فیلم خدایان مصر | بعد میانه

• نویسنده موضوع OWLrr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 346
  • کاربران تگ شده هیچ

OWLrr

مدیر آزمایشی کامپیوتر + منتقد آزمایشی کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
24/5/21
ارسالی‌ها
244
پسندها
2,817
امتیازها
13,713
مدال‌ها
10
سطح
11

• نویسنده موضوع
  • مدیر
دومین گفتمان بعد میانه به صورت عمومی برگذار میشه
در این گفتمان‌ مطالب با محتوای بالا و قابل برسی پیشنهاد داده میشن تا اعضا برسی و نظرات شخصی خودشون و تحلیل‌هاشون رو بیان کنن.

و اما معرفی:
فیلم
«خدایان مصر»
«Gods of Egypt»

Gods_of_Egypt_poster.jpg
خلاصه داستان:

IMG_20230404_135616.jpg

لطفا قبل یا بعد از تماشای فیلم به لینک زیر برید و تایپک رو بخونید

منتظر نظرای قشنگتون، زیر همین پست هستیم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : OWLrr

OWLrr

مدیر آزمایشی کامپیوتر + منتقد آزمایشی کتاب
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
24/5/21
ارسالی‌ها
244
پسندها
2,817
امتیازها
13,713
مدال‌ها
10
سطح
11

• نویسنده موضوع
  • مدیر
برداشت خودم از فیلم:

اولش که فیلمو دیدم خیلی برام جالب و جذاب بود چون کیفیت و لباساشون خیلی قشنگ بودن برام و حس قشنگ میداد

اما کم کم که جلو رفت حس کردم فیلم نماد گذاری خاصی نداره و صرفا فقط اومدن و شکل خدایان که تو داستان ها و تصاویر اومده رو قشنگ طراحی کردن که فیلم باحال و با کیفیت شه

حتی وقتی دزد داستان داشت میرفت که چشم حوروس رو بدزده وایب انیمیشن باحال علاءدین رو بهم داد و انگار تقلید کرده بود ازش :/
اون قسمت هم که اون دتا دختر با مار هاشون حمله کردن هم فک کنم توی یه فیلم دیگه دیدم که الان اسمش یادم نیست، ولی در کل تقلیدی بود بعضی صحنه هاش.

اما چیز خیلی قشنگی که دیدم:
قسمتی بود که الهه عشق بخاطر عشق پسر و دختر داستان از خودش گذشت و وظیفه الهه گونه اش رو انجام داد :)

همونطور هم...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : OWLrr

ماهی قرمز؛

شاعر انجمن + مدیر آزمایشی شعرکده
پرسنل مدیریت
مدیر آزمایشی شعر کده
تاریخ ثبت‌نام
28/8/18
ارسالی‌ها
6,633
پسندها
32,084
امتیازها
84,373
مدال‌ها
33
سطح
34

• مدیر
فیلم جالب و قشنگی بود از نظرم، شاید نه کیفیت فیلم؛ اما منو یاد یه انیمیشن «پاپیروس، اگر اشتباه نکنم» انداخت که بچگی می‌دیدمش و علاقه‌ی زیادی به خدایان مصر داشتم.

یه تیکه‌هاییش بود که منو یاد یه سری فیلمای دیگه انداخت ممکنه که این یه ضعف برای فیلم به شمار بیاد اما خب برای من دل‌نشین بود چون یاد فیلم پرسی جکسون افتادم.

در کل فیلم خوبی بود اما جذاب نه اون‌قدر. برای یه بار دیدن خوب بود. صحنه‌ها و محتوای کلیش تکراری بود از نظرم. همون داستان همیشگی که همه دارن تو صلح زندگی می‌کنن و یهو یکی از افراد خانواده که از همه عقده کرده میاد و همه چی رو از یارو می‌گیره، بعدم که یارو رو شَتَک می‌کنه اما به شکل معجزه آسایی یکی پیدا میشه که نجاتش بده و همون روند انتقام تکرار می‌شه.

آخرین ویرایش
امضا : ماهی قرمز؛

NASTrr

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
17/9/19
ارسالی‌ها
7,986
پسندها
55,687
امتیازها
92,373
مدال‌ها
52
سطح
39

• مدیرکل
فیلم خوبی نبود و فیلمنامه ضعیفی داشت اما برای کسایی به خدایان و... علاقه‌مند هستن درحد یبار دیدن اوکیه

چیزی که توی این فیلم یاد گرفتم واقعا بدردم خورد، من فقط درباره چشم جهانمای حوروس اطلاع داشتم و بعد متوجه شدم توی این فیلم که چشم دیگه‌ای هم داره که تایپکش رو هم ایجاد کردم می‌تونید مطالعه کنید.

لباس‌ها و صحنه‌هاش واقعاً خوب بودن جز قسمت حمله اون غول سیاه درنظرم جالب نبود.

آخرین ویرایش
امضا : NASTrr