کاربرد هشتگ type2

1. برن اوت؛

Type2 یاری‌گر | Type2

• سبک صحبت کردن یه #type2 چطوریه؟! ✓ سوال می‌پرسن. ✓ تعارف می‌کنن. ✓ تمرکزشون روی رضایت دیگران هست. ✓ کمتر زمانی موضوع صحبت رو به سمت خودشون می‌کشن. ✓ با صدای آهسته و ملایم صحبت می‌کنن. ✓ وقتی چیزی رو که بقیه میگن دوست نداشته باشن، یهویی خشمگین و شاکی میشن.
  2. برن اوت؛

Type2 یاری‌گر | Type2

• نقاط کور یه #type2 موقع صحبت کردن چیه؟! ✓ یه قصد مخفی ممکنه زیر لایه بخشندگی، کمک رسانی و مورد توجه قرار دادنشون وجود داشته باشه. ✓ اگه علاقشون به شخصی رو از دست بدن، فورا اون رو رها می‌کنن.
  3. برن اوت؛

Type2 یاری‌گر | Type2

• سبک صحبت و زبان بدن #type2 ها نزدیک پایان دومین مکالمه تلفنی، تِری از میکائیل پرسید:«ما هنوز باهم خوب هستیم دیگه؟» که این نشون دهنده اولین فیلتر تحریف کننده تیپ دو‌ها هست.
  4. برن اوت؛

Type2 یاری‌گر | Type2

• مواردی که باعث میشه یه #type2 اصلا به حرف بقیه اهمیت نده... ✓ آیا شخص مقابل اون‌ها رو دوست داره؟ ✓ آیا اون‌ها شخص مقابل رو دوست دارن؟ ✓ آیا می‌خوان به شخص مقابل کمک کنن یا نه؟ ✓ چقدر شخص مقابل می‌تونه روشون تاثیر بزاره؟ ✓ آیا احساس می‌کنن که شخص مقابلشون سعی می‌کنه به کسی صدمه بزنه؟ در...
  5. برن اوت؛

Type2 یاری‌گر | Type2

• • سبک صحبت و زبان بدن #type2 ها توی مثال‌های دیگه، تیپ دوها ممکنه سعی کنن به عنوان آدم بخشنده یا کمک‌رسان ظاهر بشن اما از طرفی نیت‌های دیگه‌ای هم داشته باشن؛ مثلا مورد تحسین قرار بگیرن، احساس مهم بودن کنن یا... دومین نقطه کور تیپ دوها رو هم باهم دیدیم. اونا ممکنه سوال بپرسن و بعد به دلایل...
  6. برن اوت؛

Type2 یاری‌گر | Type2

• ایام عید #type2 بزرگوار "بریم گیم‌نت و یه دست بازی کنیم؟" اون اطرافیانش رو به باهم بودن دعوت می‌کنه و از تعطیلات برای جبران خوبی‌های بقیه بهره می‌بره. با دورهمی‌های دوستانه روابطش رو صمیمی‌تر و عمیق‌تر می‌کنه تا مطمئن بشه در ادامه سال روابط دوستانه‌تری داره.
  7. برن اوت؛

Type2 یاری‌گر | Type2

ـ #type2 تو یه جزیره بی آب و علف: با دود پیام می فرسته ولی اگه فکر کردید از بقیه کمک می خواد سخت در اشتباهید. تو پیامش می پرسه بقیه نیاز به کمک دارن یا نه و حالشون چطوره.سعی می کنه به خرچنگ ها یاد بده تشکر کنن ولی خیلی موفقیت آمیز نیست. تهش بیخیال می شه و چند تا پناهگاه می سازه که اگه بعداً...
  8. Amin

Type2 یاری‌گر | Type2

• ببینم #type2 تو از چه کسی می‌ترسی؟ -من از هیچ‌کسی نمی‌ترسم اما اونی که همه‌اش می‌خواد تنها باشه واقعا من رو می‌ترسونه.
  9. Amin

Type2 یاری‌گر | Type2

#روز_پدر برای یه #type2 پدر تیپ دو یه پدر مهربون و دست و دل بازه. اون همیشه آماده‌ی کمک کردن به بقیست به خاطر همین یه چیزی مثل پتو مسافرتی میتونه براش مناسب باشه. چون اون همیشه بقیه رو حمایت میکنه با خرید همچین چیزایی این حسو بهش القا میکنید که حواستون بهش هست و نیازهاشو درک میکنید. این پتو...
  10. Raha~r

Type2 یاری‌گر | Type2

#type2 راجع‌به دنیا چه دیدگاهی داره؟ دنیا پر از آدمایی هست که به کمک من نیاز دارن، من باید بهشون کمک کنم!
  11. Raha~r

Type2 یاری‌گر | Type2

یشنهادی به #type2 برای داشتن پاییز بهتر دوستاتون رو برای شام دعوت کنید و کنار شمع های معطر کتاب بخونید.
  12. Amin

Type2 یاری‌گر | Type2

• مرکز توجه و تمرکز #type2 انیاگرام آیا من مورد نیازم؟ آیا دیگران منو دوست دارن؟
  13. Amin

Type2 یاری‌گر | Type2

افراد تیپ دو در حالت های روانی مختلف به چه شکلی دیده میشن؟ • حد وسط سلامتی #type2 بخش دوم: اونا بیش از حد صمیمی و مداخله‌گر هستن. تمایل دارن که دیگران بهشون نیاز داشته باشن، بنابراین به اسم عشق به دیگران، در زندگی بقیه افراد مداخله و اونها رو کنترل میکنن. اونا میخوان که بقیه افراد رو به خودشون...
  14. Amin

Type2 یاری‌گر | Type2

• پیشنهادی به #type2 برای داشتن پاییز بهتر دوستاتون رو برای شام دعوت کنید و کنار شمع های معطر کتاب بخونید.
  15. Amin

انیاگرام داستان | عاقبت

• داستان عاقبت اولیور: #type2 #2w1 پارت هجدهم: اولیور شانه‌اش را گرفت و محکم فشرد:«بیش‌تر هوای نامزدتو داشته باش پسر! شاید الان رو مخت باشه ولی اگر روزی از دستش بدی جای خالیش رو با تک تک سلول‌هات حس می‌کنی!» نیکولاس سری تکان داد و بلافاصله گفت:«نه اولیور! داستان من با تو فرق داره. شاید منم...
عقب
بالا