کاربرد هشتگ type9

1. برن اوت؛

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• توانایی عجیب و غریب #type9 انیاگرام! ریلکسی و خونسردی زیاد حتی وقتی تو یه معامله شکست خورده باشن
  2. برن اوت؛

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• یه #type9 چطور ارتباط برقرار می‌کنه؟ از جملاتی مثل: "حتما"، "اشکالی نداره" و "البته که آره" استفاده می‌کنن.
  3. برن اوت؛

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• یه #type9 ای اول گیج و بعد ناراحت و عصبانی میشه وقتی که... بقیه به درخواست‌ها و پیشنهادهای مودبانه‌اش توجه نمی‌کنن!
  4. Amin

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• توصیه‌هایی برای رشد و پیشرفت #type9 این قسمت: نیازهای خودتون رو به صورت مستقیم بیان کنین⬅️ بخش دوم: تیپ نُه‌ها می‌تونن برای ابراز مستقیم نیازهاشون اکراه داشته باشن- درواقع سختشونه که عباراتی مثل، «من دوست دارم این کار رو انجام بدم» یا «من زمان نیاز دارم تا در مورد این موضوع فکر کنم» رو به...
  5. Amin

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• ببینم #type9 تو از چه کسی می‌ترسی؟ -من از هیچ‌کسی نمی‌ترسم اما مهمون ناخونده واقعا من رو می‌ترسونه.
  6. Amin

Type9 مسالمت‌جو | Type9

#روز_پدر برای یه #type9 پدر تیپ نُه یه بابای مهربون و آروم توی زندگی بچه‌هاشه. اون عاشق آشپزی کردن و ترکیب طعمای جدیده. جمع کردن اعضای خانواده دور هم و حرف زدن توی جمع گرم و صمیمی عزیزانش به شدت برای اون لذت بخشه. اگه تو کار آشپزی همراهیش کنید باعث میشه زمانی که توی آشپزخونه هستید بیشتر بهش خوش...
  7. Raha~r

Type9 مسالمت‌جو | Type9

پیشنهادی به #type9 برای داشتن پاییز بهتر به پیاده روی تو محله تون برید و برگ جمع کنید.
  8. Amin

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• مرکز توجه و تمرکز #type9 انیاگرام آیا همه آدما - از جمله من- شنیده میشن؟
  9. Amin

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• نقاط ضعف #type9 بخش دهم: اون ها اینجور وقت ها به غذا، ورزش، خرید، عادت ها و روتین های آرامش‌بخش، کارهای بی ارزش احمقانه یا وقت تلف کردن های مسخره متوسل میشن تا با این کار احساسات، نیاز ها و خواسته های خودشون رو نادیده بگیرن و بی خیالشون بشن. اون ها متوجه نیستن که بی خیال شدن و غرق شدن توی...
  10. Amin

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• اگه بخوایم #type9 رو توصیف کنیم: پارت سوم: با توجه به اینکه افراد تیپ نه از نظر روان‌شناختی، با چنین ویژگی‌هایی رشد کردن، پس نمی‌تونیم از دیدگاه مثبت و روشن اون‌ها نسبت به زندگی ایراد بگیریم ولی این خصوصیت اون‌ها که حاضر نیستن قبول کنن در کنار جنبه‌های خوب زندگی مشکلاتی هم وجود داره که باید...
  11. Amin

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• پیشنهادی به #type9 برای داشتن پاییز بهتر به پیاده روی تو محله تون برید و برگ جمع کنید.
  12. Amin

انیاگرام داستان | عاقبت

• #داستان عاقبت اِما: #type9 اَمان: #type8 #8w9 پارت بیست و هفتم: شارلوت آن روز بعد از شرکت، مستقیم به منزل اِما رفت. دوستی‌اش با اما از دوران دانشگاه کلید خورد. در دانشگاه همه اما را به زیبایی خیره کننده خدا دادی‌اش می‌شناختند! بخاطر این زیبایی پیشنهادات زیادی برای مدلینگ و... با مبالغ بالا...
  13. Raha~r

Type9 مسالمت‌جو | Type9

• نقاط ضعف #type9 بخش هشتم: یه تیپ نه ای فکر میکنه، با توجه به اینکه حرف های من و کار هایی که انجام میدم برای این دنیا هیچ فرقی نداره، چرا باید با عقایدم وضعیت موجود رو خراب کنم؟ راحت‌تر و آسون‌تر نیست که از تاکید به اولویت های خودم صرف نظر کنم و راهی رو برم که کمترین مقاومت رو داره؟ همونطور...
  14. mel mel

Type9 مسالمت‌جو | Type9

...را بدون‌ِ قید و شرط بپذیرم. من هرگز انتظار نداشتم که کار خاصی برای من انجام شود ، با این حال به نظر می‌رسید که‌ من خیلی بیشتر از آنچه که آرزو داشتم به موفقیت رسیدم. بیشتر اوقات این اتفاق می‌افتد بدون اینکه من هرگز به دنبال آن باشم. [ آدری هپبورن ] #type9 • #fun • #Dialogue ━━━━━━━━━━━━━━━━
عقب
بالا