عاشقانه یک عاشقانه آرام| نادر ابراهیمی

• نویسنده موضوع roro nei30
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 494
  • کاربران تگ شده هیچ

roro nei30

نویسنده انجمن+ نویسنده ادبیات
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/18
ارسالی‌ها
2,611
پسندها
44,284
امتیازها
69,173
مدال‌ها
33
سطح
40

• نویسنده موضوع
کتاب یک عاشقانه‌ی آرام اثر نادر ابراهیمی است.
این کتاب داستان زندگی زن و شوهری جوان است که سعی دارند زندگی عاشقانه شان را از خطر روزمرگی نجات دهند. کتاب در سال ۵٧ روایت می شود.
گیله مرد معلم ادبیات است که ساواک او را ممنوع الکار کرده است. بنابراین او تصمیم می گیرد داستانی بنویسد و آن را به همسرش تقدیم کند…
درباره کتاب
حس میکنم نویسنده خودش و همسرش را در قالب شخصیت های کتابش به تصویر کشیده و چیزی که این کتاب را خاص می کند همین است.
در اصل کتاب، موضوع محور نیست بلکه گفتگو محور است و کل کتاب گفتگوی همین زن و شوهر می باشد.
وقتی کتاب ملت عشق رو خوندم با خودم فکر کردم جای کتابی که روابط انسانی را به عارفانه و عاشقانه ترین شکل ممکن بیان کند چقدر...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : roro nei30

ASaLi_Nh8ay

کاربر ویژه
کاربر خبره
تاریخ ثبت‌نام
18/7/18
ارسالی‌ها
6,189
پسندها
17,442
امتیازها
78,373
مدال‌ها
7
سطح
7

yek-Asheghane-Aram2.jpg

احتمالاً با شنیدن نام نادر ابراهیمی به یاد عاشقانه های زیادی خواهید افتاد، حق هم دارید چرا که قلم شاعرانه این نویسنده کاغذ را عاشق می کند چه برسد به مخاطبان پر شوری که برای خواندن گل واژه های ناب و شیرین این نویسنده، کتاب را زمین نمی گذارند. یک عاشقانه آرام نام یکی از معروف ترین آثار نادر ابراهیمی است که مطالعه آن به عنوان یک کتاب عاشقانه و آموزنده به تمام کسانی که دوست دارند تا عاشقانه آرامی را در زندگی خود تجربه کنند پیشنهاد می شود....
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : ASaLi_Nh8ay

کاربران بازدید کننده از موضوع (تعداد: 0)

کاربران در حال مشاهده موضوع (تعداد: 1, کاربر: 0, مهمان: 1)

عقب
بالا