نقد همراه نقد همراه رمان شیطان صفتان: خون کثیف | Edward /توسط شورای نقد

• نویسنده موضوع N.Karevan❀
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 6
  • بازدیدها 192
  • کاربران تگ شده هیچ

N.Karevan❀

مدیر بازنشسته نقد + نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
29/7/20
ارسالی‌ها
601
پسندها
15,433
امتیازها
35,373
مدال‌ها
25
سطح
24

• نویسنده موضوع
~بسم رب النور~

IMG_20210302_234904_390.jpg

با سلام خدمت نویسنده محترم!
«نقد همچون آیینه‌ی نگرش ماست، بنگرید آیینه‌ی وجودیت را»
رمان «شیطان صفتان: خون کثیف» پس از خواندن تمامی پست‌ها، بر اساس تعداد پست‌های صلاح دیده شده توسط مدیر مربوط، توسط شورای انجمن یک رمان، بر اساس اصول و پیشنهاداتی برای درخشیدن شما نویسنده عزیز نقد گردیده است.
لطفا کمی صبر کنید تا تعداد پست مشخصی از رمان شما نقد همراه شود و داخل تاپیک قرار گیرند.
پس از مطالعه نقدها، موظف هستید رمان خود را ویرایش کنید.
اگر سوالی در...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : N.Karevan❀
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] RahaAmini

RahaAmini

ارشد بازنشسته + نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
24/10/19
ارسالی‌ها
1,777
پسندها
44,798
امتیازها
61,573
مدال‌ها
48
سطح
38

پارت 5
-معلوم که نه. اما اگر عکس ها رو ببینی شاید باورت بشه.
کاوه داخل پاکت کاغذی/پلاستیکی را نگاه کرد، و متوجه چند عکس شد که قبلا ندیده بود،عکس ها را در آورد و به آنان نگاه دقیقی انداخت. لرزش نامحسوسی ناگهان دستان او را فرا گرفت و سرمایی عجیبی در وجودش پیچید.او(فاعل‌هایی مثل من، تو، او قابلیت حذف از اول جمله رو دارن تا ثقل متن بالا بره) در حالی که نمی توانست چشم از عکس ها بگیرد، از میان دندان های قفل شده اش، غرید:
-چند درصد احتمال داره واقعا خود اون باشه؟
-صد در صد خود اونه. اما عکس مال نه سال پیشه نمی دونیم حالا هم زنده... .(انتهای باز...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] MELO

YASAMAN.RAZIYAN

مدیر بازنشسته بیوگرافی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
8/6/20
ارسالی‌ها
3,349
پسندها
13,525
امتیازها
45,473
مدال‌ها
26
سطح
20

رمان همراه(شیطان صفتان)

-کاوه
کاوه سر خود را بالا آورد و مستقیما به مرد پیش روی خود چشم دوخت . مردی میانه قد با مو هایی آشفته ی خرمایی رنگ و چشمان خاکی، صورتی کشیده ، بینی بلند و لب هایی باریک. واضح بود سی سالگی را پشت سر گذاشته؛ اما در آن تیشرت سفید آستین بلند و شلوار جین آبی که پوشیده بود جوان تر از سن حقیقی خود به نظر می رسید .کاوه یقه ی ام2 را رها کرد رو به مرد گفت:(لحن کاوه هنگام بیان سخنش چگونه بود؟)
-کارن!
کارن کنجکاو پسر بچه ای(اینجا می تونید توصیف کنید. چاق و لاغر بودنش، ضعیف و مقاوم بودنش، رنگ لباس مو و چشم...) که خون آلود زیر دست و پای...

امضا : YASAMAN.RAZIYAN

AMARGURA

مدیر آزمایشی شعرکده + نویسنده افتخاری
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی شعر کده
تاریخ ثبت‌نام
11/8/20
ارسالی‌ها
1,686
پسندها
33,340
امتیازها
61,573
مدال‌ها
35
سطح
33

• مدیر
نقد همراه رمان شیطان صفتان
منتقد: FAEZEH.MIRI

چیزی را که به چشم دیده بود نمی توانست باور کند. تا به حال با کسی برخورد نکرده بود که از ترس شخصی دیگر این چنین به خود آسیب برساند!
همه چیز در مورد مرد پیش رویش عجیب بود.
«مثالی برای مخاطب بزنید که کارکتر از چه چیز در این مرد بیشتر تعجب کرده و برایش عجیب است. برای مثال: لحن صحبتِ مرد پیش رویش عجیب بود/طرز نگاه کردنش/حالت ایستادنش/.../علاوه بر اشاره‌ای که به ظواهر دارید حالتی از چگونگیِ کارکتر نیز به مخاطب می‌دهید»
کاوه به سوی ام2 برگشت و چشمان نقره ایش
«نقره‌ایش» را به او دوخت: «بعه از به کار بردن لحن...

AMARGURA

پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی شعر کده
تاریخ ثبت‌نام
11/8/20
ارسالی‌ها
1,686
پسندها
33,340
امتیازها
61,573
مدال‌ها
35
سطح
33

• مدیر

-قبوله به هر حال من فقط دنبال اون مردم،کی برام پیداش می کنه مهم نیست. ولی تو چرا می خوای من به ماموریت خودم ادامه بدم؟
کاوه پاکت فلزی سیگار خود را از جیب شلوار مشکی اش در آورد و با فندک نقره ای خود آن را روشن کرده پک عمیقی به آن زد و دود اش را از دهان خود بیرون فرستاد و بعد با لحنی جدی
گفت:
« در این قسمت با گفتن جزئیاتِ سیگار کشیدن کاوه فضا را قابل لمس‌تر کردید که این بسیار خوب است»
-با اینکه اصلا لازم نیست درباره اش بدونی بهت می گم.
«سعی کنید به ظاهر...

AMARGURA

پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی شعر کده
تاریخ ثبت‌نام
11/8/20
ارسالی‌ها
1,686
پسندها
33,340
امتیازها
61,573
مدال‌ها
35
سطح
33

• مدیر

کاوه فشار آرامی به شانه ی ام2 آورد« و با لحنی قاطعانه که خون را در بدن منجمد می‌کرد،» گفت:
- من از اول دنبال دانیال بودم، که متوجه شدم یک ماه پیش بعد از روزی که به دیدن آدام رفت دیگه کسی اون رو ندیده. برای همین رفتم سراغ آدام که البته به لطف تو به جسدش رسیدم. اول نمی دونستم تو دانیال رو هم کشتی، با این حال تو رو دستگیر کردم و به رابط خودم گفتم در مورد کاری که آدام با دانیال داشته تحقیق کنه؛ اون این کار رو کرد و فهمید آدام، دانیال رو برای کاری به ترکیه فرستاده و دانیال اونجا کشته شده، طبق فیلم های دوربین امنیتی هتل کسی با مشخصات تو اون اطراف دیده شده...

AMARGURA

پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی شعر کده
تاریخ ثبت‌نام
11/8/20
ارسالی‌ها
1,686
پسندها
33,340
امتیازها
61,573
مدال‌ها
35
سطح
33

• مدیر

او بی حوصله پیراهن«رنگ پیراهن» خود را از تن در آورد و تیشرت سفید ی را جایگزین آن کرد یک کاپشن مشکی چرمی نیز از داخل کمد چنگ زد«در اینجا بهتر است بگویید: کاپشن مشکی چرمی را نیز از طبقه سوم برداشت تا اشاره‌ای به فضای کمد داشته باشید» و همان طور که آن را می پوشید از ساختمان بیرون زد و به جلوی حیاط کوچک آن که با چمن پوشیده شده بود گذشت و خود را به جایی که کاوه کنار ماشین سیاه رنگ خود ایستاده انتظارش را می کشید رفت.«جمله بندی...

عقب
بالا