ترجمه کامل شده یکی از...|محدثه فارسی کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع Mohadeseh.f
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 19
  • بازدیدها 1,261
  • کاربران تگ شده هیچ
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
پادشاه نامه را گرفت و آن را به سرعت خواند. "لعنت به فرانسوی،" او گفت: "با عرض پوزش، Amberly، به نظر می رسد که من در عرض یک ساعت در حال ترک است."

"مشکل دیگر با توافقنامه تجارت؟" او بی سر و صدا پرسید:

"بله من فکر کردم که همه این ماهها حل شده. ما باید بر این پایبند باشیم. »او ایستاد، دستمال سفره خود را روی بشقابش گذاشت و راه خود را به سوی در آمد.

"پدر،" ماکسون، ایستاد. "آیا شما نمی خواهید من بیایید؟"

این به من عجیب و غریب بود که پادشاه دستور فرار برای پسرش را پس از خروج از او، دیدن، به عنوان که روش معمول او بود. در عوض او به ماکسون تبدیل شد، چشمانش سرخ شد و صدای او تیز بود.

"هنگامی که شما آماده رفتار پادشاه هستید، می توانید تجربه کنید که پادشاه چه کار می کند."

ماکسون برای لحظه ای...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Mohadeseh.f

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
"شاید،" او تند و زننده. "به من اعتماد کن، این اولین بار نیست که من سعی کردم مرا در جای من قرار دهم، و او تا به حال یک میلیون دلیل در سر دارد چرا که او فکر می کند که باید باشد. این به من تعجب نخواهد کرد که تنها انگیزه او این بود که عجله داشته باشد. او نمی خواهد کنترل خود را از دست بدهد، و هرچه نزدیکتر به جمع آوری یک همسر باشد، بیشتر احتمال دارد که برای او باشد. اگرچه ما هر دو می دانیم او هرگز واقعا اجازه نمی دهد. "

"شما هم ممکن است فقط به من بفرستید. او هرگز به شما اجازه نمی دهد که من را انتخاب کنید. "من هنوز به Maxon نگفته بودم که چگونه پدرش به من زل زده بود، بعد از اینکه ماکسون به من اجازه داد مادرم را با او تهدید کرد. پادشاه کلارکسون روشن کرد که من باید دهان خود را در مورد...

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
"اما من نباید باشم؟ آیا این نباید بخشی از آنچه ما هستیم باشد؟ من به سینه خود فرو ریختم.

"آیا شب را در اتاق امن یاد نمی گیرید؟" او گفت، صدای او کم است.

"بله، اما اساسا ما به خوبی گفتیم."

"این خیلی خوب بود."

من گام برداشتم و به او سوق دادم. او خندید، خوشحال بود که از ناراحتی از بین رفته بود.

"بگذارید آن را فراموش کنیم،" پیشنهاد دادم.

"خیلی خوب،" او موافقت کرد. "علاوه بر این، ما یک پروژه برای کار، شما و من".

"ما؟"

"بله، و از آنجا که پدر من رفته است، این زمان مناسب برای شروع طوفان مغزی خواهد بود."

گفتم: "درست است، هیجان زده شدم بخشی از چیزی بود که فقط بین دو نفر ما بود.

او آهی کشید، باعث شد که من در مورد آنچه که در حال برنامه ریزی بود عصبی بودم. "حق با شماست. پدر شما را تایید...

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
"نظرات تغییر می کنند اجازه ندهید که یک لحظه شما را بیش از حد کاهش دهد. "

من هنوز احساس ناامیدی کردم، اما چه می توانم بگویم؟ اگر این تنها گزینه من بود، من مجبور بودم حداقل امتحان کنم.

"خوب،" گفتم. "اما من به شما می گویم، این کار نخواهد کرد."

با یک لبخند ناخوشایند روی صورتش، او خیلی نزدیک شد و بوسه طولانی و آهسته به من داد. "و من به شما می گویم آن را خواهد شد."

فصل 4

من به اتاق زنانه رفتم، افکار بر طرح جدید ماسون تمرکز کردند. ملکه تا به حال نشان نداده است و دختران همگی در خیمه ها با پنجره ها می خندند.

کریس فورا گفت: "امریکا، بیا اینجا!" حتی سلست لبخند زد و به من زل زد.

من کمی ناراحت شدم در مورد اینکه چه چیزی می تواند منتظر من باشد، اما به هر حال، به هرج و مرج رفتم.

"آه، من خوب!"...

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
"من هم با او رقصیدم"، سلست لبخند زد. "به راحتی نگهبان زرق و برق دار در کاخ".

من مجبور شدم کمی بخندم من تعجب کردم که چگونه احساس می کند اگر او می دانست که او شش ساله است.

من او را تماشا اجرا و فکر در مورد صدها بار از این سلاح من مرا پذیرفته بود. فاصله ای که بین آسپن و من احساس می کرد، اجتناب ناپذیر بود، اما حتی من هم مجبور بودم تعجب می کردم که آیا راهی وجود دارد که برخی از آنچه را که داشتیم حفظ کنیم. اگر من به او نیاز داشتم چه؟

کریس پرسید: "درباره شما، امریکا؟"

تنها کسی که واقعا چشم من را گرفت، آسپن بود، و پس از احساس درد برای او، این احساس نوعی احمقانه بود. من این سوال را نادیده گرفتم

"من نمی دانم. آنها همه نوع خوبی هستند. "

"نوع خوب؟" سلست نفوذ کرد. "شما باید در حال شوخی باشین...

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
"چه؟" کریس فریاد زد.

