پرونده پرونده | ایلین ورنوس

• نویسنده موضوع Amin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 23
  • بازدیدها 30
  • کاربران تگ شده هیچ

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
چندروز بعد از پیدا شدن جسد ریچارد یه دختر به جرم قتل ریچارد دستگیر میشه چون به دوست پسرش اعتراف کرده بوده که ریچارد رو کشته اما بعد مشخص میشه که میخواسته از دوست پسرش زهرچشم بگیره.
قربانی بعدی ایلین توی 1جون 1990 پیدا میشه، بدن بره*نه‌ی دیوید 43 ساله در حالی که شیش بار بهش شلیک شده بوده پیدا میشه‌.
پنج روز بعد از پیدا شدن جسد دیوید، بدن چارلز 40ساله پیدا میشه، به چارلز 9بار شلیک شده بوده.

امضا : Amin

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
30 جون 1990 پیتر 65ساله برای انجام کاری از شهرش خارج میشه اما هیچوقت به مقصد نمیرسه،4 جولای همون سال ماشینش که از جاده خارج شده بوده پیدا میشه و اینجاست که توجه پلیس به ایلین و تای جلب میشه چون مردمی که ماشین پیتر رو پیدا کرده بودن میگن که دوتا زن از ماشینش پیاده شدن و مثل اینکه ایلین خونی بوده و جفتشون داشتن فحش میدادن و بعد با بطری شر*اب به طرف جنگل میرفتن، اما ایلین و تای از این آدمایی بودن که توی ذهن همه‌ی مردم فلوریدا مونده بودن چون توی دهه‌ی 90 توی فلوریدا اینکه ایلین و تای یک زوج همج**** بودن باعث میشده که بیشتر توی خاطره‌ی مردم بمونن برای همین خیلی زود به پلیس گزارششون میدن و یه نقاشی هم از چهره‌ی ایلین و هم از چهره‌ی تای کشیده و توی همه‌ی رسانه‌‌ها پخش میشه و همچنین...
لطفا برای مشاهده کامل مطالب در انجمن ثبت نام کنید.

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
روی دستگیره‌ی ماشین پیتر یه رد دست خونی پیدا میکنن، ازش نمونه برداری میکنن و بعد وسایل ریچارد(اولین مقتول ایلین) رو توی سمساری پیدا میکنن و روی همه‌ی این وسیله‌ها یک رسید بوده و روی این رسید یک اثرانگشت که از اون هم نمونه برداری میکنن و هم رد خون و هم اثرانگشت با ایلین مچ میشه.
توی این مرحله ایلین میدونسته که پلیس دنبالشه چون عکس خودش و تای رو توی اخبار دیده بوده اما این باعث نمیشه که ایلین بترسه و بعد از این ایلین سه نفر دیگه روهم به قتل میرسونه.
توی‌ 4 اگست 1990 بدن چویِ 50ساله پیدا میشه که دوبار به قفسه‌ی سینش شلیک شده بوده، توی تاریخ 31 جولای بعد از اینکه مفقود میشه خانوادش براش پرونده تشکیل میدن و وقتی از همه‌ی اشناهاش سوال میکنن اونها میگن که یه مرد خونگرم و اروم بوده...

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
19 نوامبر 1990 بدن انتونیای 62ساله پیدا میشه، نیمه بره*نه بوده 4بار بهش شلیک شده بوده و انتونیاهم پلیس بوده.
و اینکه ریچارد تنها کسی بوده که احتمال میدیم به ایلین دست درازی کرده بوده اما دیگر قربانی‌ها هیچ سابقه‌ی کیفری در ارتباط با دست درازی و یا مشکلات **** نداشتن و همشون آدمایی بودن که خانواده و دوستاشون خیلی دوستشون داشتن.
عید شکرگزاری اون سال ایلین تای رو میفرسته خونه خواهرش توی یه شهر دیگه چون میخواسته از خودش دور باشه چون میدونسته دیر یا زود دستگیر میشه.
در نهایت توی 9 ژانویه 1991 ایلین توی یک بار دستگیر میشه.

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
توی‌ جیب ایلین یه کلید پیدا میکنن که مال یه انبار بوده و توی اون انبار بقیه‌ی وسایل قربانی‌هاشو انبار کرده بوده اما پلیس نمیتونسته قتل هارو بندازه گردن ایلین چون میدونستن ایلین دزده و تا اینجا بارها بخاطر دزدی دستگیر شده بوده و برای همین نمیتونستن ثابت کنن که قاتله و ایلین میتونسته خیلی راحت بگه فقط وسایلشونو دزدیدم.
پلیس به مدارک بیشتر و همچنین اعتراف ایلین نیاز داشته و از شانس بد ایلین، پلیس میدونسته نقطه ضعفش چیه چون فقط یک روز بعد از دستگیری میرن تای رو میارن و تای توی یک ثانیه به ایلین پشت میکنه و همه چیز رو میگه و همچنین میگه که من کمکتون میکنم فقط منو زندان نبرین.
بعد تای رو میبرن توی یک هتل و میگن‌ اگه بتونی از ایلین اعتراف بگیری تبرئه میشی، بهش زنگ بزن گریه زاری کن و...

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
در 16 ژانویه 1991 ایلین میره و اعتراف میکنه، ایلین توی این اعترافش میگه که تای هیچکاری نکرده و من بخاطر تای دارم اعتراف میکنم چون نمیخوام بخاطر کارایی که من کردم تای و خانوادش مجازات بشن و همینطوری که داره گریه میکنه میگه : میدونم تا آخر عمرم دلم براش تنگ میشه تای خیلی آدم خوبیه و خیلی مهربونه.
توی بقیه‌ی مصاحبه‌هاشم میگه که من این آدم هارو بخاطر تای کشتم چون میخواستم اون خوشحال باشه و بتونم‌ اونو پیش خودم نگه دارم.
ایلین یک سال توی زندان میمونه تا دادگاه ریچارد تشکیل بشه و توی این مدت یه زن خیلی مسیحی و مذهبیِ 44ساله که 9سال از ایلین بزرگتر بوده به اسم آرلین، عکس ایلین رو توی روزنامه میبینه و میگه که مهم‌نیست ایلین گناهکار باشه‌ من باید باهاش دوست بشم و اینو توی نامه به خود...

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
بعد از این ارلین میشه تنها دوست ایلین اما بخاطر اینکه این‌دونفر رابطه‌ی خونی نداشتند اجازه نمیدادن همدیگه رو ببینن بخاطر همین آرلین،ایلین رو به فرزندی قبول کرد و‌متاسفانه دیگه اطلاعاتی درباره‌ی‌ دوستیشون و اینکه به کجا رسیدن دردسترس نیست و خیلیا معتقدن که ارلین رو وکیل ایلین فرستاده جلو چون میخواسته اعترافات بیشتری از ایلین بگیره و میدونسته ایلین کسیه که توی زندگیش هیچ دوستی نداشته و به هیچکس اعتماد نداره و میدونستن اگه ارلین در ماسک دوستی ظاهر بشه ممکنه بتونه خیلی حرفای جدید از دهن ایلین بکشه بیرون.
در نهایت در 13 ژانویه 1992 دادگاه ریچارد برگزار شد و این تنها دادگاه رسمی‌ای بود که برای ایلین برگزار شد و قتل‌های دیگه‌ی ایلین اینجوری بودن که خودش میومد میگفت من بی‌گناه نیستم و...

• Heart
واکنش‌ها[ی پسندها] -Eunoia

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
ایلین به قتل درجه یک ریچارد، سرقت مسلحانه و همچنین داشتن اسلحه توسط یک جنایتکار محکوم میشه.
اینم بگم که اسم دادستان منطقه وقتی ایلین داشته محاکمه میشده جان بود بعد یه قاضی بازنشسته به اسم بلاند از بازنشستگی خارج میشه تا شخصا به پرونده‌ی ایلین رسیدگی کنه و این مرد از ایلین متنفر بوده و یه حکم‌هایی برای ایلین میبره که اصلا معمول نبوده و خود قاضی هم اینو میدونسته اما میخواسته ایلین درس عبرتی بشه برای بقیه.
پرونده‌هایی که دادستان‌ها میچینن عموما با تکیه بر اعترافات ایلین بوده و توی فلوریدا یه قانونی هست که اجازه نمیده توی دادگاهی که دارین برای اون آدم بخاطر یک جرمش تشکيل میدین بقیه‌ی جرم‌هاش رو مطرح کنین اما یک راه گریز وجود داره که به دادستان اجازه میده بقیه‌ی جرایم مجرم رو که...

• Heart

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
همچنین دادستان توی دادگاه میاد ادعای ایلین رو از اینکه این قتل‌ها دفاع شخصی بودن رو کامل رد میکنه و این بخاطر این بوده که ایلین هی داستانش رو تغییر میداده و توی همه‌ی داستان‌هاش هم به این‌نکته توجه داشته که تای رو تبرئه کنه و به این فکر نمیکرده بعدا از این اعتراف بر علیه خودش استفاده میشه و فقط میخواسته آسیبی به تای نرسه و همچنین توی اعترافاتش جوری بنظر میومده که ایلین اصلا نمیخواد از مجازاتش سرباز کنه، مثلا گفته بوده که من زندگی یک نفر دیگه رو گرفتم و حاضرم جونمو بدم و چون من مردمو کشتم مستحق مرگم.
حالا دفاعیه ایلین روی این قضیه تمرکز داشته که همه‌ی این اعترافاتی که ازش ضبط شده بوده برخلاف قانون بوده بخاطر اینکه پلیس اومده بود از یه رابطه‌ی خیلی احساسیِ ایلین استفاده کرده...

• Heart

Amin

مدیر ارشد
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
تاریخ ثبت‌نام
6/1/22
ارسالی‌ها
13,077
پسندها
47,171
امتیازها
96,906
مدال‌ها
149
سطح
51

• نویسنده موضوع
  • مدیرکل
تیم دفاعی اومدن گفتن از کجا معلوم که شما ایلین رو مجبور نکردین که اعتراف کنه بخاطر اینکه جون کسی که اینقدر دوستش داشته رو نجات بده، اما توی دادگاه این قضیه کاملا رد شد و همونطور که گفتم قاضی و هیئت منصفه از ایلین متنفر بودن و همچنین ویدیوی اعترافات ایلین به رسانه‌های عمومی راه پیدا کرده بود(این در صورتی بود که پلیس اصلا حق نداره جزئیات یه پرونده رو قبل از حل شدنش به مردم بگه و حتی هیئت منصفه و قاضی هم حق ندارن خارج از دادگاه راجب پرونده با کسی صحبت کنن چون این مسئله که تحت تاثیر آدمای دیگه قرار بگیرن غیرقانونیه و باید فقط با توجه به مدارک موجود تصمیم بگیرن)و مردم هم تصمیمشونو گرفته بودن و منتظر بودن که ایلین مجازات بشه.
ایلین همچنان تاکید میکرد که ریچارد بهش دست درازی کرده و...

• Heart
عقب
بالا