――—— dear happiness, please come back to me, im tired. شادی عزیز ،لطفاً به من برگرد ، خسته ام. ―――———―――———―― #XNTJ
  3. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— من میتونم هر دردی رو تحمل کنم تا وقتی که معنی داشته باشه. Tokyo ghoul ―――———―――———―― #XNTJ
  4. آبی پَرَست؛

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— فقط چون حرف نمی زنم این معنی رو نمیده که بهت فکر نمی کنم. دارم سعی می کنم حواسم رو از تو پرت کنم چون می دونم نمی تونم داشته باشمت. ao haru ride ―――———―――———―― #XNTJ
  5. آبی پَرَست؛

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Dialog ―――——— من واقعا دلم برات تنگ میشه. ولی انتخاب کردم اینو بهت نگم. Your lie in april ―――———―――———―― #XNTJ
  6. آبی پَرَست؛

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Dialog ―――——— من میتونم هر دردی رو تحمل کنم تا وقتی که معنی داشته باشه. Tokyo ghoul ―――———―――———―― #XNTJ
  7. آبی پَرَست؛

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Text ―――—— If you want to know me, ask me! Others introduce me for their own benefit. اگه خواستی منو بشناسی از خودم بپرس! دیگران منو به نفع خودشون معرفی میکنن. ―――———―――———―― #XNTJ
  8. Amin

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Text ―――—— The pessimist complains about the wind. The optimist expects it to change. The leader adjusts the sails. فرد بدبین از باد شکایت داره. فرد خوش بین انتظار داره که شرایط تغییر کنه. اما یه رهبر بادبان ها رو تنظیم می کنه. ―――———―――———―― #XNTJ
  9. Amin

INTJ معمار | INTJ

៕ #Text ―――—— The pessimist complains about the wind. The optimist expects it to change. The leader adjusts the sails. فرد بدبین از باد شکایت داره. فرد خوش بین انتظار داره که شرایط تغییر کنه. اما یه رهبر بادبان ها رو تنظیم می کنه. ―――———―――———―― #XNTJ
  10. -Aras

INTJ معمار | INTJ

- میدونی انقلاب‌ها چجوری شروع میشن؟ + اونایی که کتاب می‌خونن میرن پیش اونایی که کتاب نمی‌خونن و میگن الان وقتشه که اوضاع تغییر کنه! #XNTJ #Dialouge
  11. آبی پَرَست؛

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Dialog ―――——— میتونم تصور کنم که خیلی خسته کننده اس که هر لحظه مجبور باشی شیطون درونتو به عقب هل بدی. Doom Patrol ―――———―――————― #XNTJ
  12. Amin

INTJ معمار | INTJ

៕ #Dialog ―――——— من به درد اهمیت نمیدم این امیده که منو میکشه. Seraph of the end ―――———―――————― #XNTJ
  13. Amin

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Dialog ―――——— من به درد اهمیت نمیدم این امیده که منو میکشه. Seraph of the end ―――———―――————― #XNTJ
  14. Amin

ENTJ فرمانده | ENTJ

៕ #Text ―――—— Anyone who wants you will get it to you, even if you are a star far away. هرکسی که تورو بخواد خودشو بهت میرسونه حتی اگه به اندازه‌ی دوری یه ستاره باشی. ―――———―――———―― #XNTJ
  15. Amin

INTJ معمار | INTJ

៕ #Text ―――—— Anyone who wants you will get it to you, even if you are a star far away. هرکسی که تورو بخواد خودشو بهت میرسونه حتی اگه به اندازه‌ی دوری یه ستاره باشی. ―――———―――———―― #XNTJ
عقب
بالا