یک ثانیه بعد از این کلمات از دهان من خارج شدم، متوجه شدم آنچه را که گفتم. سه مجموعه چشم بر من متمرکز شده است.

"وقتی شما و Maxon بودید، دقیقا؟" Celeste خواستار شد.

"من نبودم!"

"اما او بود؟" کریس پرسید. "این چه لباس وحشتناک خدا بود که دیروز بود؟"

سلست گاز گرفت. "شما شلخته!"

"ببخشید!" فریاد زد:

"خب، چه چیز دیگری شما انتظار دارید؟" او فریاد زد، عبور از بازوهایش. "مگر اینکه شما بخواهید به همه ما بگویید که چه اتفاقی افتاده و چرا ما اشتباه می کنیم."

اما هیچ راهی برای توضیح این امر وجود نداشت. ماکسون به تنهایی یک لحظه عاشقانه نبود، اما نمیتوانستم بگویم که من به زخمهایش بر روی پشتش که به طور خاص توسط پدرش تحویل داده شده بود، دلسرد شدم. او زندگی اش را حفظ کرد و آن...

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
راضی نیست، Celeste تحت فشار قرار داد. "او آن را برداشت و یا شما آن را برداشت؟"

"من حدس می زنم ما هر دو انجام داد."

پس از یک لحظه شارژ، کریس دوباره شروع کرد. "خوب، حالا همه ما می دانیم کجا ایستاده ایم".

"و این کجاست؟" الیز پرسید:

هیچ کس جواب نداد

"من فقط می خواهم بگویم. . . ،" من شروع کردم. "همه این لحظات واقعا برای من مهم بود، و من برای Maxon اهمیت می دادم."

"آیا شما تصور می کنید که ما نمی؟" سلست لرزد.

"من می دانم که شما نیستید."

"چطور جرات میکنی؟"

"Celeste، آن را نه راز است که شما می خواهید کسی با قدرت است. من مایل به شرط بندی شما به اندازه Maxon به اندازه کافی خوب است، اما شما با او در عشق نیست. شما برای تاج زدن تیراندازی می کنید. "

بدون انکار آن، او به Elise تبدیل شد. "در...

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
فصل 5

من در حالی که کتابخانه ی پایینی را گشتم، دستانم را در دست گرفتم، و تلاش می کردم تا کلمات را در سرم قرار دهم. من می دانستم که من نیاز به توضیح آنچه که تا به حال به ماسون اتفاق افتاده است قبل از اینکه او را از دختران دیگر شنیده، اما این به معنای آن بود که من به دنبال مکالمه بودم.

او گفت: "گم شدن، دست کشیدن"، وارد شد. او ابراز نگرانی کرد. "مشکل چیه؟"

"من دیوانه نیستم"، هشدار دادم که او نزدیک است.

سرعت او تسریع شد، و نگاه نگرانی به چهره اش به جای آن محافظت شد. "من سعی خواهم کرد".

"دختران می دانند من بدون تو پیراهن تو را دیدم." من سوال را دیدم که به لب هایش رسید. "من چیزی در مورد پشت شما نگفتم"، من قول دادم. "من می خواستم، چون اکنون آنها فکر می کنند ما در وسط یک جشن بزرگی ساخته...

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
"لوسی"، من زمزمه کردم. "به او بگو من حمام می برم."

"به او؟ یک حمام؟ "

"بله اجازه ندهید که او را وارد کنید، من دستور دادم.

"این همه چیز در مورد آن است؟" آن پرسید: من در بسته بسته شده، با فشار دادن گوش من در برابر آن.

"آیا می توانید چیزی را بشنوید؟" پرسیدم

آنها هر دو گوش خود را به درب می اندازند، انتظار دارند تا ببینند چه چیزی قابل فهم است.

من شنیدم صدای خفیف لوسی را شنیدم، اما بعد گوشم را به کرک درب گذاشتم و گفتگو بعد خیلی واضح تر بود.

لوسی با صدای آرام گفت: "او در حمام است، اعلیحضرت." ماکسون بود

"آه امیدوار بودم که او هنوز بخورد. من فکر کردم شاید بتوانم شام را با او داشته باشم. "

"او تصمیم گرفت تا قبل از خوردن حمام برود." در صدای او کمی تکان خوردن بود، ناراحت بودم که به عنوان...

Mohadeseh.f

کاربر فعال
کاربر فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/9/17
ارسالی‌ها
1,300
پسندها
35,657
امتیازها
61,573
مدال‌ها
8
سطح
0

• نویسنده موضوع
"شما آسیب نمی بینید، امریکا. من قول می دهم. »دستش هنوز بر روی من بود و انگشتانم را کمی فشار داد. او به نگهبان تبدیل شد. "رهبری راه. در صورت برداشتن دستکش خود را باز کنید. "

"البته، اعلیحضرت،" او پاسخ داد و ما را در گوشه ای به اتاق بزرگ برد، جایی که دو نفر ایستاده بودند، احاطه شده توسط محافظان بیشتری.

ثانیه چند ثانیه برای پیدا کردن آسپن در جمعیت گرفت.

یکی از شورشیان می پرسید: "آیا می توانید سگ های خود را بفروشید؟" او بلند و باریک و بلندی بود. چکمه هایش در گلدان پوشیده شده بود، و لباس او مانند چیزی بود که هفت نفر می توانست آن را پوشانده باشد: یک جفت شلوار سنگین که به او نزدیک شده بود و یک پیراهن پچ شده در زیر کت چرمی مورد ضرب و شتم قرار گرفت. قطب نما زنگ زده در یک زنجیر طولانی در...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.