مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

Niloo.j

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
30/11/18
ارسالی‌ها
5,067
پسندها
70,076
امتیازها
80,673
مدال‌ها
34
سطح
43

سلام،
مدیران ارشد به این امور رسیدگی می‌کنند.
سلام میدونم رسیدگی میکنند گفتم تفکیک بشه شاید یه باری از دوشتون کمتر بشه دعوا که ندارم گلم ببخش اگه پیشنهادم ناراحتت کرد

امضا : Niloo.j

روشنک.ا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
1,836
پسندها
34,628
امتیازها
64,873
مدال‌ها
26
سطح
33

سلام میدونم رسیدگی میکنند گفتم تفکیک بشه شاید یه باری از دوشتون کمتر بشه دعوا که ندارم گلم ببخش اگه پیشنهادم ناراحتت کرد
واقعیتش مدیر چت هم رسیدگی‌های لازم بن و این‌جور موارد رو در بخش چت می‌کنن و برای همین بقیه‌ی بن‌ها بر عهده‌ی مدیران ارشد هست.
چرا ناراحت بشیم؟!
اتفاقا خیلی هم ممنون هستیم برای مشارکت و پیشنهاد شما

nana :)

کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
تاریخ ثبت‌نام
19/6/18
ارسالی‌ها
667
پسندها
22,117
امتیازها
42,073
مدال‌ها
23
سطح
28

سلام
پیشنهادی دارم که لازم دیدم بگم
بهتر نیست قبل از اینکه نویسنده بخواد بنویسه، قلمش تایید بشه بعد شروع کنه؟ منظورم اینه که ما مانع کسایی نشیم که کیفیت کارشون پایینه و مدیر به یکی از ناظر ها یا ویراستار یا هر کس دیگه که توانش رو داره، اون فرد رو معرفی کنه برای آموزش و بعد از اینکه ناظر یا ویراستار آموزش داد و تاییدش کرد، رمانش رو ادامه بده.
میتونین این قانون رو بزارین که توی پست اول برای تایید رمان، چند خط هم شروع رمان رو بنویسن تا مدیر راحت تر بتونه تشخیص بده که چه کسی باید آموزش ببینه و اون چند خط رو هم پاک کنه.
یا اینکه رمان تا چند پست نوشته بشه و ناظرش اگه دید کیفیت رمان پایینه، مانع ادامه بشه تا وقتی که نویسنده آموزش ندیده و تایید نشده، ننویسه.
راستش ما نمیخوایم که در حد عالی باشن...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : nana :)

Maede Shams

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
4,874
پسندها
97,370
امتیازها
95,555
مدال‌ها
48
سطح
43

سلام
بهتر نیست قبل از اینکه نویسنده بخواد بنویسه، قلمش تایید بشه بعد شروع کنه؟ منظورم اینه که ما مانع کسایی نشیم که کیفیت کارشون پایینه و مدیر به یکی از ناظر ها یا ویراستار یا هر کس دیگه که توانش رو داره، اون فرد رو معرفی کنه برای آموزش و بعد از اینکه ناظر یا ویراستار آموزش داد و تاییدش کرد، رمانش رو ادامه بده.
میتونین این قانون رو بزارین که توی پست اول برای تایید رمان، چند خط هم شروع رمان رو بنویسن تا مدیر راحت تر بتونه تشخیص بده که چه کسی باید آموزش ببینه و اون چند خط رو هم پاک کنه.
یا اینکه رمان تا چند پست نوشته بشه و ناظرش اگه دید کیفیت رمان پایینه، مانع ادامه بشه تا وقتی که نویسنده آموزش ندیده و...

امضا : Maede Shams

روشنک.ا

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
31/3/17
ارسالی‌ها
1,836
پسندها
34,628
امتیازها
64,873
مدال‌ها
26
سطح
33

سلام
یا اینکه رمان تا چند پست نوشته بشه و ناظرش اگه دید کیفیت رمان پایینه، مانع ادامه بشه تا وقتی که نویسنده آموزش ندیده و تایید نشده،...

-αмιя

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
19
پسندها
355
امتیازها
1,703
سطح
0

سلام استیکر های چت باکس بروز شدن فک کنم من بعد مدت ها اومدم نمیدونم تازه بروزشده یا خیلیوقته ولی چت واقعاضعیف شده و‌سرعت نداره(لودش ومده پایین) لطفا رسیدگی کنید

امضا : -αмιя

-αмιя

نو ورود
نو ورود
تاریخ ثبت‌نام
12/8/18
ارسالی‌ها
19
پسندها
355
امتیازها
1,703
سطح
0

درضمن استیکر ها جالبن ولی زیادباحال نیستن همه سایتا دارن یکم جدید تر و جال تر کنیدشون

امضا : -αмιя

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,262
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

سلام استیکر های چت باکس بروز شدن فک کنم من بعد مدت ها اومدم نمیدونم تازه بروزشده یا خیلیوقته ولی چت واقعاضعیف شده و‌سرعت نداره(لودش ومده پایین) لطفا رسیدگی کنید

درضمن استیکر ها جالبن ولی زیادباحال نیستن همه سایتا دارن یکم جدید تر و جال تر کنیدشون

سلام
بله استیکر ها مدتیه که بروز شدن ولی مشکلی در سرعت لود چت باکس برای کسی به وجود نیاوردن
احتمالا مشکل از سرعت نت یا مرورگرتونه (مرورگرتون رو عوض کنید)
تعداد استیکری که اضافه شده مناسب و جدید هستن
در صورتی افزونه جدید باشد مثل همیشه مدیریت سایت اپدیت می‌کنند.
انجمن یک رمان همیشه طبق اخرین نسخه بروز است.
اگر مشکلی درباره‌ی چت باکس...

امضا : NEGIN_R

NEGIN_R

مدیر بازنشسته
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
26/7/18
ارسالی‌ها
1,796
پسندها
64,262
امتیازها
77,373
مدال‌ها
33
سطح
43

دوستانی که پیشنهادات و انتقاداتی در رابطه با تالار ادبیات داشتید؛ لطفا در تاپیک زیر ذکر کنید.
در اسرع وقت رسیدگی میشود.
ممنون از روشنک عزیز بابت راهنمایی و پاسخگویی

امضا : NEGIN_R

..TaraɲΘm..

کاربر حرفه‌ای
کاربر حرفه‌ای
تاریخ ثبت‌نام
29/3/18
ارسالی‌ها
1,497
پسندها
12,044
امتیازها
38,673
مدال‌ها
22
سطح
20

سلام :)
من یه چند وقتی ذهنم درگیره این باکسِ :biggrin: نمی‌دونم شاید من اشتباه می‌کنم، ولی به نظرم نیاز به یه بررسی دوباره داره...

Screenshot (329).jpg
و یه موضوع دیگه... آقا REZA_M REZA_M چرا هیچی سرپرست تالار نداریم؟ شرایط این رنک چه جوریه؟
می‌شه قبل از مدیر ارشد شدن این دوره رو هم گذروند...
یه نظر دیگه در رابطه با تالار کتاب داشتم.
روشنک.ا روشنک.ا جان به نظرم می‌شه یه تگ دیگه هم برای رمان‌ها در نظر گرفت مثل...

امضا : ..TaraɲΘm..

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا