نویسندگان، مهندسان روح بشریت هستند.

کتابخانه کاربران کتابخانه F.Śin | کاربر انجمن یک رمان

• نویسنده موضوع SparK
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 12
  • بازدیدها 521
  • کاربران تگ شده هیچ

F.Śin

کاربر فعال
سطح
25

ارسالی‌ها
1,238
پسندها
16,951
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
کتابی که امروز خیلی کوتاه در موردش می‌نویسم، کتابِ “از بابا لنگ‌‌دراز به جودی” هستش و
نامه‌هایی که هرگز از بابا لنگ‌دراز برای جودی پست نشد:)
کتاب از آغاز، جرویس پندلتون رو با اسم مستعارِ بابا لنگ‌دراز، به عنوان یک حامی، یک پدر نشون میده و در نهایت این حامی، پخته می‌شه، عاشق می‌شه و لابه‌لای نامه‌هاش به مرور این راز رو فاش می‌کنه.

مشاهده فایل‌پیوست 678789

فقط یه لحظه تصور کردم که بتونی یه نفر رو انقدر دوست داشته باشی که بهش بگی «من بیشتر از تو، به تو نیازمندم»

این کتاب، به زبان ساده و به‌دور از پیچیدگیه...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش
امضا : F.Śin

F.Śin

کاربر فعال
سطح
25

ارسالی‌ها
1,238
پسندها
16,951
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
بی‌مقدمه بگم، کتابی که توی این پست معرفی می‌کنم، یعنی کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا، کتابیه که خیلی زمان برد تا بخونمش:) ولی این بخاطرِ قلم بد نویسنده یا ایده‌ی ناپخته و اینا نیست... اتفاقاً برعکس، کتاب موضوعِ خیلی جذابی داره و قلمِ نویسنده و توصیفاتش، واقعاً به دل می‌شینه. بحث اینه که این کتاب انقدر قشنگ دوست‌داشتن رو توصیف می‌کنه که با خودت می‌گی ذره‌ذره بخونم که مزه‌ش نپره... حینش یه دیدِ جدید پیدا می‌کنی نسبت به پدیده‌هایی مثل مرگ، عشق، زندگی... . عشق رو در تعاریفِ متفاوتِ آدم‌های این داستان، می‌تونی ببینی؛ یعنی دوست‌داشتن برای هر کسی یه معنی‌ای میده:
یکی می‌گه عشق در اینه که بذارم کسی که دوستش دارم، با کسی وقت بگذرونه که دوستش داره.
یکی می‌گه عشق در...

آخرین ویرایش

F.Śin

کاربر فعال
سطح
25

ارسالی‌ها
1,238
پسندها
16,951
امتیازها
38,073
مدال‌ها
24
بی‌مقدمه بگم، کتابی که توی این پست معرفی می‌کنم، یعنی کتاب واژه‌هایی در اعماق آبی دریا، کتابیه که خیلی زمان برد تا بخونمش:) ولی این بخاطرِ قلم بد نویسنده یا ایده‌ی ناپخته و اینا نیست... اتفاقاً برعکس، کتاب موضوعِ خیلی جذابی داره و قلمِ نویسنده و توصیفاتش، واقعاً به دل می‌شینه. بحث اینه که این کتاب انقدر قشنگ دوست‌داشتن رو توصیف می‌کنه که با خودت می‌گی ذره‌ذره بخونم که مزه‌ش نپره... حینش یه دیدِ جدید پیدا می‌کنی نسبت به پدیده‌هایی مثل مرگ، عشق، زندگی... . عشق رو در تعاریفِ متفاوتِ آدم‌های این داستان، می‌تونی ببینی؛ یعنی دوست‌داشتن برای هر کسی یه معنی‌ای میده:
یکی می‌گه عشق در اینه که بذارم کسی که دوستش دارم، با کسی...

آخرین ویرایش
عقب
بالا