گفتمان‌آزاد خون درنا سرخ نیست | جانان.م کاربر انجمن یک رمان

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
839
پسندها
39,736
امتیازها
58,173
مدال‌ها
24
سطح
33

• نویسنده موضوع
سلام جانانانم،
سلام هاجر عزیزم:day-dreaming:
عذر منو بابت تأخیر در پاسخگویی بپذیر:x3:
تو همخواهی شرکت کردم ولی متاسفانه فرصت همراهی نداشتم، من اونو تو گروهی که پارت‌گذاری رمانت رو انجام میداد منظورم تل هستش دنبال می‌کردم
باعث خوشحالیمه قطعاً. مثل همیشه به من لطف داری:inlove:
و مثل همیشه در عجب این اطلاعات جامعت هستم. باید بگم واسه سرو پناه، برای فهمیدن رتبه‌ها و سلسله مراتب پلیس‌ها و اینا تقریبا نت رو شخم زدم و آخرش نگاهم به جریانات مثل نگاه الانت نشد.
همینجا بگم که به سرو پناه سر زدم و دیدم که این بچه رو رها کردی...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
839
پسندها
39,736
امتیازها
58,173
مدال‌ها
24
سطح
33

• نویسنده موضوع
سلام
ابتدا میخواستم از قلم نویسنده تشکر کنم چون هنر رمان‌نویسی یعنی اینکه احساس نوشته رو به خواننده منتقل کردن و من خیلی لذت بردم از اینکه این کار به نحو احسنت انجام شده بود. کارکترها کاملاً از نظر شخصیتی و خصوصیات ظاهری به خوبی توصیف شده بودن
رمان کاملا غیر قابل پیش‌بینی بود و از این نظر قلم نویسنده قابل ستایشه
من بیشتر از همه از این لذت بردم که نویسنده اطلاعات بالایی نسبت قوانین دادگستری و حقوقی داشت و این اطلاعات رو با خواننده به نحو احسنت در میون گذاشت و به صورت کاملاً حرفه‌ای به برخی قوانین کنایه هم زد از این نظر که یک زن وقتی از زندگی زناشوییش لذت نمیبره یا دل مرده شده چرا دلیل موثقی برای دادگاه نیست
همچنین بنده از مشکلات خانوادگی‌ای که...

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
839
پسندها
39,736
امتیازها
58,173
مدال‌ها
24
سطح
33

• نویسنده موضوع
خیلی از خوندن رمانتون لذت بردم. مرگ مری قابل پیش بینی نبود. و همین امر باعث شده بود خواننده جذب رمان بشه. توصیف مکان و شخصیت پردازی و... به خوبی انجام شده بود.
از اینکه به بعضی از مشکلات اجتماعی هم اشاره کرده بودید متشکرم.
قلمتون پایدار
سلام عزیزم.:day-dreaming:
بابت تأخیر در پاسخگویی معذرت منو بپذیر:x3:
باعث افتخار و خوشحالی منه که برای خوندن درنای من وقت گذاشتی و به دلت نشسته:x3:
امیدوارم تا انتها همراه من و درنا باشی:inlove:

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
839
پسندها
39,736
امتیازها
58,173
مدال‌ها
24
سطح
33

• نویسنده موضوع
خب... اول از همه سلام و خسته نباشید و منو پذیرا باش خانوم نویسنده:)))
حالا بریم سراغ نظر بنده...!
سلام به شما هورزاد عزیز:day-dreaming:
ممنونم عزیزم. مونده نباشی.
عذرخواهی منو بابت تاخیر در پاسخگویی بپذیر:x3:
خلاصه رمان جذابیت کافی داره
نه انقدر مجهوله که آدمو گیج کنه، نه انقدر همه چی ساده و مشخصه که جذابیتش کم بشه.
مقدمه هم با سوژه رمان و نام انتخابی همخوانی داره، و حتی بخشی از اونو ما در ادامه رمان شاهدیم؛ وقتی که توی مقدمه گفته شد، مردی که زیر درخت زیتون می‌میرد، در واقع مشخص شد منظور همون موری هست که جسدش زیر درخت پیدا...

روجا

نویسنده افتخاری
نویسنده افتخاری
تاریخ ثبت‌نام
11/3/19
ارسالی‌ها
2,214
پسندها
28,979
امتیازها
57,373
مدال‌ها
27
سطح
28

سلام دلبرجان عزیز. تو همین چند صفحه که رمانتون رو دنبال کردم از مونولوگ و همچنین دیالوگ‌های قابل لمس و بدون اغراقتون لذت بردم. فضاسازی قصه و چیدمان شخصیت‌هاتون به جا و اندازه بود. و اینکه قصه پتانسیل خیلی بالایی برای پردازش داره و کاملا هم خواننده رو تو خودش می‌کشه‌... امیدوارم بتونم همراه دوستان ادامه بدم و از لذت خوندنش عقب نمونم. :smiling-face-with-hearts:

امضا : روجا

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
839
پسندها
39,736
امتیازها
58,173
مدال‌ها
24
سطح
33

• نویسنده موضوع
سلام اول یه خسته نباشید میگم به خدمت نویسنده عزیز که واقعا قلمش خوش درخشیده، رمان ریتم خوبی داره و شخصیت پردازیشم خوبه از شخصیت عطا هم خیلی خوشم اومد و جدا از رمان معلومه که نویسنده وقت زیادی برای رمان گذاشته اطلاعاتی که در متن رمان مشاهده میکنیم رو کمتر کسی شاید بدونه و یه نکته که باید بگم اینه که بنظرم اگه نویسنده رمان رو به زبون ساده امروزی مینوشت خواننده درک بهتری از رمان داشت ولی با این حال نویسنده از کلمات سخت و دشواری استفاده نکرده تا خواننده گیج بشه در کل با همین روال ادامه بده
سلام دوست جدیدم:day-dreaming:
ممنونم. شما هم مونده نباشید.
عذرخواهی من رو بابت تأخیر در پاسخگویی بپذیرید:x3:

بسیار ممنون و خرسندم که برای درنای من...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها] Ghasedak.

دلبـر که جان فرسود از او

نویسنده برتر
نویسنده انجمن
تاریخ ثبت‌نام
5/3/21
ارسالی‌ها
839
پسندها
39,736
امتیازها
58,173
مدال‌ها
24
سطح
33

• نویسنده موضوع
سلام دلبرجان عزیز. تو همین چند صفحه که رمانتون رو دنبال کردم از مونولوگ و همچنین دیالوگ‌های قابل لمس و بدون اغراقتون لذت بردم. فضاسازی قصه و چیدمان شخصیت‌هاتون به جا و اندازه بود. و اینکه قصه پتانسیل خیلی بالایی برای پردازش داره و کاملا هم خواننده رو تو خودش می‌کشه‌... امیدوارم بتونم همراه دوستان ادامه بدم و از لذت خوندنش عقب نمونم. :smiling-face-with-hearts:
سلام به روجای عزیز:day-dreaming:

بسیار مفتخرم که برای خوندن درنای من وقت گذاشتید و به دلتون نشسته:inlove: و ممنونم که نظرتون رو برام نوشتید‌.
امیدوارم تا انتها همراه من و درنا باشید:x3:

عقب
بالا