مهم انتقادات و پیشنهادات کاربران/یک رمان

mel mel

هنرمند انجمن + کاربر فعال سرگرمی
هنرمند انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2/6/20
ارسالی‌ها
3,153
پسندها
39,283
امتیازها
69,173
مدال‌ها
28
سطح
33

سلام و خسته نباشید خدمت اعضای عزیز مدیریت
بنده یک پیشنهاد برای تالار کتاب دارم.
بیشتر نویسنده‌ها مثل اندرو لانگ یا خیلی از نویسنده‌های دیگه، کتاب‌هایی چاپ می‌کنن که دارای چندین داستان بسیار کوتاه در یک کتاب هست؛ مثل داستان مینیمال.
به نظرم این فرصت از نویسنده‌ها گرفته نشه و بتونن داستان مینیمال خودشون رو بنویسن. اگه یه بخش برای داستان‌های مینیمال ایجاد بشه که مثل تالار رمان یا داستان دارای نقد و... باشه، خیلی عالی میشه و حتی اگه اون داستان‌ها خیلی جذاب و دوست‌داشتنی بودند، برای چاپ برن. به نظرم داشتن همچین چیزی واقعا عالیه.
Afsaneh.Norouzy Afsaneh.Norouzy
مهدیه احمدی مهدیه احمدی

Afsaneh.Norouzy

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
4/6/19
ارسالی‌ها
4,270
پسندها
100,299
امتیازها
74,373
مدال‌ها
52
سطح
43

سلام و خسته نباشید خدمت اعضای عزیز مدیریت
بنده یک پیشنهاد برای تالار کتاب دارم.
بیشتر نویسنده‌ها مثل اندرو لانگ یا خیلی از نویسنده‌های دیگه، کتاب‌هایی چاپ می‌کنن که دارای چندین داستان بسیار کوتاه در یک کتاب هست؛ مثل داستان مینیمال.
به نظرم این فرصت از نویسنده‌ها گرفته نشه و بتونن داستان مینیمال خودشون رو بنویسن. اگه یه بخش برای داستان‌های مینیمال ایجاد بشه که مثل تالار رمان یا داستان دارای نقد و... باشه، خیلی عالی میشه و حتی اگه اون داستان‌ها خیلی جذاب و دوست‌داشتنی بودند، برای چاپ برن. به نظرم داشتن همچین چیزی واقعا عالیه.
Afsaneh.Norouzy Afsaneh.Norouzy
مهدیه احمدی مهدیه احمدی
سلام بر شما دوست گرامی
ما این کار رو انجام...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Afsaneh.Norouzy

Afsaneh.Norouzy

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
4/6/19
ارسالی‌ها
4,270
پسندها
100,299
امتیازها
74,373
مدال‌ها
52
سطح
43

سلام خدمت مدیریت عزیز
به نظرم تاپیکی ایجاد بشه برای مقدمه‌نویسی مثل تاپیکی که برای اسم رمان‌هاست. علاوه بر اون خیلی‌ها در نوشتن مقدمه مشکل دارن و این‌که این تاپیک می‌تونه فعالیت شاعرها و دلنوشته‌نویس‌ها رو بالا ببره و به نظرم خیلی مورده استفاده قرار می‌گیره.
سلام به شما دوست گرامی
مقدمه نویسی از ارکان اصلی نوشتار رمان محسوب نمیشه و با توجه به محتوای رمان و قلم خود نویسنده نوشته میشه
البته در نقد شورا منتقدین مقدمه رو نقد میکنند و از کم و کیف نوشتار تا حدودی اون روبررسی میکنند

امضا : Afsaneh.Norouzy

bahareh.s

مدیر ترجمه + معلم انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ترجمه
تاریخ ثبت‌نام
3/9/19
ارسالی‌ها
1,618
پسندها
20,784
امتیازها
43,073
مدال‌ها
29
سطح
28

• مدیر
سلام
قدیما، زمانی که پیامی رو ارسال میکردیم، ویرایش و حذف وجود داشت. ولی الان ویرایش و حذف حدودا دو دیقه (یا بیشتر) ناپدید میشه و امکان حذف و ویرایش اصلا وجود نداره
ممنون میشم رسیدگی بشه:)

امضا : bahareh.s

SARA HEYDARYAN

کاربر انجمن
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
4/11/20
ارسالی‌ها
440
پسندها
26,264
امتیازها
44,673
مدال‌ها
18
سطح
28

سلام.
امکانش هست رنگا تغییر کنه؟! (افسون؟:hmmsmiley02:)
و اینکه دو تا تالار دیگه داشته باشیم تو انجمن به اسم تالار عدالت و طنز.
خب تالار طنز مشخصه چی هست.
اما تالار عدالت؛ تو این تالار پلیس داریم. پلیس موارد غیر قانونی رو چک و گزارش می‌کنه. خیلی‌هامون دیدیم که تو انجمن دعوا و بحث شده. تو این تالار میشه دادگاه داشته باشیم. کسانی که مجرمن( مولتی و‌...) به دادگاه بیان و اونجا حکم‌شون اعلام بشه؛ هر تالار یه سرهنگ داشته باشه و سرهنگ زیر دستای خودش رو انتخاب میکنه به عنوان سرگرد و سروان و ستوان و... . کارهای عدالت هر تالار دست سرهنگ انتخاب شده‌ی همون تالاره.
خیلی کار‌های دیگه هم میشه انجام داد تو این تالار. امیدوارم بهش فکر کنید چون واقعا تو انجمن نیاز داریم بهش.

