ENTP مجادله گر | ENTP

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته سرگرمی + وحشت
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,603
پسندها
15,135
امتیازها
39,073
مدال‌ها
35
سطح
27

IMG_20230407_121329_922.jpg
#EXTP

امین؛

مدیر ارشد بازنشسته + کاربر قابل احترام
کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,771
پسندها
49,354
امتیازها
96,908
مدال‌ها
158
سطح
51

• نویسنده موضوع
#Text
―――——
Once you learn your true worth, you'll stop giving discounts to people who don't value you.

وقتی ارزش واقعی خودتو یادبگیری، از تخفیف دادن به افرادی که برات ارزش قائل نمیشن، دست می کشی.

―――———――――――——
#XNTP

امضا : امین؛

امین؛

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,771
پسندها
49,354
امتیازها
96,908
مدال‌ها
158
سطح
51

• نویسنده موضوع
• عملکرد شهود برونگرا در ENTP

وقتی ENTP ها در عملکرد غالبشون، شهودی برونگرا غرق میشن، خیلی تو مودِ تصمیم گیری و عمل به اون تصمیم گیری برای رسیدن به چیزی که میخوان یا تحت تاثیر هدفشون بودن قرار نمیگیرن (تنها هدفشون ممکنه خلاصی از سرگرمی نداشتن باشه). برای همینم ممکنه به اندازه ی INTP ها نخوان با خواست و اختیار خودشون دنبال توجه به جزئیات یه حقیقت باشن یا نسبت بهش کششی داشته باشن. با این وجود تعداد بالایی از ENTP ها، مخصوصا اونایی که عملکرد تفکر درونگرایانه شون (Ti) رو پرورش دادن، بعد از مدتی متوجه علاقه ی شدیدشون به فلسفی کردن مسائل میشن. مشابه INTP ها، اونها از کندوکاش الگوهای یکسان ساز، حدس و گمان های وسیع درباره ی مسائل ماورا طبیعی لذت میبرن. برخلاف این گرایش ها، به نظر میرسه اونها...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امین؛

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,771
پسندها
49,354
امتیازها
96,908
مدال‌ها
158
سطح
51

• نویسنده موضوع
• جذب ایده ها و تایپ ENTP

برخلافِ ENTJها یا تایپ‌های شخصیتیِ دیگه با عملکرد قضاوتی غالب، ENTPها اطلاعات دریافتی رو با دقت بررسی و غربال نمیکنن. وقتی پای جذب ایده‌های خارجی وسط میاد، اونها حقیقتا یکی از آزاداندیش‌ترین تایپ‌ها هستن. اما فقط چون به اطلاعات جدید اجازه‌ی ورود میدن نمیشه گفت توی پذیرش اونها به عنوان چیزی که درسته هم همونقدر سریعن. اونها همونطور که با گذشت زمان در حال جذب نظریه‌ها هستن، رفته رفته تئوری‌های خودشون نسبت به دنیا و طبیعت انسان رو به دست میارن؛ حتی اگه این پروسه منفعلانه باشه. وقتی این تئوری‌ها با افکار سنتی همخوانی نداشته باشه، که معمولا هم این اتفاق میفته، اونها شروع میکنن به شک کردن به دیدگاه‌های اصلی و انتقاد از اونها. پس برخلاف موقعیت اونها به عنوان یه تایپ...

امین؛

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,771
پسندها
49,354
امتیازها
96,908
مدال‌ها
158
سطح
51

• نویسنده موضوع
• حقیقت محضی که ENTP نمیخواد بشنوه چیه؟

تو جواب همه چیز رو نداری.

―――———―――———――
مَتَرْسَکْ- -ECCEDENTESIASST
#ENTP

امین؛

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,771
پسندها
49,354
امتیازها
96,908
مدال‌ها
158
سطح
51

• نویسنده موضوع
• سبک اتاق ENTP چطوریه

افراد ENTP اغلب گیمر هایی هستن که عاشق پوستر های بزرگ و خفن ان و دلشون میخواد صندلی های راحت و مخصوصی که برای پشت سیستم نشستن و گیم زدن طراحی شدن رو داشته باشن.
اونها جالبترین دکوراسیون رو در اتاق هاشون بکار میبرن و تمایل به استفاده از رنگ های روشن، تند و تیز و حتی دارک در اون ها دیده میشه.
در کل افراد تایپ ENTP به دنبال پیدا کردن جالبترین چیزای ممکن هستن. این ممکنه به معنای گرفتن بهترین و مجهز ترین تخت خواب، یا حتی خفن ترین لباس ها باشه. دوست دارن چیزایی رو داشته باشن که شاید حتی عقل بشر هم بهش قد نده؛ اما ENTP خواهان اون مورده.

―――———―――———――
#ENTP

امین؛

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,771
پسندها
49,354
امتیازها
96,908
مدال‌ها
158
سطح
51

• نویسنده موضوع
• ای‌ان‌تی‌پی بودن چطوریه؟

اونا ریسک ها و فرصت هارو میپذیرن.
اونا شوخی های کوچیک رو برای فان و عوض کردن حال و هوا انجام میدن و تبحر ویژه ای هم در این زمینه دارن. جالب اینجاست که حتی از واکنش مردم به شوخی هاشون لذت میبرن و حتی شاید خالی ببندن که کار اون ها نبوده (اگر قصد سر به سر گذاشتن کسی رو داشته باشن)

―――———―――———――
مَتَرْسَکْ- -ECCEDENTESIASST
#ENTP

امین؛

کاربر قابل احترام
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,771
پسندها
49,354
امتیازها
96,908
مدال‌ها
158
سطح
51

• نویسنده موضوع

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,603
پسندها
15,135
امتیازها
39,073
مدال‌ها
35
سطح
27

فلانی: entp اخرین دروغی که گفتی چی بود؟
- خب میدونی من توی یک شرایط سختی گیر کرده بودم و هرکس ازم راجع به حالم و شرایطم میپرسید اینجوری بودم که " اوکیم بابا، میتونم هندلش کنم " نه اینکه کمک خواستن از بقیه واسم سخت باشه- نه دقیقا همین سخته. نمیدونم چه اصرار عجیبی دارم که همیشه خودم رو محکم نشون بدم، انگاری که به راحتی میتونم از پس همه‌ی مشکلات دنیا بر بیام و هیچ چیزی نیست که باعث بشه استرس بگیرم یا یکم ضعیف بشم. در صورتی که در واقعیت این شکلی نیست، من معمولا میتونم از پس مشکلاتم بر بیام اما بعضی وقتا دوست دارم وجود یک نفر رو احساس کنم و یک نفر کنارم باشه که کمکم کنه باهم به خط پایان برسیم. اما اینکه به زبون بیارم نیازمند همچین ادمیم یا اینکه تنهایی از پس کاری بر نمیام...

مَتَرْسَکْ-

مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
24/8/21
ارسالی‌ها
1,603
پسندها
15,135
امتیازها
39,073
مدال‌ها