گفتگوی آزاد • پوکر کننده‌ترین موارد توی رمان‌ها •

• نویسنده موضوع Wendy Son
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 70
  • بازدیدها 1,724
  • کاربران تگ شده هیچ

SETAYESH.MO

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/12/20
ارسالی‌ها
2,227
پسندها
16,611
امتیازها
44,373
مدال‌ها
18
سطح
24

دختر داستان برای اولین بار میره دانشگاه بعد با پرویی هرچی می‌خواد به استاد جوون و خوشتیپ میگه بعد استاد پرتش میکنه بیرون بعد از اون عین سگ و گربه بهم میپرن تهش عاشق و دلخسته‌ی هم میشن همیشه‌ هم خانم روز اول دانشگاه خواب میمونه خدایی یه چیزی کدوم دانشگاه این شکلیه اگه هست یکی به ما معرفی کنه بریم کلی بخندیم هیچوقتم سر دیر امدنش کسی چیزی بهش نمیگه تازه زبونشم سه متر درازه همیشه کل کلاس باهاش رفیق هستن و سر امتحان تقلب بهش میرسونن یه دوست داره همیشه فرشته نجاتشه
زیبای دختره تو حلقم چشمای رنگی موهای بور لخت پوست سفید جذاب اوف اصلا یه چیزی یه جوری شخصیت و توصیف میکنه آدم فکر میکنه طرف اسکارلت جوهانسونه
استادم که همیشه شکست عشقی خورده و با زنا چپه اللخصوص با این دختر جذاب قصه
یعنی یه رمان پیدا...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

•[TINA]•

کاربر سایت
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
8/3/20
ارسالی‌ها
1,454
پسندها
6,355
امتیازها
25,673
مدال‌ها
15
سطح
13

همیشه دخترایی که از خارج میان نمیدونن باید روسری سرشون کنند:/ بعد همون موقع یه پسر جوون بهش یه کلاه میده و بعد حالا خر بیار باقالی بار کن

HEYDAR

میم‌ساز انجمن
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
3/11/18
ارسالی‌ها
2,039
پسندها
104,593
امتیازها
64,873
مدال‌ها
36
سطح
43

یا بسم الله

خب خیلی چیزا هست ک

مثلا پسره مغرور دختره مغرور و صد اربته شیطون و زبون دراز و خوشگل و پولدار، اون گدای دم کوچتون منم، اره... ینی در این حد، بعد میشینه با پسره کلکل میکنه بعد کلکل ناراحت میشه و میگه من چرا باید ناراحت بشم
ناگهان فکر میکنه ک ی حس عجیب و ناشناخته‌ای تو وجودش پیدایش شده و اون نمیدونه اسمش چیه|= بعد ازدباجش با اون پسره میگه از اولم میدونستم ک عاشقتم
عزیز من اسکل کردن خواننده کار خوبی نیست رعایت کن، تو ک از اول میدونستی عاشقش شمام ببخشید خیلی اشتباه میخوردی مجبورمون کردی ۶۰۰ صفه بخونیم

یا مثلا اینکه کلا یا پسره بیمارستانِ یا دختره... دختره خورده زمین پسره با کلی اخم و تخم بردتش دکتر، بعد دکتر گفته که دستتون بد آسیب دیده، یکم از گوشتتون کنده شده بعد گچ...

HEYDAR

میم‌ساز انجمن
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
3/11/18
ارسالی‌ها
2,039
پسندها
104,593
امتیازها
64,873
مدال‌ها
36
سطح
43

حالا دلم طاغت نیاوورد ... |=

نصف رمانای ایرانی عاشقانه از ازدواج زوری شروع میشه
باباش میگه باید بری باید بری
دختر میگه نه نمیرم نه نمیرم
بعد طی یک حرکت غیر قابل هضم دختره لج میکنه میره زنش میشه
حالا طرفم پولداااااار
کلی دختر عاشق چش ابروشن، مهمونی می‌گیرن پارتی میگیرن پسره زن خودش ادم حساب نمیکنه میره با اون یکی میرقصه
دختر قصه هم میبینه اینطوره از لجش میره با ی م**س.ت میرقصه |= دهنششون آسفالت
ما مهمونی بگیریم از ترس بابا بزرگم زن و شوهرا رو از هم جدا می‌نشوندیم که خدا نکنه دعوا بشه
ب شخصه با این سن تاحالا مهمونی مختلط نبودم

خلاصه دخترمون میره با ی پسره میرقصه، یهو چهره خوفناک شوهرش میبینه و دنیا کن‌فیکون میشه! چون اخم اقاش اینقد وحشتناک بود از ترس خشکید
بعد اون و از طرف جدا میکنه...

SETAYESH.MO

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/12/20
ارسالی‌ها
2,227
پسندها
16,611
امتیازها
44,373
مدال‌ها
18
سطح
24

من نمیدونم چرا همیشه تو رمانای که دو جنس مخالم باهم کل کل دارن اولش به غیر از خشم و زبون درازی چیزی نیست بعد تو یه حرکت پسره غیرتی میشه دختره ته دلش ضعف میره بعدم میره با وجدان عزیزش حرف میزنه بعد دوباره کل کل میکنن بعد یه بلایی سر دختر میاد میرن بیمارستان دکتر میگه متاسفم ایشون مرگ مغزی شدن پسره میره تو اتاق عین چی گریه می‌کنه بعد میگه بیدارشو عشقم آی عشقم وای عشقم وای مامانم اینا من نمیدونم اینا تا دو روز پیش به تام و جری گفته بودن زکی الان معلوم نیست چیشده احساسات شازده پسر فوران کرده یعنی یه وضعی بعد حرفا دختر چشماش و باز میکنه و از مرگ حتمی نجات پیدا میکنه پسره بهش میگه دوست دارم دختر بهش میگه آقاییییییییییی منم دوست دارم به طرز فجیهی به این کلمه آلرژی دارم بعد یک عمر به خوبی و خوشی...