Maede Shams

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
4,874
پسندها
97,370
امتیازها
95,555
مدال‌ها
48
سطح
43

سلام
قدیما، زمانی که پیامی رو ارسال میکردیم، ویرایش و حذف وجود داشت. ولی الان ویرایش و حذف حدودا دو دیقه (یا بیشتر) ناپدید میشه و امکان حذف و ویرایش اصلا وجود نداره
ممنون میشم رسیدگی بشه:)
سلام.
مدت زمان وجود گزینه ویرایش فقط در پیام خصوصی محدودیت داره. که این محدودیت هر چی درجه کاربری‌تون بالاتر بره، کم‌تر میشه.

سلام.
امکانش هست رنگا تغییر کنه؟! (افسون؟:hmmsmiley02:)
و اینکه دو تا تالار دیگه داشته باشیم تو انجمن به اسم تالار عدالت و طنز.
خب تالار طنز مشخصه چی هست.
اما تالار عدالت؛ تو این تالار پلیس داریم. پلیس موارد غیر...

امضا : Maede Shams

FATEMEH_QASEMI_ESKANDARI

رفیق جدید انجمن
رفیق جدید انجمن
تاریخ ثبت‌نام
3/2/21
ارسالی‌ها
76
پسندها
314
امتیازها
1,778
مدال‌ها
3
سطح
2

• محروم
سلام، من یه پیشنهاد برای داستان های کودک داشتم.
مثل وقتی که رمانی تگ ویژه می‌گیره و این فرصت ایجاد میشه که چاپ شه، این کار برای داستان ها هم صورت بگیره منتهی به یه شکل دیگه، مثلا داستانی که همه مدیران تاییدش میکنن و محتوای خوبی داره انیمیشن ازش ساخته بشه:)

Sadgal

رو به پیشرفت
رو به پیشرفت
تاریخ ثبت‌نام
13/7/20
ارسالی‌ها
126
پسندها
315
امتیازها
1,903
مدال‌ها
3
سطح
2

سلام من دارم رمان مینویسم ولی هنوز تو انجمن قرار ندادم و چون اولین رمان منه خیلی روش حساسم. میشه خودم کاور، پی دی اف و apk اش رو آماده کنم؟ چون طراحی و کاور خیلی خیلی برام مهمه و می خوام تو رمانم چند تا عکس هم بذارم... خلاصه خیلی آبسشن دارم روش... آدرس انجمن و لوگوش رو هم میذارم
امکانش هست؟

Maede Shams

مدیر ارشد بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
11/8/18
ارسالی‌ها
4,874
پسندها
97,370
امتیازها
95,555
مدال‌ها
48
سطح
43

سلام، من یه پیشنهاد برای داستان های کودک داشتم.
مثل وقتی که رمانی تگ ویژه می‌گیره و این فرصت ایجاد میشه که چاپ شه، این کار برای داستان ها هم صورت بگیره منتهی به یه شکل دیگه، مثلا داستانی که همه مدیران تاییدش میکنن و محتوای خوبی داره انیمیشن ازش ساخته بشه:)
سلام.
پیشنهاد شما توسط تیم بررسی میشه.
ممنون از اشتراک ایده و پیشنهادتون ♡

سلام من دارم رمان مینویسم ولی هنوز تو انجمن قرار ندادم و چون اولین رمان منه خیلی روش حساسم. میشه خودم کاور، پی دی اف و apk اش رو آماده کنم؟ چون طراحی و کاور خیلی خیلی برام مهمه و...

امضا : Maede Shams

F.Śin

کاربر سایت
کاربر سایت
تاریخ ثبت‌نام
13/1/18
ارسالی‌ها
1,203
پسندها
16,521
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
سطح
24

سلام و عصر بخیر.
خدا قوت به همگی.

در رابطه با تاپیک‌های «گفتمان آزاد» و «نقد توسط کاربران» موردی بود که من فکر می‌کنم اکثر کاربران بهش توجه نمی‌کنند.
تاپیک‌های نقد توسط کاربران بسیار کم‌بازدید شده و در عوض، جاش رو به تاپیک‌های گفتمان آزاد داده.
موردی که قابل مطرح شدنه، این هست که گاهاً و اغلب من مشاهده کردم که در تاپیک‌های گفتمان آزاد، مخاطب‌ها نقدِ پر و پیمون نوشتن و برعکس، در تاپیک‌های نقد توسط کاربران از الفاظ «عالیه»، جملات «رمانت‌و دوست دارم» و ... استفاده شده. یعنی در واقع انگار کارایی‌ها با هم‌دیگه جابه‌جا شده.
من فکر می‌کنم هدف انجمن از ایجاد ساب گفتمان آزاد این بود که نویسنده و مخاطب با هم تعامل داشته باشند و اگر نویسنده‌ای مشکلی در ادامه‌ی روند داشت، مخاطب‌ها به کمک...

آخرین ویرایش
امضا : F.Śin

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 0, کاربر: 0, مهمان: 0)

عقب
بالا