گفتگوی آزاد اگر عاشق کسی شدی، حاضری غرورت رو بشکنی بهش ابراز علاقه کنی؟

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,373
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

• نویسنده موضوع
روی شخص زندگی من جواب نداده ماهی=)
اما خیلی وقتا باید فهموند که بی‌میل هم نیستی. اما نه همیشه که باعث بشه به خودش بباله یا اینکه از طریقش بخواد خوردت کنه، غرور و اون احساس پاکت رو. خیلی مِلو و ریز‌...آروم و یواش. وقتی دیدی خودش هم بی‌میل نیست، باید قدم جلو گذاشت.

امضا : NEGIN BARZAN~

niko golman

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
1/8/21
ارسالی‌ها
22
پسندها
292
امتیازها
1,023
مدال‌ها
3
سطح
2

اما خیلی وقتا باید فهموند که بی‌میل هم نیستی. اما نه همیشه که باعث بشه به خودش بباله یا اینکه از طریقش بخواد خوردت کنه، غرور و اون احساس پاکت رو. خیلی مِلو و ریز‌...آروم و یواش. وقتی دیدی خودش هم بی‌میل نیست، باید قدم جلو گذاشت.
ماهی قرمزی من ک شماها بهش میگین قلب!
شکسته دیگ حرف احساسیو نمی پسنده
شرمنده

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,373
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

• نویسنده موضوع
ماهی قرمزی من ک شماها بهش میگین قلب!
شکسته دیگ حرف احساسیو نمی پسنده
شرمنده
نمی‌دونم چی بگم...اما باید بگم نگو من شکستم، جار نزن. بگو من قویم. اگر کسی قلبو درد آورد، کسایی هستن که جاش رو برام پر کنند...مامانم، بابام، خواهرم، برادرم، دوستام...حتی بروبکس انجمن. کاری نکن که بعداً وقتی دیدت، پیش خودش فکرایی کنه. می‌دونم قلب شکسته هیچوقت جمع نمیشه، ابیه که ریخته شده. اما خودتو محکم و استوار نشون بده، طوری که وقتی می‌بینتت هربار انگشت به دهن بمونه. حس تو رو تا حالا تجربه نکردم. نمیدونم قبلا عاشق شدی یا نه، اما از حرفات فکر کنم تجربه‌ش رو داشتی‌، اما بازم نمی‌دونم.

♡maryam♡

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
22/9/21
ارسالی‌ها
105
پسندها
402
امتیازها
2,753
مدال‌ها
5
سطح
5

خدا رو هزار بار شکر میکنم که کسی رو دوست ندارم و اگر هم این موضوع پیش بیاد، بهش نمیگم چون میدونم هر کسی که باشه به حرفم میخنده
و دلیلشم فقط خودم میدونم :610185-ae27176d7371ebcd2b8b54769e216894:

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,373
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

• نویسنده موضوع
خدا رو هزار بار شکر میکنم که کسی رو دوست ندارم و اگر هم این موضوع پیش بیاد، بهش نمیگم چون میدونم هر کسی که باشه به حرفم میخنده
و دلیلشم فقط خودم میدونم :610185-ae27176d7371ebcd2b8b54769e216894:
چرا اینقدر اعتماد به نفس دخترای این دوره زمونه اومده پایین یا شماها اینطورید؟ برای چی باید به احساس نابی که از عشقت سرچشمه میگیره بخنده؟ گفتی دلیلی داری، نمی‌خوامم بپرسم، ولی سعی کن اعتماد به نفس داشته باشی.

SETAREH LOTFI

نویسنده افتخاری + مدیر بازنشسته
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
13/7/19
ارسالی‌ها
5,191
پسندها
31,391
امتیازها
80,673
مدال‌ها
51
سطح
34

نه

امضا : SETAREH LOTFI

♡maryam♡

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
22/9/21
ارسالی‌ها
105
پسندها
402
امتیازها
2,753
مدال‌ها
5
سطح
5

چرا اینقدر اعتماد به نفس دخترای این دوره زمونه اومده پایین یا شماها اینطورید؟ برای چی باید به احساس نابی که از عشقت سرچشمه میگیره بخنده؟ گفتی دلیلی داری، نمی‌خوامم بپرسم، ولی سعی کن اعتماد به نفس داشته باشی.
تو بچگی اعتماد بنفسی به من دادن که بخوام الان داشته باشم؟
به من نخنده به کی بخنده؟

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,373
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

• نویسنده موضوع
تو بچگی اعتماد بنفسی به من دادن که بخوام الان داشته باشم؟
به من نخنده به کی بخنده؟
چرا بخنده گلم؟ برای چی بخنده اصلا؟ تو یه آدمی با اخلاقیات و خصوصیات مخصوص خودت. چند سالته مگه؟ میتونی روی پای خودت وایسی و کم‌کم خودت یاد بگیری چطوری اعتماد به نفس داشته باشی. اگر نه، می‌تونی بری مشاوره. مشاوره هم چیز بدی نیست، خیلی هم خوبه و کمکت می‌کنه.

♡maryam♡

کاربر سایت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
22/9/21
ارسالی‌ها
105
پسندها
402
امتیازها
2,753
مدال‌ها
5
سطح
5

چرا بخنده گلم؟ برای چی بخنده اصلا؟ تو یه آدمی با اخلاقیات و خصوصیات مخصوص خودت. چند سالته مگه؟ میتونی روی پای خودت وایسی و کم‌کم خودت یاد بگیری چطوری اعتماد به نفس داشته باشی. اگر نه، می‌تونی بری مشاوره. مشاوره هم چیز بدی نیست، خیلی هم خوبه و کمکت می‌کنه.
برم مشاوره که یک غم دیگه به غم‌های خانوادم اضافه کنم؟
احتمال صد میدم که میخنده هه
خدا برای همین میدونست و من و درگیر اینجور ماجراها نکرد

NEGIN BARZAN~

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/10/20
ارسالی‌ها
2,143
پسندها
30,373
امتیازها
64,873
مدال‌ها
19
سطح
33

• نویسنده موضوع
برم مشاوره که یک غم دیگه به غم‌های خانوادم اضافه کنم؟
احتمال صد میدم که میخنده هه
خدا برای همین میدونست و من و درگیر اینجور ماجراها نکرد
عه عه عه! دختر بد! بازم میگم برای چی بخنده؟ اصلا حرفت نه منطقی بود، نه درست. من نگفتم بری مشاوره که غم روی غم خونوادت بیاد، اصلا مگه با مشاوره رفتن غرور آدم می‌شکنه یا باعث ناراحتی دیگران میشه؟ فقط برای آرامش خودته و اینکه دو روز دیگه که میخوای ازدواج کنی، خدایی نکرده زبونم لال تو سری خور کسی نشی. وقتی رفتی سرکار، بتونی دو کلوم با کسی حرف بزنی. ببین منم اعتماد به نفسم بعضی وقتا زیر صفره! می‌دونی؟ داییم همیشه می‌گفت برو مشاوره تا اعتماد به نفست بیاد بالا که دو سه روز دیگه رفتم دانشگاه، وقتی یکی یه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا