کاربرد هشتگ type7

1. برن اوت؛

Type7 ماجراجو | Type7

• ایام عید #type7 بزرگوار اون عاشق امتحان کردن چیزهای جدیده، ایام عید به جاهای جدید سفر می‌کنه، تفریحات جدید انجام می‌ده، اهداف جدید تعیین می‌کنه، خرید می‌ره و به فعالیت‌های جذاب می‌پردازه.
  2. برن اوت؛

Type7 ماجراجو | Type7

ـ #type7 تو یه جزیره بی آب و علف: حتی فکر نبود اینترنت و دوستاش براش وحشتناکه پس با مهمونی گرفتن (بدون مهمون!) و برگزاری اولین لیگ فوتبال نارگیلی تاریخ(بدون بازیکن!) خودشو سرگرم می کنه. خیلی سعی می کنه باور کنه همه چیز خوبه ولی واقعا نیست و تهش با دود درخواست کمک می کنه.☹
  3. برن اوت؛

Type7 ماجراجو | Type7

• کتاب آموزشی برای #type7 کتاب "دنیای برهان آذری" یک کتاب متفاوت و جالبیه که تیپ هفت میتونه بخونه، این کتاب از جمله کتاب‌هایی هست که میتونه تیپ هفت رو به فکر فرو ببره....
  4. Amin

Type7 ماجراجو | Type7

• ببینم #type7 تو از چه کسی می‌ترسی؟ -من از هیچ‌کسی نمی‌ترسم اما اونی که برای همه‌چیز برنامه‌ریزی می‌کنه واقعا من رو می‌ترسونه.‍
  5. Amin

Type7 ماجراجو | Type7

#روز_پدر برای یه #type7 پدر تیپ هفت همش دنبال ماجراجویی و کارای باحاله. ولی بعضی اوقات این حجم از هیجان باعث خسته شدنش میشه. بهش کمک کنید ریلکس کنه و برای ماجراجویی بعدیش انرژی بگیره. میتونید اینکارو با یه ماساژ درست حسابی یا یه برنامه‌ی استخر و سونا انجام بدین. در کل چیزای آرامش دهنده بهترین...
  6. Raha~r

Type7 ماجراجو | Type7

#type7 راجع‌به دنیا چه دیدگاهی داره؟ دنیا پر از چیزهای شگفت انگیزه پس من هم مشتاقانه دنبال آینده هستم!✨
  7. Raha~r

Type7 ماجراجو | Type7

پیشنهادی به #type7 برای داشتن پاییز بهتر هر روز پونزده دقیقه در سکوت بگذرونید.
  8. Raha~r

Type7 ماجراجو | Type7

• همکار بودن با یه #type7 چطوریه؟! بخش اول: تیپ هفت‌ها عاشق فرصتی‌ هستن تا بتونن شغلی مثل شغل آنتونی بوردین، مجری برنامه تلویزیونی غذا و مسافرت به اسم "بخش های ناشناخته" داشته باشن. بخش دوم: سفر به دور دنیا و جستجو درباره فرهنگ‌های جدید، آشنا شدن با آدم‌های فوق‌العاده و خوردن غذاهای عجیب و...
  9. Raha~r

Type7 ماجراجو | Type7

● من یه تیپ هفتی هستم... :) 1. من همیشه اولین نفری هستم که برای ماجراجویی تو آخرین لحظه آماده میشم. 2. خیلی خوش‌بین هستم. 3. من متعهد شدن رو خیلی دوست‌ندارم. 4. من از ترس از دست‌دادن رنج می‌برم. #type7
  10. Amin

Type7 ماجراجو | Type7

• مرکز توجه و تمرکز #type7 انیاگرام چه چیزی هیجان انگیزه؟ آیا من حس محدود بودن دارم؟ آیا میتونم از درد و رنج فرار کنم؟
  11. Amin

Type7 ماجراجو | Type7

• نقاط ضعف #type7 ❤️‍ بخش هشتم: اگه شما برای توصیف راهبرد سازگار کردن یه تیپ هفت فقط سه دقیقه به من وقت بدید، من هم فقط چند خط از ترانه آهنگ «من یه ملودی شاد رو زمزمه می‌کنم» از نمایش موزیکال شاه و من رو میخونم:
  12. Amin

Type7 ماجراجو | Type7

• توصیه‌هایی برای رشد #type7 ⚡️این قسمت: کامل به صحبت‌های دیگران گوش کنین! پارت ششم: بعد از اون، این فرآیند رو یک بار دیگه تکرار کنین. تمرکز کردن ممکنه در ابتدا سخت به نظر برسه، ولی با تمرین کردن متوجه میشین که راحت تره. این تمرین گفته شده باید به صورت روزانه انجام بشه.
  13. Amin

Type7 ماجراجو | Type7

• پیشنهادی به #type7 برای داشتن پاییز بهتر هر روز پونزده دقیقه در سکوت بگذرونید.
  14. Amin

انیاگرام داستان | عاقبت

• داستان عاقبت نیکولاس: #type7 #7w6 مایکل: #type3 پارت شانزدهم: ساعت نه و نیم شب بود. همگی دور آتش نشسته بودند که صدای صحبت و خنده‌های بلندشان با پخش شدن صدای ترمز وحشتناک ماشینی روی سنگ‌ریزه‌ها قطع شد! همه فورا سرشان را سمت صدا برگرداندند. ماشین آشنا نبود، اما از مدل لوکسش معلوم بود برای...
  15. Raha~r

Type7 ماجراجو | Type7

• نقاط ضعف #type7 ❤️‍ بخش ششم: طبق انیاگرام، اعتدال نقطه مقابل شکم‌بارگی هست. از نظر تیپ هفت ها، اعتدال به معنای کنار گذاشتن پرخوری نیست بلکه کاهش اون، زندگی کردن در لحظه، تمرین خویشتن‌داری، کنترل کردن «ذهن های بی‌قرار» و پرداهتن به زندگی معمولیشون هست. کار هایی شبیه به اون چیزی که همه ما انجام...
عقب
بالا