آخرین ویرایش

merry

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
14/12/19
ارسالی‌ها
1,220
پسندها
34,231
امتیازها
60,573
مدال‌ها
22
سطح
33

چرا صبحا حوصله دارن از پله ها سر بخورن بعد بیان قربون صدقه باباشون برن و ماچش کنن؟:/ من اگه صبحا کسی بهم سلام هم کنه مث جن عر میزنم سرش:648336-3c1c0c2dbcac0710a2bcceed81c15b36:
البته فقط من نه ها! تو خونه ما مث این رمانا همه سر صبح قربون هم هم نمیرن :/ بعدم داداشش ساعت 7 صبح بیداره و باهاش کل کل هم میکنه:/ داداش من زودتر از دو ظهر بیدار نمیشه و تازه اون موقع هم میگه چرا اینقد سر و صدا کردین که من بیدار شدم سر صبح؟
بعدم چجوری روش میشه باباشو بوس کنه؟ من کنار بابام هم که میشینم عذاب وجدان میگیرم چه برسه به بوس:/

امضا : merry

Wendy Son

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
17/9/20
ارسالی‌ها
1,066
پسندها
16,852
امتیازها
37,073
مدال‌ها
16
سطح
24

• نویسنده موضوع
باااازم میگم...
دختر رمانش، پارت 1، اول صبح، حتما باید از پله ها سر بخوره.
بذارید من تعریف کنم، ما خونه‌مون پله نداره ولی رفته بودیم جایی که پله داشتن از این پیچ پیچیا.
من خواستم سر بخورم از رو نرده ها؛ ببین قوانین فیزیک رو بذار کنار کلا؛ نزدیک بود برگردم با گردن یه طبقه رو بیام پائین |=

امضا : Wendy Son

SARA HEYDARYAN

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/11/20
ارسالی‌ها
462
پسندها
27,181
امتیازها
44,673
مدال‌ها
18
سطح
28

۱‌. تو موضوعش کلمه‌ی شیطون، عشق، عروس، ارواح، روح و‌... بیاد من یکی همون اول به نویسنده افتخار می‌کنم که خز نویسه :131:
۲.ژانرش ترسناک، پلیسی، علمی تخیلی، معمایی، جنایی، عاشقانه، طنز بذاره بعد از نویسنده بپرسم چرا این ژانرا رو انتخاب کردی؟
بگه:
- خب عزیزم ببین. تو یه جا از رمانم، نینا از سوسک می‌ترسه و اهل محل رو ترور می‌کنه؛ این برای جنایی و ترسناک!
منم به این صورت مشتاق خیره میشم بهش:458159-cb52a51dde0f659624b862e153db48f9:
ادامه میده:
- بعد این نینا خانم تو خیابون یه جفت کفتر عاشق می‌بینه که ژانر عاشقانه برازنده‌اشه.
من::458161-a8d3a06c34691a30a2bfca12caac7f3e:
- نینا خیلی شیطون بوده و پاش رو روی گاز ماشین فشار میده؛ بعد پلیس جریمه‌اش می‌کنه! اینم از ژانر پلیسی و طنز.
من::973:
اضافه...

☆BARUN☆

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
16/12/18
ارسالی‌ها
293
پسندها
6,843
امتیازها
21,773
مدال‌ها
14
سطح
12

همه دخترا و پسرای شخصیت اصلی رمان همه از دم خدادادی خوشگل چشم رنگی و اینا:/
شخصیت اصلی دختره اصن ارایش نمیکنه صورتش بدون ارایش از دور چراغ قرمز میزنه و اگه هم ارایش کنه کله ارایشش یه رژ و ریمله:/
همه شخصیت اصلی دخترا ی دوست دارن ک انگار از امازون فرار کرده و از دیوار راست بالا میره
پسره هم ک پولدار خوشتیب و سرد و مغرور انگار ک از دماغ فیلم افتاده و این سردوخشک شدنش بخاطر ی شکست عشقی ک قدیم تجربه کرده و الان از همه دخترا متنفره و شخصیت اصلی دختره بنظرش مث دخترای اطرافش نیست و اینا
دوست دختره قبلی پسره یا همون عشق سابق پسره ی دختره فیس فیسوعه کلا عملی ک تا ارنج ارایش کرده و همش دلش میخواد ب پسره اویزون شه
شخصیت اصلی دختره و پسره هم فقط باهم کلکل میکنن
اخرشم چشد چ نشد اینا عاشق هم میشنمو خلاص:/

امضا : ☆BARUN☆

crazy.angel

کاربر فعال سرگرمی
کاربر فعال بخش
تاریخ ثبت‌نام
5/11/20
ارسالی‌ها
646
پسندها
7,410