مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• مدیرکل
سلام
تنها پیشنهاد من اینکه به تایپینک تگ رمان ها رسیدگی کنید لطفا مدیران همش خوابن که :laughting:
والا به خدا:hanghead:
سلام
مورد فوق رسیدگی خواهد شد

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• مدیرکل
سلـام :hanghead:
آقای‌رضا نمی‌شه یه حرکتی بزنین که برای مثال وقتی روی اعداد باکس گروه‌های کاربری کلیک می‌کنیم، اون اشخاص رو بیاره؟
بعد اینکه اعدادش درستن؟ :/

مشاهده فایل‌پیوست 137662

و اینکه پیشنهاد‌هام رو رد نکنین خب، به اون خوبی... دارم ناامید می‌شم کلـا :hanghead:
سلام
بررسی میشه اگر شدنی بشه حتما انجام میشه

Niloo.j

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
30/11/18
ارسالی‌ها
5,067
پسندها
70,078
امتیازها
80,673
مدال‌ها
34
سطح
43

سلام آقا رضا و پریسا خانوم خسته نباشید

اگه میشه طرحی که برای چت گذاشتین که طرف باید ۱۵ تا ارسالی داشته باشه تا بتونه تو چت شرکت کنه برای ایجاد تایپیک هم بزارید ‌
طرف ده دقیقه قبل عضو شده چهارصد تا پیام تبلیغاتی قرص و فلانیز نیرو زا و چرت وچ پرت دیگه میزاره

این برای تازه واردهایی کمه میخوان دلنوشته و رمان هم بزارن مفیده چون تو اون چند روز با انجمن آشنا میشه و مطلبشو جای اشتباهی نمیزاره که برای مدیرها هم دردسر بشه که دوباره جا به جا کنند

ممنون میشم رسیدگی کنید

با تشکر

امضا : Niloo.j

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• مدیرکل
سلام آقا رضا و پریسا خانوم خسته نباشید

اگه میشه طرحی که برای چت گذاشتین که طرف باید ۱۵ تا ارسالی داشته باشه تا بتونه تو چت شرکت کنه برای ایجاد تایپیک هم بزارید ‌
طرف ده دقیقه قبل عضو شده چهارصد تا پیام تبلیغاتی قرص و فلانیز نیرو زا و چرت وچ پرت دیگه میزاره

این برای تازه واردهایی کمه میخوان دلنوشته و رمان هم بزارن مفیده چون تو اون چند روز با انجمن آشنا میشه و مطلبشو جای اشتباهی نمیزاره که برای مدیرها هم دردسر بشه که دوباره جا به جا کنند

ممنون میشم رسیدگی کنید

با تشکر
سلام
این مورد میدونید چقدر سنگین میشه اگر ما بخوایم برای هر کاربر مطالبش را تاییدی کنیم
هر کاربر عضو بشه مطلب بفرسته خیلی سنگین میشه

برای همین هست که برای انجمن ها...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Niloo.j

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
30/11/18
ارسالی‌ها
5,067
پسندها
70,078
امتیازها
80,673
مدال‌ها
34
سطح
43

سلام
این مورد میدونید چقدر سنگین میشه اگر ما بخوایم برای هر کاربر مطالبش را تاییدی کنیم
هر کاربر عضو بشه مطلب بفرسته خیلی سنگین میشه

برای همین هست که برای انجمن ها مدیر قرار میدهند تا کاربرانی که بلد نیستن یا ناوارد هستن کمک بشه وچند بار انتقال مطالب یاد بگیرن کجا مطلب ارسال انجام بدن
خود ما هم یه زمانی همین مشکلات را داشتیم
از دست تبلیغ خسته شدم طرف پنج دقیقه قبل عضوشده بیست تا تبلیغ میزارن

آخرین ویرایش

elahe.an

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/2/19
ارسالی‌ها
93
پسندها
1,138
امتیازها
6,353
سطح
0

سلام من یه انتقادی داشتم اونم اینه که من رفیق انجمن بودم بعد چون عروسی داشتیم دو سه روز نتونستم بیام انجمن بعداز اتمام عروسی که وارد سایت شدم پسرفت کرده بودم ونوشت روبه پیشرفت حالا واقعا انصاف نیست آدم شاید چندروزی نت نداشته باشه یا مثلا فصل امتحاناتش باشه یاهر مشکل دیگه ای

Niloo.j

نویسنده ادبیات
نویسنده ادبیات
تاریخ ثبت‌نام
30/11/18
ارسالی‌ها
5,067
پسندها
70,078
امتیازها
80,673
مدال‌ها
34
سطح
43

آقا رضا پس بی زحمت زودتر چند تا مدیر ارشد جدید بزارید که رسیدگی کنند و آنقدر تبلیغ قرص و دندونپزشکی و ‌‌‌‌از این چیزا نباشه

Haniie

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
22/6/18
ارسالی‌ها
1,105
پسندها
10,923
امتیازها
38,673
مدال‌ها
20
سطح
19

سلام من یه انتقادی داشتم اونم اینه که من رفیق انجمن بودم بعد چون عروسی داشتیم دو سه روز نتونستم بیام انجمن بعداز اتمام عروسی که وارد سایت شدم پسرفت کرده بودم ونوشت روبه پیشرفت حالا واقعا انصاف نیست آدم شاید چندروزی نت نداشته باشه یا مثلا فصل امتحاناتش باشه یاهر مشکل دیگه ای

سلام وقتتون بخیر
عذر میخوام که من جواب میدم :rose:
درجه ی کاربری شما ارتباطی با مدت زمان انلاین بودنتون نداره و با تعداد پستاتون تغییر میکنه.
اگه درجه کاربریتون کم شده یعنی تعداد پستاتون به دلایل مختلفی از قبیل: حذف تاپیک، حذف پست و موارد مشابه، کم شده.

امضا : Haniie

elahe.an

کاربر سایت
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
22/2/19
ارسالی‌ها
93
پسندها
1,138
امتیازها
6,353
سطح
0

سلام وقتتون بخیر
عذر میخوام که من جواب میدم :rose:
درجه ی کاربری شما ارتباطی با مدت زمان انلاین بودنتون نداره و با تعداد پستاتون تغییر میکنه.
اگه درجه کاربریتون کم شده یعنی تعداد پستاتون به دلایل مختلفی از قبیل: حذف تاپیک، حذف پست و موارد مشابه، کم شده.
عه خیلی ممنون که جواب دادی گلم :blushing:

mrywm

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
29/12/17
ارسالی‌ها
2,111
پسندها
15,781
امتیازها
44,373
مدال‌ها
22
سطح
24

سلام و وقت بخیر
..
یه چیزی که من باهاش خیلی درگیرم اینه که چندتا پست و پیامی که برام میاد رو که بخوام یبار دیگه بخونمش و... باید سه ساعت برم دنبالش بگردم تا پیداش کنم.این ممکنه که یه پیام های ذخیره شده (مثل تلگرام) داشته باشیم؟؟؟؟
واقعا خیلی کمک میکنه.
مثلا رمانی رو که یکی از بچه ها تبلیغ میکنه برام وقتی میخونمش چیزی پیش میاد که باید حتما توجه بشه بهش و تو اون شرایط باید رمان رو ول کنم.اون موقع هم که یا یا قمربنی هاشم صدتا پیام دیگه هم میاد هم رمانو یادم میره و دیگه هم نمیتونم پیداش کنم.. و یا موارد دیگه

امضا : mrywm

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا