مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

مهدیه احمدی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
2,701
پسندها
50,562
امتیازها
66,873
مدال‌ها
42
سطح
38

تاپیک رو کردید گفتگو آزاد که دوستان عزیز
غزل جان
این موارد رو تو‌اول باید به خود ناظر تو خصوصی بگی،اگر رعایت نکرد بعد به مدیران گزارش بدی که فلانی کارش رو درست انجام نمیده...
سلام فرزانه جان من تازه یک هفته اس ناظر رمانش شدم. واقعیت یک بار گفتگو خصوصی زدیم گفتم من ازپست اول نگاه میکنم بهت خبر میدم. گفت فکر نکنم احتیاجی به ویرایش داشته باشه. من هنوز به پستهای اخرش نرسیدم. یک دفعه هم به خودم نگفت اون پستهارو رهاکن از همین اخر شروع کن.

آخرین ویرایش
امضا : مهدیه احمدی

مهدیه احمدی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
23/6/18
ارسالی‌ها
2,701
پسندها
50,562
امتیازها
66,873
مدال‌ها
42
سطح
38

آخه اخطار گرفتن و این توهین تو حمع واقع سنگینه از چیزی که خودم ازش خبر نداشتم و الان یهو دیدم خدایی پس واقعا من رو از نظارت این رمان بردار خواهشا

امضا : مهدیه احمدی

فرزانه رجبی

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
2/4/17
ارسالی‌ها
1,676
پسندها
16,502
امتیازها
39,073
مدال‌ها
29
سطح
24

طبیعتا ما به کسی الکی رنک نمیدیم
و ناظرین ما امتحان پس داده اند
موردی بود گزارش بدید، ولی کار و زحمت دوستان رو زیر سوال نبرید...

امضا : فرزانه رجبی

روشنک.ا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
1,836
پسندها
34,629
امتیازها
64,873
مدال‌ها
26
سطح
33

سلآم ببخشید من یه درخواست داشتم خیلی هم مهم !
بنظر من بجای اینکه کاربر تایپیک بزنه برای رمانشون مدیرای تالار کتآب تایید کنن!
یه تایپیک بزنید برای درخواست ناظر برای رمان بعدش چندتا ناظر انتخای کنید حدود شش یا هفت نفر هرکی که ناظرش از بین اونا از طریق مدیرتالار کتاب انتخاب شد؛ اسم و تمام جزئیات داستان به‌علاوه سه یا چهار پارت اول براش بفرسته اگه اسم رمانش تکراری نبود و موضوعش تکراری نبود تایید کنه.
اگه موارد نگآرشی‌ش اشتباه بود بهش کمک کنه درستش کنه.
بعدش همون کاربری که رمانش تایید شده توسط ناظر تایپیک رو بزنه بعد ناظر انتخآب شده براش پیام تایید رمآنش رو در تایپیکش بفرسته‍
سلام،
سپاس از پیشنهاد شما اما چون به نوعی کپی برداری از...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

روشنک.ا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
1,836
پسندها
34,629
امتیازها
64,873
مدال‌ها
26
سطح
33

با سلام و خسته نباشید.
راستش من و سایر اعضای تیم ویرایش، مدت‌هاست که گله و شکایت داریم اما متاسفانه بی‌فایده بوده. سطح نگارش رمان‌ها به شدت پایین و مقدماتیه و با وجود اعتراضات مکرر، ما هیچ پاسخی نگرفتیم. جدا از اینکه منِ ویراستار، از سلامت و وقت و انرژی خودم می‌گذرم برای بهبود وضع رمان‌ها، اینکه اینقدر کیفیت کارها پایینه باعث پس‌رفت و ضعف انجمن هم هست. بارها تقاضا کردیم در بخش شروع رمان سختگیری بشه که گویا بی‌فایده‌ست و به تعداد بالای نویسنده و رمان بیشتر اهمیت داده میشه؛ حالا با هر سطح کیفی!
در بخش نظارت هم تا به حال ضعف زیادی وجود داشته که امیدواریم با مدیریت جدید فرزانه جان و سختگیریشون بهتر بشه اما باز هم کارها در آخر زیر دست ما و عذاب...

Niloo.j

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
30/11/18
ارسالی‌ها
5,067
پسندها
70,078
امتیازها
80,673
مدال‌ها
34
سطح
43

سلام میگم نمیشه یه مدیر انضباطی بزارید که فقط به موارد اخلاقی و انضباطی و گزارشات و تبلیغات رسیدگی کنه و حق بن داشته باشه و یه باری از دوش مدیران ارشد برداشته میشه و وقت آزادتری برای رسیدگی به بقیه کارا دارن

امضا : Niloo.j

..TaraɲΘm..

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
29/3/18
ارسالی‌ها
1,497
پسندها
12,044
امتیازها
38,673
مدال‌ها
22
سطح
20

سلام،
سپاس بابت پیشنهاد شما اما این پیشنهاد شما، قبلا مشابهش هم داده شد و مورد پذیرش نبود.
یک پیشنهادی که داده شد و مورد پذیرش بود اما هنوز به دلیل نبود افراد داوطلب برای همکاری، انجام نشد این بود که رمان‌ها قبل از تایید بررسی بشن که اگر سطح اون‌ها از حداقل خاصی پایین‌تر بود، نویسنده‌هاشون طی دوره‌های آموزشی ماهانه، آموزش ببینن و در نهایت از اون‌ها آزمون گرفته بشه و بعد رمان خودشون رو بنویسن و تایید بشه. ما فعلا برای کادر آموزش به قدر کافی آموزگار با تجربه و حرفه‌ای با زمان کافی نداریم اما اگر شما ایده‌ای در این باب، آموزش نویسنده‌ها، دارید، مطرح بفرمایید.
سلام روشنک جان بنده یه پیشنهاد...

امضا : ..TaraɲΘm..

روشنک.ا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
1,836
پسندها
34,629
امتیازها
64,873
مدال‌ها
26
سطح
33

سلام ...قبلا هم این پیشنهاد رو داده بودم ولی خب نمیدونم رد شد یا نه؟واقعا به نظرتون انجمن تست قلم نیاز نداره؟سطح رمان ها به شدت ماورایی رو به ضعیفی میره....این رمان های ضعیف و ابکی و...مثلا نماینده سایت یک رمان هستند؟
من نمیگم تمام رمان ها، چرا که رمان خوب تو انجمن کم ندیدم اما ضعیفا بیشترن!
تست قلم دقیقا مثل امتحان میمونه...اینطوری هرنویسنده ای متوجه میشه برای نوشتن رمان باید تلاش کنه در غیر اینصورت سال بعد انجمن کلی کاربر با رنک نویسندگی داره که به تنها چیزی که شباهت ندارند نویسنده بودنه

موضوع دوم..تگ منتخب دلنوشته ها واقعا منتخبه؟؟ خیلی هاشون اونقدرا هم منتخب نیستن
به نظرم خیلی خوب میشه برای دلنوشته تگ های بیشتری تو انجمن باشه و یک تگ...

روشنک.ا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
1,836
پسندها
34,629
امتیازها
64,873
مدال‌ها
26
سطح
33

سلام میگم نمیشه یه مدیر انضباطی بزارید که فقط به موارد اخلاقی و انضباطی و گزارشات و تبلیغات رسیدگی کنه و حق بن داشته باشه و یه باری از دوش مدیران ارشد برداشته میشه و وقت آزادتری برای رسیدگی به بقیه کارا دارن
سلام،
مدیران ارشد به این امور رسیدگی می‌کنند.

روشنک.ا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
1,836
پسندها
34,629
امتیازها
64,873
مدال‌ها
26
سطح
33

سلام روشنک جان بنده یه پیشنهاد دارم...
من خودم بعضی وقت‌ها سری به رمان‌های درحال تایپ می‌زنم تا ببینم اوضاع نگارششون چطوره، که البته خیلی دلگرم کننده نیست! بعضی از رمان‌ها که می‌بینیم اشکالات ساده‌ای دارند که خود نویسنده می‌تونه به راحتی رفعشون کنه و کار خودش رو هم در تایپ رمان ساده‌تر کنه.
اگه بشه که اجازه بدید زمانی که ویراستار همچین مواردی رو می‌بینه نکات لازم و ضروری رو در گفت‌وگویی خصوصی بهش بگه و نویسنده هم سوالاتش رو اونجا از ویراستار بپرسه خیلی خوب می‌شه!
البته شاید دوستان ویراستار زیاد راضی به این کار نباشن، چرا که وقتشون دو...

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا