گفتمان‌آزاد گفتمان آزاد رمان مرگ پروانه | آرمیتا شهسواری کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Armita.sh
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 38
  • بازدیدها 1,400
  • کاربران تگ شده هیچ

Armita.sh

منتقد ادبیات + کاربر فعال سرگرمی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
3/6/22
ارسالی‌ها
2,341
پسندها
19,292
امتیازها
46,373
مدال‌ها
40
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • مدیر
اولش قصد داشتم ت نمایه‌ی خودم جواب بدم، بعد مغزم فرمون داد:
- خو خواهر من، گفتمان آزادو برا صفا و سیتی نذاشتن ک... عه...

اصل مطلب، من خودم همچی نویسنده هم نیستم که بخوام نظر بدم ولی الحق خیلی حال کردم با رمانت، هنوز تا اونجایی که باید بخونم، نخوندمش(که احتمالاً فردا میام تمومش می‌کنم) ولی تا همینجا هم که خوندم خیلی ازش خوشم اومد و امیدوارم زود به زود بپارتی و طرفدارای داستانتو منتظر نذاری(که قراره خودم به همین دسته بپیوندمXD) اگه خودت تجربه داشته باشی، صبر کردن برای پارت بعدی رمان مورد علاقه‌ت، برای اینکه ببینی چه اتفاقاتی قراره رخ بده و هیجان برای اینکه چه اتفاقات و حوادثی قراره رخ بده خیلی طاقت فرساست و خب بهرحال تا همینجا هم که خودم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش

حصار آبی

مدیر تالار ویرایش + نویسنده برتر
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ویرایش
تاریخ ثبت‌نام
24/11/21
ارسالی‌ها
10,109
پسندها
13,438
امتیازها
70,673
مدال‌ها
49
سطح
22

• مدیر
سلام، راستش موقع خوندن حس می‌کنم همه چیز قابل لمسه الا مکانت. یکم بیشتر از جایی که هستن بگو. از چیزایی که تو اون مکان هست. و خب این دختره خیلی سرتقه، خیلی زبون درازه البته از نوع منفیش. یجا گفتی شروع کرد به خودزنی، نمی‌دونم دقیق چرا نگفتی چطور خودزنی می‌کرد احتمالا نمی‌خواستی جنبه آموزش منفی راه بندازی. در کل همه چیز عالیه. موفق باشی عزیزم، همین‌طوری با قدرت ادامه بده.

امضا : حصار آبی

Armita.sh

پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
3/6/22
ارسالی‌ها
2,341
پسندها
19,292
امتیازها
46,373
مدال‌ها
40
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام، راستش موقع خوندن حس می‌کنم همه چیز قابل لمسه الا مکانت. یکم بیشتر از جایی که هستن بگو. از چیزایی که تو اون مکان هست. و خب این دختره خیلی سرتقه، خیلی زبون درازه البته از نوع منفیش. یجا گفتی شروع کرد به خودزنی، نمی‌دونم دقیق چرا نگفتی چطور خودزنی می‌کرد احتمالا نمی‌خواستی جنبه آموزش منفی راه بندازی. در کل همه چیز عالیه. موفق باشی عزیزم، همین‌طوری با قدرت ادامه بده.
سلاااام هاجر جون زیبا و باهوش:)
احوالتون؟
خیلی ممنون از نظرتون، و اینکه همچنان همراهید^_^
تمام تلاشم رو می‌کنم درستش کنم :402:
موفق باشیدʘ‿ʘ

حصار آبی

مدیر تالار ویرایش + نویسنده برتر
پرسنل مدیریت
مدیر تالار ویرایش
تاریخ ثبت‌نام
24/11/21
ارسالی‌ها
10,109
پسندها
13,438
امتیازها
70,673
مدال‌ها
49
سطح
22

• مدیر
سلام، گل گلابم، از بس دیر پارت میزاری موضوعش از دستم در رفت و دوباره رفتم از اولش خوندم. این شددوبار خوندم. البته همون پارت اول یادم اومد ولی خب برای نظر دادن تا آخر خوندم.
من قلمت رو خیلی دوستم، خیلی رسا و زیبا نوشتی، از همه چیزشم راضیم. شروع عجیبی بود دادگاه و قتلی که یهو شروع شد. شخصیت دختر واقعا جالب بود. طرز تفکرش شبیه دخترای جوون امروزیه، می‌تونم حس کنم قراره چقدر رشد کنه. این خیلی خوبه یهو اونو پخته و همه چیز تموم نساختی. ساشا برام سوال شده. آخرش پدرش هست یانه؟ اگر هست پس چرا سارا اینطور رفتار می‌کنه؟ کشش واقعا تو داستانت زیاده و حتی زرای بار دومم حسش کردم و تکراری نشد.
قربونت دیگه سرت رو درد نیارم، موفق باشی :402: :geek:

امضا : حصار آبی
  • Love
واکنش‌ها[ی پسندها] Armita.sh

Armita.sh

پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
3/6/22
ارسالی‌ها
2,341
پسندها
19,292
امتیازها
46,373
مدال‌ها
40
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام، گل گلابم،
سلاااام نویسندۀ خفن و مدیر مهربونم:)
از بس دیر پارت میزاری موضوعش از دستم در رفت و دوباره رفتم از اولش خوندم. این شددوبار خوندم. البته همون پارت اول یادم اومد ولی خب برای نظر دادن تا آخر خوندم.
من قلمت رو خیلی دوستم،
فدای شما، منم شما رو خیلی دوست دارم^_^
خیلی رسا و زیبا نوشتی، از همه چیزشم راضیم. شروع عجیبی بود دادگاه و قتلی که یهو شروع شد. شخصیت دختر واقعا جالب بود. طرز تفکرش شبیه دخترای جوون امروزیه، می‌تونم حس کنم قراره چقدر رشد کنه. این خیلی خوبه یهو اونو پخته و همه چیز تموم نساختی.
الان من...

ℛℴℎ

نویسنده انجمن + نویسنده‌ی ادبیات
منتقد انجمن
تاریخ ثبت‌نام
27/7/18
ارسالی‌ها
1,383
پسندها
25,454
امتیازها
47,103
مدال‌ها
54
سطح
28

سلام
خب من یکم غرغروئم. میتونی بخونی میتونی هم اهمیت ندی چون این رو بیشتر برحسب احساسات و اصول شخصی نوشتم. درواقع به عنوان یه نویسنده نخوندم که بگم سطحش فلان بود کاراکتر بهمان بود. منتقدی هم ننوشتم نثرتان اینگونه بود آنگونه بود، به عنوان یکی که عاشق کتابه و اهل رمان خوندن درواقع از دید یه مخاطب که دلش میخواد هر رمان برمی‌داره یه حس عمیق خوب براش یادگاری بذاره و خیلی خیلی صمیمی طور نوشتم. یکم رو جنبت حساب باز کردم یکم رو نخوندنت.
ولی اگه می‌خونی بدون خیلی غر زدم. جدی میگم اگه تعریف و تمجید میخوای نخون چون قراره حالت رو بگیره. :62:
وقتی تاپیک رو باز میکنی جلد رمان جدا باحال شده. دیدن کلمات تکراری حال آدم رو میگیره دیگه و مرگ و پروانه برای من یکی جز اینهاست و پروانه سارا بود؟ مقدمه کوتاه...

آخرین ویرایش
امضا : ℛℴℎ

DELNAZ_N (TARANEH)

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
25/3/21
ارسالی‌ها
1,652
پسندها
13,040
امتیازها
35,373
مدال‌ها
17
سطح
20

سلام بر آرمیتا خوش‌قلمِ من
عنوانی که برای رمانت انتخاب کردی بسیار زیبا هستش و چه قشنگ که به جای استفاده از کلمات سخت و نامفهوم از یک آرایه ادبی استفاده کردی!
و منِ مُخاطب رو وادار به فهم ارتباط عنوان با متون نوشته می‌کرد.
شخصیت‌پردازیم رو دوست قشنگِ من ولی بهتره که شخصیت‌هایی رو خلق کنی که برای منه خواننده جذاب‌تر و جدیدتر باشه که من به قلم تو ایمان دارم عزیزم.
توصیفات هم خوب و به‌انداره هستش، نه اون‌قدر بسیار که حجم مونولوگ را ببره بالا و نه اون‌قدر کم که حجم دیالوگ بالا بره و موضوع رمان هم تا حدودی جدیدی رو با خودش داره داره ولی توی پیرنگ داستان، باید اون‌قدر به موضوع زیبایی ببخشی که من همین‌طور که لذت می‌برم از خوندنِ این اثر قشنگت،

این گوارایی...

آخرین ویرایش
  • Love

ساپورا

کاربر سایت
کاربر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
29/10/21
ارسالی‌ها
262
پسندها
1,458
امتیازها
10,133
مدال‌ها
10
سطح
9

سلام و خداقوت به نویسنده ی خوش قلم
عنوان رمانت خیلی قشنگ بود البته به اضافه‌ی پردازش خوبی که از نظر من داشتی.
شروع رمان هر چند کمی گنگ بود اما خواننده رو ترغیب به ادامه ی رمان می‌کرد و به نظرم این خیلی خوب بود.
براتون آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم که این اثر زیباتون چاپ بشه و همگی ما برای بار دوم این کلمه‌های زیبایی که کنار هم چیده بودین رو
از صفحه‌های کتابتون بخونیم.
موفق باشی

امضا : ساپورا
  • Love

Armita.sh

پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
3/6/22
ارسالی‌ها
2,341
پسندها
19,292
امتیازها
46,373
مدال‌ها
40
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام سلام:)
خب من یکم غرغروئم. میتونی بخونی میتونی هم اهمیت ندی چون این رو بیشتر برحسب احساسات و اصول شخصی نوشتم. درواقع به عنوان یه نویسنده نخوندم که بگم سطحش فلان بود کاراکتر بهمان بود. منتقدی هم ننوشتم نثرتان اینگونه بود آنگونه بود، به عنوان یکی که عاشق کتابه و اهل رمان خوندن درواقع از دید یه مخاطب که دلش میخواد هر رمان برمی‌داره یه حس عمیق خوب براش یادگاری بذاره و خیلی خیلی صمیمی طور نوشتم.
باعث افتخاره^_^
یکم رو جنبت حساب باز کردم یکم رو نخوندنت.
ولی اگه می‌خونی بدون خیلی غر زدم. جدی میگم اگه تعریف و تمجید...

Armita.sh

پرسنل مدیریت
مدیر تالار کتاب
تاریخ ثبت‌نام
3/6/22
ارسالی‌ها
2,341
پسندها
19,292
امتیازها
46,373
مدال‌ها
40
سطح
24

• نویسنده موضوع
  • مدیر
سلام بر آرمیتا خوش‌قلمِ من
سلام سلام، قربون شما برم:)
عنوانی که برای رمانت انتخاب کردی بسیار زیبا هستش و چه قشنگ که به جای استفاده از کلمات سخت و نامفهوم از یک آرایه ادبی استفاده کردی!
و منِ مُخاطب رو وادار به فهم ارتباط عنوان با متون نوشته می‌کرد.
خب خداروشکررررر:610595-f4fee7d8018d2f5ca10c2e5d7cc88678:
شخصیت‌پردازیم رو دوست قشنگِ من ولی بهتره که شخصیت‌هایی رو خلق کنی که برای منه خواننده جذاب‌تر و جدیدتر باشه که من به قلم تو...