• لازم به ذکر هست کلیه مطالب قرار داده شده در تالار ( اخبار و حقوق) و چه در مواردی که در تالار (دانلود نرم افزار های کامپیوتر) از دیگر منابع بوده و کاربران یک رمان جهت راحتی دیگر افراد موجود در انجمن اقدام به قرار دادن اخبار و نرم افزار نموده اند و اگر شما صاحب امتیاز این نرم افزار هستید کافی هست با ما تماس بگیرید

نقد و بررسی بازی بررسی بازی Trepang2

• نویسنده موضوع Matt_QW
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 175
  • کاربران تگ شده هیچ

Matt_QW

مدیر بعد میانه + گوینده انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر بعد میانه
تاریخ ثبت‌نام
17/6/20
ارسالی‌ها
2,099
پسندها
30,657
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
Trepang2 یک بازیِ تشنه است. شاید از خودتان بپرسید «تشنه» این وسط چه معنی می‌دهد؟ همه ساله بازی‌هایی عرضه می‌شوند که بی‌ادعا اما واقعا باکیفیت و عالی با وجود اینکه یک سری ایراد ممکن است داشته باشند اما تجربه‌هایی واقعا ارزشمند را برای بازیکنانشان می‌سازند. من به‌این آثار می‌گویم بازی‌های تشنه. گیم‌هایی که تشنه‌ی تجربه شدن توسط مخاطب هستند و بازیکن را از جادوی ویدیوگیم سیراب می‌کنند. Trepang2 یکی از همین بازی‌ها است.

Trepang2 بازی واقعا عجیبی است. اینکه یک شوتر مستقل و واقعا باکیفیت با نام «خیار دریایی به‌توان دو» (معنی لغوی واژه Trepang می‌شود «خیار دریایی») به‌بازار عرضه شود، در وهله‌ی اول ممکن است بازیکن را به‌این فکر بیندازد که احتمالا یک جای کار می‌لنگد. اما نه اصلا اینطور نیست...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Matt_QW

Matt_QW

مدیر بعد میانه + گوینده انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر بعد میانه
تاریخ ثبت‌نام
17/6/20
ارسالی‌ها
2,099
پسندها
30,657
امتیازها
64,873
مدال‌ها
31
سطح
33

• نویسنده موضوع
  • مدیر
بازی Trepang2 (که تلفظ صحیح اسم آن Trepang به‌توان ۲ یا Trepang Squared است) حاصل تلاش چندین ساله یک تیم چهارنفره است و بله، با یک نگاه به گیم پلی آن به وضوح می‌توانید دی‌ان‌ای F.E.A.R را ببینید، هم از لحاظ داستان و حال و هوا (که در ادامه حرف‌های زیادی در این باره خواهیم داشت) و هم از لحاظ گیم پلی. راستش در حق این بازی ظلم است که بخواهیم درباره آن حرف بزنیم و قبل از هر چیزی درباره حس و حال تیراندازی آن صحبت نکنیم.
«ترپنگ2» با اختلاف یکی از بهترین گان‌پلی‌هایی که در چند سال اخیر تجربه کرده‌ام را دارد، حتی در مقایسه با کلان‌بودجه‌ترین شوترهای بازار. بعد از مدت‌ها در یک شوتر حس کردم که سلاحی که در دست دارم نه یک اسباب بازی، بلکه ابزاری برای کشتار به فجیع‌ترین شکل ممکن است. SMG بازی حس...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

امضا : Matt_QW
عقب
بالا