مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

nasi_ag

کاربر سایت
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
6/10/20
ارسالی‌ها
943
پسندها
18,497
امتیازها
41,073
مدال‌ها
25
سطح
24

سلام
یه پیشنهاد داشتم
برخی از داستان های کوتاه کاربران واقعا بی نظیره میخواستم ببینم نمیشه با ناشران صحبت کرد تا داستان کوتاه رو هم چاپ کرد؟

امضا : nasi_ag

SparK

مدیر بازنشسته ادبیات + ناظر آزمایشی ترجمه
ناظر آزمایشی ترجمه
تاریخ ثبت‌نام
10/7/19
ارسالی‌ها
423
پسندها
10,215
امتیازها
27,613
مدال‌ها
22
سطح
19

سلام. ای کاش بشه ایموجی های گوشی رو هم به انجمن اضافه کنید و سرور انجمن از ایموجی های گوشی ها پشتیبانی کنه. طوری که با گوشی خودمون ایموجی بتونیم بفرستیم. به جاش شکلک هایی که کیفتشون پایینه از انجمن حذف کنید:hanghead:اینجوری راحت تر میشه احساسات رو تو پیاما انتقال داد:hanghead: فکر کنم از این سایت بتونین ایموجی ها رو بردارید

Afsaneh.Norouzy

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
4/6/19
ارسالی‌ها
4,270
پسندها
100,319
امتیازها
74,373
مدال‌ها
52
سطح
43

سلام و عصر بخیر.
خدا قوت به همگی.

در رابطه با تاپیک‌های «گفتمان آزاد» و «نقد توسط کاربران» موردی بود که من فکر می‌کنم اکثر کاربران بهش توجه نمی‌کنند.
تاپیک‌های نقد توسط کاربران بسیار کم‌بازدید شده و در عوض، جاش رو به تاپیک‌های گفتمان آزاد داده.
موردی که قابل مطرح شدنه، این هست که گاهاً و اغلب من مشاهده کردم که در تاپیک‌های گفتمان آزاد، مخاطب‌ها نقدِ پر و پیمون نوشتن و برعکس، در تاپیک‌های نقد توسط کاربران از الفاظ «عالیه»، جملات «رمانت‌و دوست دارم» و ... استفاده شده. یعنی در واقع انگار کارایی‌ها با هم‌دیگه جابه‌جا شده.
من فکر می‌کنم هدف انجمن از ایجاد ساب گفتمان آزاد این بود که نویسنده و مخاطب با هم تعامل داشته باشند و اگر نویسنده‌ای مشکلی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Afsaneh.Norouzy

Afsaneh.Norouzy

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
4/6/19
ارسالی‌ها
4,270
پسندها
100,319
امتیازها
74,373
مدال‌ها
52
سطح
43

سلام
یه پیشنهاد داشتم
برخی از داستان های کوتاه کاربران واقعا بی نظیره میخواستم ببینم نمیشه با ناشران صحبت کرد تا داستان کوتاه رو هم چاپ کرد؟
سلام
حقیقت امر این هست که انتشاراتی‌ها کارهای کم حجم چاپ نمیکنند. اگر هم چاپ بشه، در انتشاراتی هست که خرج چاپ به عهده خود نویسنده هست.

امضا : Afsaneh.Norouzy

Samira-M

مدیر بازنشسته شعرکده + شاعر انجمن
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
14/3/18
ارسالی‌ها
920
پسندها
15,349
امتیازها
37,073
مدال‌ها
18
سطح
24

سلام و خسته نباشید خدمت همه‌
من پیشنهاد برای تغییر قالب انجمن دارم.
هرچند پیشنهاد کوچیکی نیست
اما تمام قالب هارو انتخاب کردم و به نظرم یکم قالب ها آزار دهنده است، مثلا میتونست کاربران بازدید کننده یکم اون پایین جمع و جور تر باشه.
یا اون سه گزینه‌ی بالای صفحه
یکی میبودن بهتر بود
با گوشی واقعا سخته اومدن تا دست میزنی یهو میری یه صفحه‌ی جدید
امیدوارم بشه قالب و تغییر داد
باسپاس

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• مدیرکل
سلام و خسته نباشید خدمت همه‌
من پیشنهاد برای تغییر قالب انجمن دارم.
هرچند پیشنهاد کوچیکی نیست
اما تمام قالب هارو انتخاب کردم و به نظرم یکم قالب ها آزار دهنده است، مثلا میتونست کاربران بازدید کننده یکم اون پایین جمع و جور تر باشه.
یا اون سه گزینه‌ی بالای صفحه
یکی میبودن بهتر بود
با گوشی واقعا سخته اومدن تا دست میزنی یهو میری یه صفحه‌ی جدید
امیدوارم بشه قالب و تغییر داد
باسپاس
سلام
کاربران بازدید کننده در همه انجمن ها همین حالت هست ولی میتونید فلش را بزنید تا کادر جمع بشه و صفحه کوچیکتر بشه
گزینه های بالا اصلاح شد و به دو مورد مهم محدود شد

REZA_M

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
26/3/17
ارسالی‌ها
875
پسندها
37,234
امتیازها
60,573
مدال‌ها
18
سطح
33

• مدیرکل
سلام. ای کاش بشه ایموجی های گوشی رو هم به انجمن اضافه کنید و سرور انجمن از ایموجی های گوشی ها پشتیبانی کنه. طوری که با گوشی خودمون ایموجی بتونیم بفرستیم. به جاش شکلک هایی که کیفتشون پایینه از انجمن حذف کنید:hanghead:اینجوری راحت تر میشه احساسات رو تو پیاما انتقال داد:hanghead: فکر کنم از این سایت بتونین ایموجی ها رو بردارید
این امکان وجود ندارد
الان هم شکلک های زیادی فعال هست
چون مشخص نیست در هر گوشی چی فعال هست که اون را قرار بدیدم
ولی دارم روش کار میکنم و که روی شکلک های گوشی در انجمن زدید شکلک مورد نظر گوشی در انجمن انتخاب بشه طبق کدش

bahareh.s

مدیر ترجمه + معلم انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ترجمه
تاریخ ثبت‌نام
3/9/19
ارسالی‌ها
1,620
پسندها
20,840
امتیازها
43,073
مدال‌ها
29
سطح
28

• مدیر
سلام، میشه که توی موضوعات شما، بشه که چیزهایی که میخوایم رو نشون بده مثلا الان کامل شده ها رو هم نشون میده بین کارهایی که داریم انجام میدیم دیر پیدا میشه اونایی که مثلا درحال تایپ هستش

امضا : bahareh.s
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ash;

Zahra.zk

طراح انجمن
طراح انجمن
تاریخ ثبت‌نام
19/8/20
ارسالی‌ها
139
پسندها
1,120
امتیازها
6,403
مدال‌ها
7
سطح
8

سلام
یه موضوع آزار دهنده که اینجا وجود داره پاسخگویی مدیریته خیلی خیلی خیلی خیلی دیر جواب میدن 2 هفته بیشتر منتظر جواب مدیران هستم ولی خبری نیست حتی با وجود 2مدیر!
من تجربه مدیریت دارم و چون خودم بدم میاد با وجود تمام مشغله هایی ک داشتم اول جواب کاربر رو میدادم. به هرحال وقت هرکس ارزشمنده چقدر ادم باید منتظر بمونه
انلاینی هارو میبینم واقعا من هر روز به امید این میام ک جوابمو داده باشن ولی متاسفانه خبری نیست
لطفا رسیدگی کنید ممنونم♡

امضا : Zahra.zk

Maede Shams

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
4,874
پسندها
97,375
امتیازها
95,555
مدال‌ها
48
سطح
43

سلام
یه موضوع آزار دهنده که اینجا وجود داره پاسخگویی مدیریته خیلی خیلی خیلی خیلی دیر جواب میدن 2 هفته بیشتر منتظر جواب مدیران هستم ولی خبری نیست حتی با وجود 2مدیر!
من تجربه مدیریت دارم و چون خودم بدم میاد با وجود تمام مشغله هایی ک داشتم اول جواب کاربر رو میدادم. به هرحال وقت هرکس ارزشمنده چقدر ادم باید منتظر بمونه
انلاینی هارو میبینم واقعا من هر روز به امید این میام ک جوابمو داده باشن ولی متاسفانه خبری نیست
لطفا رسیدگی کنید ممنونم♡
سلام
سوالتون رو خصوصی بنده بپرسید پاسخگو هستم خدمتتون
احتمالاً مدیری که بهشون پیام دادید مرخصی هستن یا مشغولن، ارشدها هستن خدمتتون.

امضا : Maede Shams

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا